שערי מט"ח:4.20  $3.63  
לקחנו: הדיאטה שמשפרת את מצב הרוחלקחנו: הדיאטה שמשפרת את מצב הרוחאביטל לוי
אתם רוצים להיות בריאים יותר ולהראות במיטבכם ומתכננים לפצוח בדיאטה. אבל רגע לפני, שימו לב! יש תכנית אכילה שתהפוך אתכם לאנשים מאושרים. סתם כך, בלי סיבה (בריאות)
לצרוך סידן ללא חלב6 דרכים לצרוך יותר סידן - ללא מוצרי חלבחיה כהן9
בין אם אתם אלרגיים לחלב, צמחוניים, טבעונים או פחות חובבים יוגורט וגבינות - הגוף שלכם עדיין זקוק לסידן. והנה 6 דרכים לצרוך סידן שלא כוללות מוצרי חלב (תזונה, בריאות)
כמות הסוכר שתצרכו בחגיםכמה "עולה" לכם השתייה המתוקה בחגים?רוחמה פרנקל4
כל השבוע נמנעים מטעמי בריאות ורק בשבתות וחגים שותים שתיה מתוקה? תקראו מה אומרת על כך הדיאטנית רוחמה פרנקל, יועצת משרד הבריאות למגזר החרדי (חדשות בריאות)
הסיבה לצינון: התמכרות לאינטרנטמצוננים כל הזמן? יש לכך סיבה שתפתיע אתכםחיה כהן2
מחקר איטלקי מצא קשר מפתיע בין שימוש מופרז באינטרנט ומסכים לבין עלייה בסיכון לחלות בשפעת ולהתקרר הרבה יותר מאנשים אחרים - ונגיף הקורונה רק החמיר את זה (מחקרים)
מסקרן: מה קורה לגוף במהלך 25 שעות של צום?מסקרן: מה קורה לגוף במהלך 25 שעות של צום?חיה כהן3
אמנם ביום הקדוש הזה אנחנו משתדלים להתרכז בסליחה, תשובה והתעלות רוחנית, אך אם נבין את התהליך שהגוף עובר, יתכן שיהיה לנו קל יותר לשרוד צום ממושך (בריאות)
צום קל ומועיל באמת: כך תתכוננו ליום כיפורצום קל ומועיל באמת: כך תתכוננו ליום כיפוראביטל לוי
אתם כבר יודעים את הכללים: הרבה מים, מאכלים מזינים, לא חריפים ולא כבדים - זה על קצה המזלג. ובכן, אנחנו פה רק כדי להזכיר. הנה המדריך לתזונה נכונה לקראת צום יום כיפור (בריאות)
לעבור בקלות את צום יום כיפורתתחילו מהיום: כך תעברו את הצום בקלותחיה כהן1
למלא את הגוף בנוזלים ולהקפיד על יציאה הדרגתית מהצום. כיצד נעבור בקלות את צום יום כיפור, כדי שנוכל להתרכז במה שחשוב באמת ביום הקדוש? הנה המדריך המלא (בריאות)
לשתות קפה מיד על הבוקר? לא מומלץשותים קפה על הבוקר? מדובר בטעות - וזו הסיבהכיכר השבת5
אם אתם כמונו, כנראה שאסור לפנות אליכם בבוקר לפני שסיימתם עם הקפה, אך הנה שתי סיבות חשובות שכדאי מאוד לחכות ולא לשתות אותו מיד על הבוקר (מחקרים, בריאות)
מומחית שינה: *זהו* אורך השנ"ץ המושלםמומחית שינה: *זהו* אורך השנ"ץ המושלםאביטל לוי3
הבוקר שלכם היה עמוס להחריד והנה, הגיעה השעה 3 אחר הצהריים ואתם מתקשים להשאיר את עיניכם פקוחות, אז אתם שוקלים לקחת תנומה קלה. כך תגרמו לה להיות אפקטיבית (בריאות)
אל תעשו את הטעות הזו אם יש לכם אקנהאל תעשו את הטעות הזו אם יש לכם אקנהאביטל לוי
איזה פלא. יום אחד יש לכם עור חלק ולמחרת, הפנים שלכם דומות לפיצה רוחשת. אם אתם מתמודדים עם אקנה ומטפלים בו, יש דבר אחד שאתם חייבים לשים לב אליו (בריאות)
עוד בלהיות בריא ולהישאר בריא / בריאות

להיות בריא ולהישאר בריא

בריאות בכיכר השבת בשיתוף עם מאוחדת. מדור ייחודי במגוון נושאים בתחום בריאות המשפחה. טובי המומחים בארץ, מידע מקיף, ומחקרים מעמיקים. במהלך התפתחות הילד נצעד אתכם שלב אחר שלב במקצועיות ואהבה.