טייטו היברידילהישאר בבית ולהיבדק ע"י הרופא שלכם? • צפו במכשיר החדשני
ט' באייר תשפא | 21.04.21
טייטו היברידי הוא מכשיר קטן וקומפקטי המאפשר להיבדק מרחוק כחלק מהביקור הדיגיטלי בלי להגיע למרפאה * בעזרת המכשיר ניתן לבדוק: אוזניים, גרון, חום, לב, דופק, ריאות, בטן ועור • צפו (בריאות)
הפליטות הינן תופעה פיזיולוגית ושכיחה הנגרמת בשל חוסר בשלות תפקודי של הסוגר.'מטרנה AR' להקלה על פליטות בכשרות בד"ץכיכר בשיתוף מטרנה
מטרנה משיקה את 'מטרנה AR' להקלה על פליטות. מדובר בבשורה משמעותית להורים המתמודדים עם תופעת הפליטות המרובות בקרב תינוקות בכשרות 'העדה' (תינוקות, מקודם)
ב'וולפסון' בחולון: מרכז אירוח למשפחות מבית חב"דב'וולפסון' בחולון: מרכז אירוח למשפחות מבית חב"דכיכר בשיתוף וולפסון חולון
פרוייקט ייחודי וראשון מסוגו בארץ נחנך במרכז הרפואי וולפסון בחולון; מרכז אירוח למשפחות המאושפזים בתוך תחומי המרכז הרפואי, ללא עלות, ביוזמתה וביצועה של לב חב"ד הפועלת למען המאושפזים ומשפחותיהם בכל רחבי הארץ (חדשות בריאות, מקודם)
גתבגלל צריכת ושתיית גת: אושפז בבית חוליםקובי אטינגר1
גבר בן 49 צרך על בסיס יומי - גת, במטרה לרזות. לאחר כמה ימים הוא סבל מכאבי בטן עזים במיוחד, והוא הועבר לטיפול בבית החולים שם גילו כי הוא סובל מאיסכמיה של המעי הדק (חדשות)
נתניהו, היוםעקפו את גנץ? נחתם הסכם חדש עם 'פייזר'יוני גבאי9
ישראל חתמה היום על הסכם עם חברת פייזר לרכישת מיליוני מנות חיסונים נגד נגיף הקורונה לשנת 2022 • נתניהו: "היו לנו כמה מכשולים, אך הצלחנו להתגבר על זה" • צפו (חדשות)
הירידה נמשכת; אתמול לא היו נפטרי קורונההירידה נמשכת; אתמול לא היו נפטרי קורונהדוד הכהן2
משרד הבריאות מעדכן כי אתמול אובחנו 199 חולים חדשים, ו-219 חולים המוגדרים במצב קשה. בישראל היום ישנם 3008 חולים פעילים. אחוז הבדיקות החיוביות עומד על 0.3 (חדשות)
עושים "על האש"? שימו לב זה יכול לסרטןעושים "על האש"? שימו לב זה יכול לסרטןכיכר השבת3
עשיית בשר על האש וחריכתו באש גלויה הם בהחלט דבר טעים במיוחד אבל לא מומלץ מבחינה בריאותית. קבלו את הטיפים כיצד לצמצם את הסיכון והנזק הבריאותי מכך (בריאות)
חיסוני קורונה של ג'ונסון אנד ג'ונסוןארה"ב: להפסיק השימוש בחיסוני "ג'ונסון"יוסי נכטיגל1
לאחר שישה מקרים בהם נוצרו קרישי דם בגופם של מחוסנים נגד קורונה, קוראים ה-CDC וה-FDA האמריקנים להשהות את חלוקת החיסון של תאגיד התרופות ג'ונסון אנד ג'ונסון (בריאות)
מנכ"ל רשת מדיקה פינו צרויה מקבל את פניו של ר"ע אלעדר"ע אלעד ביקר במרכז הרפואי ׳מדיקה׳כיכר בשיתוף מדיקה3
ראש העיר אלעד ביקר במרכז הרפואי 'מדיקה' בסמוך לב״ב שהינו פופולארי מאד בקרב בני המגזר החרדי המקבלים בו את מגוון הניתוחים והשירותים הרפואיים המותאמים גם לציבור החרדי ובסיומו סיכם על שיתופי פעולה למען תושבי העיר (חדשות בריאות, מקודם)
'ניוזוויק: "מעיני הישועה" במקום השביעי'ניוזוויק: "מעיני הישועה" במקום השביעיבשיתוף מעיני הישועה4
מחקר בינלאומי שהתפרסם בימים האחרונים בעיתון היוקרתי 'ניוזוויק' מציב את המרכז הרפואי מעיני הישועה במקום השביעי בישראל ברשימת בתי החולים הטובים ביותר בעולם, ובמקום הראשון בישראל בקרב בתי החולים שאינם מרכזי-על • ד"ר טקס-מנובה, המנהלת הרפואית של בית החולים: "בשגרה, וביתר שאת בשנת הקורונה, מעיני הישועה הוכיח שוב את המקצועיות הבלתי מתפשרת של הצוות" (בריאות)
אילוסטרציהפייזר הודיעה: החיסון יעיל גם אחרי חצי שנהדוד הכהן5
הודעה משמחת מגיעה היום מכיוון חברת פייזר, לדבריה, החיסון נגד הנגיף יעיל גם לאחר שישה חודשים ומי שנטל את שתי מנות החיסון בטוח ב-100% גם נגד הוריאנטים (חדשות)
דיאטנית ממליצה: תזונת פסח הכי מומלצתדיאטנית ממליצה: תזונת פסח הכי מומלצתרוחמה פרנקל1
רוחמה פרנקל, דיאטנית יועצת משרד הבריאות למגזר החרדי טוענת ומפתיעה: "תזונת פסח היא הבריאה ביותר ומומלצת כל השנה". אלו ההמלצות לפסח ולכל השנה (חדשות בריאות)
אילוסטרציהמוטציה ישראלית: 181 בני אדם נדבקו בהכיכר השבת8
גאווה ישראלית? המעבדה המרכזית לנגיפים הודיעה היום, כי נמצאה מוטציה ייחודית לישראל המכילה גן דומה למוטציה הבריטית • על פי הידוע, עד כה נדבקו בה 181 בני אדם (ארץ)
אילוסטרציהמשרד הבריאות מבהיר: חייבים עוד חיסוניםדוד הכהן1
"קיים צורך חשוב ברכש מיליוני חיסונים נוספים", מסבירים במשרד הבריאות ומוסיפים, שבישראל קיים מלאי רק עבור סבב החיסונים הנוכחי. והדיווחים שיש מלאי נוסף - כוזבים (בריאות)
בבית החולים הלל יפהכך מצביעים החולים בבתי החולים • תיעודקובי אטינגר
חולי הקורונה המאושפזים במחלקות מבודדות בבתי החולים ברחבי הארץ, יצאו הבוקר להצביע בקלפיות מיוחדות, כאשר המשקיפים צופים בהם מרחוק; כך זה נראה • תיעוד (בריאות)
בית החולים שיבא בזמן הקורונהלראשונה: 'שיבא' ישתפו פעולה עם בחרייןדוד הכהן
בית החולים 'שיבא' נבחר לשתף פעולה עם בית החולים הבחרייני, בין היתר ישתפו פעולה בתחומי הכשרות של צוותים רפואיים, שיתוף ידע, מחקריים משותפים וחדשנות (אקטואליה)
אילוסטרציהמשמח: תחלואת הקורונה ממשיכה לרדתדוד הכהן5
אחוז הבדיקות החיוביות עומד נכון לאתמול על 1.5 אחוזים. מדובר באחוז הבדיקות הנמוך ביותר שנרשם מאז תחילת הגל השני של התחלואה • מעל 5 מיליון בני אדם התחסנו (בריאות)
אדלשטיין, היוםאדלשטיין: "החלטת בג"ץ חסרת אחריות"דוד הכהן5
"צר לי לומר לכם - גם אתמול בג"ץ נתן לזה ביטוי בהחלטה חסרת האחריות של פתיחה טוטלית של גבולות ישראל. זה מנוגד לאינטרס הציבורי", אמר היום שר הבריאות • צפו (בארץ)
שכונות הצפון זכו במרכז רפואי  חדש של 'מאוחדת'שכונות הצפון זכו במרכז רפואי חדש של 'מאוחדת'כיכר בשיתוף מאוחדת
בטקס רב רושם נחנך ״המרכז הרפואי החדש - סורוצקין״ בירושלים. המעמד נערך בראשות: גאב״ד ירושלים הגרי״ט וייס והמשגיח הגר״ד סגל שקבע מזוזה במקום (חדשות רפואה)
היחידה לטיפול נמרץ ילדים, מרכז הרפואי לגלילבת 16 עם קורונה: מאושפזת במצב קשהדוד הכהן1
נערה בת 16.5 שסובלת מדלקת ריאות קשה על רקע סיבוכי המחלה, הועברה לאישפוז ביחידה לטיפול נמרץ ילדים, בחדר לחץ. "זו הסיבה שנערים חייבים להתחסן", אמר הרופא (בארץ)
ב'מעיני הישועה' חסינים במאת האחוזיםב'מעיני הישועה' חסינים במאת האחוזיםכיכר בשיתוף מעיני הישועה
המרכז הרפואי מעיני הישועה שם לו למטרה להבטיח סביבה 'ירוקה'. כחלק ממדיניות זו היה המרכז הרפואי בין בתי החולים הראשונים שיצאו במבצע חיסונים לעובדים, כולל קמפיין נרחב בתמיכת הרבנים. דר' דורית טקס-מנובה דיווחה כי בסוף השבוע האחרון, נערך מבצע חיסונים לאנשי הצוות המחלימים כדי להשלים את יעד החסינות שבית החולים נטל על עצמו (בריאות)
כנס רפואה והלכהלראשונה: מאוחדת במיזם ענק וחדשני!!!!כיכר בשיתוף מאוחדת
רוצים לבדוק איזו תרופה כשרה לפסח? רוצים לדעת האם התרופה שלכם מותרת לשימוש? יש לנו את כל התשובות והן ממש כאן בלחיצת כפתור (בריאות, מקודם)
אילוסטרציהבקרוב: מי יהיו הזכאים לבדיקות קורונה בחינם?דוד הכהן1
בשל העבודה שרבים מהמתחסנים נבדקים שלא לצורך, מה שיוצר עומס על מעבדות בדיקות הקורונה, כבר בקרוב יגבשו במשרד הבריאות הנחיות לגבי מי זכאי לבדיקות בחינם (בארץ)
מחלקת קורונה ב', בבית החוליםהעלייה התלולה במחלקת הקורונה בגל ה-3דוד הכהן
"גל התחלואה השלישי, שלשמחתנו בהחלט הגיע לסיומו בימים האחרונים, ללא ספק היה מהקשים והמורכבים שידענו", מסביר מנהל ביה"ח ברזילי את הנתונים של הגל השלישי (ארץ)
מנהלי בתי החוליםהאוצר יעביר 630 מיליון ש"ח לבתי החוליםרפאל כהן1
משרד האוצר חתם עם מנהלי שבעת בתי החולים הציבוריים על הסכם חדש, שיאפשר לצלוח את המאבק בקורונה • השר כץ: "אלווה את ביצוע ההסכם עד קיום כל ההתחייבויות" (ארץ)
הדסה עין כרם'הדסה': הצוות שלא התחסן - הוצא לחל"תקובי אטינגר3
80 מעובדי בית החולים הדסה שסירבו ליטול את החיסון נגד נגיף הקורונה, הוצאו לחל"ת. לטענת בית החולים, לאותם עובדים לא נמצאה עבודה חלופית ולכן הוצאו לחופשה (בארץ)

חדשות בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook