מרדכי שפירא  מתסיהו  ניר קפטן  נצחון
מעייני הישועההחצבת ב'מעייני הישועה': אין כניסת ילדים לבית החולים
ז' בכסלו תשעט | 15.11.18
המרכז הרפואי 'מעיני הישועה' הודיע כי לאור התפרצות מחלת החצבת ומתוך דאגה לשלום הציבור, הוחלט שלא לאשר כניסת ילדים לבית החולים, למעט לצורך טיפול רפואי (חדשות בריאות)
הרב יהודה מרמורשטיין מלווה את מר דני עטר בסיוריו"ר קקל מר דני עטר בסיור במרכז 'עלה' בני ברק, עם תפילה לתושבי הדרוםכיכר בשיתוף קק"ל
יו"ר קקל דני עטר סייר הבוקר במרכז עלה בני ברק, יחד עם בכירי קק"ל שהתרשמו מפעילותם המסורה של צוות המרכז למען ילדי עלה (חינוך, שיווקי)
הנהלת איחוד הצלה בכפר הנופש אור אבנר בז'יטומיר שבמערב אוקראינהשבת הוקרה וגיבוש למתנדבי איחוד הצלה סניף אומן ואוקראינהכיכר בשיתוף איחוד הצלה
השבת נערכה בכפר הנופש אור אבנר בז'יטומיר שבמערב אוקראינה, כהוקרה והערכה למתנדבים על פעילותם להצלת החיים באומן ובאוקראינה בכל ימות השנה (חדשות חרדים, שיווקי)
דלקת ריאות, חיסונים וכל מה שביניהםדלקת ריאות, חיסונים וכל מה שביניהםד"ר ביביאנה חזן
לקראת יום המודעות לדלקת ריאות שמתקיים היום, כמה דברים שאתם חייבים לדעת מחלות החורף. מהו הטיפול המומלץ במחלות אלו איך ניתן למנוע אותן ומי נמצא בסיכון? (בריאות)
משרד הבריאות חושף: יישובים לא מחוסניםמשרד הבריאות חושף: יישובים לא מחוסניםדניאל הרץ4
דו"ח חדש של משרד הבריאות חושף את רשימת היישובים המחוסנים ביותר ואלו בהם אחוז הילדים המחוסנים הנמוך ביותר. ליצמן: "אין להקל ראש יש להמשיך ולהתחסן" (בריאות)
קצין המבצעים של מרחב ציון במשטרת ירושלים אבי ביטון בגזירת הסרטנחנך בית המתנדב של 'איחוד הצלה' במרכז ירושליםכיכר בשיתוף איחוד הצלה2
רבנים ואישי ציבור השתתפו ביום חמישי האחרון במעמד חנוכת בית המתנדב של 'איחוד הצלה' בסניף ציון - ירושלים הרבנים החשובים ברכו בדבריהם את עשרות המתנדבים והודו להם על פעילותם ועל מסירותם בכל עת למען הצלת חיים (בריאות, שיווקי)
המנכ"ל ערך ביקור פתע בטיפת חלב. תיעודהמנכ"ל ערך ביקור פתע בטיפת חלב. תיעודצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת
מנכ"ל משרד הבריאות, משה בר סימן טוב, שדחה את ההאשמות נגד החרדים ש"לא מתחסנים", ערך ביקור פתע בטיפת חלב בשכונת מעלות דפנה ועקב אחר החיסון נגד חצבת (בארץ)
המלחמה בחצבת: משרד הבריאות התגייסהמלחמה בחצבת: משרד הבריאות התגייסדניאל הרץ
במשרד הבריאות נמצאים בימים אלו במאמצים להדביר את מחלת החצבת שהתפשטה לאחרונה תוך סיכון אנשים בעלי מערכת חיסונית חלשה. במשרד נקטו בכמה צעדים (בריאות)
קנאביס רפואיעתירה לבג"ץ: תכניסו את הקנאביס לסלמשה גורלי, שירות כלכליסט
חברת התרופות 'רפא' עתרה נגד החלטת משרד הבריאות, לדחות דיון בוועדת הסל • עו"ד זוהר יהלום: "אם למשרד הבריאות יש זכות וטו, אז לא צריכים בכלל את הוועדה" (בריאות)
אילוסטרציה"מעיני הישועה" אוסר כניסת ילדים לביה"חחזקי שטרן2
בעקבות חשש בבית החולים מעייני הישועה מהתפרצות החצבת, ילדים לא יוכלו עוד לבקר את אמם המאושפזת במחלקת יולדות ואת הפעוט הטרי שהצטרף למשפחתם (ארץ)
משרד הבריאות פועל ליצירת 'אשפוז ביתי'משרד הבריאות פועל ליצירת 'אשפוז ביתי'דניאל הרץ4
תכנית חדשה של משרד הבריאות תפעל להקמת מערך אשפוז ביתי שיאפשר לחולים שאין בהם סכנה להיות מאושפזים בביתם באמצעות מערך רופאים ואחיות שיטפל בהם (בריאות)
ה"רוצח" הסדרתי: כיצד תזהו את השבץה"רוצח" הסדרתי: כיצד תזהו את השבץד"ר דוד אוריון2
לקראת יום השבץ הבינלאומי, כל מה שאתם צריכים לדעת על אחד מגורמי המוות המרכזיים בישראל ובעולם. מי בסיכון? וכיצד תזהו את השבץ באופן מיידי ותסייע לצמצום הנזק (בריאות)
חדר טראומה. אילוסטרציהמשרד הבריאות מתריע: המערכת במצב אנושאדריאן פילוט
הדרג המקצועי במשרד הבריאות מגבש בשבועות האחרונים תוכנית הבראה כוללת למערכת הבריאות בישראל; התכנון המתגבש כבר עורר התנגדות חריפה במשרד האוצר (בריאות)
רה"מ, השר ליצמן ומוטי זוננפלד במפגשנתניהו וליצמן נפגשו עם רופאי המשפחה ״הכי אהובים בישראל״כיכר השבת1
ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש אתמול (ראשון) בכנסת עם עשרת רופאי המשפחה זוכי ‘פרס דניאלי - רפואה עם לב’ לשנת 2018 • פרס דניאלי הוקם לזכרה של הנערה דניאלי זוננפלד ז״ל שנהרגה בתאונת דרכים לפני כשלוש וחצי שנים בשובה מהתנדבות בבית החולים שניידר עם ילדים חולי סרטן בעודה בת 20.
יעקב ליצמןמחר: משרד הבריאות יפרסם את המלצותיו להגבלת פרסום מזון מזיקנורית קדוש, כלכליסט
בין ההמלצות שצפויה לפרסם תת הוועדה לקביעת המגבלות על פרסום מזון מזיק יהיו, ככל הנראה, חיוב סימון של מזון מזיק בפרסומות, איסור על פרסום מזון מזיק בתכניות לילדים ולנוער ואיסור על שימוש בידוענים בקמפיינים למוצרים מסוג זה (בריאות)
תיעוד: סגן השר ליצמן התחסן נגד שפעתתיעוד: סגן השר ליצמן התחסן נגד שפעתכיכר השבת14
הבוקר (חמישי) הגיע סגן שר הבריאות יעקב ליצמן לבית הספר היסודי 'המשתלה' בתל אביב כדי להתחסן נגד שפעת ואמר כי הוא קורא לציבור להתחסן כדי למנוע מחלות. תיעוד (בריאות)
הרב יהונתן אלפרןנס בישיבת מיר: האברך ניצל מאירוע מוחידניאל הרץ8
הרב יהונתן אלפרן, המלמד בישיבת מיר, לקה באירוע מוחי בביהמ"ד, ופונה במצב קשה לבי"ח הדסה עין כרם, שם ביצעו לו במהירות צנתור מוחי. מצבו הולך ומשתפר (חדשות, חרדים)
אילוסטרציהאזהרה: חולה חצבת אותר על טיסה לישראלכיכר השבת1
במשרד קראו לנוסעים שהיו על הטיסה ליידע טלפונית את הרופא המטפל, אם יפתחו תסמינים של חום או פריחה • נוסעים מקבוצות סיכון התבקשו לפנות גם הם לרופא (בריאות)
מידי יום: 82 חולים חדשים במחלת הסרטןמידי יום: 82 חולים חדשים במחלת הסרטןדניאל הרץ2
נתונים חדשים מתפרסמים הבוקר על מחלת הסרטן, מספר החולים בה בישראל, כמה ילדים חולים ואילו סוגים של המחלה הקשה והמסוכנת הנפוצים ביותר בקרב החולים (בריאות)
אילוסטרציהמחקר חדש: "רוצים לב בריא? תניחו תפילין"יוחנן בלייך9
פיילוט שהובילו חוקרי אוניברסיטת סינסינטי שבארה"ב, מעלה כי אנשים שמניחים תפילין, עשויים לסבול פחות ממחלות הקשורות ללב ולכלי הדם • ומה עם נשים חרדיות? (בריאות)
ילד חולה סרטן. אילוסטרציהנחשף: אלו הערים המסוכנות ביותר בישראל לחלות בסרטןאלי רוטמן12
רשימת הערים בהן מתגוררים חולי הסרטן הרבים ביותר, לעומת אלו עם שיעור החולים הנמוך יחסית, נחשפת היום ע"י המדינה, בחלוקה לגברים ונשים • מי מפתיעה לטובה, ומי לרעה; כל הנתונים (ארץ)
אזהרה: להימנע מהמים החומים בגבעת זאבאזהרה: להימנע מהמים החומים בגבעת זאבדניאל הרץ
משרד הבריאות מזהיר כי בשל תקלה ועכירות גבוהה במים, תושבים רבים ביישוב גבעת זאב הסמוך לירושלים, צריכים להימנע מלצרוך את המים לשתיה ולבישול (חדשות בריאות)
אילוסטרציהאיש 'איחוד' למד"א: 'הוא מדמם, תנו פרטים'אריאל ליבא29
מוקדנית במד"א סירבה לשתף רופא של 'איחוד הצלה' בפרטים אודות אירוע הצלת חיים בזמן אמת. מד"א: "הכל בהתאם לנהלים" • האזינו לשיחה המלחיצה והמקוממת (חדשות, ארץ)
76 ילדים בסיכון שנחשפו למחלת החצבת76 ילדים בסיכון שנחשפו למחלת החצבתדניאל הרץ1
בבית החולים שניידר הודיעו למשרד הבריאות כי יש להודיע להורי 76 ילדים כי ייתכן וילדם נחשף למחלת החצבת בעת שהותו בבית החולים. זאת לאחר שנמצא ילד חולה (בריאות)
המגנטיםארבעה מגנטים נשלפו מקיבה של ילד בן 5כיכר השבת
ילד בן 5 שסבל כאבי בטן והקאות, התפנה ל'איכילוב שם הוא הובהל לחדר הניתוח ותחת הרדמה כללית הוצאו מקיבתו ארבעה מגנטים אותם בלע במהלך משחק. תמונות (בריאות)
הבורג שחולץ מהגרון"בורג מתכת" חולץ מגרון בת ה-8 חודשיםכיכר השבת4
תינוקת בת 8 חודשים מצפת, הובהלה למרכז הרפואי זיו בצפת כשהיא סובלת מקוצר נשימה וירקה דם. בבדיקות אובחנה עם עצם זר בגרונה, שהתגלה כבורג מתכת באאורך 3 ס"מ (בארץ)

חדשות בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

עדכונים
כיכר facebook