הפצוע מאלעד עם הקסדההחלק החסר מהגולגולת הודפס בתלת ממד
כ"ד באייר תשפב | 25.05.22
בשורות טובות: הפצוע מהפיגוע באלעד ישתמש בקסדת תלת מיד שהודפסה עבורו עד להשתלת החלק שנפגע בגולגולתו • הפצוע דיווח על הקלה משמעותית בכאבים (חדשות בריאות)
בית החולים סורוקהיחזק את הקיים: בית חולים נוסף יוקם בנגבבני סולומון
שר הבריאות, הודיע היום על אישור בנייתו של בית חולים חדש בבאר שבע, בית החולים ישמש כביה"ח שני בנגב, אחרי סורוקה הוותיק; "קריטי לצמצום הפערים" (חדשות, בריאות)
אילוסטרציה. מציאות מדומהרמב"ם: טיפול בסיוע משקפי מציאות מדומהמישאל לוי1
בבית החולים רמב"ם החליטו להקל על סבלם של המטופלים במחלקה ההמטולוגית בעזרת משקפי מציאות מדומה. החולים ישהו בעולם אחר כשהם עוברים את הטיפול הקשה (בריאות)
אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לכתבהאבעבועות הקוף: יותר מדאיג מאשר חושביםמישאל לוי1
בעוד ורבים מהמומחים טענו שקצב ההתפשטות של אבעבועות הקוף אינו מדאיג - הפרופ' שאבחן את החולה הישראלי הראשון, דווקא מודאג: "מצריך תשומת לב" (בריאות)
'פייזר' קוראת לחיסון שלישי מגיל שנתיים'פייזר' קוראת לחיסון שלישי מגיל שנתייםכיכר השבת5
ענקית התרופות פייזר ערכה ניסוי על ילדים מגילאי שנתיים ועד גיל חמש, ובמהלך הניסוי התברר כי בכדי להגיע ליעילות של 80% נדרשות 3 מנות חיסון, ולא די ב-2 מנות (חדשות בריאות)
אבעבועות הקוף עברו מוטציה? זו התשובהאבעבועות הקוף עברו מוטציה? זו התשובהכיכר השבת2
בארגון הבריאות העולמי מתייחסים להתפרצות מחלת אבעבועות הקוף ואף עונים על השאלה אם הם תהיה מוטציה שתגרום להתפרצות מגיפה כמו מגפת הקורונה (בריאות, עולם)
אילוסטרציה ארכיוןרופאה הותקפה בגז - ופונתה אל בית החוליםקובי רוזן
אחרי שורת מקרים בהם הותקפו אנשי צוות רפואי, גם בבית החולים הפסיכיאטרי בבאר שבע הותקפה הצהריים רופאה באמצעות גז פלפל על ידי מטופלת המשטרה חוקרת (בריאות)
אילוסטרציהמסוכנת? זה מה שידוע על 'אבעבועות הקוף'מישאל לוי10
אנחנו בטראומה ממגפת הקורונה, אך האם 'אבעבועות הקוף' אכן מסוכנת? לפני שאתם נכנסים לפאניקה חשוב שתכירו את הנתונים הבאים, ותהיו ערוכים בהתאם • אלו הפרטים (בריאות)
אילוסטרציהמגפה חדשה בדרך? הכירו: אבעבועות הקוףכיכר השבת31
מקרים חדשים של מגפת 'אבעבועות הקוף' האפריקאית, התגלו בארה"ב, קנדה, ובמדינות נוספות באירופה. בכ-10 אחוז מהמקרים המתגלים באפריקה היא גורמת למוות (בריאות)
אילוסטרציהעברה את גיל 120 וחושפת: כך תגיעו לגיל 128מישאל לוי8
יוהנה מזיבוקו האפריקאית חצתה את 120 השנים המיוחלות והיא עדיין בריאה יחסית. הישישה שעל פי המסמכים הגיע לגיל 128 חושפת את סוד אריכות הימים להם היא זכתה (בריאות)
מחאה ב'הדסה', הבוקרהרופאים הכריזו: שביתה כללית למשך יממהכיכר השבת15
ההסתדרות הרפואית הכריזה על שביתה כללית של 24 שעות ביום חמישי הקרוב, במחאה על תקיפת צוותים רפואיים - האחרון והאלים שבהם אירע אמש בבית החולים הדסה (בארץ)
אילוסטרציהמוות בעריסה: חוקרים מצאו מקור משותףדוד הכהן
חוקרים מצאו אנזים משותף שהיה חסר בדמם של כל התינוקות שנפטרו מ'מוות בעריסה'. עם זאת, נמצאו תינוקות נוספים שהאנזים היה חסר בגופם אך הם לא מתו (בריאות)
בית החולים רמב"םבית החולים מגיב לשמועות: "חדשות כזב"דוד הכהן25
שמועות הזויות, צילומי מסך, וחתימות של רופאים - החלו לרוץ בשעות האחרונות על נסיבות מותו של אח של המחבל דאוד זביידי. כעת, בבי"ח רמב"ם טוענים: מדובר בפייק ניוז (ארץ)
אילוסטרציההילד מדמם? זה הדבר הראשון שתעשוכיכר השבת4
דפיקות עזות בדלת מעירות אתכם משינת הצהרים. "הבן שלכם פתח את הראש", אומרים ילדי השכנים, והבן שלכם נכנס שותת דם. זה מה שאתם צריכים לעשות (בריאות)
ד"ר הרצוג היא אחות אונקולוגית במחוז ירושלים של מכבי שירותי בריאותהאחות דניאלה הרצוג קיבלה את אות הוקרת הנשיאכיכר בשיתוף מכבי
היום (ה') מצוין יום האחים והאחיות הבינלאומי, ביום זה מכבי מוקירה את העשייה המקצועית והאנושית של צוותי הסיעוד ואת התרומה המשמעותית שלהם עבור ציבור המטופלים (חדשות בריאות)
זריקות הרזיה יקבלו אישור? | אילוסטרציההזריקה שגרמה להרזייה של עשרות ק"ג - תאושר?דוד הכהן2
זריקה חדשה המיועדת להרזיה והיא הצליחה להוכיח במחקרים קליניים - ירידה של עשרות ק"ג, צפויה לקבל בשנה הבאה אישור מה-FDA. הקאץ': מחיר התרופה צפוי להיות גבוה במיוחד (בריאות)
לא רק נשים: בקרוב חופשת לידה גם לגבריםלא רק נשים: בקרוב חופשת לידה גם לגבריםדוד הכהן4
ביוזמה חדשה שצפויה לעבור בתקציב המדינה הקרוב, גם גברים יוכלו לצאת לחופשת לידה של שבועיים, 15 שבועות לאחר הלידה • התנאי: האישה צריכה לחזור לעבוד (חדשות)
אילוסטרציהלמה לא לחסוך בטיפול פסיכולוגי? | מחקרישראל גינצבורג
אנשים נמנעים מלקבל טיפול פסיכולוגי בשל מחירו הגבוה, ואף במערכת הבריאות לא ממהרים לממן טיפולים כאלו. אולם מחקר חדש קובע: חיסכון בפסיכולוגים עולה ביוקר! (בריאות)
פרופ' מיכאל גליקסון במהלך ביצוע הפעולה החדשניתהקץ לקוצב הלב? טיפול חדשני מציע חלופהכיכר השבת
טיפול חדשני שבוצע היום בבית החולים הירושמי שערי צדק, עשוי לייתר את השימוש בקוצב לב. הטיפול מחזיר את המטופלים לאורח חיים תקין בתוך כשעה וחצי בלבד (בריאות)
פרופסור סלמאן זרקאהירידה בתחלואה: הפרויקטור יחזור לביה"חדוד הכהן1
בעקבות הירידה החדה לאחרונה בתחלואת הקורונה, פרויקטור הקורונה פרופ' סלמאן זרקא יחזור לנהל את המרכז הרפואי זיו בצפת - אותו ניהל במשך שבע שנים עד למינוי (אקטואליה)
אילוסטרציהחרדים לא מגדלים חתול? ייתכן שבצדק...כיכר השבת6
במגזר החרדי פחות מקובל לגדל חתולים, וממחקר חדש שפורסם עולה כי ייתכן שמדובר בצעד חכם. ייתכן שגידול חתולים עלול לגרום לעליה בסיכון ללקות בפסיכוזה (בריאות)
אילוסטרציהאחרי ניתוח: דיוויד בנט מת מווירוס של חזיריםמישאל לוי7
חוקרים מאוניברסיטת מרילנד השתילו בגופו של דיוויד בנט - לב של חזיר. אולם כעת, לאחר כחודשיים מההשתלה, הוא מת. בגופו נמצא ווירוס שפוגע בחזירים שיתכן וגרם למותו (בריאות)
אילוסטרציהמוקד תמיכה נפשית שמעניק סיוע למאות לקוחות נפתח בתרגולת מהירהכיכר בשיתוף מאוחדת
מיד עם היוודע דבר האסון הכבד בפיגוע המזעזע באלעד, נרתמה מאוחדת והחלה לפעול בזמן אמת במישורים שונים על מנת לעמוד לימין ציבור לקוחותיה (בריאות)
זהירות: המפעל הכריז ריקול על ממרח פסטוזהירות: המפעל הכריז ריקול על ממרח פסטודוד הכהן
מפעל מוטישף קורא היום להחזרת המוצר - ממרח פסטו – שמו הקונדיטוריה, לאחר שבבדיקה שנערכה נמצא שהושמט סימון אלרגן אגוז מלך ממידע על אלרגנים בתווית המוצר (ארץ)
החיסון הוא האמצעי היחיד הבלעדי והיעיל ביותר למניעת המחלהמאוחדת מרחיבה את מבצע החיסונים להשלמת חיסוני פוליוכיכר בשיתוף מאוחדת
מבצע החיסונים נועד עבור אלו שלא קיבלו את חיסוני השגרה בגיל הרך וכן עבור אלו שנולדו בין השנים 2005-2013 וקיבלו את חיסוני השגרה, אך חסרה להם מנת חיסון חי מוחלש שניתנת באמצעות 2 טיפות בפה • ד"ר רוני פרבר, מנהל מחלקת בריאות הציבור באגף הסיעוד של מאוחדת: "החיסון כנגד נגיף פוליו הוא האמצעי היעיל ביותר למניעת ההדבקה בנגיף ולהגנה מפני המחלה" (חדשות הבריאות)
ראש העיר משה לאון וד"ר חגי פרנקל בהענקת התעודהמשה לאון קיבל תעודת הוקרה על פועלו ב'מבצע החיסונים'כיכר בשיתוף מכבי
ראש העיר משה לאון קיבל תעודת הוקרה מקופת החולים 'מכבי' על שותפות משמעותית בעת מבצע חיסוני הקורונה בעיר • בפגישה דנו על אתגרי מערכת הבריאות בעיר (בריאות)

עוד כתבות

חדשות בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook