חתכו אתכם בכביש? יש לכך תוצאה קשהגסות רוח עשויה לגרום לטיפול רפואי לקוי בשל אבחון שגוי
כ"ב באב תשפא | 31.07.21
חתכו אתכם בכביש? יש לזה תוצאה קשה - ואנחנו לא מתכוונים לעצבים והכעס שנגרמים לנו, אלא למנגנון מורכב הרבה יותר ומסוכן הרבה יותר. מחקר חדש מוכיח שגסות רוח עשויה להביא לטיפול רפואי לקוי בשל אבחון שגוי (מחקרים, בריאות)
אילוסטרציהבבטנה של הפעוטה החרדית נמצא עוד עוברכיכר השבת61
מקרה נדיר מאוד המתרחש אחת לחצי מיליון לידות, קרה למשפחה חרדית, כאשר בבטנה של בתם שנולדה, התגלה עובר נוסף, התינוקת נותחה ושוחררה מבית החולים (בריאות)
מתווך הוידאוהאם יהיה צורך בחיסון שלישי נגד הקורונה?דוד הכהן2
אין ספק כי הקורונה חזרה לחיינו, לאחר שהיינו בטוחים כי עברנו אותה, אך יש כמה שאלות פתוחות, שיכולות להסביר ממה נבעה ההתפרצות והאם נצטרך להתחסן בחיסון 3 (ארץ)
הנקניק הצרפתיחיידקי ליסטריה נמצאו בנקניק הצרפתיכיכר השבת
בנקניק הצרפתי של חברת דליקטס נמצאו חיידקי ליסטריה, שעלולים לגרום להתפתחות מחלות באוכלוסיות בסיכון גבוה, בעקבות כך, החברה הודיעה על החזרת המוצרים (חדשות)
מתוך הדיווחהחולים הקשים מהנגיף מחלימים יותר מהרדוד הכהן2
למרות ההתפשטות המואצת של מספר המאומתים החדשים בכל יום בישראל, יש גם מקום רב לאופטימיות, בשל מספר החולים במצב קשה - הנמוך וקצב ההחלמה המהיר (חדשות)
כך תתכוננו נכון לקראת הצום בתשעה באבכך תתכוננו נכון לקראת הצום בתשעה באברוחמה פרנקל7
רוחמה פרנקל, דיאטנית יועצת משרד הבריאות למגזר החרדי ממליצה לכם מה לאכול ומה לא כדאי לכם לאכול במהלך השבת לקראת צום תשעה באב שיחול ביום ראשון (בריאות)
"מאוחדת רואה את האמא החרדית כמובילת הבית""מאוחדת רואה את האמא החרדית כמובילת הבית"כיכר בשיתוף מאוחדת3
עם כניסתה של הגב' סיגל רגב רוזנברג לתפקיד מנכלי"ת מאוחדת, החליטה כצעד ראשון על מהלכים חדשניים בכל הקשור לעולם האשה • בין החידושים: ניידת עתידית לבדיקות סקר ( בריאות)
בית החולים לניאדובתי חולים לשר: אנחנו בסכנת קריסה מיידית​בני סולומון
פורום בתי החולים, הכולל בין היתר את בית החולים שערי צדק, לניאדו ומעייני הישועה, טוענים כי הם עומדים בפני סכנת קריסה; "מערכת הבריאות הציבורית גוססת ומורעבת" (בארץ)
ימים אחרי בעלה: גם האישה נפטרה מהנגיףימים אחרי בעלה: גם האישה נפטרה מהנגיףדוד הכהן4
אישה בת 85 נפטרה בשעה האחרונה, לאחר שנדבקה לפני כשבועיים בנגיף הקורונה. ביום חמישי האחרון, נפטר בעלה, שהיה מאושפז יחד איתה במחלקת הקורונה ב'רמב"ם' (בארץ)
הקורונה בעולם: מספר המתים מעל 4 מיליוןהקורונה בעולם: מספר המתים מעל 4 מיליוןשלומי מלוביצקי1
במקביל להתפשטות זן הקורונה ההודי 'דלתא', מספר המתים מהנגיף חצה את ה-4 מיליון בני אדם • המדינה המובילה בעולם במספר המתים היא ארה"ב עם יותר מ-606 אלף (ארץ)
הצגת הדו"חתורנות מתמחה תרד ל-18 שעות במקום 26?שאול כהנא
הוועדה העליונה לבחינת מתכונת עבודת הרופאים הגישה את מסקנותיה, לאחר שנת דיונים, ודורשת: שינוי מהותי במתכונת עבודת הרופאים המתמחים וצמצום הביורוקרטיה (בריאות)
"סוף סוף אנו זוכים לקבל את הבשורה הכול כך מרגשת מלאומית"לראשונה לאומית שירותי בריאות תעניק את מערכת "הלבלב המלאכותי"כיכר בשיתוף לאומית
מדובר בצעד יוצא דופן של לאומית שירותי בריאות, ובכך היא הראשונה מבין קופות החולים שמכריזה על מתן המכשיר הייחודי, דבר שמהווה בשורה של ממש למאות חולי הסוכרת (חדשות הבריאות)
זהירות: משחות שיניים לא מאושרות לשימושזהירות: משחות שיניים לא מאושרות לשימושיאיר טוקר2
משרד הבריאות מודיע, כי נמצאו משחות שיניים קולגייט מתוצרת סין ותאילנד המשווקות בצפון הארץ. משחות השיניים משווקות ללא רישיון משרד הבריאות וללא כיתוב בעברית כנדרש על פי החוק וכמובן שגם אינן כשרות (בריאות)
תה חסה: הטרנד שעושה סוף לנדודי השינהתה חסה: הטרנד שעושה סוף לנדודי השינהאביטל לוי1
אתם מתקשים להירדם בלילה. ניסיתים כבר הכל וכלום לא עוזר? ובכן, מה עם תה חסה? מדובר בלהיט הכי חם כרגע ב"טיקטוק", שעוזר לאנשים לשקוע בשינה עמוקה חיש קל (בריאות)
מערך חסר תקדים עם שבעים מוקדים במרכזי לאומיתלאומית שירותי בריאות מובילה במספר המתחסנים והמחלימיםכיכר בשיתוף לאומית
בלאומית שירותי בריאות הודיעו במהלך השבוע האחרון על מערך חסר תקדים שיכלול שבעים מוקדים ברחבי הארץ בהם יינתנו החיסונים נגד נגיף הקורונה לבני הנוער (חדשות בריאות)
מנהלי קשרי הקהילה התכנסו במרכז הרפואי 'מדיקה'מנהלי קשרי הקהילה התכנסו במרכז הרפואי 'מדיקה'כיכר בשיתוף מאוחדת
במהלך יום העיון סיירו מנהלי קשרי הקהילה במרכז הרפואי המתקדם והחדשני המעניק בין היתר שירות ייעודי ובלעדי ללקוחות מאוחדת במסגרת מנתחי בית ויועצי סל • את המשלחת אירח מנכ"ל מדיקה פינו צרויה והשתתף בו גם העסקן הרפואי הרב יעקב שקול יו"ר ארגון רפואה ועזרה (חדשות רפואה)
סכנה חדשה לתינוקות? אילוסטרציהבעקבות הקורונה? התפרצות RSV בתינוקותכיכר השבת1
במשרד הבריאות מודאגים מעליה דרמטית בתחלואה נשימתית בקרב ילדים ופעוטות; עיקר הדאגה: תינוקות שנולדו במהלך ימי הקורונה ונמצאים כעת בסיכון מוגבר לחלות בווירוס (בארץ)
בעוד שהקוסמטיקה מטפלת בנו מהצד החיצוני, מוצרים ממשפחת הנוטרי-קוסמטיקה מסייעים לתהליכים פיזיולוגיים המתרחשים בגוף שלנומחפשת פתרונות לטיפוח? לא הכל תלוי בקרמיםכיכר בשיתוף אלטמן
כמעט כולנו, במוקדם או במאוחר, מגיעות לשלב שבו המראה נראה קצת עייף ופחות חיוני וזוהר. אם פעם הסתפקנו בקרמים מסוגים שונים, היום מתברר לנו כי לתוספי התזונה יש מקום בשגרת הטיפוח של כל אחת מאיתנו (טיפוח, מקודם)
לאלטמן יש פורמולה ייחודית לנשים, המיועדת להשלמה תזונתית עם רכיבים החשובים לבריאות השערהנשירת שיער, לא הכל גנטיקה – יש מה לעשות!מיה אלחלל בשיתוף אלטמן
קל לתרץ נשירת שיער בגנטיקה, בשינויים הורמונליים או בהזדקנות, להרים ידיים ולומר ״אין מה לעשות״. אך בשונה מהדעה הרווחת, מחקרים מלמדים שחלק ממקרי נשירת השיער אצל נשים נעוץ במצבי סטרס וחסר מצטבר ברכיבי תזונה החיוניים לשיער (בריאות, מקודם)
משרד הבריאות: בימים הקרובים עומס חוםמשרד הבריאות: בימים הקרובים עומס חוםכיכר השבת3
משרד הבריאות מעדכן כי בימים הקרובים צפוי להיות עומס חום קיצוני ומומלץ להימנע מחשיפה לחום ולשמש, להימנע ממאמץ גופני שאינו הכרחי ולהקפיד על שתיית מים (בריאות)
המתנדבים בכנס לאות הערכה לפעילותם המתמדת להצלת חייםהמתנדבים בערב הוקרה על פעילותם בשנה האינטנסיביתכיכר בשיתוף מד"א3
יו"ר הארגון ר' אברהם רייכמן ריגש את הנוכחים בסיפור סגירת מעגל שהיה לאחרונה והודה למתנדבים על פועלם הרב (בריאות)
ב'מדיקה' ניתנים שירותי ייעוץ וניתוחים בכלל תחומי הכירורגיהשביעות רצון מזמינות התורים ברשת המרכזים הרפואיים 'מדיקה'כיכר בשיתוף מדיקה
ב'מדיקה' ניתנים שירותי ייעוץ וניתוחים בתחומי הכירורגיה, עיניים, נשים, ילדים, אורתופדיה, ועוד * לקוחות מאוחדת זכאים לקבל שירותים במסגרת השב"ן, הסל ובמסגרת מסלול "רופאי הבית" של מאוחדת. במסגרת מסלול זה לקוחות מאוחדת יכולים לבצע ניתוחים (חדשות בריאות)
הורוביץ, היוםהורוביץ: "ההדבקות הגיעו ממפרי הבידודים"דוד הכהן6
שר הבריאות החדש טען, כי הכשלים והמחדל בנתב"ג, הם בגלל הממשלה היוצאת. לדבריו, כל מקרי ההדבקה החדשים, הם מאנשים שהפרו בידוד • 'נטיל קנסות גבוהים', הזהיר (ארץ)
אילוסטרציהאישה בת 80 החלימה, חוסנה ושוב נדבקהכיכר השבת6
לפני כחצי שנה אישה בת 80 נדבקה בנגיף הקורונה והייתה במצב קשה, לאחר שהחלימה מהנגיף, חוסנה ובימים האחרונים היא במצב קשה מ'קורונה' • מקרה נדיר (אקטואלי)
כך האחים משפיעים על הבריאות שלכםהלב שלכם בסכנה? תלוי כמה אחים יש לכםכיכר השבת5
מחקר מקיף שדגם למעלה מ-2.5 מיליון נשים וגברים מצא שמספר האחים והאחיות וסדר הלידה במשפחה עשוי להשפיע על הסיכון שלכם לפתח מחלות לב וכלי דם (מחקרים, בריאות)
התפרצות מחלות נשימה לילדים חרדים בי-םהתפרצות מחלות נשימה לילדים חרדים בי-םדניאל הרץ8
המרכז הלאומי לבקרת מחלות מדווח על עלייה חריגה במספר הילדים החולים במחלות נשימה בשבוע האחרון. על פי הדיווחים מביה"ח הדסה, רבים מהם פעוטות חרדים (בריאות)

עוד כתבות

חדשות בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook