ליברמן  אלי+ישי  ישיבת חברון  גד אלבז
דואגים למשפחה. אילוסטרציה - לפני ולא אחרי: מבטחים את המשפחה קודם כללפני ולא אחרי: מבטחים את המשפחה קודם כל
י' בסיון תשעח | 24.05.18
תתאמנו יותר, תהיו בריאים יותר - כמה צריך להתאמן כדי למנוע התקפי לב?כמה צריך להתאמן כדי למנוע התקפי לב?ג'ודי לוין גרוס
מחקר חדש בדק כיצד משפיעה תדירות הפעילות הגופנית שלנו להפחתת הסיכון למחלות לב ח"ו. התוצאות, כצפוי, הם שכמה שיותר פעילות גופנית - הרבה יותר טוב (בריאות, כושר)
איחוד הצלה באומן וקייב. - איחוד הצלה: 100 איש טופלו בשבועות באוקראינהאיחוד הצלה: 100 איש טופלו בשבועות באוקראינהkikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה
באיחוד הצלה סניף אומן וסניף קייב בסיוע מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה שמגיעים מישראל וארה"ב, מציינים כעת בסיפוק את סיום מבצע האבטחה הרפואית מיום חמישי שעבר ועד הלילה בחצות לרגל הגעת האלפים לציונו של רבי נחמן מברסלב בעיר אומן שבאוקראינה ולציונו של הבעל שם טוב במעז'יבוז (חדשות בריאות, שיווקי)
מחקר עם מסקנות משנות-משחק - מחקר ענק: אכילת פסטה תורמת לירידה במשקלמחקר ענק: אכילת פסטה תורמת לירידה במשקלשרי ברינר שיפמן1
היתכן שהפחמימה שכה חששנו ממנה עד היום היא בכלל חברתנו הטובה? מחקר מקיף עם מסקנות משנות-משחק מצא כי אכילת פסטה דווקא יכולה לגרום לירידה במשקל (בריאות)
אילוסטרציה - "ריטלין הופך את הילדים לאלימים וקטלניים""ריטלין הופך את הילדים לאלימים וקטלניים"ג'ודי לוין גרוס7
תקרית הירי החמורה בסנטה פה, בה נער ירה למוות בעשרה בני אדם, הצליחה לזעזע את ארה"ב. אבל אז הגיע אוליבר נורת', האשים את הריטלין והוסיף שמן למדורה (בריאות, עולם)
מתנדבים חדשים באיחוד הצלה. - 25 מתנדבים חדשים ל'איחוד הצלה' בירושלים25 מתנדבים חדשים ל'איחוד הצלה' בירושליםkikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה
המתנדבים החדשים מצטרפים למאות מתנדבי 'איחוד הצלה' הפועלים בעיר, נותנים מענה רפואי ראשוני במהירות, ומצילים חיי אדם מידי יום (בריאות, שיווקי)
ועידת הנשיאות הרפואית של עמותת 'רפואה שלמה'. - נחנכה ועידת הנשיאות הרפואית של עמותת 'רפואה שלמה'נחנכה ועידת הנשיאות הרפואית של עמותת 'רפואה שלמה'kikar.co.il בשיתוף מכבי
בנוכחות בכירי עולם הרפואה בישראל, חנכה עמותת 'רפואה שלמה' את ועידת הנשיאות הרפואית שתעמוד בראש הארגון ותלווה את פעילותו הברוכה. בוועדת הנשיאות – צמרת הרפואה הבכירה בישראל במנעד תחומי הבריאות (חדשות בריאות, שיווקי)
הועידה השנתית. - עולם ההלכה והרפואה נפגשו בועידה השנתיתעולם ההלכה והרפואה נפגשו בועידה השנתיתkikar.co.il בשיתוף מכון יד הרמה, מאוחדת
מאות רבנים, פוסקי הלכה, וצמרת הרפואה התכנסו לועדה השנתית לרפואה והלכה של מכון יד הרמ"ה ומאוחדת, לזכרו של מרן הגר"מ הלברשטאם זצ"ל. צפו בגלריה ענק של שמואל דריי (חדשות בריאות, שיווקי)
ליצמן בחנוכת המרכז הרפואי. - ליצמן: בקרוב נביא לישראל את המכשיר להקרנת פרוטוניםליצמן: בקרוב נביא לישראל את המכשיר להקרנת פרוטוניםkikar.co.il בשיתוף לאומית
בחנוכת המרכז הרפואי החדש העשירי של 'לאומית שירותי בריאות' בבית שמש אמר סגן שר הבריאות ליצמן כי יביא לישראל את המכשיר החדש בעלות של 60 מיליון דולר (בריאות, שיווקי)
לאומית. - בלעדי ללאומית: החזר כספים תוך 5 ימים דרך יישומון 'לאומית'בלעדי ללאומית: החזר כספים תוך 5 ימים דרך יישומון 'לאומית'kikar.co.il בשיתוף לאומית
חוסכים לכם בבירוקרטיה: מכירים את זה? שאתם צריכים החזר מקופת החולים שלכם, ונתקלים בחסמי הבירוקרטיה, שכוללים הגעה לסניף הגשת מסמכים. אחרי שסיימתם את הטיפול במסמכים הרבים, אתם ממתינים ימים ארוכים לקבלת ההחזר שאותו כבר הוצאתם מכיסכם (חדשות בריאות, שיווקי)
ההסתדרות הרפואית: "השמנה היא מחלה"ההסתדרות הרפואית: "השמנה היא מחלה"דניאל הרץ3
ה"השמנה" מוגדרת לראשונה על ידי ההסתדרות הרפואית בישראל כמחלה כרונית שאינה נובעת מכשל התנהגותי. בהסתדרות מקווים שההחלטה תשפר את הטיפול (בריאות)
שעות אחרונות למכירה הסינית. - שעות אחרונות למכירה הסינית של "איחוד הצלה"שעות אחרונות למכירה הסינית של "איחוד הצלה"kikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה2
שעות אחרונות נותרו להגרלת הענק של המכירה הסינית שע"י ארגון "איחוד הצלה" כאשר אלפים רבים מנצלים את הרגעים האחרונים להצטרף להגרלה הגדולה והייחודית, בה יזכו במוצרים יקרי ערך ובפרסים מיוחדים ובכך הם שותפים במצווה הגדולה שזו היא הזכות של כל המשתתפים, ליטול חלק בפרוייקט הצלת חיים האדיר של "איחוד הצלה" (בריאות, שיווקי)
ארגון הבריאות: לאסור לחלוטין שומן טראנסארגון הבריאות: לאסור לחלוטין שומן טראנסדניאל הרץ
המלצות חדשות של ארגון הבריאות העולמי קוראות לאסור לחלוטין את השימוש בשומן טראנס. על פי הארגון הטראנס מעלה את הסיכון למחלות לב ב-21% ואת הסיכון לתמותה ב-28% (בריאות)
לקראת חג הביכורים: שבעת המינים ברכה?לקראת חג הביכורים: שבעת המינים ברכה?עינת מזור בקר
ארצנו התברכה בשבעה מינים, האם הברכה היא לכולם? תלוי באיזה פרי מדובר ובאיזו צורה. המדריך שיעשה לכם סדר בשבעת המינים מהבחינה הבריאותית (חדשות בריאות)
משרד החקלאות חשף מכונת שטיפת ביציםמשרד החקלאות חשף מכונת שטיפת ביציםדניאל הרץ5
משרד החקלאות חשף מכונה לשטיפת ביצים האסורה בשימוש על פי חוק, עוד נחשף טון וחצי בשר שהוחזק בתנאים אסורים וחשד להעלמת מאות כבשים שיועדו לשחיטה שחורה (בריאות)
ימים אחרונים למכירה הסינית. איחוד הצלה - איחוד הצלה: ימים אחרונים להצטרפות למכירה הסיניתאיחוד הצלה: ימים אחרונים להצטרפות למכירה הסיניתkikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה
לכל מי שלא הצטרף עד עכשיו, זה הזמן. מוקדי המכירה נסגרים ביום שלישי בחצות הלילה. תספרו אחת שתיים ותבחרו חלום: במגזין המפואר של המכירה מחכים לכם שלל מוצרים יוקרתיים: רכב, חבילת שיפוץ, מטבח אקסלוסיבי, נופש בארץ ובחו"ל (בריאות, שיווקי)
האוזן הוצמחה על הזרוע. אילוסטרציה - הליך נדיר: השתלת אוזן שגדלה על זרוע הידהליך נדיר: השתלת אוזן שגדלה על זרוע הידמישאל לוי2
החיילת שנפצעה באורח קשה מאוד בתאונה, ביקשה ממנתח פלסטי להשתיל לה אוזן אמיתית ולא תותבת. אז הוא גידל לה אחת כזו על הזרוע, וכשצמחה - העביר אותה לפניה (בריאות)
פוקחים עיניים. אילוסטרציה - משקפיים בחינם: חברי מכבי באשדוד פוקחים עינייםמשקפיים בחינם: חברי מכבי באשדוד פוקחים עינייםkikar.co.il בשיתוף 2801
כמעט שנה חלפה מאז הבקשה הראשונה של מבוטחי מכבי למשקפיים בחינם גם בסניף האשדודי של רשת משקפיים 280 (חדשות בריאות, שיווקי)
שבוע אחרון להצטרפות. המכירה הסינית. - איחוד הצלה: שבוע אחרון להצטרפות למכירה הסיניתאיחוד הצלה: שבוע אחרון להצטרפות למכירה הסיניתkikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה1
תספרו אחת שתיים ותבחרו חלום: במגזין המפואר של המכירה מחכים לכם שלל מוצרים יוקרתיים: רכב, חבילת שיפוץ, מטבח אקסלוסיבי, נופש בארץ ובחו"ל. מוקדי המכירה הסינית נסגרים בשבוע הקרוב (חדשות בריאות, שיווקי)
מגוון משקאות אנרגיה - משקאות האנרגיה מסוכנים, במיוחד לילדיםמשקאות האנרגיה מסוכנים, במיוחד לילדיםכיכר השבת
משרד הבריאות לא כל כך פועל בנידון, אך משקאות האנרגיה שמשווקים בחופשיות גורמים לאשפוז של עשרות בני נוער כל חודש. הורים? שימו לב והרחיקו את הילדים (חדשות הבריאות)
איחוד הצלה. מן הארכיון. - סניפי "איחוד הצלה" מתגייסים למכירה הסינית של הארגוןסניפי "איחוד הצלה" מתגייסים למכירה הסינית של הארגוןkikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה1
היוזמה הייחודית של ראשי הסניפים יחד עם אלפי המתנדבים למען הארגון צוברת תאוצה בימים אלו לקראת ההגרלה הגדולה. המגזין של המכירה מכיל שלל מוצרים יוקרתיים (חדשות בריאות, שיווקי)
דו"ח מטריד: המתנה לרופא מומחה הוכפלהדו"ח מטריד: המתנה לרופא מומחה הוכפלהדניאל הרץ2
משרד הבריאות בדו"ח מדאיג במיוחד המלמד כי זמן ההמתנה לרופא מומחה ברוב התחומים הוכפל ואף גדל פי ארבעה בחלק מהמקרים. לטענת המשרד הסיבה לכך היא תקציבית (בריאות)
הסרטון שמזעזע מיליוני מעשנים מכל העולםהסרטון שמזעזע מיליוני מעשנים מכל העולםג'ודי לוין גרוס5
סרטון שתיעדה אמנדה אלר, אחות בבית חולים מצפון קרוליינה, מצליח לזעזע את הרשת: בסרטון נראות ריאות של אדם מעשן ושל אדם בריא. והמסקנה? היא די ברורה (בריאות)
צוותי מד"א במירון.  - ל"ג בעומר במירון: מאות מתפללים טופלו בידי צוותי מד"אל"ג בעומר במירון: מאות מתפללים טופלו בידי צוותי מד"אkikar.co.il בשיתוף מד"א9
מאז פתיחת הילולת הרשב"י במירון טופלו מאות בידי כוחות מד"א מאות מתפללים בעשרות נקודות ההזנקה בכל ההר, נפגעים רבים פונו בידי מד"א לבתי החולים. מנכ"ל מד"א רמ"ג אלי בין :"שיתוף הפעולה עם כלל הגורמים גרם להצלחת המבצע" (בריאות, שיווקי)
ההתחמקות של 'כללית' ממימון התרופהההתחמקות של 'כללית' ממימון התרופהכיכר השבת1
קלודין צדוק, בת 55 מנתניה ואם לארבעה ילדים, אובחנה לפני כשנתיים עם סרטן המעי הגס, אך קופת חולים 'כללית' ביקשה להתחמק מלממן לה תקופה יקרה שנמצאת מחוץ לסל (בארץ)
היערכות למבצע האבטחה הגדול.  - איחוד הצלה: שומרים על העולים לציון הרשב"יאיחוד הצלה: שומרים על העולים לציון הרשב"יkikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה1
'איחוד הצלה' השלים את ההיערכות האדירה למבצע הגדול לאבטחת שלומם של רבבות העולים לציונו של הרשב"י בל"ג בעומר תשע"ח. מצורפת מפה להורדה להתמצאות במוקדי החירום של איחוד הצלה במירון. להוריד, להדפיס, ולשמור קרוב (חדשות בריאות, שיווקי)

חדשות בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

עדכונים
כיכר facebook