מי צריך תוספי אנרגיה כשאפשר להכין פירה?מחקר: פירה יכול לשפר את ביצועי הספורט - כמו תוספי אנרגיה
א' בסיון תשפ | 24.05.20
פחמימות הן הדלק של הגוף והמחקר הבא הצליח להוכיח את העובדה הזו: מתברר שמחית תפוחי אדמה יכולה לגרום לפעילות גופנית טובה יותר, ממש כמו תוספי אנרגיה יעודיים (ספורט, בריאות)
עבר בהצלחה: צינורית הוחדרה לבת 3 חודשיםעבר בהצלחה: צינורית הוחדרה לבת 3 חודשיםכיכר השבת
פעוטה בת שלושה חודשים, הוצרכה לעבור ניתוח מסובך בצינורית הנשימה. בשל העובדה שהיא נולדה פגה ובמשקל נמוך, הצוות חיכה שהיא תגדל וביצעו את הניתוח (בריאות)
שינה לקויה זה מתכון לחרדהזה מדעי: סובלים מחרדה וסטרס? לכו לישוןחיה כהן
אם הקורונה פגמה לכם בשעות השינה או התינוק מעיר אתכם מוקדם מדי, ישנם סיכויים טובים שתחוו לחץ וחרדה מוגברים בשעות היום, כך חושף מחקר חדש (מחקרים, בריאות)
מכירים טובה לארגוני החירום וההצלה בבני ברקמכירים טובה לארגוני החירום וההצלה בבני ברקכיכר בשיתוף מעייני הישועה5
עם החזרה לשיגרה, קיים המרכז הרפואי ׳מעייני הישועה׳ טקס הוקרה והערכה לארגוני החירום וההצלה על הסיוע בתקופת משבר קורונה (חדשות בריאות, מקודם)
אילוסטרציה"קופת החולים שהכי טוב לעבוד בה"כיכר בשיתוף לאומית1
"לאומית שירותי בריאות דורגה במקום הגבוה ביותר מבין קופות החולים- בטבלת 100 החברות שהכי כדאי לעבוד בהן בישראל, שפורסמה היום על ידי העיתון דהמרקר ו BDI (חדשות הבריאות, מקודם)
ד"ר חנה קטןאפקט הקורונה: ד"ר חנה קטן פתחה מרפאה וירטואליתכיכר בשיתוף ד"ר חנה קטן2
ד"ר חנה קטן, מרופאות הנשים המוכרות והמשפיעות במגזר הדתי והחרדי, פתחה 'מרפאה וירטואלית' עקב משבר הקורונה לקבלת ייעוץ רפואי מקצועי בשיחת טלפון (חדשות הרפואה)
אילוסטרציהאולפן 'כיכר' יארח דיאטנית שתענה על שאלות הגולשיםכיכר בשיתוף לאומית1
בעקבות בקשות חוזרות ונשנות מצד הגולשים, תתארח באולפן כיכר דיאטנית של לאומית, אתם מוזמנים לשלוח שאלות כאן בטופס (בריאות)
"חוששים מרגע  שנצטרך להכריע מי יונשם""חוששים מרגע שנצטרך להכריע מי יונשם"כיכר השבת בשיתוף מעייני הישועה4
על מנת למנוע את המצב הבלתי אפשרי שבו יצטרכו להחליט את מי להנשים מקיים 'מעייני הישועה' קמפיין גיוס המונים לאפשר לציבור לתרום מכספו לרכישת ציוד רפואי (בריאות)
אילוסטרציהתזונה נכונה בשגרת הקורונהחני סקאל RD. MSc בשיתוף לאומית
השיח החברתי בעיצומה של פנדמיה עולמית גורם לנו לחשוב כי המשבר האמיתי וההתמודדות המשמעותית ביותר של הקורונה, היא מניעת עליה במשקל (בריאות, מקודם)
הארגון התגייס והחולה תקבל טיפול בביתההארגון התגייס והחולה תקבל טיפול בביתהכיכר השבת בשיתוף 'חיים לילד'1
ארגון 'חיים לילד' העניק לחולה שהמטפלת שלה בבידוד מכשיר "ווסט" - אביזר רפואי יקר ערך כדי שתוכל להמשיך ולקבל טיפול רפואי חיוני גם בימי הקורונה (חדשות בארץ)
בשל המצב לא ניתן לעבור מקופות החוליםבשל המצב לא ניתן לעבור מקופות החוליםכיכר השבת6
משרד הבריאות הודיע כי בהתאם לתקנות שעת חירום לא ניתן יהיה לבצע מעבר בין קופות החולים באתר הביטוח הלאומי או ברשות הדואר. יאושרו 700 בקשות בלבד לכל קופה (בריאות)
הצוות באוקספורד שמפתח חיסון לקורונה מתחיל בשלב הניסויים בבני אדםהצוות באוקספורד שמפתח חיסון לקורונה מתחיל בשלב הניסויים בבני אדםשירות כלכליסט
שני צוותים בבריטניה, באוניברסיטת אוקספורד ובאימפריאל קולג', עובדים מסביב לשעון כדי להיות הראשונים בעולם שמפתחים חיסון לנגיף. כבר ביום חמישי יתחילו הניסויים הקלינייים בבני אדם של החיסון הפוטנציאלי שמפותח באוקספורד. שר הבריאות הבריטי: "יתרון עצום להיות הראשונים בעולם שמפתחים חיסון" (בריאות)
מחלקת כתר במעייני הישועהרופאי הילדים של מעייני הישועה וקופות החולים בבני ברק: לא להימנע מלהגיע לטיפולים רפואיים חיונייםכיכר השבת בשיתוף מעייני הישועה
את המכתב עליו חתומים עשרות רופאי ילדים ממעייני הישועה ומקופות החולים יזם מנהל אגף הילדים פרופ' אלי סומך. פרופ' סומך: "אנו חרדים לשלומם של ילדי בני ברק. לאור המצב, ההורים נמנעים מהבאת הילדים למתקנים רפואיים בשל הפחד שידבקו בקורונה. הילדים לא מגיעים לקבלת טיפולים סדירים והנשים במצבים מיוחדים מוותרות על המעקב הסדיר - דבר שעלול לפגוע בבריאות הנשים והילודים" (בריאות)
"חדר ההזרקות" הנייד והסטרילי שמופעל מתוך אמבולנס של איחוד הצלהמצילים את הראייה גם בתקופת הקורונהכיכר בשיתוף איחוד הצלה
שת"פ של מרפאת עיניים במרכז הרפואי סורוקה ואיחוד והצלה ובסיוע של עיריית באר שבע וארגון הליונס מאפשר לבצע הזרקות אווסטין בעיניים למטופלים מבוגרים שסובלים מניוון מרכז הראייה, סמוך לביתם (חדשות הבריאות, מקודם)
אילוסטרציהשת"פ בין מאוחדת למוקד ה.ר.ב לרגל המצבכיכר בשיתוף מאוחדת
במסגרת שת"פ בין מאוחדת למוקד ה.ר.ב: יצאה לאור חוברת מהודרת עם תשובות הלכתיות רפואיות לחג הפסח בצל נגיף הקורונה (חדשות הבריאות, מקודם)
המרכז הרפואי 'מעייני הישועה' רכש טכנולוגיה  מתקדמת המאפשרת למערך הפסיכיאטרי לתת טיפול מרחוקהמרכז הרפואי 'מעייני הישועה' רכש טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת למערך הפסיכיאטרי לתת טיפול מרחוקכיכר השבת בשיתוף מעיני הישועה7
לרגל המצב ומורכבותו, המרכז הרפואי 'מעייני הישועה' רכש בהשקעת ענק טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת למערך הפסיכיאטרי לתת טיפול מרחוק גם בעת הבידוד (חדשות בריאות)
למעלה מאלף סדרים ייערכו ב'שערי צדק'למעלה מאלף סדרים ייערכו ב'שערי צדק'כיכר בשיתוף שערי צדק
השף מספר: "פסח זהו זמן להתחדשות ובשערי צדק השנה אנו חונכים את המטבח החדש שאנו עמלים בבנייתו במשך השנה האחרונה. המטבח מאובזר בציוד מתקדם ונוח והכל כמובן הוכשר לפסח" (קורונה)
החל ייצור מכונות הנשמה במפעל טילים. צפוהחל ייצור מכונות הנשמה במפעל טילים. צפוכיכר השבת7
משרד הביטחון יחד עם התעשייה האווירית וחברת אינוויטק יחלו בייצור סדרתי של מכונות הנשמה מתוצרת ישראל - במקום ייצור טילים, זאת בהנחיית שר הביטחון בנט (אקטואלי)
רופא במרפאות מאוחדת עם ציוד המיגוןמאוחדת ערכה תרגול הפעלת מרפאות ייעודיות לחולי קורונהכיכר בשיתוף מאוחדת
מאוחדת כקופה מובילה בתחום ההערכות לשעת חירום הגיעה מוכנה למשבר הקורונה עם ציוד מיגון איכותי לצוותי המרפאות שעברו הדרכות רבות להערכות בשעת חירום (רפואה, מקודם)
מיזם חדש ונחוץ: "1221, מגיעים לכל אחד"מיזם חדש ונחוץ: "1221, מגיעים לכל אחד"כיכר השבת
המיזם יפעיל 30,000 מתנדבים שיסייעו לקשישים, אנשים עם מוגבלויות. מוקד פניות הציבור, שמספרו 1221, יפעל בין השעות 22:00-08:00 וישתמש בטכנולוגיה מבוססתGPS על מנת להזניק את המתנדב הקרוב ביותר לאלו הזקוקים לעזרה (בריאות)
מכשיר ביתתי להפחתת כאב- בי קיור לייזרסובלים מכאבים אבל לא יכולים לצאת מהבית?כיכר בשיתוף בי קיור לייזר
כדאי לטפל בכאבים אפילו שאתם בבית. את הטיפול הביתי עושים עם בי קיור לייזר המכשיר שמביא את הטיפול בכאבים עד אליכם וכעת תוכלו להתנסות בו (בריאות, מקודם)
האנשים שאחראים על ה"קורונה" במאוחדת: "אנו ערוכים לכל תרחיש"האנשים שאחראים על ה"קורונה" במאוחדת: "אנו ערוכים לכל תרחיש"כיכר בשיתוף מאוחדת2
בשיא ההתמודדות עם הקורונה כינסנו את האחראים של מאוחדת על הריכוז בטיפול בהיבטי הקורונה, שחשפו בפנינו את הנתונים שמאחורי האירוע העולמי ואיך מטפלים בחולים והמבודדים לצד הטיפול בשאר הלקוחות (בריאות)
הדסה בחזית המלחמה בקורונההדסה בחזית המלחמה בקורונהכיכר בשיתוף הדסה
המעבדות של 'הדסה' יכפילו וישלשו את מספר הבדיקות על מנת לעמוד בקצב • יוזמה לאיתור מתנדבים לבדיקות לאיתור חולי קורונה • בדיקות חום בכניסה למרכז הרפואי (בריאות)
אכילה רגשית חיוביתבפאניקה מהקורונה? הנה 7 מזונות מפחיתי חרדהחיה כהן1
העולם נמצא בעיצומו של משבר שרק הולך וגדל ויחד איתו, מפלס הלחץ והחרדה הכללי עולה בהתאם. במקום לשקוע באכילה רגשית מזיקה - הנה המזונות שמומלץ לאכול (בריאות)
כמה קפה אתם שותים ביום?אחת ולתמיד: זו כמות הקפה המומלצת ליוםחיה כהן3
מכורים לקפה? עכשיו גם המדע תומך בכם ומציג יתרונות ברורים לצריכת קפה שעולה על כוס אחת ביום. לדברי החוקרים, הקפה יכול להפחית סיכון למחלות לב והשמנת יתר
אילוסטרציהלא תמיד זה סתם כאב גב: מהי דלקת חוליות מקשחתכיכר השבת1
הסיבה השכיחה ביותר לפניה לרופא משפחה היא כאבי גב תחתון, אך לעיתים כאב קבוע דורש עירנות • הכל בכתבת הוידאו שלפניכם מפי ד"ר עומר גנדלמן, ראומוטולוג בכיר (חדשות הרפואה)

חדשות בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook