שולי רנד  ישי ריבו  בית שמש  חסידישקייט
איחוד הצלה. מן הארכיון.סניפי "איחוד הצלה" מתגייסים למכירה הסינית של הארגוןkikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה1
היוזמה הייחודית של ראשי הסניפים יחד עם אלפי המתנדבים למען הארגון צוברת תאוצה בימים אלו לקראת ההגרלה הגדולה. המגזין של המכירה מכיל שלל מוצרים יוקרתיים (חדשות בריאות, שיווקי)
דו"ח מטריד: המתנה לרופא מומחה הוכפלהדו"ח מטריד: המתנה לרופא מומחה הוכפלהדניאל הרץ2
משרד הבריאות בדו"ח מדאיג במיוחד המלמד כי זמן ההמתנה לרופא מומחה ברוב התחומים הוכפל ואף גדל פי ארבעה בחלק מהמקרים. לטענת המשרד הסיבה לכך היא תקציבית (בריאות)
הסרטון שמזעזע מיליוני מעשנים מכל העולםהסרטון שמזעזע מיליוני מעשנים מכל העולםג'ודי לוין גרוס7
סרטון שתיעדה אמנדה אלר, אחות בבית חולים מצפון קרוליינה, מצליח לזעזע את הרשת: בסרטון נראות ריאות של אדם מעשן ושל אדם בריא. והמסקנה? היא די ברורה (בריאות)
צוותי מד"א במירון. ל"ג בעומר במירון: מאות מתפללים טופלו בידי צוותי מד"אkikar.co.il בשיתוף מד"א9
מאז פתיחת הילולת הרשב"י במירון טופלו מאות בידי כוחות מד"א מאות מתפללים בעשרות נקודות ההזנקה בכל ההר, נפגעים רבים פונו בידי מד"א לבתי החולים. מנכ"ל מד"א רמ"ג אלי בין :"שיתוף הפעולה עם כלל הגורמים גרם להצלחת המבצע" (בריאות, שיווקי)
ההתחמקות של 'כללית' ממימון התרופהההתחמקות של 'כללית' ממימון התרופהכיכר השבת1
קלודין צדוק, בת 55 מנתניה ואם לארבעה ילדים, אובחנה לפני כשנתיים עם סרטן המעי הגס, אך קופת חולים 'כללית' ביקשה להתחמק מלממן לה תקופה יקרה שנמצאת מחוץ לסל (בארץ)
היערכות למבצע האבטחה הגדול. איחוד הצלה: שומרים על העולים לציון הרשב"יkikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה1
'איחוד הצלה' השלים את ההיערכות האדירה למבצע הגדול לאבטחת שלומם של רבבות העולים לציונו של הרשב"י בל"ג בעומר תשע"ח. מצורפת מפה להורדה להתמצאות במוקדי החירום של איחוד הצלה במירון. להוריד, להדפיס, ולשמור קרוב (חדשות בריאות, שיווקי)
מדליקים מדורה? כך תשמרו לא להשמיןמדליקים מדורה? כך תשמרו לא להשמיןעינת מזור בקר2
מדורות ל"ג בעומר נחגגות גם עם האוכל שנעשה על האש. הדיאטנית הקלינית עינת מזור בקר בטיפים להורים ולילדים כיצד ליהנות מהמדורה מבלי להשמין יתר על המידה (בריאות)
הסיכון הבריאותי הגדול של ליל ל"ג בעומרהסיכון הבריאותי הגדול של ליל ל"ג בעומרדניאל הרץ1
המדורות הרבות שמדליקים הילדים בליל ל"ג בעומר מסוכנות לא רק בגלל החום הרב והזיהום הישיר. מחקר חדש מצא כי הן מגדילות משמעותית את הסיכון למחלות לב (חדשות בריאות)
ביקור ח"כ סמוטריץ' במטה איחוד הצלה.ח"כ סמוטריץ': "איחוד הצלה עושים עבודת קודש"kikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה1
הדברים נאמרו במהלך סיור התרשמות במטה "איחוד הצלה" להצלת חיים ברחבי הארץ שנערך במטה הארצי של הארגון בירושלים. מנכ"ל "איחוד הצלה" משה טייטלבוים הוביל את הביקור, במהלכו הוצג לחבר הכנסת סמוטריץ את מוקד 1221 של "איחוד הצלה" הנותן מענה לכ-800 קריאות חירום ביממה (בריאות, שיווקי)
בנימין דמתי ז"לתביעה כספית: רופאים התרשלו; חולה נפטרדניאל הרץ
למרות שאובחן עם ספיקת לב נמוכה ולא תקינה, לא הוזהר בנימין דמתי על ידי הרופאים שטיפלו בו. הוא המשיך לרכב על אופניו ועבר אירוע דום לב, התמוטט ונפטר לאחר מכן (בריאות)
סגן השר ליצמן בדק את הקנאביס • תיעודסגן השר ליצמן בדק את הקנאביס • תיעודכיכר השבת1
סגן שר הבריאות יעקב ליצמן ביקר בבית מרקחת ובדק את הפיילוט שהחל בחלוקת הקנאביס הרפואי בבתי המרקחת ואמר כי "הקנאביס זה סם ולא מדובר בליגליזציה" (בריאות)
ציפורי לילה שנופלים לתנומה באמצע היום? אתם בסיכוןישנים מאוחר וקמים מוקדם? אתם בסיכוןכיכר השבת
'יתגבר כארי' זה בבוקר, אך הקושי הגדול הוא ללכת לישון בלילה בשעה סבירה. כעת מתברר שהגוף שלנו חייב את השינה התקינה כדי להמשיך ולפעול בבריאות (חדשות בריאות)
קטלוג איחוד הצלה.איחוד הצלה: הושק הקטלוג של המכירה הסיניתkikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה1
כאות הפתיחה לפרויקט רחב ההיקף למען הצלת חיי אדם על ידי מתנדבי "איחוד הצלה" בכל רחבי הארץ, ולאור קריאת גדולי ישראל בנושא חשוב וחיוני זה, הופק בהצלחה הקטלוג המרשים והמפואר של המכירה הסינית שע"י "איחוד הצלה", והוא מופץ בימים אלו בתיבות הדואר בכל רחבי הארץ (חדשות בריאות, שיווקי)
פעוט הכניס לפיו בדל קנאביס  והורעל קשותפעוט הכניס לפיו בדל קנאביס והורעל קשותדניאל הרץ
פעוט בן עשרה חודשים הכניס לפיו בדל סיגריה של קנאביס ומצבו מוגדר קשה. הכרתו מעורפלת ונשימתו שטחית והוא מאושפז בבית החולים העמק ביחידה לטיפול נמרץ (בריאות)
לא תאמינו מה תעשה לכם כוס קפה לאחר הארוחהלא תאמינו מה תעשה לכם כוס קפה לאחר הארוחהכיכר השבת1
המערב כבר עוסק שנים באחת הבעיות הקשות איתן הוא מתמודד - בעיית ה"השמנה", אלא שמחקר חדש מגלה כי דווקא כוס קפה יכול לשמש כלוחם טוב נגד התופעה (בריאות)
אילוסטרציהשימוש באקמול בזמן ההיריון - סכנה לעוברכיכר השבת
מחקר חדש שנערך בהובלתו של ד"ר אילן מתוק, שופך אור חדש על הקשר האפשרי בין שימוש ממושך בפאראצטמול, המצוי ב'אקמול' וב'דקסמול' במהלך ההריון לבין סיכון להפרעות נוירו-התפתחותיות בגיל הילדות (בריאות)
ד"ר יצחק דרימר.להתגבר על המכשולים בתת-מודע: החלה ההרשמה לקורסkikar.co.il בשיתוף מרכז דרימר לבריאות
מטפלים? פסיכלוגים? מאמנים אישיים? הקורס הראשון בישראל בתחומו בשיטה ייחודית מתחום הרפואה הקוונטית. המחזור השלישי נפתח עוד שבועיים. כל הפרטים (בריאות, שיווקי)
תרומה 70 אופנועי אמבולנס לאיחוד הצלה.ידידי איחוד הצלה תרמו לארגון 70 אופנועי אמבולנסkikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה1
באירוע רב רושם בו השתתפו ידידי איחוד הצלה מהארץ ומהעולם נתרמו לארגון 70 אופנולנסים חדשים בסכום של 9 מיליון ש"ח שיכנסו כבר בימים בקרובים ויתנו תוספת כוח משמעותית למערך התגובה המהירה של 'איחוד הצלה' (בריאות, שיווקי)
ירידה של 50% במספר הסובלים מאוטם בלבירידה של 50% במספר הסובלים מאוטם בלבדניאל הרץ
שיפור משמעותי במיוחד במספר החולים באוטם חד בשריר הלב וכן במספר מקרי התמותה לאחר מקרה כזה. הסיבות: טיפול רפואי יעיל ומהיר שמתבצע באותם החולים (בריאות)
עדשות מגע אילוסטרציהפטנט חדש: עדשות מגע שמתכהות בשמשכיכר השבת1
ארגון הבריאות האמריקני אישר את השימוש בעדשות המגע המהפכניות שיגיעו לשוק ב-2019. אך מן העבר השני מטילים מומחים ספק באשר להשפעות הבריאותיות על העין (בריאות)
לוגו המכירה.שנה רביעית ברציפות: המכירה הסינית של איחוד הצלהkikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה
כאות פתיחה לפרויקט רחב ההיקף למען פעילות הקודש של הצלת חיי אדם ע"י מתנדבי "איחוד הצלה" בכל רחבי הארץ, ולאור קריאת גדולי ישראל בנושא חשוב וחיוני זה, יושק בסוף השבוע הקרוב הקטלוג של המכירה הסינית בתפוצה רחבה (חדשות בריאות, שיווקי)
אילוסטרציהשימו לב: תנובה הפחיתה את החלב בשוקואלי רוטמן10
מה מסתתר מאחורי הכיתוב "מתכון חדש" שמופיע בקטן על השוקו של תנובה? מתברר, כי החברה הגדילה את שיעור המים על חשבון החלב. תנובה: "זה חלק ממצפן תזונתי" (בריאות)
גברים רזים עם כרס - בסיכון כפול להתקף לבגברים רזים עם כרס - בסיכון כפול להתקף לבדניאל הרץ5
ידוע ששמנים סובלים מבעיות בריאותיות רבות ביניהן בעיות לב, אך מסתבר כי דווקא רזים יחסית אך בעלי כרס, נמצאים בסיכון כפול למחלות לב, יותר מחבריהם השמנים (בריאות)
במערכת הבריאות חוששים: החצבת חזרהבמערכת הבריאות חוששים: החצבת חזרהדניאל הרץ1
במשרד הבריאות קוראים למי שאינו מחוסן כנגד חצבת לגשת לקופות החולים ולהתחסן מיידית בשל החשש להתפרצות של המחלה המדבקת שיכולה לגרום לסיבוכים קשים מאד (בריאות)
הפתעה לחולים: הקנאביס הרפואי - יוזלהפתעה לחולים: הקנאביס הרפואי - יוזלכיכר השבת5
רבים מהחולים חששו כי מחירי הקנאביס הרפואי יטפסו לאור הרפורמה החדשה של משרד הבריאות אך מתברר כי רבים מהם ישלמו פחות באופן משמעותי לאחר המהפכה (בריאות)
עושים דיאטה ללא גלוטן? תחשבו שובעושים דיאטה ללא גלוטן? תחשבו שובכיכר השבת3
אין כמעט סופר שמכבד את עצמו שלא מחזיק מחלקה המיועדת למוצרים ללא גלוטן עבור חולי הצליאק, אך באופן כללי משמשים את אלו המעוניינים בדיאטה. האם זה טוב? (בריאות)

חדשות בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

עדכונים
כיכר facebook