אילוסטרציהבקרוב: מי יהיו הזכאים לבדיקות קורונה בחינם?דוד הכהן1
בשל העבודה שרבים מהמתחסנים נבדקים שלא לצורך, מה שיוצר עומס על מעבדות בדיקות הקורונה, כבר בקרוב יגבשו במשרד הבריאות הנחיות לגבי מי זכאי לבדיקות בחינם (בארץ)
מחלקת קורונה ב', בבית החוליםהעלייה התלולה במחלקת הקורונה בגל ה-3דוד הכהן
"גל התחלואה השלישי, שלשמחתנו בהחלט הגיע לסיומו בימים האחרונים, ללא ספק היה מהקשים והמורכבים שידענו", מסביר מנהל ביה"ח ברזילי את הנתונים של הגל השלישי (ארץ)
מנהלי בתי החוליםהאוצר יעביר 630 מיליון ש"ח לבתי החוליםרפאל כהן1
משרד האוצר חתם עם מנהלי שבעת בתי החולים הציבוריים על הסכם חדש, שיאפשר לצלוח את המאבק בקורונה • השר כץ: "אלווה את ביצוע ההסכם עד קיום כל ההתחייבויות" (ארץ)
הדסה עין כרם'הדסה': הצוות שלא התחסן - הוצא לחל"תקובי אטינגר3
80 מעובדי בית החולים הדסה שסירבו ליטול את החיסון נגד נגיף הקורונה, הוצאו לחל"ת. לטענת בית החולים, לאותם עובדים לא נמצאה עבודה חלופית ולכן הוצאו לחופשה (בארץ)
אילוסטרציה. התו הירוקעובד משרד הבריאות חשוד בזיוף התו הירוקכיכר השבת
לפני תקופה פורסם תחקיר על כך שניתן להשיג זיוף של התו הירוק. על פי הדיווח, מתברר כי מי שסייע לתעשיית הזיופים הוא עובד במשרד הבריאות • הוגשה תלונה במשטרה (בארץ)
פער דרמטי במיוחד נרשם בכל מה שקשור למחירי הביטוח הרפואי המשליםהכי מושלמת והכי משתלמת – גם לילדיםכיכר בשיתוף לאומית
סל שירותי הבריאות לילדים בלאומית - המשתלם והמותאם ביותר למשפחה החרדית: עד 55 טיפולי התפתחות הילד מעבר לזכאות במסגרת סל הבריאות וזכאות עד 18 (בריאות)
אילוסטרציהעלייה בחולים אצל הערבים; ירידה בחרדיםקובי אטינגר2
בעוד שבמגזר החרדי ישנה ירידה בחולים קשה ובכלל, במגזר הערבי ישנה עלייה בחולים בעיקר בקרב צעירים. בשל כך שערבים פחות מתחסנים, אין צפי לירידה בתחלואה (חדשות)
נחנך המרכז לבריאות האישה החדש של לאומית בירושליםנחנך המרכז לבריאות האישה החדש של לאומית בירושליםכיכר בשיתוף לאומית
באירוע השתתפו ההנהלה הבכירה של 'לאומית' • הרב נפתלי נוסבוים אב"ד הישר והטוב וראש ישיבת חיי משה כובד בקביעת מזוזה • המרכז החדש והמתקדם ברחוב שרי ישראל כולל מגוון עצום וחסר תקדים של שירותים רפואיים (חדשות בריאות)
אילוסטרציההמדגם מלמד: זה אחוז הנדבקים במוטציהדוד הכהן
במדגם שכלל כ-3,000 דגימות חיוביות לנגיף קורונה שנאספו החל מסוף חודש ינואר, שנלקחו ממעבדות שונות בפריסה ארצית, גילה את אחוז הנדבקים במוטציה האפריקנית (חדשות)
אילוסטרציההאם יצרניות החיסונים מסתירות מידע?כיכר בשיתוף משרד הבריאות
משרד הבריאות בשו"ת קורונה חדש, מפריך את השמועות והפייק ניוז סביב נושא החיסונים ובכלל. כנסו וקבלו מידע אמין ומדוייק מהגורמים האמונים על בריאות הציבור (קורונה)
מתוך קמפיין משרד הבריאותאגף התזונה במשרד הבריאות: "המנעו ב'משלוח מנות' ממוצרים הנושאים את הסימון האדום!"כיכר השבת2
רגע לפני שאתם צובאים על המרכולים ומעמיסים את העגלות בכל-טוב בכדי לקיים בהידור את מצוות 'משלוח מנות איש לרעהו' במשרד הבריאות מזכירים את כללי הבריאות (בריאות)
אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לכתבהנתונים חדשים: חיסון הקורונה יעיל ב-95%קובי אטינגר5
יעילות החיסון בישראל עומדת בשלב זה על 95 אחוזים, לאחר שבעה ימים ויותר מהשלמת המנה השנייה. כך עולה מהנתונים של קופת חולים שבדקה מתחסנים מפרופיל מגוון (אקטואליה)
אילוסטרציה, למצולם אין קשר לכתבה10 אנשים קיבלו דלקת - לאחר נטילת החיסוןדוד הכהן33
במשרד הבריאות דרשו היום מבתי החולים לדווח להם על כל מקרה של תסמונת בשריר הלב. לאחרונה התגלו מקרים של אנשים שפיתחו תסמונת מסתורית לאחר נטילת החיסון (בארץ)
ועדת 'סל התרופות' הגישה את המלצותיהועדת 'סל התרופות' הגישה את המלצותיהכיכר השבת
יותר תרופות לחולי סוכרת ופחות לחולי סרטן: חברי ועדת סל התרופות פרסמו היום, את החלטותיהם, שיסייעו ל-169,000 ישראלים שנזקקים לתרופות חדשות במימון (חדשות בריאות)
הקו פתוח לקהל הרחב, ללא תשלום ומותנה בהרשמה מראש.בריא ושמע: קו ההרצאות של לאומית יוצא לדרךכיכר בשיתוף לאומית
עוד שירות חדש ומהפכני מבית לאומית שירותי בריאות: קו הרצאות הבריאות של מומחי לאומית עם כל מה שבריא לדעת • והשבוע: מהי חרדה וכיצד מתמודדים איתה (חדשות בריאות, מקודם)
4 מיתוסים על החיסונים שחובה לנפץ4 מיתוסים על החיסונים שחובה לנפץאביטל לוי | עריכה: שרי ברינר-שיפמן13
המוני ישראלים בחרו לגשת ולעשות את הצעד שיביא לנו חיים שקטים יותר. אך עם זאת, מיתוסים רבים מסתובבים שם בחוץ ומונעים מאחרים להתחסן. הנה כל האמת על יעילות החיסונים (בריאות)
אילוסטרציה. חיסוניםהתחסנתם? המחקר מוכיח שתדביקו פחותדוד הכהן1
על פי מחקר שביצעה חברת 'מי הריטג'', הסיכון שנשקף מאלו שכבר קיבלו את המנה הראשונה של החיסון, להדביק אחרים - נמוך ביותר • "רמת התחלואה מופחתת אחרי החיסון" (חדשות)
הנגיף שמאתגר את כל המערכת יחייב היערכות שונה מעל מה שהיינו רגיליםפתרונות מתקדמים וטכנולוגים בצל נגיף הקורונהכיכר בשיתוף מכבי
מכבי שירותי בריאות נערכת לקראת חג הפסח במגוון פתרונות מתקדמים וטכנולוגים בצל נגיף הקורונה שמאתגר את כל המערכת (חדשות בריאות, מקודם)
אילוסטרציהקורונה: 6,271 חולים חדשים; 1,124 - קשיםדוד הכהן
על פי נתוני משרד הבריאות, מחצות נדבקו 1,700 בנגיף הקורונה, מספר החולים הקשים בירידה. מספר המתחסנים במנה הראשונה עומד על 3,416,613 בני אדם (אקטואליה)
חיסוני קורונהניסוי ישראלי: החיסון יעיל גם נגד המוטציהקובי אטינגר4
מתוצאות ראשוניות של המעבדה הישראלית לנגיפים עולה, כי החיסון של חברת פייזר נגד נגיף הקורונה, יעיל נגד המוטציה הבריטית, בדיוק כפי שהוא יעיל נגד הנגיף המקורי (אקטוליה)
ילדי 'חינוך מיוחד'תיוג וסטיגמה בבריאות הנפש בציבור החרדיישראל וורצרינסקי7
התמודדות נפשית נתפסת לעתים כבעיה של שוליים חברתיים, המתמודדים סובלים מתיוג שלילי והדרה חברתית. בתקופת הקורונה העיסוק בנושא תופס מקום מרכזי יותר | מאמר (טור)
המערכת המיוחדת שהותקנה במח' הרדיותרפיה עבור החולההוראות לחולה חרש הועברו באמצעות האורכיכר בשיתוף אסותא
פיתוח מיוחד שהותקן בבית החולים 'אסותא אשדוד', איפשר לחולה הסובלת מחירשות לעבור את הטיפול כאשר ההוראות הועברו באמצעות אורות (חדשות בריאות, מקודם)
האם נמצא הפתרון הדיגיטלי לחולי הסכרת?האם נמצא הפתרון הדיגיטלי לחולי הסכרת?כיכר השבת4
על פי דיווחים בקוריאה, השעון החכם הבא של חברת אפל יאפשר מדידה של רמת הסוכר בדם בלי דקירה. השעון יעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וכך יקל על חיי החולים (בריאות)
אילוסטרציהאתגר הבריאות שסחף את המדינה, מגיע למגזר החרדיכיכר בשיתוף אתגר 90 הימים
אתגר 90 הימים, זוכה להצלחה רבה מכמה סיבות – אך בעיקר בזכות אלפי סיפורי הצלחה, וחבילת שירות מושלמת • מתאים לכל מטרה - ירידה במשקל, חיטוב ועליה במסת שריר (מקודם)
על אף שמערכת החיסון שלנו מתוחכמת למדי, לא יזיק לתת לה דחיפה נוספת באמצעות אימוץ הרגלים נכוניםכל מה שחשוב לדעת השנה על הגנה טבעיתכיכר בשיתוף סופרב
מאז ומתמיד היה החורף אתגר עבור המערכת החיסונית שלנו, המתמודדת בעונה הקרה עם וירוסים וחיידקים רבים מתמיד. החורף הנוכחי, הביא עימו אתגר כפול ומכופל, שחידד את הצורך בהגנה טבעית חזקה יותר, על מנת להתמודד עם אתגרי העונה והתקופה גם יחד (חדשות בריאות, מקודם)
חיסון לקורונהחיסון לנשים הרות? המלצת משרד הבריאותרפאל כהן10
ועדת תעדוף החיסונים של משרד הבריאות יצאו בקריאה לחסן נשים בהיריון הנמצאות בחשיפה גבוהה לציבור או בעלות מחלות רקע, וזאת בשל הסיבוכים הקשים מהקורונה (אקטואלי)

חדשות בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook