מחדל: גננת נדבקה בחצבת והגיעה לעבודהמחדל: גננת נדבקה בחצבת והגיעה לעבודהכיכר השבת2
הורים לילדים בגן עירוני ירושלים, זועמים לאחר שעדכנו אותם רק בשעות הערב, כי הגננת, שהגיעה לעבודה בבוקר, נדבקה בחצבת. משרד הבריאות: הילדים שנחשפו לא נדבקו (בריאות)
המנהל סיפר לשר התורה על התכנית ההלכתיתהמנהל סיפר לשר התורה על התכנית ההלכתיתכיכר השבת1
ד"ר איתן וירטהיים, המנהל החדש של המרכז הרפואי רבין, נכנס למרן הגר"ח קנייבסקי, לו סיפר על התכנית להתאמת בית החולים לצרכים המאפיינים את המאושפזים החרדים (בריאות)
ילד לקה בדום לב לאחר נגיסת נקניקיהילד לקה בדום לב לאחר נגיסת נקניקיהכיכר השבת
לחולה בוצעה החייאה שעברה בהצלחה והרופאים הבחינו בממצא חשוד בסריקת האק"ג שלו. בדיקה נוספת סייעה להגיע לאבחון של "תסמונת ברוגדה". מהי ואיך תפעלו אם תתקלו בסיטואציה דומה? (בריאות)
בית החולים 'איכילוב'חולה חצבת שהה במחלקת היולדות בבית החולים 'איכילוב'כיכר השבת
לפני כארבעה ימים שהה גבר כבן 42, תושב תל אביב, במחלקת היולדות בבית החולים 'איכילוב' לאחר הולדת בנו, וכעת התברר כי הוא חולה בחצבת. לפי הדיווח ב'ידיעות', התינוקות הופנו לטיפול (בארץ)
"חיסון" חדש לסרטן נראה מבטיח בניסוי קליני"חיסון" חדש לסרטן נראה מבטיח בניסוי קליניכיכר השבת
מחקר בחן את תוצאות מתן "חיסון" ל-11 חולים עם לימפומה, סרטן בלוטות הלימפה ומערכת הלימפה. לא כל המטופלים הגיבו לטיפול, אך חלקם זכו להפוגה מלאה לאחר שקיבלו את הטיפול (בריאות)
ציון רבי מאיר בעל הנסחשיפה לחצבת - בקבר 'רבי מאיר בעל הנס'קובי רוזן3
שוב מקרה חשיפה לחצבת - במקום תפילה ציבורי. יממה לאחר ההתראה למתפללים בציון הרשב"י במירון, קוראים במשרד הבריאות למתפללים בציון בטבריה לבדוק עצמם (ארץ)
אילוסטרציהטיפולי אסתטיקה לטיפול בצלקות אקנה - עתיד חדש מחכה לך!כיכר בשיתוף אפילוג'יק
אפילוג'יק המרכז המוביל לרפואת עור אסתטית בירושלים בהובלתה של אסתי טראובה, ובשיתוף עם ד"ר דניאל קאסוטו, מציעים טיפולי אסתטיקה חדשניים לטיפול בצלקות אקנה במכשיר חדשני (חדשות בריאות, שיווקי)
ביה"ח שיבא הטוב בישראל והעשירי בעולםביה"ח שיבא הטוב בישראל והעשירי בעולםדניאל הרץ
על פי סקר חיצוני נרחב שמדד את בתי החולים בעולם, נמצא כי בית החולים שיבא תל השומר הוא ביה"ח הטוב ביותר בישראל מבין ביה"ח הגדולים והעשירי בטיבו בעולם (בריאות)
איחוד ומד"אסגן השר מתערב במאבק 'איחוד' ומד"א?שאול כהנא20
בראיון שקיים סגן השר ליצמן טען, כי הוא צדק במכתב שכתב לשר התקשורת לבטל ל'איחוד' את מספר החירום. והוסיף: "הם חולמים בצהריים, יש תרופות מיוחדות לאנשים כאלו" (בריאות)
אילוסטרציהבהלת החצבת: בחתונה חרדית ובציון במירוןכיכר השבת6
ביום רביעי שעבר, הסתובבה חולת שנדבקה בחצבת בשני אירועים באולמי מונדיאל, בגבעת שאול בירושלים. כן דווח על שלושה מקרים של היחשפות לחצבת במירון ובטבריה (בריאות)
חברי הכנסת במוקד הצלה"מחוייבים להמשיך לסייע לכם תמיד עד לקבלת כלל המידע להצלת חיים"כיכר בשיתוף איחוד הצלה1
חברי הכנסת הרב מיכאל מלכיאלי, הרב ינון אזולאי, ומ״מ רה״ע פ״ת הרב אוריאל בוסו בסיור באיחוד הצלה ״מוקירים את פעילותכם ומחויבים להמשיך לסייע לכם תמיד עד לקבלת כלל המידע להצלת חיים בצורה הטובה ביותר״ (חדשות בריאות, שיווקי)
אילוסטרציה"סיגריה אלקטרונית: סרטן, לחץ דם, דיכאון"כיכר השבת10
בהודעת אזהרה מפורטת שפרסמה היום האגודה למלחמה בסרטן, נטען כי הוכח קשר בין עישון סיגריות אלקטרוניות לבין מחלות מסכנות חיים ועוד בעיות בריאותיות (חדשות בריאות)
אילוסטרציהמצבה קשה: חולה חצבת הדביק את הדיילתקובי רוזן1
על המטוס שיצא מארצות הברית לישראל שהה חולה חצבת, שהדביק את אחת הדיילות בנגיף. כעת היא מורדמת ומונשמת במצב קשה, והנוסעים נקראים - "להיבדק בדחיפות" (בריאות)
מנכ"ל איחוד הצלה עם נשיא ברזיל, ז'איר בולסונרו, המבקר בישראלהברזילאים מעוניינים להקים ארגונים אחים לאיחוד הצלה במעצמה הדרום אמריקאיתכיכר בשיתוף איחוד הצלה
מנכ"ל איחוד הצלה, משה טייטלבוים, הציג הבוקר את פעילות ארגונו בפני נשיא ברזיל המבקר בישראל. הנשיא התרשם והנחה את נציגיו לבחון את האפשרות לאמץ את המודל של איחוד הצלה בכל רחבי מדינתם (בריאות, שיווקי)
מיציםמאושפזת במצב קשה; בגלל 'דיאטת מיצים'כיכר השבת6
בעקבות המלצה של מטפל אלטרנטיבי, פתחה אישה כבת 40 בדיאטת מיצים ומים בלבד. מיום שישי האחרון היא מאושפזת בבית החולים כשהיא סובלת מתת תזונה ומנזק במוח (בריאות)
המשלחת בת 6 המומחים העולמיים בתחום השתלת האיברים במשרדי מדאסיסהמומחים העולמיים להשתלות ביקרו במדאסיסכיכר בשיתוף מדאסיס2
משלחת של 6 מומחים בעלי שם עולמי בתחום ההשתלות ערכה בשבוע שעבר ביקור רשמי בישראל, במהלכו סיירה במשרדי חברת מדאסיס ונועדה עם סגן שר הבריאות (בריאות, שיווקי)
אילוסטרציהכתוצאה מניקוי אוזניים - כמעט איבד את חייוכיכר השבת3
צעיר בריטי בן כ-30 הובהל לבית החולים לאחר שסבל מאיבוד זיכרון ופרכוסים בכל חלקי גופו, לאחר שביה"ח סרקו את ראשו גילו צמר גפן ממקל לניקוי אוזניים שגרם לו לדלקת (בריאות)
רבנים  ומורי הוראה השתתפו ב'ועידת רפואה והלכה' של כללית באשדודרבנים ומורי הוראה השתתפו ב'ועידת רפואה והלכה' של כללית באשדודכיכר בשיתוף כללית2
כמאה רבנים, דיינים, מורי הוראה, יועצי רפואה, ואישי ציבור השתתפו ב'ועידת רפואה והלכה' שהתקיימה ע"י שירותי בריאות כללית באשדוד במסגרת הידוק הקשרים בין עולם הרפואה להלכה (חדשות רפואה)
אילוסטרציההפנינג אביב באפילוג'יק - עושים את זה מקצועי!kikar.co.il בשיתוף אפילוג'יק
חברת אפילוגי'ק המובילה והמתמחה ברפואת עור אסתטית, מונה שתי מחלקות מתמחות; מחלקת הסרת שיער בלייזר ומחלקה לרפואת עור אסתטית • ועכשיו, יומיים של מבצעים מטורפים (יופי, שיווקי)
תרופותבקרוב: הוזלה במחירי התרופות ללא מרשםכיכר השבת
מחירי התרופות השימושיות ביותר במדינת ישראל כמו אקמול ונורפן גבוהים בהרבה מהממוצע בעולם, בעוד שלושה חודשים המחירים שלהם צפויים לרדת בצורה משמעותית (בריאות)
שלושה פעוטות מחב"ד בלוד חלו בחצבתשלושה פעוטות מחב"ד בלוד חלו בחצבתכיכר השבת
המדובר בשלושה ילדים המטופלים באותו משפחתון שחלו בשבוע האחרון בחצבת. שניים מהילדים לא היו מחוסנים ובמשרד הבריאות פעלו לחסן את חסידי חב"ד בעיר (בריאות)
טקס הנצחה מרגש במעון יום רב נכותי של 'שמעיה'טקס הנצחה מרגש במעון יום רב נכותי של 'שמעיה'כיכר בשיתוף שמעיה
במהלך הטקס, הביעו ההורים את הערכתם לעבודת הקודש של 'שמעיה' שבאה לידי ביטוי גם במעון הרב-נכותי של שמעיה בבאר שבע (חדשות בריאות, שיווקי)
בדיקת PET-CT במרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא)ממתינים לבדיקת PET-CT? המרכז הרפואי שמיר מקצר לכם את התורכיכר בשיתוף אסף הרופא
המרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא) ממשיך להוביל בכל הפרמטרים המקצועיים והשירותיים, וכעת הוא יוצא בבשורה דרמטית לחולים הממתינים לבדיקת PET-CT (חדשות בריאות, שיווקי)
"שיער שיבה" תוקף כבר מגיל 30חוששים משיער אפור? תאכלו את הפרי הזהחיה כהן1
קוראים לו "שיער שיבה" אך למעשה הוא נפוץ כבר מגילאי 30. איך עוצרים או לפחות מאטים את הופעת השיער האפור? מסתבר שאכילת פרי מסוים יכולה להועיל (תזונה, בריאות)
ערב גיבוש והוקרה לכ- 100 מתנדבי איחוד הצלה סניף פתח תקווהערב גיבוש והוקרה לכ- 100 מתנדבי איחוד הצלה סניף פתח תקווהכיכר בשיתוף איחוד הצלה12
ערב גיבוש והוקרה זוגי למתנדבי איחוד הצלה פתח תקווה נערך באולמי מייפל עם סעודת מלווה מלכה מפוארת בליווי מוזיקלי, בהשתתפות רבנים, אישי ציבור,ופעילי הארגון (חדשות הבריאות, שיווקי)
השר כחלוןכחלון: "לא מבין לאן נעלם מיליארד שקל"כיכר השבת7
שר האוצר משה כחלון טען בכנס סגור כי העביר כסף לשירותי הפסיכיאטריה בישראל, אך בדרך הכסף נעלם • "אני סופר את הכסף, אך אני לא מבין ברפואה, סמכתי עליהם" (בריאות)

חדשות בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

עדכונים
כיכר facebook