הר נוף  www..  המודיע  וואקלי
בנימין עוזרי - "מבחינת 'כללית' - אבא שלי יכול למות""מבחינת 'כללית' - אבא שלי יכול למות"דניאל הרץ13
קשיש בן 90 נזקק למסתם ללבו אך בקופת החולים 'כללית' סירבו לאשר לו אותו, זאת למרות עמדת משרד הבריאות שמדובר בטיפול מציל חיים הנמצא בסל התרופות (בריאות)
אילוסטרציה - חולת סרטן בת 13 - נדבקה מזיהום בתרופהחולת סרטן בת 13 - נדבקה מזיהום בתרופהדניאל הרץ
חולת סרטן בת 13 נדבקה בזיהום כתוצאה משימוש בתרופה "מורפין" של חברת טבע, כך עולה מבדיקה שבוצעה בבית החולים רמב"ם, לאחר שהילדה סבלה מחום וחולשה (בריאות)
הניתוח הנדיר - 50 רופאים ואחיות הסירו גידול מגוף הפגה50 רופאים ואחיות הסירו גידול מגוף הפגהאלי רוטמן3
במקרה שהרופאים בישראל כמעט ולא נתקלים בו, ניצלו חייה של פעוטה בת מספר ימים, שבגופה התגלה עוד לפני הלידה גידול סרטני ענק. המבצע המורכב הוכתר בהצלחה (חדשות)
שקית קטשופ בזמנים יפים יותר - אובחנה כחולה במשך 6 שנים, ואז התבררה הסיבהאובחנה כחולה במשך 6 שנים, ואז התבררה הסיבהכיכר השבת2
האשה שחצתה כבר את גיל ה-40 סבלה במשך שנים מכאבים עזים ורופאיה אבחנו אותה כסובלת ממחלה כרונית. אלא שניתוח שעברה גילה מהו הגורם הזר שגרם לכל הסבל (בריאות)
עדינול מועשר - אזהרה: 'הפסיקו להשתמש בעדינול מועשר'אזהרה: 'הפסיקו להשתמש בעדינול מועשר'כיכר השבת3
משרד הבריאות הודיע לציבור ההורים כי יש להימנע ולהשתמש ב"עדינול מועשר" שמשווק על ידי טבע. הסיבה: חומר שהוכנס למשחה הפופולרית ולא אושר לשימוש (בריאות)
הגר"ד לאו בחניכת בית איחוד הצלה באלעד. - נחנך "בית איחוד הצלה" למתנדבים בעיר אלעדנחנך "בית איחוד הצלה" למתנדבים בעיר אלעדkikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה2
בטקס בהשתתפות הרב הראשי הגר"ד לאו, ראש העיר ישראל פרוש, חברי כנסת ועוד, נחנכו בית מתנדב ומרכז ציוד אזורי וכן אמבולנס חדש וטרקטורון מיוחד שישמשו את מתנדבי איחוד הצלה בעיר אלעד (בריאות, שיווקי)
אחרי החגים חוזרים לבריאות. אילוסטרציה - שיח אמת: אחרי הלביבות והסופגניות חוזרים לבריאותשיח אמת: אחרי הלביבות והסופגניות חוזרים לבריאותkikar.co.il בשיתוף שיח אמת
כולסטרול גבוה? בעיות בלב? מנסים להילחם בדלקות או בכלל להרגיש יותר טוב כל יום? לפעמים כל מה שצריך זה להבין שהטבע עצמו יכול לספק לנו את כל מה שאנו צריכים. קבלו את המוצרים שלקחו את המדע שבטבע צעד אחד קדימה (בריאות, שיווקי)
18 חיילים בבסיס בצפון פונו לבית החולים18 חיילים בבסיס בצפון פונו לבית החוליםדניאל הרץ3
18 חיילים פונו לבית החולים זיו בצפת שם חוסנו נגד כלבת מחשש שבאו במגע עם המחלה הקשה על ידי בעל חיים נגוע. בחודשים האחרונים חלה עלייה גדולה בתחלואה (בריאות)
העוגיות הבעייתיות - עוגיות 'אוראו' הכשרות למהדרין - לא בריאותעוגיות 'אוראו' הכשרות למהדרין - לא בריאותדניאל הרץ3
באופן מפתיע הגרסה המהודרת של העוגיות הפופולריות של אוראו בריאה פחות ממקבילותיהן שאינן כשרות למהדרין והן מכילות נתרן, סוכר ומלח יותר מהתקן המומלץ לאכילה (בריאות)
הסיבות שאתם רועדים מקור יותר מאחריםהסיבות שאתם רועדים מקור יותר מאחריםכיכר השבת
אם בכל מקום אליו אתם הולכים אתם שמים לב שאתם היחידים שעטופים בהגזמה מפני הקור, כנראה שהבעיה היא אצלכם. למה זה קורה ומה עושים? התשובות לפניכם (בריאות)
אילוסטרציה - שפעת החורף - התחסנו פחות; נפטרו יותרשפעת החורף - התחסנו פחות; נפטרו יותראלי רוטמן7
12 בני אדם נפטרו השנה משפעת בישראל, כפול מבתקופה המקבילה בשנה שעברה. בנוסף, השנה התחסנו נגדה פחות כ-130 אלף אזרחים. האם יש קשר בין הדברים? (אקטואליה)
אילוסרציה - אלו הזכאים החדשים בטיפול שיניים מסובסדאלו הזכאים החדשים בטיפול שיניים מסובסדאלי רוטמן
הממשלה הרחיבה את הרפורמה לטיפולי שיניים מוזלים או חינמיים, אותה יזם שר הבריאות לשעבר, וכעת יהנו ממנה עוד כ-140 אלף ישראלים - רובם ילדים. הפרטים המלאים (אקטואליה)
נתניהו מציג את סל הבריאות החדש - "סל התרופות 2018" הוגש לראש הממשלה"סל התרופות 2018" הוגש לראש הממשלהדניאל הרץ
וועדת סל התרופות בראשות פרופ' רוני גמזו הגישו לראש הממשלה המכהן גם כשר הבריאות את הרשימה הסופית שתאושר ביום א'. נתניהו:"מקווה שליצמן יחזור אלינו" (בריאות)
אולמי אבניו - שתתה בחתונה חומצה שהוגשה ואושפזהשתתה בחתונה חומצה שהוגשה ואושפזהכיכר השבת4
סיפור מטריד במיוחד אירע באולם האירועים היוקרתי 'אבניו' שבקריית שדה התעופה. לאורחת בחתונה במקום הוגש בקבוק סודה שהכיל חומר ניקוי מסוכן שגרם לה לפגיעה קשה (בארץ)
ח"כ גפני במוקד איחוד הצלה. - גפני חנך רכב חפ"ק מתקדם של "איחוד הצלה"גפני חנך רכב חפ"ק מתקדם של "איחוד הצלה"kikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה1
בסיור במוקד איחוד הצלה יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני חנך רכב חפ"ק מתקדם: "רבים חייבים לכם את חייהם, אין לתאר את גודל שכרכם בזה ובבא" (בריאות, שיווקי)
כאב שלא עובר. אילוסטרציה - יש לכם כאב שלא עובר ואתם לא יודעים מה לעשות?יש לכם כאב שלא עובר ואתם לא יודעים מה לעשות?kikar.co.il בשיתוף דרימר
אילוסטרציה - פריצת דרך: גרגירי זהב יעלימו פצעי בגרות מהפניםפריצת דרך: גרגירי זהב יעלימו פצעי בגרות מהפניםכיכר השבת
מחקר שנערך בממלכה הבריטית טוען כי ייתכן והפתרון לבעיה שמדירה שינה מנערים רבים בגילאי ההתבגרות נמצא בגרגירי זהב. איך זה יעבוד? (בריאות)
התפרצות כלבת חמורה: נסיקה של 400%התפרצות כלבת חמורה: נסיקה של 400%דניאל הרץ
כמות מקרי הכלבת בארץ נוסקת, ובארגון הרופאים הווטרינרים ברשויות המקומיות מזהירים שכל רגע עלול להתרחש אסון. לדברי יו"ר הארגון יש גידול 400% במקרי הכלבת (בריאות)
אילוסטרציה - נערה בת 15 שחלתה בשפעת - נפטרהנערה בת 15 שחלתה בשפעת - נפטרהכיכר השבת2
נועה תמר בן שמואל תושבת העיר אילת בת 15 חלתה בתחילת השבוע שעבר בשפעת אך מצבה התדרדר והיא אושפזה במצב קשה בביה"ח סורוקה שם היא נפטרה (בריאות)
מכשיר אקמו - ריאותיו וליבו של צעיר מג'נין קרסו מהדברהריאותיו וליבו של צעיר מג'נין קרסו מהדברהדניאל הרץ2
צעיר בן 19 מג'נין הועבר בדחיפות מבית החולים העמק לבית החולים בלינסון לאחר שליבו וראותיו קרסו כתוצאה משאיפת אידי הדברה שנעשתה בביתו. כעת הוא במצב קשה (בריאות)
מחקר חדש: ביצה חשובה להתפתחות המוחמחקר חדש: ביצה חשובה להתפתחות המוחדניאל הרץ
מחקר שנערך באוניברסיטת וושינגטון מצא כי תינוקות שאכלו ביצה ליום היו בעלי רמות גבוהות יותר של חומרים בעלי תפקיד משמעותי הנחוץ להתפתחות המוח (חדשות בריאות)
כ-4,200 ביצים לא חוקיות נתפסו בדרכם לי-םכ-4,200 ביצים לא חוקיות נתפסו בדרכם לי-םדניאל הרץ
סוכל ניסיון להברחת 4,200 ביצים משטחי הרשות הפלסטינית שנועדו לשיווק בירושלים. מתחילת שנת 2017 סוכלו מעל 100 ניסיונות הברחה ונתפסו כ-4,684,080 ביצים (בריאות)
מוס שוקולד. אילוסטרציה - עשרה בני משפחה אכלו מוס ביתי ואושפזועשרה בני משפחה אכלו מוס ביתי ואושפזואלי רוטמן2
10 בני משפחה חרדית מבני ברק, מבוגרים וילדים, הגיעו לבית החולים מעייני הישועה עם תחלואת מעיים חריפה בה נתקפו לאחר שאכלו מוס ביתי שהוכן מביצים לא מבושלות (בריאות)
אילוסטרציה - הפגייה של 'מעייני הישועה' נסגרת - באופן זמניהפגייה של 'מעייני הישועה' נסגרת - באופן זמניאלי רוטמן
מצוקה בכח אדם לטיפול בתינוקות פגים, מובילה היום את המרכז הרפואי "מעייני הישועה" להודיע על הפסקת קליטה של פגים חדשים במחלקת הפגייה (בריאות)
ההצפה ביחידת המעבר בפגייה - תיעוד: הצפת גשמים בתוך פגיית התינוקותתיעוד: הצפת גשמים בתוך פגיית התינוקותאלי רוטמן1
בחלק מהפגייה של בית החולים שיבא שבתל השומר נצפו אתמול, ולא בפעם הראשונה, שלוליות מי גשמים: "הצוות עטף את התינוקות ופינה אותם לפגייה אחרת" • צפו (חדשות בארץ)
פעוט בלע צנובר שגרם לדלקת וקרע בקנהפעוט בלע צנובר שגרם לדלקת וקרע בקנהדניאל הרץ
פעוט כבן שנתיים מהגליל בלע צנובר שנכנס לריאותיו וגרם לו לדלקת בריאותיו ולקרע בקנה הנשימה שסיכן את חייו. הוא נותח בבית החולים בנהריה ושוחרר בשלום לביתו (בריאות)

חדשות בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook