יעקב שוואקי  יוסי דייטש  וינרוט  גינזבורג
עדי גולדשמידט עם אמוהילד בן ה-11 ניצח את קופת חולים 'כללית'דניאל הרץ7
עדי גולשמידט הצעיר ניצח בבית המשפט את קופת חולים כללית שתחויב לממן לו את התרופה החדשנית והיקרה עבור מחלת ניוון השרירים הקשה ממנה הוא סובל (חדשות, בריאות)
המהפכה של ליצמן: קנאביס בבית המרקחתהמהפכה של ליצמן: קנאביס בבית המרקחתדניאל הרץ11
החל מיום שישי הבא, צרכני הקנאביס הרפואי יוכלו לגשת ל-20 בתי המרקחת שברשימה שצפויה להתרחב בקרוב ולרכוש את התרופה בצורה מסודרת ומדויקת רפואית (בריאות)
פעוט בדואי נעקץ כנראה בידי עקרב ומתפעוט בדואי נעקץ כנראה בידי עקרב ומתדניאל הרץ2
פעוט מהפזורה הבדואית פונה למרפאה בערד כשהוא מחוסר ההכרה לאחר שככל הנראה נעקץ בידי עקרב ארסי, לאחר ניסיונות החייאה נאלץ הצוות הרפואי לקבוע את מותו (בריאות)
מנהל אגף משאבי אנוש ב'מכבי' ארי אור באיחוד הצלה.מנהל אגף משאבי אנוש ב'מכבי' ארי אור סייר במטה הארצי של 'איחוד הצלה'kikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה
הביקור שנערך כחלק משיתוף פעולה בשלל פרויקטים בין הגופים, נועד על מנת להתרשם מהפעילות הענפה להצלת חיים ברחבי הארץ, וכן בכדי לדון עם הנהלת "איחוד הצלה" על העמקת והרחבת השת"פ בין שני הגופים לתחומים נוספים (בריאות, שיווקי)
טיפים לטיול עם הקטנטנים. אילוסטרציהמטרנה: טיפים לטיולים עם הקטנטנים בחול המועדkikar.co.il בשיתוף מטרנה
פסח הגיע והוא מלווה בשפע של פריחה ושדות מוריקים שרק מזמינים לצאת לטייל בהם, והשנה במיוחד - שבוע שלם של ימי חול המועד בהם משפחות רבות מתכננות לצאת לטיול משפחתי. לקחנו ממטרנה טיפים לחוויה משפחתית מוצלחת ובפרט עם הקטנטנים (בריאות, שיווקי)
הנהלת ערבים לבריאות בביקור אצל הרב משה ברנדסדורפר.הצטרפות ל"ערבים לבריאות" היא מחובת ההשתדלות המוטלת על כל אחד ואחדkikar.co.il בשיתוף ערבים לבריאות
השבוע נכנסו נציגי ארגוני הצלת חיים ויוזמי פרויקט "ערבים לבריאות" לבית ההוראה "היכל הוראה" של הרב משה ברנדסדורפר בירושלים, לדון עמו בפרטי היוזמה שתכליתה להציל את המשפחה מקריסה כלכלית ומההוצאות המרובות לרפואה, בעת מחלה ח"ו של אחד מבני המשפחה, הנזקק לטיפול רפואי בעלות גבוהה (בריאות, שיווקי)
אריזת המוצרה'סוכרזית' כשרה לפסח אך היא מכילה סוכרכיכר השבת5
חולת סוכרת הגישה בקשה לתביעה ייצוגית בעקבות מקרה בו ישבה בבית קפה והשתמשה בסוכרזית, ולהפתעתה גילתה כי המוצר שאמור להוות תחליף לסוכר, מכיל סוכר בעצמו (בריאות)
הפיתוח החדש שיציל לכם את הדיאטה?הפיתוח החדש שיציל לכם את הדיאטה?דניאל הרץ1
רופאים בארה"ב טוענים כי מצאו פתרון חדשני שיימנע את תחושת הרעב באמצעות הקפאת עצב בגב שמעביר את תחושת הרעב מהקיבה אל המוח. התהליך ניסוי (בריאות)
מינילנס של איחוד הצלה בפתח תקוה.פ"ת: מינילנס של "איחוד הצלה" הושק להצלת חיים בעירkikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה5
תוספת כח קבועה להצלת חיים: בטקס רב רושם הושק שבוע שעבר מינילנס איחוד הצלה, המיני אמבולנס אשר ישהה באופן קבוע בעיר פתח תקווה יהווה נדבך משמעותי נוסף להצלת החיים על ידי מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה בפתח תקווה (בריאות, שיווקי)
הנהלת מאוחדת אצל הרב וייס.הנהלת מאוחדת מכרה את החמץ אצל גאב"ד העדה החרדיתkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
ברכה מיוחדת איחל הגאב"ד הרב יצחק טוביה וייס את מאוחדת על פתיחת המרפאה החדשה בתוך שכונת מאה שערים לטובת הציבור המתגורר בשכונה אשר יקל על הציבור ויחסוך מהם להתרוצץ מחוץ לשכונה לצרכי הרפואה (בריאות, שיווקי)
דו"ח: איפה ה'טיפול נמרץ' המזוהם ביותר?דו"ח: איפה ה'טיפול נמרץ' המזוהם ביותר?דניאל הרץ3
משרד הבריאות פרסם את רשימת בתי החולים בהם נגרמו הזיהומים הרבים ביותר במחלקת הטיפול נמרץ בשנת 2017 לצד בתי החולים ההיגייניים ביותר • הדירוג המלא (בריאות)
מחקר חדש: אוהבים קפה? כנראה שאתם בריאים יותרמחקר חדש: אוהבים קפה? כנראה שאתם בריאים יותרכיכר השבת2
מעל 100 מחקרים שנערכו בנושא חוברו למחקר אחד שקבע בבירור כי שתיית קפה מועילה לבריאות. מצטערים להרוס, אבל כן, יש גם "אבל" (בריאות)
העוגה הבעייתיתשטראוס: להחזיר בראוניז לחנות - 'ריח חריג'אלי רוטמן1
רכשתם עוגת בראוניז כשרה לפסח? בדקו את הפרטים שעליה, לפי הודעת היצרנית חברת שטראוס, ובמידה והם תואמים, החזירו אותה לחנויות תמורת החזר כספי. כל הפרטים (בריאות)
פרידה חייקה רוצה לחיות"כללית גוזרים על אימי מוות - בגלל כסף"דניאל הרץ5
למרות המלצת האונקולוג על הטיפול התרופתי בקופת החולים כללית בחרו להפסיק את המימון לפרידה חייקה בת ה-78 ולקצר את חייה. "למה כללית אטומים?", תוהה בנה (בריאות)
קביעה: העישון עלול לפגוע בשמיעהקביעה: העישון עלול לפגוע בשמיעהכיכר השבת
אם אתם עדיין מעשנים, כדאי שתשתמעו את הנתונים הבאים: מבוגרים שעישנו, היו בסיכון גבוה, שנע בין 20 ל-60 אחוזים, לאובדן שמיעה בצורה חלקית (בריאות)
עצובים? קחו ביס.מתחילים דיאטה? זו הטעות הגדולה והנפוצהכיכר השבת2
רבים מהאנשים אינם יודעים מהו ההבדל בין רעב, דחף, לחשק - וכשהם יידעו להבדיל בין השלושה, הם גם יוכלו להתמודד עם כל אחד מהם בצורה חכמה וצלוח את הדיאטה בשלום (בריאות)
בנין מרפאת 'כללית סמייל''כללית סמייל' להורים: "תתחייבו לא לתבוע"אלי רוטמן7
הורים שביקשו להחליף את רופא השיניים של קופ"ח כללית, לאחר טיפול רשלני שלטענתם קיבל ממנו בן אחר, נדהמו מהתשובה החצופה: "תתחייבו לא לתבוע אותנו" (בריאות)
המאכלים שמגדילים באופן משמעותי את הסיכוי לסרטןהמאכלים שמגדילים באופן משמעותי את הסיכוי לסרטןכיכר השבת2
בכל תקופה מתפרסמת אזהרה של ארגוני הבריאות ומחקרים שונים שלא לצרוך יותר מידי מזונות רווי שומן, מזונות מעובדים ועוד הפעם הם הולכים צעד קדימה עם האזהרות (בריאות)
רק 16% מהישראלים חיים באורח חיים בריארק 16% מהישראלים חיים באורח חיים בריאדניאל הרץ1
הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מפרסמת נתונים לפיהם רוב הישראלים אינם חיים על פי הקריטריונים של אורח חיים בריא. כל נתוני אורח החיים הבריאותי בישראל בשנת 2016 (בריאות)
כנס חירום. ערבים לבריאות.כינוס חירום: חובת ההשתדלות להצטרף ל"ערבים לבריאות"kikar.co.il בשיתוף ערבים לבריאות
לאחרונה קיימו נציגי ארגוני הצלת חיים והיועצים הרפואיים התייעצות חרום. סביב שולחן עגול התכנסו הנציגים לטכס עצה איך ניתן למנוע את הקריסה הכלכלית של משפחות שנכנסו לחובות עתק בעקבות טיפול רפואי ליקירם (בריאות, שיווקי)
מחקר חדש: שינה עם חשיפה לאור גורמת לדיכאוןמחקר חדש: שינה עם חשיפה לאור גורמת לדיכאוןכיכר השבת4
חווים שינויים במצב הרוח או מדיכאון? כדאי שתבדקו כמה אור נכנס לחדר השינה שלכם. מחקר חדש מגלה שיש קשר בין הדברים. החוקרים: אף שהמחקר נעשה על קשישים, צעירים הם אלה שיסבלו מההשלכות מאחר והם רגישים יותר לאור (בריאות)
מחקר: אפילו סיגרייה אחת ביום - מזיקה לבריאותמחקר: אפילו סיגרייה אחת ביום - מזיקה לבריאותדניאל הרץ
מחקר חדש שהתפרסם במגזין BMJ OPEN טוען כי אפילו עישון של סיגריה אחת בלבד ביום - מעלה את הסיכון לחלות במחלות לב ב-57% וב-31% ללקות בשבץ (חדשות בריאות)
תקן חדש לכלי ואביזרי האכלה לתינוקותתקן חדש לכלי ואביזרי האכלה לתינוקותדניאל הרץ
בשורה להורים לילדים: תקן רשמי חדש ישמור על בטיחות ובריאות תינוקות וילדים בעת שימוש בסכו"ם ואבזרי האכלה. התקן החדש ייכנס לתוקפו בעוד כחודשיים (חדשות בריאות)
דלידג: חיידק ליסטריה נמצא בסלמון מעושןדלידג: חיידק ליסטריה נמצא בסלמון מעושןדניאל הרץ1
חברת דלידג הודיעה שהיא עוצרת את שיווק הסלמון המצונן שיוצר בתאריכים מסוימים, וכן שעל הלקוחות להפסיק לצרוך אותו - ולהשיבו לחנויות תמורת החזר כספי (חדשות, בריאות)
חשש: בטעות - חולי סרטן קיבלו טיפול שגויחשש: בטעות - חולי סרטן קיבלו טיפול שגויכיכר השבת5
קופת החולים "כללית" סגרה את מכון הבדיקות בו עלה חשש לטעות באבחונים, וכשלוש מאות החולים בסרטן שאובחנו בו אינם מודעים לסאגה סביבם. משרד הבריאות עודכן (בריאות)
מנוזלים? אלרגים? אילוסטרציהאלרגים? מנוזלים? הגיע הזמן שזה יפסקkikar.co.il בשיתוף bionette

חדשות בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook