ישי ריבו  מלך..  מוטי..  חתונה
דירוג בתי החולים בישראל - הנקיים והמזוהמים ביותרדירוג בתי החולים בישראל - הנקיים והמזוהמים ביותרדניאל הרץ3
במשרד הבריאות חשפו את נתוני שנת 2017 בתחום הזיהומים בבתי החולים השונים ובחלק מבתי החולים המוכרים ומוערכים בארץ מצב הזיהומים גרוע ואף יכול לגרום למקרי מוות (בריאות)
מהי השתלת שיניים? אילוסטרציה - מהי השתלת שיניים?מהי השתלת שיניים?kikar.co.il בשיתוף הראל השתלות שיניים
מהו המקור להליך השתלת שיניים, מהי השתלת עצם, ואיך מתחזקים את הפה לאחר שתלים (בריאות, שיווקי)
זהירות: הכדור האהוב - עלול לסכן אתכםזהירות: הכדור האהוב - עלול לסכן אתכםכיכר השבת7
ישנה עובדה לא מוסכמת לפיה ככל שחנות הפלאפל תהיה ישנה יותר, כך תהיה הפיתה והכדורים שבתוכה ערבים לחך. אך תחקיר חדש מזהיר כי מה שטעים עלול להיות גם מסוכן (בריאות)
ח"כ משה גפני. מן הארכיון - גפני במאבק איחוד הצלה נגד מד"א: "לא נשתוק"גפני במאבק איחוד הצלה נגד מד"א: "לא נשתוק"אסף מגידו3
יו"ר ועדת הכספים, חבר הכנסת משה גפני, הודיע במוצ"ש לגיבוש והוקרה לארגון איחוד הצלה כי יודיע לרה"מ כי הוחלט לצאת "למלחמה כוללת" עד לקבלת מלוא המידע מציל החיים לארגון איחוד הצלה (בריאות)
אחיות בבית החולים מחצו ומעכו פנים של תינוק אומללאחיות בבית החולים מחצו ומעכו פנים של תינוק אומללכיכר השבת8
זה קורה גם לנו, כשרואים תינוק מתוק מדי ובא לנו "לקווץ'" אותו מרוב מתיקות, אבל נדמה שזו לא הייתה הכוונה של האחיות שנצפו בסרטון המטריד שהביא לפיטוריהן (בריאות)
בנימין עוזרי - "מבחינת 'כללית' - אבא שלי יכול למות""מבחינת 'כללית' - אבא שלי יכול למות"דניאל הרץ13
קשיש בן 90 נזקק למסתם ללבו אך בקופת החולים 'כללית' סירבו לאשר לו אותו, זאת למרות עמדת משרד הבריאות שמדובר בטיפול מציל חיים הנמצא בסל התרופות (בריאות)
אילוסטרציה - חולת סרטן בת 13 - נדבקה מזיהום בתרופהחולת סרטן בת 13 - נדבקה מזיהום בתרופהדניאל הרץ
חולת סרטן בת 13 נדבקה בזיהום כתוצאה משימוש בתרופה "מורפין" של חברת טבע, כך עולה מבדיקה שבוצעה בבית החולים רמב"ם, לאחר שהילדה סבלה מחום וחולשה (בריאות)
הניתוח הנדיר - 50 רופאים ואחיות הסירו גידול מגוף הפגה50 רופאים ואחיות הסירו גידול מגוף הפגהאלי רוטמן3
במקרה שהרופאים בישראל כמעט ולא נתקלים בו, ניצלו חייה של פעוטה בת מספר ימים, שבגופה התגלה עוד לפני הלידה גידול סרטני ענק. המבצע המורכב הוכתר בהצלחה (חדשות)
שקית קטשופ בזמנים יפים יותר - אובחנה כחולה במשך 6 שנים, ואז התבררה הסיבהאובחנה כחולה במשך 6 שנים, ואז התבררה הסיבהכיכר השבת2
האשה שחצתה כבר את גיל ה-40 סבלה במשך שנים מכאבים עזים ורופאיה אבחנו אותה כסובלת ממחלה כרונית. אלא שניתוח שעברה גילה מהו הגורם הזר שגרם לכל הסבל (בריאות)
עדינול מועשר - אזהרה: 'הפסיקו להשתמש בעדינול מועשר'אזהרה: 'הפסיקו להשתמש בעדינול מועשר'כיכר השבת3
משרד הבריאות הודיע לציבור ההורים כי יש להימנע ולהשתמש ב"עדינול מועשר" שמשווק על ידי טבע. הסיבה: חומר שהוכנס למשחה הפופולרית ולא אושר לשימוש (בריאות)
הגר"ד לאו בחניכת בית איחוד הצלה באלעד. - נחנך "בית איחוד הצלה" למתנדבים בעיר אלעדנחנך "בית איחוד הצלה" למתנדבים בעיר אלעדkikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה2
בטקס בהשתתפות הרב הראשי הגר"ד לאו, ראש העיר ישראל פרוש, חברי כנסת ועוד, נחנכו בית מתנדב ומרכז ציוד אזורי וכן אמבולנס חדש וטרקטורון מיוחד שישמשו את מתנדבי איחוד הצלה בעיר אלעד (בריאות, שיווקי)
אחרי החגים חוזרים לבריאות. אילוסטרציה - שיח אמת: אחרי הלביבות והסופגניות חוזרים לבריאותשיח אמת: אחרי הלביבות והסופגניות חוזרים לבריאותkikar.co.il בשיתוף שיח אמת
כולסטרול גבוה? בעיות בלב? מנסים להילחם בדלקות או בכלל להרגיש יותר טוב כל יום? לפעמים כל מה שצריך זה להבין שהטבע עצמו יכול לספק לנו את כל מה שאנו צריכים. קבלו את המוצרים שלקחו את המדע שבטבע צעד אחד קדימה (בריאות, שיווקי)
18 חיילים בבסיס בצפון פונו לבית החולים18 חיילים בבסיס בצפון פונו לבית החוליםדניאל הרץ3
18 חיילים פונו לבית החולים זיו בצפת שם חוסנו נגד כלבת מחשש שבאו במגע עם המחלה הקשה על ידי בעל חיים נגוע. בחודשים האחרונים חלה עלייה גדולה בתחלואה (בריאות)
העוגיות הבעייתיות - עוגיות 'אוראו' הכשרות למהדרין - לא בריאותעוגיות 'אוראו' הכשרות למהדרין - לא בריאותדניאל הרץ3
באופן מפתיע הגרסה המהודרת של העוגיות הפופולריות של אוראו בריאה פחות ממקבילותיהן שאינן כשרות למהדרין והן מכילות נתרן, סוכר ומלח יותר מהתקן המומלץ לאכילה (בריאות)
הסיבות שאתם רועדים מקור יותר מאחריםהסיבות שאתם רועדים מקור יותר מאחריםכיכר השבת
אם בכל מקום אליו אתם הולכים אתם שמים לב שאתם היחידים שעטופים בהגזמה מפני הקור, כנראה שהבעיה היא אצלכם. למה זה קורה ומה עושים? התשובות לפניכם (בריאות)
אילוסטרציה - שפעת החורף - התחסנו פחות; נפטרו יותרשפעת החורף - התחסנו פחות; נפטרו יותראלי רוטמן7
12 בני אדם נפטרו השנה משפעת בישראל, כפול מבתקופה המקבילה בשנה שעברה. בנוסף, השנה התחסנו נגדה פחות כ-130 אלף אזרחים. האם יש קשר בין הדברים? (אקטואליה)
אילוסרציה - אלו הזכאים החדשים בטיפול שיניים מסובסדאלו הזכאים החדשים בטיפול שיניים מסובסדאלי רוטמן
הממשלה הרחיבה את הרפורמה לטיפולי שיניים מוזלים או חינמיים, אותה יזם שר הבריאות לשעבר, וכעת יהנו ממנה עוד כ-140 אלף ישראלים - רובם ילדים. הפרטים המלאים (אקטואליה)
נתניהו מציג את סל הבריאות החדש - "סל התרופות 2018" הוגש לראש הממשלה"סל התרופות 2018" הוגש לראש הממשלהדניאל הרץ
וועדת סל התרופות בראשות פרופ' רוני גמזו הגישו לראש הממשלה המכהן גם כשר הבריאות את הרשימה הסופית שתאושר ביום א'. נתניהו:"מקווה שליצמן יחזור אלינו" (בריאות)
אולמי אבניו - שתתה בחתונה חומצה שהוגשה ואושפזהשתתה בחתונה חומצה שהוגשה ואושפזהכיכר השבת4
סיפור מטריד במיוחד אירע באולם האירועים היוקרתי 'אבניו' שבקריית שדה התעופה. לאורחת בחתונה במקום הוגש בקבוק סודה שהכיל חומר ניקוי מסוכן שגרם לה לפגיעה קשה (בארץ)
ח"כ גפני במוקד איחוד הצלה. - גפני חנך רכב חפ"ק מתקדם של "איחוד הצלה"גפני חנך רכב חפ"ק מתקדם של "איחוד הצלה"kikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה1
בסיור במוקד איחוד הצלה יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני חנך רכב חפ"ק מתקדם: "רבים חייבים לכם את חייהם, אין לתאר את גודל שכרכם בזה ובבא" (בריאות, שיווקי)
כאב שלא עובר. אילוסטרציה - יש לכם כאב שלא עובר ואתם לא יודעים מה לעשות?יש לכם כאב שלא עובר ואתם לא יודעים מה לעשות?kikar.co.il בשיתוף דרימר
אילוסטרציה - פריצת דרך: גרגירי זהב יעלימו פצעי בגרות מהפניםפריצת דרך: גרגירי זהב יעלימו פצעי בגרות מהפניםכיכר השבת
מחקר שנערך בממלכה הבריטית טוען כי ייתכן והפתרון לבעיה שמדירה שינה מנערים רבים בגילאי ההתבגרות נמצא בגרגירי זהב. איך זה יעבוד? (בריאות)
התפרצות כלבת חמורה: נסיקה של 400%התפרצות כלבת חמורה: נסיקה של 400%דניאל הרץ
כמות מקרי הכלבת בארץ נוסקת, ובארגון הרופאים הווטרינרים ברשויות המקומיות מזהירים שכל רגע עלול להתרחש אסון. לדברי יו"ר הארגון יש גידול 400% במקרי הכלבת (בריאות)
אילוסטרציה - נערה בת 15 שחלתה בשפעת - נפטרהנערה בת 15 שחלתה בשפעת - נפטרהכיכר השבת2
נועה תמר בן שמואל תושבת העיר אילת בת 15 חלתה בתחילת השבוע שעבר בשפעת אך מצבה התדרדר והיא אושפזה במצב קשה בביה"ח סורוקה שם היא נפטרה (בריאות)
מכשיר אקמו - ריאותיו וליבו של צעיר מג'נין קרסו מהדברהריאותיו וליבו של צעיר מג'נין קרסו מהדברהדניאל הרץ2
צעיר בן 19 מג'נין הועבר בדחיפות מבית החולים העמק לבית החולים בלינסון לאחר שליבו וראותיו קרסו כתוצאה משאיפת אידי הדברה שנעשתה בביתו. כעת הוא במצב קשה (בריאות)
מחקר חדש: ביצה חשובה להתפתחות המוחמחקר חדש: ביצה חשובה להתפתחות המוחדניאל הרץ
מחקר שנערך באוניברסיטת וושינגטון מצא כי תינוקות שאכלו ביצה ליום היו בעלי רמות גבוהות יותר של חומרים בעלי תפקיד משמעותי הנחוץ להתפתחות המוח (חדשות בריאות)

חדשות בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

עדכונים
כיכר facebook