זהירות: משחות שיניים לא מאושרות לשימושזהירות: משחות שיניים לא מאושרות לשימושיאיר טוקר2
משרד הבריאות מודיע, כי נמצאו משחות שיניים קולגייט מתוצרת סין ותאילנד המשווקות בצפון הארץ. משחות השיניים משווקות ללא רישיון משרד הבריאות וללא כיתוב בעברית כנדרש על פי החוק וכמובן שגם אינן כשרות (בריאות)
"סוף סוף אנו זוכים לקבל את הבשורה הכול כך מרגשת מלאומית"לראשונה לאומית שירותי בריאות תעניק את מערכת "הלבלב המלאכותי"כיכר בשיתוף לאומית
מדובר בצעד יוצא דופן של לאומית שירותי בריאות, ובכך היא הראשונה מבין קופות החולים שמכריזה על מתן המכשיר הייחודי, דבר שמהווה בשורה של ממש למאות חולי הסוכרת (חדשות הבריאות)
תה חסה: הטרנד שעושה סוף לנדודי השינהתה חסה: הטרנד שעושה סוף לנדודי השינהאביטל לוי1
אתם מתקשים להירדם בלילה. ניסיתים כבר הכל וכלום לא עוזר? ובכן, מה עם תה חסה? מדובר בלהיט הכי חם כרגע ב"טיקטוק", שעוזר לאנשים לשקוע בשינה עמוקה חיש קל (בריאות)
מערך חסר תקדים עם שבעים מוקדים במרכזי לאומיתלאומית שירותי בריאות מובילה במספר המתחסנים והמחלימיםכיכר בשיתוף לאומית
בלאומית שירותי בריאות הודיעו במהלך השבוע האחרון על מערך חסר תקדים שיכלול שבעים מוקדים ברחבי הארץ בהם יינתנו החיסונים נגד נגיף הקורונה לבני הנוער (חדשות בריאות)
מנהלי קשרי הקהילה התכנסו במרכז הרפואי 'מדיקה'מנהלי קשרי הקהילה התכנסו במרכז הרפואי 'מדיקה'כיכר בשיתוף מאוחדת
במהלך יום העיון סיירו מנהלי קשרי הקהילה במרכז הרפואי המתקדם והחדשני המעניק בין היתר שירות ייעודי ובלעדי ללקוחות מאוחדת במסגרת מנתחי בית ויועצי סל • את המשלחת אירח מנכ"ל מדיקה פינו צרויה והשתתף בו גם העסקן הרפואי הרב יעקב שקול יו"ר ארגון רפואה ועזרה (חדשות רפואה)
סכנה חדשה לתינוקות? אילוסטרציהבעקבות הקורונה? התפרצות RSV בתינוקותכיכר השבת2
במשרד הבריאות מודאגים מעליה דרמטית בתחלואה נשימתית בקרב ילדים ופעוטות; עיקר הדאגה: תינוקות שנולדו במהלך ימי הקורונה ונמצאים כעת בסיכון מוגבר לחלות בווירוס (בארץ)
בעוד שהקוסמטיקה מטפלת בנו מהצד החיצוני, מוצרים ממשפחת הנוטרי-קוסמטיקה מסייעים לתהליכים פיזיולוגיים המתרחשים בגוף שלנומחפשת פתרונות לטיפוח? לא הכל תלוי בקרמיםכיכר בשיתוף אלטמן
כמעט כולנו, במוקדם או במאוחר, מגיעות לשלב שבו המראה נראה קצת עייף ופחות חיוני וזוהר. אם פעם הסתפקנו בקרמים מסוגים שונים, היום מתברר לנו כי לתוספי התזונה יש מקום בשגרת הטיפוח של כל אחת מאיתנו (טיפוח, מקודם)
לאלטמן יש פורמולה ייחודית לנשים, המיועדת להשלמה תזונתית עם רכיבים החשובים לבריאות השערהנשירת שיער, לא הכל גנטיקה – יש מה לעשות!מיה אלחלל בשיתוף אלטמן
קל לתרץ נשירת שיער בגנטיקה, בשינויים הורמונליים או בהזדקנות, להרים ידיים ולומר ״אין מה לעשות״. אך בשונה מהדעה הרווחת, מחקרים מלמדים שחלק ממקרי נשירת השיער אצל נשים נעוץ במצבי סטרס וחסר מצטבר ברכיבי תזונה החיוניים לשיער (בריאות, מקודם)
משרד הבריאות: בימים הקרובים עומס חוםמשרד הבריאות: בימים הקרובים עומס חוםכיכר השבת3
משרד הבריאות מעדכן כי בימים הקרובים צפוי להיות עומס חום קיצוני ומומלץ להימנע מחשיפה לחום ולשמש, להימנע ממאמץ גופני שאינו הכרחי ולהקפיד על שתיית מים (בריאות)
המתנדבים בכנס לאות הערכה לפעילותם המתמדת להצלת חייםהמתנדבים בערב הוקרה על פעילותם בשנה האינטנסיביתכיכר בשיתוף מד"א3
יו"ר הארגון ר' אברהם רייכמן ריגש את הנוכחים בסיפור סגירת מעגל שהיה לאחרונה והודה למתנדבים על פועלם הרב (בריאות)
ב'מדיקה' ניתנים שירותי ייעוץ וניתוחים בכלל תחומי הכירורגיהשביעות רצון מזמינות התורים ברשת המרכזים הרפואיים 'מדיקה'כיכר בשיתוף מדיקה
ב'מדיקה' ניתנים שירותי ייעוץ וניתוחים בתחומי הכירורגיה, עיניים, נשים, ילדים, אורתופדיה, ועוד * לקוחות מאוחדת זכאים לקבל שירותים במסגרת השב"ן, הסל ובמסגרת מסלול "רופאי הבית" של מאוחדת. במסגרת מסלול זה לקוחות מאוחדת יכולים לבצע ניתוחים (חדשות בריאות)
הורוביץ, היוםהורוביץ: "ההדבקות הגיעו ממפרי הבידודים"דוד הכהן7
שר הבריאות החדש טען, כי הכשלים והמחדל בנתב"ג, הם בגלל הממשלה היוצאת. לדבריו, כל מקרי ההדבקה החדשים, הם מאנשים שהפרו בידוד • 'נטיל קנסות גבוהים', הזהיר (ארץ)
אילוסטרציהאישה בת 80 החלימה, חוסנה ושוב נדבקהכיכר השבת8
לפני כחצי שנה אישה בת 80 נדבקה בנגיף הקורונה והייתה במצב קשה, לאחר שהחלימה מהנגיף, חוסנה ובימים האחרונים היא במצב קשה מ'קורונה' • מקרה נדיר (אקטואלי)
כך האחים משפיעים על הבריאות שלכםהלב שלכם בסכנה? תלוי כמה אחים יש לכםכיכר השבת5
מחקר מקיף שדגם למעלה מ-2.5 מיליון נשים וגברים מצא שמספר האחים והאחיות וסדר הלידה במשפחה עשוי להשפיע על הסיכון שלכם לפתח מחלות לב וכלי דם (מחקרים, בריאות)
התפרצות מחלות נשימה לילדים חרדים בי-םהתפרצות מחלות נשימה לילדים חרדים בי-םדניאל הרץ8
המרכז הלאומי לבקרת מחלות מדווח על עלייה חריגה במספר הילדים החולים במחלות נשימה בשבוע האחרון. על פי הדיווחים מביה"ח הדסה, רבים מהם פעוטות חרדים (בריאות)
אילוסטרציהתופעה נדירה: ילד נפטר במפתיע בביה"חכיכר השבת17
ילד בן 12, בריא, נדבק לאחרונה במחלה ויראלית, לפני יומיים, הילד סבל מחום גבוה והחל לפרכס, כונני החירום העבירו אותו לבית החולים, והיום הוא נפטר; "לא קורה בדרך כלל" (חדשות)
אחת ולתמיד: מסוכן לבלוע כדורים בלי מים?אחת ולתמיד: מסוכן לבלוע כדורים בלי מים?כיכר השבת
לא נשאיר אתכם במתח: לבלוע כדורים בלי מים זה מסוכן. מאוד. מהן הסכנות, מדוע הן עלולות לקרות ומה עושים במקרה שכבר בלענו את הכדור "על יבש"? כל התשובות (בריאות)
שוק בסין, בקורונהדו"ח רשמי בארה"ב: מאיפה פרצה הקורונה?יוסי נכטיגל2
למרות ניסיונות ההסתרה מצד הממשל הסיני, חוקרים מארה"ב הצליחו באמצעות מודיעין להוכיח, כי הקורונה פרצה ממעבדה בסין • האם מדובר בטעות מעבדה או בניסוי כושל? (אקטואלי)
הטבעת בוושטשיחקה עם טבעת של 'חד קרן' ובלעה אותהדוד הכהן
ילדה בת 3 הגיעה לבית החולים, לאחר שטבעת עמה שיחקה נתקעה לה בוושט. הרופאים שחששו מקצוותיה חדים, העבירו את הילדה לחדר הניתוח, והצליחו להוציא את הטבעת (בארץ)
הפרמטרים מראים בברור כי אחוז הניתוחים הנמוך לא גורם לעלייה בסיבוכים אצל היולדותיוצא דופן : אחוז הניתוחים הקיסריים במעיני הישועה מהנמוכים בארץכיכר בשיתוף מעייני הישועה
אגף נשים ויולדות במרכז הרפואי 'מעיני הישועה' מהמובילים בארץ במס' הלידות ובאיכות השירות הרפואי, מסכמים את נתוני שנת 2020 (חדשות בריאות, מקודם)
מאוחדת החלה בחיסון מתבגרים בני 12-16מאוחדת החלה בחיסון מתבגרים בני 12-16בשיתוף מאוחדת
מאוחדת החלה כבר בחיסון המתבגרים בני 12-16 בחיסון המאושר נגד נגיף הקורונה. יהיה מתן קדימות לילדים עם גורמי סיכון רלבנטיים - אצלם או במשפחתם הקרובה (חדשות בריאות)
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לכתבהיש קשר בין חיסון קורונה לדלקת בשריר הלבדוד הכהן6
"ישנה סבירות לקשר בין קבלת מנת חיסון שניה לבין הופעת מיוקרדיטיס בקרב גברים צעירים בגילאי 16-30, הקשר נחלש עם העלייה בגיל", כך קובע מחקר של משרד הבריאות (בארץ)
נוגדנים נלחמים בנגיף הקורונה, אילוסטרציהמחקר: מחלימי קורונה מחוסנים - לכל החייםיוסי נכטיגל8
חוקרים מארה"ב ומאוסטרליה גילו כי לאחר הנוגדנים קצרי-הטווח שמופיעים בגוף של מחלימי קורונה, מיוצרים תאים חדשים - שמספקים הגנה מפני הנגיף לעשורים רבים (בריאות)
מכון ווהאן לווירולוגיההוכחה 'אפשרות' שהקורונה נוצרה במעבדהיוסי נכטיגל7
"מהרגע שביקשנו לבדוק את האופציה הזו, החרימו אותנו וקראו לזה קונספירציה", מספרים מדענים שאיתרו הוכחות לטענה שהנגיף הונדס במעבדה בוואהן כנשק ביולוגי (בריאות)
הכדורי ג'לי בקיבת התינוקעשרות כדורי ג'לי נשלפו מקיבתו של הפעוטדוד הכהן
אל המחלקה לרפואה דחופה בבית החולים שניידר, הגיע פעוט בן שנתיים וחצי, לאחר שהוריו גילו כי בלע עשרות כדורי משחק, בית החולים ערך ניתוח בהול להוציא את הכדורים (בריאות)
הפופקורן שחולץ מריאות הילדהנער הובהל לבי"ח לאחר שהתפוצץ לו 'קפצון' בפהדוד הכהן1
בן ה-13 הובהל לחדר הטראומה בבית החולים, לאחר שככל הנראה שיחק עם חבילת 'קפצונים' - ואחד מהם התפוצץ לו בתוך הפה • הרופאים ביצעו תפירות רבות בלשון הנער (בארץ)

חדשות בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook