טראמפ ינקוט צעדים נגד סיגריות אלקטרוניות?טראמפ ינקוט צעדים נגד סיגריות אלקטרוניות?שירות כלכליסט1
הרשויות בארה"ב חוקרות את מותו של אדם שלישי ממחלת ריאות מסתורית שנגרמה משאיפת אדים ממתקן עישון אלקטרוני, ואשר לטענת החוקרים פגעה עד כה ב-450 אנשים (בריאות)
רצה להכין תה צמחים וכמעט מצא את מותורצה להכין תה צמחים וכמעט מצא את מותודניאל הרץ1
תושב ירושלים שרצה להכין לעצמו חליטת תה צמחים שקטף בעצמו עבר דום לב לאחר שקטף בטעות את צמח הרדוף הנחלים הרעיל. בביה"ח שערי צדק הצילו את חייו (בריאות)
נפגעים נוספים בעקבות עישון סיגריות אידוינפגעים נוספים בעקבות עישון סיגריות אידוידניאל הרץ3
רשויות הבריאות האמריקאיות מדווחות כי עולה מספר הנפגעים בעקבות עישון סיגריות אידוי אלקטרוניות, ביניהם שלושה שמתו מכשל מערכות לאחר זיהום בריאותיהם (בריאות)
המגבונים הבעייתייםזהירות: חשש לחיידקים במגבוני סופר פארםדניאל הרץ
משרד הבריאות קורא לצרכנים להפסיק מיד שימוש במוצר "לייף בייביז - מגבונים לחים לתינוקות ללא בישום", זאת בשל זיהום חיידקי שהתגלה במגבונים הלחים (חדשות בריאות)
עו"ד שרונה תגרהקושי במעבר מקצבת ילד נכה לקצבת נכה מבוגרעו"ד שרונה תגר2
נדמה לרוב ההורים כי מי שקיבל קצבה כילד יהיה זכאי "אוטומטית" לקצבה כבוגר, אך קיימת חוסר הבנה בסיסית לגבי תנאי הזכאות של בוגר שהינם שונים לחלוטין מתנאי הזכאות של ילד (ביטוח)
ראש השנה באומן? התחסנו קודם נגד חצבתראש השנה באומן? התחסנו קודם נגד חצבתדניאל הרץ4
משרד הבריאות יוצא בקריאה לנוסעים לשהות בימי ראש השנה על ציון רבי נחמן בעיר אומן: חשוב להתחסן קודם נגד חצבת, עקב ההתפרצות באוקראינה והחשש מייבוא (בריאות)
אילוסטרציההיא לא מסכנת חיים אך קשה לחיות איתהכיכר בשיתוף נבורוטיס
אחד מכל 4/5 אנשים יסבול ממנה פעם בחיים • הכל אודות 'אורטיקריה כרונית' בכתבת וידאו מפי פרופ' אגמון מנהלת היחידה לאימונולוגיה קלינית, אנגיואדמה ואלרגיה בתל השומר (חדשות בריאות)
יתושים נגועים ומסוכנים התגלו בירושליםיתושים נגועים ומסוכנים התגלו בירושליםדניאל הרץ3
לראשונה מאז תחילת השנה: המשרד להגנת הסביבה איתר יתושים עם בקדחת מערב הנילוס בירושלים; העירייה נדרשה לבצע ניטור - ובמידת הצורך לבצע הדברה מיידית (בריאות)
אילוסטרציההרפואה ההיברידית שתאפשר ביקור אצל הרופא מרחוקכיכר בשיתוף מאוחדת1
חידוש מיוחד מהשבוע, שצפוי לחולל מהפכה של ממש הוא: ביקור דיגיטלי בשיחת וידאו. השירות פורץ דרך ומאפשר לכם להתייעץ עם הרופא שלכם בלי להגיע למרפאה (חדשות בריאות, שיווקי)
מטבע של עשר אגורות הוצא מגרונו של ילדמטבע של עשר אגורות הוצא מגרונו של ילדכיכר השבת1
אל המרכז הרפואי בצפת הגיע ילד בן 4 לאחר שבלע מטבע של 10 אגורות. הרופאים, הבהילו אותו לחדר הניתוח שם הצליחו להוציא בשלום את המטבע שנתקעה לו בוושט (בארץ)
"טבע שיווקה בארה"ב משככי כאבים ממכרים בדרכי הונאה""טבע שיווקה בארה"ב משככי כאבים ממכרים בדרכי הונאה"חזי שטרנליכט, כלכליסט2
בתביעה חדשה שהגיש התובע הכללי במערב וירג'יניה נטען שהחברה שיווקה לסובלים מכאבים כרוניים תרופות שה־FDA אסר עליה לשווק למי שאינו חולה בסרטן. זאת, לכאורה, תוך הסתרה של הסכנה שבהתמכרות לתרופות אלה שמשווקות גם בישראל (בריאות)
אילוסטרציהכ-150 משתמשי סיגריות אלקטרוניות חלוכיכר השבת8
בבדיקה של משרד הבריאות האמריקאי מתברר כי ישנה קבוצה גדולה של אנשים, שהשתמשו בסיגריות אלקטרוניות, חלו במחלות ריאה. המשרד פתח בחקירת המקרים (בריאות, עולם)
קופות החולים יפרסמו זמני המתנה לרופאיםקופות החולים יפרסמו זמני המתנה לרופאיםאדריאן פילוט, כלכליסט2
משרד הבריאות הורה לקופות החולים לקבוע יעדים מדויקים לזמני המתנה מקסימליים לרופא מומחה, ולפרסם זאת באתר האינטרנט ובכל מרפאה. כך המבוטחים יוכלו להשוות — ואולי לעבור קופה (בריאות)
החילזון שחולץ מהאףהחילזון חולץ מתוך... האף של הילד בן ה-3דוד הכהן
תחת הרדמה מלאה, שלפו רופאי המרכז הרפואי הלל יפה חילזון, מאפו של ילד בן שלוש, רגע לפני שנגרם נזק ממשי. הפעוט שוחרר לביתו, והבטיח לשחרר את החילזון בטבע (ארץ)
אל תכריחו את עצמכם לשתות הרבה מיםאל תכריחו את עצמכם לשתות הרבה מיםאביטל לוי2
כשהגוף מוצף בנוזלים, רמות הנתרן יכולות להיות נמוכות באופן חריג - מצב שעלול להוביל לעייפות, בחילה, פרכוסים ואפילו מוות. אז מהו המינון הנכון? להקשיב לגוף שלכם, פשוט מאד (בריאות)
השמנתם אחרי החתונה? אתם לא לבדהשמנתם אחרי החתונה? אתם לא לבדאביטל לוי1
מחקרים רבים מצביעים על יתרונות בריאותיים שיש לנישואין, אך מחקר שבדק 10,226 אנשים ב-9 מדינות אירופאיות, גורס שנישואין עלולים דווקא לגרום לכם לעלות במשקל ולהתעמל פחות (בריאות)
מקישים על שולחן בעיפרון? תחיו יותרמקישים על שולחן בעיפרון? תחיו יותרתהילה אלטמן
שימו לב, מתופפי כפות הרגליים והעפרונות: ההתעסקות הבלתי פוסקת שלכם עשויה לעזור לכם לחיות יותר. מסתבר ש"שב בשקט" זו לא תמיד העצה הטובה ביותר (בריאות)
היכן נדבקים הכי הרבה במחלת החצבת?היכן נדבקים הכי הרבה במחלת החצבת?דניאל הרץ
לאחר פטירתה של דיילת אל על ממחלת החצבת, נחשפים מספרי הנדבקים במחלה הקשה על ידי משרד הבריאות. אלו הערים בהן נדבקו הכי הרבה חולים במחלה המדבקת (בריאות)
נפטרה דיילת אל-על שנדבקה  בנגיף החצבתנפטרה דיילת אל-על שנדבקה בנגיף החצבתדניאל הרץ4
דיילת 'אל על', בת 43, שנדבקה בחצבת במהלך טיסה מניו יורק לישראל, ואושפזה בבית החולים מאיר במצב קשה מאוד, לא שרדה את הנגיף הקטלני, ונפטרה היום (חדשות, בריאות)
סגן שר הבריאות יעקב ליצמןמשרד הבריאות מסתיר סקר שביעות רצוןקובי רוזן3
סקר שביעות רצון על משרד הבריאות הוסתר, ככל הנראה, בשל הציון הנמוך של הציבור לשירותי המשרד • הציון הנמוך ביותר - למחלקה לתלונות הציבור • המשרד: "כלי פנימי" (ארץ)
תינוק אושפז עם שעלת לאחר שלא חוסןתינוק אושפז עם שעלת לאחר שלא חוסןמישאל לוי2
תינוק בן חודשיים וחצי אושפז ביחידה לטיפול נמרץ ילדים במרכז הרפואי שמיר, עם מחלה נשימתית קשה, המשוות לחיידק השעלת. מתברר כי האמא והתינוק לא חוסנו (בריאות)
אילוסטרציהכך תבחרי את תחליף החלב המתאים ביותרכיכר בשיתוף מטרנה
ההזנה הטבעית היא התזונה הטובה ביותר לתינוק, אבל אם היא לא מתאפשרת, צריך לבחור את תחליף החלב-תרכובת מזון לתינוק • כיצד בוחרים? כל ההמלצות בכתבה (בריאות, שיווקי)
מומחי 'כללית' בפאנל ייחודי במסגרת הוועידה השנתית של 'איגוד בני הישיבות'מומחי 'כללית' בפאנל ייחודי במסגרת הוועידה השנתית של 'איגוד בני הישיבות'כיכר בשיתוף כללית1
מאות רכזים ופעילים מכל רחבי הארץ השתתפו ברב שיח מקצועי עם מומחי 'כללית' על החשיבות בזיהוי מוקדם של בעיות וכיצד להביא לטיפול לפתרון מיטבי • (חרדים, שיווקי)
מכירות האונליין מגיעות גם לתרופות המרשםמכירות האונליין מגיעות גם לתרופות המרשםנורית קדוש, כלכליסט
משרד הבריאות מאשר לבתי המרקחת מכירה מקוונת של תרופות מרשם. רשתות הפארם ייעזרו בשירותי איחסון ושילוח ייעודיים של חברות הפצה חיצוניות (חדשות בריאות)
עובדי המעבדות במערכת הבריאות ישבתו: "קורסים"עובדי המעבדות במערכת הבריאות ישבתו: "קורסים"אדריאן פילוט, כלכליסט
העובדים יעבדו במתכונת שבת בלבד - דבר שעלול להביא, בין היתר, לשיבושים בניתוחים. "המדינה מקשה על עובדי המעבדות המקצועיים והמסורים לבצע את מלאכתם" (בריאות)
ח"כ ארבל התרשם והבטיח: אסייע לאיחוד הצלהח"כ ארבל התרשם והבטיח: אסייע לאיחוד הצלהכיכר בשיתוף איחוד הצלה
ח"כ משה ארבל סייר במטה הארצי של 'איחוד הצלה' ואמר: "אין מילים שיוכלו לבטא את ההערכה והתודה שאני חש כלפיהם. מובן שבכל דבר שאוכל לסייע בכנסת אעשה זאת" (בריאות, שיווקי)

חדשות בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook