יעקב שוואקי  ישי ריבו  גונן שגב  ספורט
אילוסטרציהשימוש באקמול בזמן ההיריון - סכנה לעוברכיכר השבת
מחקר חדש שנערך בהובלתו של ד"ר אילן מתוק, שופך אור חדש על הקשר האפשרי בין שימוש ממושך בפאראצטמול, המצוי ב'אקמול' וב'דקסמול' במהלך ההריון לבין סיכון להפרעות נוירו-התפתחותיות בגיל הילדות (בריאות)
ד"ר יצחק דרימר.להתגבר על המכשולים בתת-מודע: החלה ההרשמה לקורסkikar.co.il בשיתוף מרכז דרימר לבריאות
מטפלים? פסיכלוגים? מאמנים אישיים? הקורס הראשון בישראל בתחומו בשיטה ייחודית מתחום הרפואה הקוונטית. המחזור השלישי נפתח עוד שבועיים. כל הפרטים (בריאות, שיווקי)
תרומה 70 אופנועי אמבולנס לאיחוד הצלה.ידידי איחוד הצלה תרמו לארגון 70 אופנועי אמבולנסkikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה1
באירוע רב רושם בו השתתפו ידידי איחוד הצלה מהארץ ומהעולם נתרמו לארגון 70 אופנולנסים חדשים בסכום של 9 מיליון ש"ח שיכנסו כבר בימים בקרובים ויתנו תוספת כוח משמעותית למערך התגובה המהירה של 'איחוד הצלה' (בריאות, שיווקי)
ירידה של 50% במספר הסובלים מאוטם בלבירידה של 50% במספר הסובלים מאוטם בלבדניאל הרץ
שיפור משמעותי במיוחד במספר החולים באוטם חד בשריר הלב וכן במספר מקרי התמותה לאחר מקרה כזה. הסיבות: טיפול רפואי יעיל ומהיר שמתבצע באותם החולים (בריאות)
עדשות מגע אילוסטרציהפטנט חדש: עדשות מגע שמתכהות בשמשכיכר השבת1
ארגון הבריאות האמריקני אישר את השימוש בעדשות המגע המהפכניות שיגיעו לשוק ב-2019. אך מן העבר השני מטילים מומחים ספק באשר להשפעות הבריאותיות על העין (בריאות)
לוגו המכירה.שנה רביעית ברציפות: המכירה הסינית של איחוד הצלהkikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה
כאות פתיחה לפרויקט רחב ההיקף למען פעילות הקודש של הצלת חיי אדם ע"י מתנדבי "איחוד הצלה" בכל רחבי הארץ, ולאור קריאת גדולי ישראל בנושא חשוב וחיוני זה, יושק בסוף השבוע הקרוב הקטלוג של המכירה הסינית בתפוצה רחבה (חדשות בריאות, שיווקי)
אילוסטרציהשימו לב: תנובה הפחיתה את החלב בשוקואלי רוטמן10
מה מסתתר מאחורי הכיתוב "מתכון חדש" שמופיע בקטן על השוקו של תנובה? מתברר, כי החברה הגדילה את שיעור המים על חשבון החלב. תנובה: "זה חלק ממצפן תזונתי" (בריאות)
גברים רזים עם כרס - בסיכון כפול להתקף לבגברים רזים עם כרס - בסיכון כפול להתקף לבדניאל הרץ5
ידוע ששמנים סובלים מבעיות בריאותיות רבות ביניהן בעיות לב, אך מסתבר כי דווקא רזים יחסית אך בעלי כרס, נמצאים בסיכון כפול למחלות לב, יותר מחבריהם השמנים (בריאות)
במערכת הבריאות חוששים: החצבת חזרהבמערכת הבריאות חוששים: החצבת חזרהדניאל הרץ1
במשרד הבריאות קוראים למי שאינו מחוסן כנגד חצבת לגשת לקופות החולים ולהתחסן מיידית בשל החשש להתפרצות של המחלה המדבקת שיכולה לגרום לסיבוכים קשים מאד (בריאות)
הפתעה לחולים: הקנאביס הרפואי - יוזלהפתעה לחולים: הקנאביס הרפואי - יוזלכיכר השבת5
רבים מהחולים חששו כי מחירי הקנאביס הרפואי יטפסו לאור הרפורמה החדשה של משרד הבריאות אך מתברר כי רבים מהם ישלמו פחות באופן משמעותי לאחר המהפכה (בריאות)
עושים דיאטה ללא גלוטן? תחשבו שובעושים דיאטה ללא גלוטן? תחשבו שובכיכר השבת2
אין כמעט סופר שמכבד את עצמו שלא מחזיק מחלקה המיועדת למוצרים ללא גלוטן עבור חולי הצליאק, אך באופן כללי משמשים את אלו המעוניינים בדיאטה. האם זה טוב? (בריאות)
הפכה לצמחונית כדי לרדת במשקל וכמעט הפכה לנכההפכה לצמחונית כדי לרדת במשקל וכמעט הפכה לנכהכיכר השבת11
אחרי החגים כבר מזמן כאן, וההבטחות לדיאטות שונות צריכות להתחיל להתממש. ישנם כאלה שלוקחים את הרצון לרזות כמה צעדים קדימה ומסכנים באופן משמעותי את חייהם (בעולם)
צמח הקנאביס. אילוסטרציהאלו הם בתי המרקחת שימכרו קנאביס רפואיאלי רוטמן5
"רפורמת הקנאביס", שתהפוך את ישראל לאחת מהמדינות הראשונות בעולם שמתייחסות לקנאביס רפואי כמוצר רפואי, תחל ביום שישי הבא, ורשימת נקודות המכירה נחשפת (בארץ)
עדי גולדשמידט עם אמוהילד בן ה-11 ניצח את קופת חולים 'כללית'דניאל הרץ7
עדי גולשמידט הצעיר ניצח בבית המשפט את קופת חולים כללית שתחויב לממן לו את התרופה החדשנית והיקרה עבור מחלת ניוון השרירים הקשה ממנה הוא סובל (חדשות, בריאות)
המהפכה של ליצמן: קנאביס בבית המרקחתהמהפכה של ליצמן: קנאביס בבית המרקחתדניאל הרץ9
החל מיום שישי הבא, צרכני הקנאביס הרפואי יוכלו לגשת ל-20 בתי המרקחת שברשימה שצפויה להתרחב בקרוב ולרכוש את התרופה בצורה מסודרת ומדויקת רפואית (בריאות)
פעוט בדואי נעקץ כנראה בידי עקרב ומתפעוט בדואי נעקץ כנראה בידי עקרב ומתדניאל הרץ2
פעוט מהפזורה הבדואית פונה למרפאה בערד כשהוא מחוסר ההכרה לאחר שככל הנראה נעקץ בידי עקרב ארסי, לאחר ניסיונות החייאה נאלץ הצוות הרפואי לקבוע את מותו (בריאות)
מנהל אגף משאבי אנוש ב'מכבי' ארי אור באיחוד הצלה.מנהל אגף משאבי אנוש ב'מכבי' ארי אור סייר במטה הארצי של 'איחוד הצלה'kikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה
הביקור שנערך כחלק משיתוף פעולה בשלל פרויקטים בין הגופים, נועד על מנת להתרשם מהפעילות הענפה להצלת חיים ברחבי הארץ, וכן בכדי לדון עם הנהלת "איחוד הצלה" על העמקת והרחבת השת"פ בין שני הגופים לתחומים נוספים (בריאות, שיווקי)
טיפים לטיול עם הקטנטנים. אילוסטרציהמטרנה: טיפים לטיולים עם הקטנטנים בחול המועדkikar.co.il בשיתוף מטרנה
פסח הגיע והוא מלווה בשפע של פריחה ושדות מוריקים שרק מזמינים לצאת לטייל בהם, והשנה במיוחד - שבוע שלם של ימי חול המועד בהם משפחות רבות מתכננות לצאת לטיול משפחתי. לקחנו ממטרנה טיפים לחוויה משפחתית מוצלחת ובפרט עם הקטנטנים (בריאות, שיווקי)
הנהלת ערבים לבריאות בביקור אצל הרב משה ברנדסדורפר.הצטרפות ל"ערבים לבריאות" היא מחובת ההשתדלות המוטלת על כל אחד ואחדkikar.co.il בשיתוף ערבים לבריאות
השבוע נכנסו נציגי ארגוני הצלת חיים ויוזמי פרויקט "ערבים לבריאות" לבית ההוראה "היכל הוראה" של הרב משה ברנדסדורפר בירושלים, לדון עמו בפרטי היוזמה שתכליתה להציל את המשפחה מקריסה כלכלית ומההוצאות המרובות לרפואה, בעת מחלה ח"ו של אחד מבני המשפחה, הנזקק לטיפול רפואי בעלות גבוהה (בריאות, שיווקי)
אריזת המוצרה'סוכרזית' כשרה לפסח אך היא מכילה סוכרכיכר השבת5
חולת סוכרת הגישה בקשה לתביעה ייצוגית בעקבות מקרה בו ישבה בבית קפה והשתמשה בסוכרזית, ולהפתעתה גילתה כי המוצר שאמור להוות תחליף לסוכר, מכיל סוכר בעצמו (בריאות)
הפיתוח החדש שיציל לכם את הדיאטה?הפיתוח החדש שיציל לכם את הדיאטה?דניאל הרץ1
רופאים בארה"ב טוענים כי מצאו פתרון חדשני שיימנע את תחושת הרעב באמצעות הקפאת עצב בגב שמעביר את תחושת הרעב מהקיבה אל המוח. התהליך ניסוי (בריאות)
מינילנס של איחוד הצלה בפתח תקוה.פ"ת: מינילנס של "איחוד הצלה" הושק להצלת חיים בעירkikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה5
תוספת כח קבועה להצלת חיים: בטקס רב רושם הושק שבוע שעבר מינילנס איחוד הצלה, המיני אמבולנס אשר ישהה באופן קבוע בעיר פתח תקווה יהווה נדבך משמעותי נוסף להצלת החיים על ידי מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה בפתח תקווה (בריאות, שיווקי)
הנהלת מאוחדת אצל הרב וייס.הנהלת מאוחדת מכרה את החמץ אצל גאב"ד העדה החרדיתkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
ברכה מיוחדת איחל הגאב"ד הרב יצחק טוביה וייס את מאוחדת על פתיחת המרפאה החדשה בתוך שכונת מאה שערים לטובת הציבור המתגורר בשכונה אשר יקל על הציבור ויחסוך מהם להתרוצץ מחוץ לשכונה לצרכי הרפואה (בריאות, שיווקי)
דו"ח: איפה ה'טיפול נמרץ' המזוהם ביותר?דו"ח: איפה ה'טיפול נמרץ' המזוהם ביותר?דניאל הרץ3
משרד הבריאות פרסם את רשימת בתי החולים בהם נגרמו הזיהומים הרבים ביותר במחלקת הטיפול נמרץ בשנת 2017 לצד בתי החולים ההיגייניים ביותר • הדירוג המלא (בריאות)
מחקר חדש: אוהבים קפה? כנראה שאתם בריאים יותרמחקר חדש: אוהבים קפה? כנראה שאתם בריאים יותרכיכר השבת2
מעל 100 מחקרים שנערכו בנושא חוברו למחקר אחד שקבע בבירור כי שתיית קפה מועילה לבריאות. מצטערים להרוס, אבל כן, יש גם "אבל" (בריאות)
העוגה הבעייתיתשטראוס: להחזיר בראוניז לחנות - 'ריח חריג'אלי רוטמן1
רכשתם עוגת בראוניז כשרה לפסח? בדקו את הפרטים שעליה, לפי הודעת היצרנית חברת שטראוס, ובמידה והם תואמים, החזירו אותה לחנויות תמורת החזר כספי. כל הפרטים (בריאות)

חדשות בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook