יעקב..  מפל הגילבון  משגיח  משה אירום
אל תחכו לשעתיים לפני הצום כדי לשתות ליטרים של מיםהמדריך המלא: איך לעבור את הצום בשלוםיפעת זינגר3
אילו תהליכים עוברים על הגוף בזמן הצום, מאילו מאכלים להימנע ומה לאכול בסעודה המפסקת - כל מה שאתם צריכים לדעת כדי להתכונן נכון לצום ממושך, מועיל וקל יותר (בריאות)
בית החולים מעייני הישועהעובדים מאיימים: נשבית את מעייני הישועהאלי רוטמן25
עיכוב במו"מ לגיבוש הסכם בין ועד העובדים בבית החולים החרדי שבב"ב להנהלת המקום, עלול להוביל להשבתתו בעוד שבועיים, לאחר שהיום הוכרז בו סכסוך עבודה רשמי (חרדים)
תתחילו לשתות מעכשיולפני ואחרי: כללים חשובים לצום יום כיפורכיכר השבת
כל מה שאתם צריכים לדעת כדי להתכונן נכון לצום ממושך, מועיל וקל יותר כך שתוכלו להתרכז יותר בחלק הרוחני ביום הקדוש ביותר של השנה, ולא בתחושת רעב ותשישות (בריאות)
הפעוטה נפטרה: תביעת מיליונים נגד כלליתהפעוטה נפטרה: תביעת מיליונים נגד כלליתדניאל הרץ12
על פי כתב תביעה שהוגש לבית המשפט, פעוטה כבת שנה וחודשיים נפטרה לאחר שרופאת המשפחה של כללית איחרה לבצע את הבדיקות הנדרשות כדי לזהות את הדלקת (בריאות)
אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לכתבההלמ"ס: 55% מהגברים הישראליים - שמניםיוחנן בלייך1
נתוני מחקר שפרסמה הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, מגלה פרטים חדשים על ההשמנה ואורח החיים בקרב יהודים וערבים במדינת ישראל. כל אדם שני - סובל מעודף משקל (בריאות)
1,760 בקבוקי אלכוהול מזויף ורעיל הוחרמו1,760 בקבוקי אלכוהול מזויף ורעיל הוחרמודניאל הרץ1
סכנת אלכוהול מזויף: המשטרה החרימה 1,760 בקבוקי אלכוהול מזויף ורעיל המסכן את חייהם של צרכנים תמימים. שבעה חשודים נעצרו לחקירה ושוחררו בערבות (בריאות)
כדורי אומגה 3אומגה 3 לא מסייעת למניעת מחלות לב ודםדניאל הרץ3
מחקר חדש שמתפרסם בימים אלו מצא, כי לא נמצאו יתרונות לחומצת השומן אומגה 3 על פני סתם נטילת כדורים עם שמן זית בתוכם. הכדורים נמכרים בכל העולם כתוסף מזון (בריאות)
רופאים בבית החולים 'ברזילי'. למצולמים אין קשר לכתבהירידה משמעותית במקרי המוות "החריגים"יוחנן בלייך2
החדשות הטובות: חלה ירידה משמעותית במספר מקרי המוות החריגים בישראל • משרד הבריאות: "קשה להשיג את נתוני התמותה מרשלנות רפואית. אין לנו מידע בעניין" (בריאות)
אילוסטרציהבני זוג מישראל נעקצו ע"י המדוזה הארסיתיוחנן בלייך
מוטי טבשי ואשתו אמה, בני 52 מישראל, אושפזו בבית החולים בקוסמוי לאחר שנעקצו ביום שישי בידי מדוזה קובייתית - "צרעת הים", מבעלי החיים המסוכנים בעולם (בריאות, בעולם)
חולמים בהקיץ? המחקר שיעזור לכם בטיפולחולמים בהקיץ? המחקר שיעזור לכם בטיפולכיכר השבת2
מחקר מצא קשר בין "חלימה-בהקיץ חריגה" לסימפטומים טורדניים-כפייתיים. החולמים בהקיץ במשך שעות, חשים פגיעה בתפקוד. המחקר שופך אור על התופעה ועשוי לעזור בגיבוש הנחיות לטיפול פסיכולוגי יעיל (בריאות)
ליצמן מתחסן כנגד השפעתמטריד: בישראל לא יודעים מי מחוסן ומי לאדניאל הרץ3
מחכים למגיפה? במשרד הבריאות לא מחזיקים בנתונים המדויקים של כמות המתחסנים ביישובים השונים ובעצם מגששים באפילה בנושא המשמעותי כל כך (חדשות בריאות)
עלייה של אלף אחוז במספר החולים בחצבתעלייה של אלף אחוז במספר החולים בחצבתדניאל הרץ2
משרד הבריאות מפרסם דו"ח מטריד במיוחד לפיו ישנה עלייה אדירה של מספר החולים בחצבת השנה אל מול התקופה המקבילה אשתקד. הערכה: בשל מתנגדי החיסונים (בריאות)
ליצמן דורש מאלקין: להגביר הדברת יתושיםליצמן דורש מאלקין: להגביר הדברת יתושיםדניאל הרץ1
סגן שר הבריאות פנה במכתב לשר לאיכות הסביבה ודרש ממנו לאור התחלואה העולה ומקרי המוות לפעול בדחיפות להדברת אותם היתושים שמעבירים את קדחת הנילוס המערבי (בריאות)
נפטר שני בישראל מקדחת הנילוס המערבינפטר שני בישראל מקדחת הנילוס המערבידניאל הרץ
משרד הבריאות מדווח על נפטר שני בישראל ממחלת קדחת הנילוס המערבי שהתפרצה לאחרונה במדינה, והדביקה לפחות 68 בני אדם; מהם 14 שמצבם מוגדר קשה (בריאות)
קדחת הנילוס: צעיר בן 18 במצב קשה מאודקדחת הנילוס: צעיר בן 18 במצב קשה מאודכיכר השבת1
צעיר בן 18 מאושפז ביחידה לטיפול נמרץ ב'סורוקה', לאחר שנדבק בקדחת הנילוס. הצעיר מורדם ומונשם ומצבו מוגדר קשה מאוד. עד כה אובחנו 57 חולים במחלה (חדשות, בריאות)
מגפה חדשה פרצה: קדחת הנילוס המערבימגפה חדשה פרצה: קדחת הנילוס המערבידניאל הרץ6
דיון חירום נערך במשרד הבריאות על התפשטות קדחת הנילוס המערבי שנגרמת מעקיצת יתושים שמעבירים את המחלה. כיצד תזהו את המחלה ואיך להימנע ממנה (חדשות בריאות)
בריכת המשושים בגולןמשרד הבריאות: עד כה 42 נדבקו בעכברתדניאל הרץ
לאחר אשפוזם של עשרות בני אדם שחלו בעכברת לאחר רחצה שנחלי הצפון, נערך הבוקר דיון חירום במשרד הבריאות כדי לדון בתופעה ולהחליט כיצד לנהוג בנושא (חדשות בריאות)
ליצמן: נבחן אפשרות אי כניסה לגן בלי חיסוןליצמן: נבחן אפשרות אי כניסה לגן בלי חיסוןדניאל הרץ26
סגן שר הבריאות במכתב למנכ"ל משרדו קורא לבחון את האפשרות לאסור על ילדים שאינם מחוסנים להיכנס למוסדות החינוך. זאת כדי למגר את תופעת אי חיסון ילדים (בריאות)
סיבוך עכברת: נער חולה בדלקת קרום המוחסיבוך עכברת: נער חולה בדלקת קרום המוחדניאל הרץ2
נער שלקה על פי החשד בעכברת חלה בדלקת קרום המוח שידועה כסיבוך של העכברת. הנער מאושפז בבית החולים מעיני הישועה. מצב שאר הנערים בביה"ח משתפר (בריאות)
בריכות המים בסלוקיהזיהום? הופסקה כניסת המים למפעל מי עדןאורנה יפת, כלכליסט
לפי החברה, "בבדיקה האחרונה שבוצעה נתגלתה חריגה מהתקן. כניסת המים למפעל הופסקה במיידית והנושא דווח למשרד הבריאות כמתבקש במקרים אלו" (חדשות בריאות)
אילוסטרציה, ארכיוןאיום העכברת: חשש לזיהום גם בירדן ויובליודניאל הרץ
מגפת העכברת והמטיילים הרבים שנדבקו במחלה מעוררים סערה וחשש. המומחים ממליצים שלא לרחוץ היכן שאין זרימה חזקה מחשש להידבקות בחיידק המסוכן (חדשות בריאות)
המדענים מזהירים: הסמרטפון הורס עינייםהמדענים מזהירים: הסמרטפון הורס עינייםדניאל הרץ6
מדענים אמריקנים טוענים כי האור הכחול הנפלט מהסמארטפון פוגע בקולטני האור ברשתית בעיקר בעת השימוש במקום חשוך לחלוטין ויכול לגרום בסופו של דבר לעיוורון (בריאות)
אילוסטרציהחשד למחלה מדבקת במקורות המים בצפוןדניאל הרץ1
משרד הבריאות ובתי החולים הודיעו על חשד למחלת העכברת ממנה נדבקו על פי החשד כמה בני אדם שרחצו במקורות מים בצפון. המחלה יכולה לגרום במקרים קשים למוות (בריאות)
ועדת העבודה. ארכיוןתתווסף האזהרה "מכיל אספרטיים" למזוןישי כהן2
ועדת העבודה, הרווחה והבריאות של הכנסת אשרה כי תתווסף האזהרה: "מכיל אספרטיים (מקור של פניאלנין)" למזון המכיל ממתיק מסוג זה. הסימון יתבצע במסגרת, ובאותיות ברורות וקריאות (בריאות)
הסתיימה שביתת האחיות: "תתוגבר האבטחה"הסתיימה שביתת האחיות: "תתוגבר האבטחה"רותם אליזרע, ynet
משרד הבריאות הודיע כי המגעים בין הצדדים נשאו פרי והביאו לפתרון המשבר. בין הסיכומים: יישום מלא של הוועדה למיגור אלימות נגד צוותים רפואיים, הוספת מאות תקנים חדשים לחדרי המיון ולמערכים הפסיכיאטרי וההמטו-אונקולוגי ילדים, כמו גם לטיפות חלב (בריאות)
חשד לליסטריה בעוגות של "מאפיית נחמה"חשד לליסטריה בעוגות של "מאפיית נחמה"כיכר השבת8
"מאפית נחמה" הודיעה הערב לצרכנים כי בדיגום שנערך על ידי שירות המזון של מחוז ירושלים, נמצא חשד להמצאות חידק ליסטריה מונוציטוגנס בעוגות ששווקו בחנויות הרשת (בריאות)

חדשות בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

עדכונים
כיכר facebook