בבית החולים הלל יפהכך מצביעים החולים בבתי החולים • תיעודקובי אטינגר
חולי הקורונה המאושפזים במחלקות מבודדות בבתי החולים ברחבי הארץ, יצאו הבוקר להצביע בקלפיות מיוחדות, כאשר המשקיפים צופים בהם מרחוק; כך זה נראה • תיעוד (בריאות)
בית החולים שיבא בזמן הקורונהלראשונה: 'שיבא' ישתפו פעולה עם בחרייןדוד הכהן
בית החולים 'שיבא' נבחר לשתף פעולה עם בית החולים הבחרייני, בין היתר ישתפו פעולה בתחומי הכשרות של צוותים רפואיים, שיתוף ידע, מחקריים משותפים וחדשנות (אקטואליה)
אילוסטרציהמשמח: תחלואת הקורונה ממשיכה לרדתדוד הכהן5
אחוז הבדיקות החיוביות עומד נכון לאתמול על 1.5 אחוזים. מדובר באחוז הבדיקות הנמוך ביותר שנרשם מאז תחילת הגל השני של התחלואה • מעל 5 מיליון בני אדם התחסנו (בריאות)
אדלשטיין, היוםאדלשטיין: "החלטת בג"ץ חסרת אחריות"דוד הכהן5
"צר לי לומר לכם - גם אתמול בג"ץ נתן לזה ביטוי בהחלטה חסרת האחריות של פתיחה טוטלית של גבולות ישראל. זה מנוגד לאינטרס הציבורי", אמר היום שר הבריאות • צפו (בארץ)
שכונות הצפון זכו במרכז רפואי  חדש של 'מאוחדת'שכונות הצפון זכו במרכז רפואי חדש של 'מאוחדת'כיכר בשיתוף מאוחדת
בטקס רב רושם נחנך ״המרכז הרפואי החדש - סורוצקין״ בירושלים. המעמד נערך בראשות: גאב״ד ירושלים הגרי״ט וייס והמשגיח הגר״ד סגל שקבע מזוזה במקום (חדשות רפואה)
היחידה לטיפול נמרץ ילדים, מרכז הרפואי לגלילבת 16 עם קורונה: מאושפזת במצב קשהדוד הכהן1
נערה בת 16.5 שסובלת מדלקת ריאות קשה על רקע סיבוכי המחלה, הועברה לאישפוז ביחידה לטיפול נמרץ ילדים, בחדר לחץ. "זו הסיבה שנערים חייבים להתחסן", אמר הרופא (בארץ)
ב'מעיני הישועה' חסינים במאת האחוזיםב'מעיני הישועה' חסינים במאת האחוזיםכיכר בשיתוף מעיני הישועה
המרכז הרפואי מעיני הישועה שם לו למטרה להבטיח סביבה 'ירוקה'. כחלק ממדיניות זו היה המרכז הרפואי בין בתי החולים הראשונים שיצאו במבצע חיסונים לעובדים, כולל קמפיין נרחב בתמיכת הרבנים. דר' דורית טקס-מנובה דיווחה כי בסוף השבוע האחרון, נערך מבצע חיסונים לאנשי הצוות המחלימים כדי להשלים את יעד החסינות שבית החולים נטל על עצמו (בריאות)
כנס רפואה והלכהלראשונה: מאוחדת במיזם ענק וחדשני!!!!כיכר בשיתוף מאוחדת
רוצים לבדוק איזו תרופה כשרה לפסח? רוצים לדעת האם התרופה שלכם מותרת לשימוש? יש לנו את כל התשובות והן ממש כאן בלחיצת כפתור (בריאות, מקודם)
אילוסטרציהבקרוב: מי יהיו הזכאים לבדיקות קורונה בחינם?דוד הכהן1
בשל העבודה שרבים מהמתחסנים נבדקים שלא לצורך, מה שיוצר עומס על מעבדות בדיקות הקורונה, כבר בקרוב יגבשו במשרד הבריאות הנחיות לגבי מי זכאי לבדיקות בחינם (בארץ)
מחלקת קורונה ב', בבית החוליםהעלייה התלולה במחלקת הקורונה בגל ה-3דוד הכהן
"גל התחלואה השלישי, שלשמחתנו בהחלט הגיע לסיומו בימים האחרונים, ללא ספק היה מהקשים והמורכבים שידענו", מסביר מנהל ביה"ח ברזילי את הנתונים של הגל השלישי (ארץ)
מנהלי בתי החוליםהאוצר יעביר 630 מיליון ש"ח לבתי החוליםרפאל כהן1
משרד האוצר חתם עם מנהלי שבעת בתי החולים הציבוריים על הסכם חדש, שיאפשר לצלוח את המאבק בקורונה • השר כץ: "אלווה את ביצוע ההסכם עד קיום כל ההתחייבויות" (ארץ)
הדסה עין כרם'הדסה': הצוות שלא התחסן - הוצא לחל"תקובי אטינגר3
80 מעובדי בית החולים הדסה שסירבו ליטול את החיסון נגד נגיף הקורונה, הוצאו לחל"ת. לטענת בית החולים, לאותם עובדים לא נמצאה עבודה חלופית ולכן הוצאו לחופשה (בארץ)
אילוסטרציה. התו הירוקעובד משרד הבריאות חשוד בזיוף התו הירוקכיכר השבת
לפני תקופה פורסם תחקיר על כך שניתן להשיג זיוף של התו הירוק. על פי הדיווח, מתברר כי מי שסייע לתעשיית הזיופים הוא עובד במשרד הבריאות • הוגשה תלונה במשטרה (בארץ)
פער דרמטי במיוחד נרשם בכל מה שקשור למחירי הביטוח הרפואי המשליםהכי מושלמת והכי משתלמת – גם לילדיםכיכר בשיתוף לאומית
סל שירותי הבריאות לילדים בלאומית - המשתלם והמותאם ביותר למשפחה החרדית: עד 55 טיפולי התפתחות הילד מעבר לזכאות במסגרת סל הבריאות וזכאות עד 18 (בריאות)
אילוסטרציהעלייה בחולים אצל הערבים; ירידה בחרדיםקובי אטינגר2
בעוד שבמגזר החרדי ישנה ירידה בחולים קשה ובכלל, במגזר הערבי ישנה עלייה בחולים בעיקר בקרב צעירים. בשל כך שערבים פחות מתחסנים, אין צפי לירידה בתחלואה (חדשות)
נחנך המרכז לבריאות האישה החדש של לאומית בירושליםנחנך המרכז לבריאות האישה החדש של לאומית בירושליםכיכר בשיתוף לאומית
באירוע השתתפו ההנהלה הבכירה של 'לאומית' • הרב נפתלי נוסבוים אב"ד הישר והטוב וראש ישיבת חיי משה כובד בקביעת מזוזה • המרכז החדש והמתקדם ברחוב שרי ישראל כולל מגוון עצום וחסר תקדים של שירותים רפואיים (חדשות בריאות)
אילוסטרציההמדגם מלמד: זה אחוז הנדבקים במוטציהדוד הכהן
במדגם שכלל כ-3,000 דגימות חיוביות לנגיף קורונה שנאספו החל מסוף חודש ינואר, שנלקחו ממעבדות שונות בפריסה ארצית, גילה את אחוז הנדבקים במוטציה האפריקנית (חדשות)
אילוסטרציההאם יצרניות החיסונים מסתירות מידע?כיכר בשיתוף משרד הבריאות
משרד הבריאות בשו"ת קורונה חדש, מפריך את השמועות והפייק ניוז סביב נושא החיסונים ובכלל. כנסו וקבלו מידע אמין ומדוייק מהגורמים האמונים על בריאות הציבור (קורונה)
מתוך קמפיין משרד הבריאותאגף התזונה במשרד הבריאות: "המנעו ב'משלוח מנות' ממוצרים הנושאים את הסימון האדום!"כיכר השבת2
רגע לפני שאתם צובאים על המרכולים ומעמיסים את העגלות בכל-טוב בכדי לקיים בהידור את מצוות 'משלוח מנות איש לרעהו' במשרד הבריאות מזכירים את כללי הבריאות (בריאות)
אילוסטרציה, למצולמים אין קשר לכתבהנתונים חדשים: חיסון הקורונה יעיל ב-95%קובי אטינגר5
יעילות החיסון בישראל עומדת בשלב זה על 95 אחוזים, לאחר שבעה ימים ויותר מהשלמת המנה השנייה. כך עולה מהנתונים של קופת חולים שבדקה מתחסנים מפרופיל מגוון (אקטואליה)
אילוסטרציה, למצולם אין קשר לכתבה10 אנשים קיבלו דלקת - לאחר נטילת החיסוןדוד הכהן32
במשרד הבריאות דרשו היום מבתי החולים לדווח להם על כל מקרה של תסמונת בשריר הלב. לאחרונה התגלו מקרים של אנשים שפיתחו תסמונת מסתורית לאחר נטילת החיסון (בארץ)
ועדת 'סל התרופות' הגישה את המלצותיהועדת 'סל התרופות' הגישה את המלצותיהכיכר השבת
יותר תרופות לחולי סוכרת ופחות לחולי סרטן: חברי ועדת סל התרופות פרסמו היום, את החלטותיהם, שיסייעו ל-169,000 ישראלים שנזקקים לתרופות חדשות במימון (חדשות בריאות)
הקו פתוח לקהל הרחב, ללא תשלום ומותנה בהרשמה מראש.בריא ושמע: קו ההרצאות של לאומית יוצא לדרךכיכר בשיתוף לאומית
עוד שירות חדש ומהפכני מבית לאומית שירותי בריאות: קו הרצאות הבריאות של מומחי לאומית עם כל מה שבריא לדעת • והשבוע: מהי חרדה וכיצד מתמודדים איתה (חדשות בריאות, מקודם)
4 מיתוסים על החיסונים שחובה לנפץ4 מיתוסים על החיסונים שחובה לנפץאביטל לוי | עריכה: שרי ברינר-שיפמן13
המוני ישראלים בחרו לגשת ולעשות את הצעד שיביא לנו חיים שקטים יותר. אך עם זאת, מיתוסים רבים מסתובבים שם בחוץ ומונעים מאחרים להתחסן. הנה כל האמת על יעילות החיסונים (בריאות)
אילוסטרציה. חיסוניםהתחסנתם? המחקר מוכיח שתדביקו פחותדוד הכהן1
על פי מחקר שביצעה חברת 'מי הריטג'', הסיכון שנשקף מאלו שכבר קיבלו את המנה הראשונה של החיסון, להדביק אחרים - נמוך ביותר • "רמת התחלואה מופחתת אחרי החיסון" (חדשות)
הנגיף שמאתגר את כל המערכת יחייב היערכות שונה מעל מה שהיינו רגיליםפתרונות מתקדמים וטכנולוגים בצל נגיף הקורונהכיכר בשיתוף מכבי
מכבי שירותי בריאות נערכת לקראת חג הפסח במגוון פתרונות מתקדמים וטכנולוגים בצל נגיף הקורונה שמאתגר את כל המערכת (חדשות בריאות, מקודם)

חדשות בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook