יצחק רביץ  מפל הגילבון  מרגלי  משה לישון
לב שבור הורג: אלמנים חיים פחות מנשואיםלב שבור הורג: אלמנים חיים פחות מנשואיםדניאל הרץ
מחקר חדש שנערך באוניברסיטת מיאמי גילה כי גברים מבוגרים אלמנים היו בסיכון גבוה פי כמה מאשר גברים נשואים. לעומת זאת אצל נשים לא היה שינוי בתוחלת החיים (בריאות)
אילוסטרציהזיהום נמצא במשלוח דגי סלמון של "נטו"דניאל הרץ1
חיידקי ליסטריה נמצאו במשלוח של סלמון לתעשיה מחו"ל של היבואן נטו. המשלוח לא הגיע למדפים. נטו: פסילת חומרי גלם מסיבות שונות, מתבצעת תדיר במפעלי מזון (בריאות)
משרד הבריאות: ירידה במספר חולי המעייםמשרד הבריאות: ירידה במספר חולי המעייםדניאל הרץ1
הרעש הציבורי סביב נושא הסלמנולה יצר רושם כביכול ישנם יותר חולים אך דווקא דו"ח של משרד הבריאות מלמד על ירידה במספר החולים במחלות מעיים זיהומיות (חדשות בריאות)
חוקרים ישראלים גילו כיצד סרטן העור פועלחוקרים ישראלים גילו כיצד סרטן העור פועלדניאל הרץ
חוקרים ישראלים מאוניברסיטת תל אביב גילו כיצד מתפשט סרטן העור מה שפותח דרך משמעותית בגילוי תרופה לסרטן הקטלני ביותר ממנו מת אדם כל 52 דקות (חדשות בריאות)
כבר נמאס לכם לספור כבשים? אילוסטרציהלא נרדמים? מנסים להתעלם מהשעון המתקתק?kikar.co.il בשיתוף מאוחדת15
ציפורי לילה? חזרתם מאוחר? נכנסתם למיטה ולא הצלחתם להירדם? אנחנו כאן בשבילכם. כיכר השבת בשיתוף מאוחדת בפרוייקט עירני במיוחד. תקראו, תגיבו, ואנחנו נענה לכם איך בפעם הבאה תישנו כמו בול עץ (בריאות)
סוחטים לנו את המיץ והעצבים - ומרוויחים מזה!החשד שלנו נכון: אנשים מעצבנים בריאים יותרכיכר השבת1
אנשים יקרים, יש לכם אישור וסיבה מדענית מצוינת להתחיל להקפיץ את הרגל באוטובוס, לתופף ללא הרף, ובאופן כללי לתת דרור לדחפים חסרי המנוחה שלכם - זה בריא (מחקרים)
משרד הבריאות מזהיר מדגי מהדרין בע"ממשרד הבריאות מזהיר מדגי מהדרין בע"מדניאל הרץ4
מוצר נוסף מוזהר כבעייתי מבחינה בריאותית. משרד הבריאות מתריע מפני תנאי תברואה נמוכים של היצרן דגי מהדרין בע"מ והודיע כי ינקוט נגדו צעדים למען בריאות הציבור (בריאות )
בישראל יש יותר מחלות מעי מארה"ב ואירופהבישראל יש יותר מחלות מעי מארה"ב ואירופהדניאל הרץ3
סערת הסלמונלה העלתה למודעות הציבורית בישראל את נושא זיהום המזון, אך האם באמת ישנה תחלואה גדולה בישראל ועד כמה מסוכן זיהום כזה (חדשות בריאות)
משפחה גדולה - האחים הגדולים מרוויחיםהסיבה המדעית שמשפחה גדולה זה רעיון טובכיכר השבת3
או לפחות שני ילדים. מחקר חדש מצא שילדים שיש להם אח / אחים קטנים מהם, נוטים פחות להשמין ומדד ה-BMI שלהם נמוך יותר. ילדים זה שמחה - ובריאות, מסתבר (מחקרים)
משרד הבריאות מאשים: המעבדות לא דיווחומשרד הבריאות מאשים: המעבדות לא דיווחודניאל הרץ
מסמכים חדשים שנחשפו היום מגלים כי המעבדות ידעו בבירור על הסלמונלה שבועיים בטרם ההודעה לציבור. משרד הבריאות מאיים להסיר את ההכרה מהמעבדות (בריאות)
העלוקההאגודל נקטעה ואוחתה בעזרת... עלוקהאלי רוטמן2
גם בימינו, כשהרפואה מתקדמת ומשוכללת, השכילו הרופאים להבין את התועלת שניתן להפיק מהיצור הדוחה למראה - עלוקה, שמסייע ל-10 אחוז ממקרי קטיעת האיברים (בריאות)
הריקול מהמדפיםהמעבדה פספסה ולא זיהתה את הסלמונלהדניאל הרץ
בסלטי שמיר הסתמכו על בדיקות המעבדה החיצונית של טחינת הנסיך שהיו תקינה וערכו בדיקה מדגמית בלבד. כעת הם רוצים לתבוע את היצרן שמפעלו נסגר בינתיים (בריאות)
אילוסטרציההכשרה רפואית המונית - בישובים הרחוקיםאלי רוטמן
בעת חירום, ובשגרה, 'תקועים' אלפי בני אדם המתגוררים במקומות ישוב רחוקים בנגב ובגליל, ללא כוחות רפואיים מספקים וזמינים. לפי התכנית החדשה - לא עוד (בריאות)
אילוסטרציההודעה: מחזיק-המוצצים של אריסטוקרט - מסוכןאלי רוטמן
חברת 'אריסטוקרט" המייבאת מוצאי תינוקות יוצאת בקריאה לציבור להחזיר לחנויות את מחזיק־המוצץ מסוג "טרנדי" בשל היותו לא תקני כך שהוא עשוי לסכן תינוקות (בריאות)
אילוסטרציהבהלה בבני ברק: 5 ילדים נדבקו בחיידק אליםישראל כהן9
האם חיידק אלים תוקף את ילדי בני ברק? בתוך כחודשיים, אושפזו חמישה ילדים, בעקבות חיידק אלים. אחד התינוקות במצב קשה. משרד הבריאות: לא רואים קשר בין המקרים (ארץ)
שמאליים נהנים יותר? לא בטוח5 דברים שקורים לכם בגלל שאתם שמאלייםכיכר השבת9
מעבר לצורך לקנות מספריים מיוחדים, סליחה, להתמודד עם עולם שמותאם לגמרי לימניים, גם הבריאות שלכם יכולה להיות מושפעת מכך שאתם שמאליים ב-5 דרכים שונות (בריאות)
גרים בעיר? אתם חשופים למחלות שונות ומשונותגרים בעיר? אתם חשופים למחלות שונות ומשונותכיכר השבת
נמצאה הסיבה המרכזית להתפשטות מחלות: מגורים בעיר. לפי המגזין ensia, הגורמים לכך הם תברואה בעייתית, צפיפות והעובדה שאנחנו לא מפסיקים לטוס ממקום למקום (בריאות)
לול עופות. אילוסטרציהישראל תחת מתקפת סלמונלה? כל האמתאלי רוטמן16
מהזיהומים והסלמונלה בענף הלול המופקר - משיקולים אינטרסנטיים, ועד הפאניקה בקרב חברות המזון והציבור כאחד, שהובילה ל'ריקולים' ולצניחה במכירות סלטים מוכנים | כל הנתונים (בריאות)
המדריך לתזונה נכונה לפני הצום ולאחריו. אילוסטרציהלקראת צום תשעה באב: מה נאכל לפני ומה אחריkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
גם לאנשים בריאים, הצום יכול לעבור קשה. כדי לשרוד את הצום מבלי להתעלף, ישנם דברים שצריך להקפיד לפניו ולאחריו. אז איך לא מסתבכים? מדריך קצר (בריאות, שיווקי)
אילוסטרציהחיידקי ליסטריה נמצאו במוצרי צ'יפס קפואדניאל הרץ2
מוצר נוסף נמצא מזוהם בחיידקים בבדיקת מעבדה. הפעם מדובר בצ'יפס קפוא של חברת מילוטל. בתאום עם משרד הבריאות המוצרים יאספו מהמדפים (חדשות בריאות)
סלמונלה ב'שמיר': שרשרת כשלים ואי דיווחסלמונלה ב'שמיר': שרשרת כשלים ואי דיווחדניאל הרץ7
בדומה למשבר הקורנפלקס גם הפעם נחשפות העובדות שמלמדות כי מוצרים מזוהמים נמכרו על המדפים לפחות עשרה ימים עד שסלטי שמיר עודכנו בתקלה (חדשות בריאות)
וותרו על הקפה מהיום כדי לעבור את הצום בקלותצום ט' באב במוצ"ש: כך תעברו אותו בקלות (יחסית)כיכר השבת9
במוצ"ש הקרוב, בהנחה שהמשיח יתעכב חלילה, ניאלץ לצום את צום ט' באב. כמעט 25 שעות ללא אוכל ושתייה • מדריך חובה: עשה ולא תעשה לפני ואחרי הצום (בריאות)
סלטי חברת שמירעוד סלמונלה: סלטי שמיר מחזירה מוצריםנתנאל לייפר9
בחברת סלטי שמיר לא לוקחים סיכון והודיעו כי יאספו מוצרים המכילים טחינה מהחנויות מחשש לסלמונלה זאת למרות שלטענתם בדיקות המעבדה הראו כי המוצרים תקינים (בארץ)
אילוסטרציההרופאים בבתי החולים הממשלתיים שובתיםדניאל הרץ1
לאחר כישלון במגעים עם משרד הבריאות הודיעו הרופאים כי יקיימו היום את השביתה עליה הכריזו כבר לפני כמה ימים במטרה למנוע את הפגיעה הכלכלית בהם (חדשות בריאות)
מחקר: חכמים משתעממים פחות ופעילים הרבה פחותמחקר: חכמים משתעממים פחות ופעילים הרבה פחותדניאל הרץ3
מחקר שנערך בפלורידה בקרב סטודנטים לימד שהחכמים יותר זזו הרבה פחות ועשו הרבה פחות פעילות גופנית מאשר אלו הפחות חכמים (חדשות הבריאות)
משרד חקירות מצא את האשםמשרד חקירות מצא את האשםדניאל הרץ3
מדו"ח של משרד החקירות עולה כי המשטח הנגוע נשלח על ידי חברת האחסון של תלמה, לוגיסטיקר שם מתברר שאחד העובדים החליף ברקוד כדי לשלוח את הסחורה (בריאות)

חדשות בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook