אילוסטרציה'נטלי' ו'נטליה' הוחלפו בבית החולים 'הדסה'כיכר השבת5
יש טעויות שאסור שיקרו בשום מצב, אחת מהן היא הטעות המחרידה של בית החולים הדסה עין כרם בו הוחלפו בטעות תינוקות בשל שמות דומים של האמהות - 'נטלי' ו'נטליה' (ארץ)
לקראת צום ט' באבלקראת צום ט' באב: טיפים לאמהות שבדרךkikar.co.il בשיתוף מטרנה
אין איסור צום על נשים בהריון או מניקות, אולם חשוב להתייעץ עם רב ורופא על מנת לקבל החלטה אישית בנוגע לצום ולהבין מראש מהם הסימנים המעידים על צורך בהפסקתו (בריאות)
מוצרי מטרנה. אילוסטרציהקופונים והטבות למוצרי מטרנה ספיישל למהדריןkikar.co.il בשיתוף מטרנה
בעיות בשלמות המשפחה? מרכז ברטוב. אילוסטרציהבעיות בשלמות המשפחה? מרכז ברטוב לעזרתכםkikar.co.il בשיתוף ברטוב2
אחרי שנים שבהן הרופאים פנו לטיפול בחלקה של האשה בתהליך שלמות המשפחה, יותר ויותר מחקרים מוכיחים: חלקם של הגברים בתהליך שווה לזה של הנשים. האם בעקבות התובנה הזאת נזכה ליותר הצלחות? (בריאות, שיווקי)
סגולה ללידה קלה: הפרשת חלה. אילוסטרציהעת רצון מיוחדת: להתכונן נכון ללידהkikar.co.il בשיתוף האגיס
החיים כפי שאת מכירה אותם, עומדים להשתנות. אבל לשינוי המבורך הזה מצטרפים גם שיקולים ותופעות נוספות שלא תמיד חושבים עליהם מראש. כדי לעזור לך בתכנון נכון לקראת המעבר מזוג למשפחה או ממשפחה מצומצמת למורחבת, ליקטנו עצות מהורים מנוסים שיועילו לך לפני הלידה ובחודשי ההסתגלות (הריון ולידה, שיווקי)
אילוסטרציהשערי צדק: שני תינוקות נפטרו בלידתםדניאל הרץ21
בתוך שבוע נפטרו בלידתם שני תינוקות, כתוצאה מסיבוך נדיר הקורה אחת לחמישה עשר אלף לידות, אך רופאי ביה"ח שערי צדק, בטיפולם המהיר, למנוע נזק בלתי הפיך ליולדות (בריאות)
אכילה בזמן ההריון. שערי צדק. אילוסטרציהמה באמת צריך לאכול בזמן ההריון - מדריך חובהkikar.co.il בשיתוף שערי צדק
כמה צריכים לעלות במשקל? כמה קלוריות צריך להוסיף? ומה מומלץ לאכול ומה בהחלט לא? לפני כל הריון עולות השאלות מחדש - והתשובות לפעמים מאד פשוטות וברורות (הריון ולידה, שיווקי)
מהפכה בשוק המזון לתינוקות. אילוסטרציהמהפכה בשוק המזון לתינוקות - איכות וכשרותkikar.co.il בשיתוף שופרסל1
ענקית התרופות פריגו המייצרת תרכובות מזון לשווקים בינלאומיים בתהליכי בקרה גבוהים ואיכותיים, מגיעה לישראל. מעכשיו גם אצלינו: תרכובות המזון של שופרסל BABY (צרכנות, שיווקי)
הבעל סירב שרופא ינתח את אשתו, והתינוק מתהבעל סירב שרופא ינתח את אשתו, והתינוק מתכיכר השבת32
יולדת שתינוקה נפטר מיד לאחר הלידה, לאור התנגדות בעלה לכך שרופא ינתח אותה - למרות הצורך הרפואי הדחוף שהתעורר, תובעת את משרד הבריאות על רשלנות (בריאות)
איך בוחרים איפה ללדת? ומה עושים עם הכשרות? אילוסטרציהאיך בוחרים איפה ללדת? ומה עושים עם הכשרות?kikar.co.il בשיתוף שערי צדק4
מחלקת היולדות של המרכז הרפואי מציגה חווית לידה מקצועית, נוחה ובכשרות בד"צ. אחרי 22 אלף לידות בשנה, כנראה שלא סתם בוחרים בשערי צדק: "מענה מושלם, לשביעות רצונה של כל יולדת" (בריאות, שיווקי)
תזונה נכונה במהלך ההריון. אלטמן. אילוסטרציהתזונה במהלך ההריון - מה כדאי לאכול ומה אסורkikar.co.il בשיתוף אלטמן
תזונה נכונה היא הדרך לספק לעובר את כל הרכיבים התזונתיים שחשובים להתפתחות ולבריאות שלו, גם לאחר הלידה הצפויה. אז מה כדאי לאכול, וכמה? ממה מומלץ להימנע, ולמה? והכי חשוב: כמה קילוגרמים את צפויה להעלות? (הריון ולידה, שיווקי)
תזונה נכונה לספק לעובר התפתחות ובריאות. אילוסטרציהלאכול בשביל שניים - כמה מותר לעלות בהריון?kikar.co.il בשיתוף אלטמן
תזונה נכונה היא הדרך לספק לעובר את כל הרכיבים התזונתיים שחשובים להתפתחות ולבריאות שלו, גם לאחר הלידה הצפויה. אז מה כדאי לאכול, וכמה? ממה מומלץ להימנע, ולמה? והכי חשוב: כמה קילוגרמים את צפויה להעלות? (הריון ולידה, שיווקי)
מחקר: מומלץ להמתין עם חיתוך חבל הטבורמחקר: מומלץ להמתין עם חיתוך חבל הטבורדניאל הרץ2
רופאים בכירים ממליצים להמתין לאחר הלידה כדקה עם חיתוך חבל הטבור זאת בהסתמך על מחקרים שקובעים שהזמן הזה משפיע על כמות החמצן בדם הילוד ומסייעת לו (לידה, בריאות)
כך המוח הנשי מתאים עצמו לגידול ילדיםכך המוח הנשי מתאים עצמו לגידול ילדיםדניאל הרץ6
חוקרים בספרד גילו שבמהלך ההיריון המוח הנשי משנה את צורתו ומתאים את עצמו לגידול ילדים. ההשפעה נמשכת זמן רב ועדיין ניכרת שנתיים אחרי הלידה (חדשות בריאות)
הכינוס המיוחד יכלול תכנית עשירה ומהנה. שערי צדק. אילוסטרציהלקראת לידה? מומחי שערי צדק בערב מקצועי וייחודיkikar.co.il בשיתוף שערי צדק
המרכז רפואי עורך כנס ייחודי עבור נשים לפני לידה עם מומחים ויועצים. הכינוס המיוחד יכלול תכנית עשירה ומהנה, הכוללת ארוחת ערב בהשגחת בד"ץ העדה החרדית. השתתפות בחינם (הריון ולידה, שיווקי)
שיא חדש, בישראל: 9 ניתוחים קיסריים באישה אחתשיא חדש, בישראל: 9 ניתוחים קיסריים באישה אחתכיכר השבת
הרגע המכונן בחדר ניתוח מיילדותי בו הוצאה בהצלחה התינוקתבת 60 ילדה בניתוח תינוקת בריאהדניאל הרץ12
בניתוח מרגש ומשמח נולדה בבית החולים קפלן תינוקת ראשונה לאם בת 60. לאם הנרגשת ולתינוקת שלום והם מאושפזים במצב טוב מאד בבית החולים ברחובות (בריאות)
אילוסטרציהלאחר הלידה: סכנה אמיתית המסתתרת היטבאלי רוטמן5
עייפות וחולשה, כאבים, שינויים הורמונליים וקוצר נשימה - אלו הן תופעות המוכרות לנשים רבות מהתקופה שלאחר הלידה. כעת, מתברר, כי הן מסתירות לעתים סכנה אמיתית שלא מודעים לה (בריאות)
אישור קנאביס רפואי יאושר גם לנשים בהיריון?אישור קנאביס רפואי יאושר גם לנשים בהיריון?דניאל הרץ3
וועדת ההתוויות במשרד הבריאות החליטה לשקול מחדש את השימוש בקנאביס רפואי בהיריון בשל העובדה שהתחליפים שנוטלות נשים בהיריון מסוכנים אף יותר (הורים)
אילוסטרציהטרגדיה: בת 46 נפטרה לאחר לידה בניתוחאלי רוטמן7
אישה בת 46 נפטרה במהלך ניתוח קיסרי שעברה בבית החולים הדסה הר הצופים. כשמונה שעות לאחר הניתוח החלו סיבוכים שסיכנו את חיי היולדת, כך נמסר מבית החולים (בריאות, בארץ)
תזונה בריאה במהלך ההיריון. אילוסטרציהאת חייבת לשמור על העובר שלךכיכר השבת
תזונה נכונה, מסודרת ובריאה הינה מרכיב חיוני במהלך ההיריון וחשוב הן לאישה והן לעובר. הרכב המזון והתפריט היומי משליך לבריאות העובר במהלך הלידה ולאחריה (בריאות)
אוכלת מקופסאות פלסטיק? יש לך סיכוי ללדת פגאוכלת מקופסאות פלסטיק? יש לך סיכוי ללדת פגטליה אדר, mame
מחקר חדש שנערך באוניברסיטת טקסס מצא כי חשיפה של נשים הרות לקופסאות או מוצרים המכילים בספינול A, הנם בעלות סיכוי גבוהה יותר ללדת ילדים פגים ולגרום ללידה מוקדמת (הריון ולידה)
רמב"ם. ארכיוןמזל טוב: רביעייה נולדה ברמב"םקובי רוזן8
בבית חולים רות לילדים ברמב"ם נולדה רביעייה לבני זוג בשנות השלושים לחייהם המתגוררים בצפון הארץ. משקל הפגים, 3 בנות ובן אחד, שנולדו בשבוע 27 להריון, נע בין 900-550 גרם (בריאות)
נהג ומיילד: הנסיעה במונית הסתיימה בלידהנהג ומיילד: הנסיעה במונית הסתיימה בלידהכיכר השבת9
באזור ראשון לציון הודיעה היולדת לנהג המונית כי היא עומדת ללדת. נהג המונית עצר מיד את רכבו ובתדרוך טלפוני עם שירותי החירום החל בקבלת הלידה עד להגעת האמבולנס (בריאות)
תינוק במשקל 6 ק"ג נולד בבני ברקתינוק במשקל 6 ק"ג נולד בבני ברקכיכר השבת20
בבית החולים "מעייני הישועה" בבני ברק, נולד תינוק במשקל שישה ק"ג. בשל מורכבות הלידה היא בוצעה בניתוח עם טובי הרופאים. לאחר הלידה, אמרה האם בחיוך: "הוא נולד מוכן לגן חובה" (בריאות)
היולדת הגיעה לבית החולים בניידת כיבוי אשהיולדת הגיעה לבית החולים בניידת כיבוי אשכיכר השבת7
צוות פיקוד שנסע בניידת כיבוי אש נעצר ע"י נהג מונית שאמר כי ברכבו יולדת במצב מתקדם, הצוות העביר את היולדת לניידת והבהיל אותה לחדר הלידה תוך עקיפת פקקי הבוקר (בריאות בארץ)

הריון ולידה

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook