לבלות כל היום, ולהישאר לישון בלילה. נחל הבשור.לבלות בחיק הטבע ולנוח - גן לאומי הבשורkikar.co.il בשיתוף רשות הטבע והגנים
בדרום הארץ ישנם נופים מרתקים שלא תמצאו באף מקום אחר. השילוב של נופי המדבר וההרים יחד עם הנחלים ופלגי המים יוצרים מראה מיוחד. כיכר השבת ורשות הטבע והגנים בפרויקט עבור בין הזמנים (טיולים)
מעיינות ומפלים למרגלות צוקים. עין גדינווה המדבר הגדול בארץ - עין גדיkikar.co.il בשיתוף רשות הטבע והגנים1
בדרום הארץ ישנם נופים מרתקים שלא תמצאו באף מקום אחר. השילוב של נופי המדבר וההרים יחד עם הנחלים ופלגי המים יוצרים מראה מיוחד. כיכר השבת ורשות הטבע והגנים בפרויקט עבור בין הזמנים (טיולים)
עטלפים במערה. טיול לילי מיוחד.ליל העטלפים הגדול - חוויה לילית מסקרנתkikar.co.il בשיתוף רשות הטבע והגנים1
מה הופך את העטלפים לבעלי חיים כה מרתקים? כיצד הם מנווטים בחשכה? כמה יתושים יכול עטלף לאכול בלילה? מדוע תרדמת החורף שלהם כה חשובה? כיצד שומרים עליהם מפני הכחדה? היכן ניתן לצפות בעטלפים בטבע בארץ? צאו לטיול לילי מסקרן ותדעו (טיולים)
כמה בן אדם צריך לסבול בשביל קצת חופש?מיכל סגל3
מעולם לא הצלחתי להבין את הקשר ההדוק בין חופשה לקניות, הרי החופשה לא בתחילת עונה, הילדים לא צומחים או משמינים באופן קיצוני לקראת הנסיעה, בנעליים הם משתמשים בד"כ גם בימים כתיקונים, כובעים יש עוד מהקייטנה, כל הציוד חי ונושם בתוך הארונות * אז על מה ולמה ההמולה הזו? (טיולים)
ספינת דיג. אילוסטרציההסוף לרשתות הדייגים בחופי צפון הארץאלי רוטמן1
היסטוריה בצפון: הושגו הסכמות עם הדייגים בחופים השונים, שיאפשרו הקטנה משמעותית בהיקף הדיג ויצמצמו את הפגיעה בים התיכון. הפיצוי השמנמן - 16 מיליון ש"ח (בארץ)
עין פרת. נחל זורם וברכות טבעיות בלי לנסוע יותר מדי.מעיין שופע מים באווירה מדברית - עין פרתkikar.co.il בשיתוף רשות הטבע והגנים2
לנסוע לצפון? לנסוע לדרום? למי יש כוח עכשיו להיגרר כמה שעות ברכב. אז איך בכל זאת מטיילים? כיכר השבת בשיתוף רשות הטבע והגנים מציעים לכם חוויה משפחתית גם במרכז הארץ. כן, יש דבר כזה (טיולים)
פינה נסתרת וקסומה, עין חמד.בדרך לירושלים עוצרים בגן הלאומי עין חמדkikar.co.il בשיתוף רשות הטבע והגנים
לנסוע לצפון? לנסוע לדרום? למי יש כוח עכשיו להיגרר כמה שעות ברכב. אז איך בכל זאת מטיילים? כיכר השבת בשיתוף רשות הטבע והגנים מציעים לכם חוויה משפחתית גם במרכז הארץ. כן, יש דבר כזה (טיולים)
השמורה הימית מהיפות בעולםשמורת האלמוגים - הטיול המופלא עבור בני נוערkikar.co.il בשיתוף רשות הטבע והגנים16
הם רוצים לצאת לטיול עם המשפחה, אבל להבדיל מהילדים הקטנים והמבוגרים - הם זקוקים לטיול מאתגר ומעניין במיוחד בשביל ליהנות. אז בחרנו עבורם את המקום הכי יפה שיש (טיולים)
קובי אריאלישלום בבית: קובי אריאלי ערך הסכם עם בתואלי רוטמן6
יש פתרון לדרישות הילדים ההולכות ונערמות בימים אלו בבתי ישראל: הסכם כתוב וחתום כדין. כך עשה איש התקשורת קובי אריאלי מול בתו מנוחה. זה בטח יעזור לכם... (ברנז'ה, אנשים)
מפלים בשמורת הטבע נחל עיוןמתלבטים איפה לטייל בצפון? הגעתם למקום הנכוןkikar.co.il בשיתוף רשות הטבע והגנים
כיכר השבת בחר עבורכם שישה טיולים שמכילים בתוכם את כל מה שצריך: נופים מרהיבים, מאגרי מים, התאמה לכל המשפחה - חוויה עבור ילדים, סקרנות לבני הנוער, נגישות לקטנטנים, ומקום מסודר לשבת ולנוח עבור ההורים...ומזג אוויר פשוט מושלם. עוד לא יצאתם? (טיולים)
איסטנבולמתוצאות ההפיכה הכושלת: טורקיה בחצי מחיראלי רוטמן3
המחירים המוצעים עבור נופש בטורקיה בימים אלו - לא ייאמנו. הישראלי הרגיל ל'הכל כלול' הטורקי, יופתע לגלות את המחירים שצנחו עוד יותר בעקבות גל ביטולים לאחר ההפיכה בסוף השבוע (תיירות)
מגוון מסלולים לכל המשפחה.נחל עמוד - בדיוק מה שבני הנוער צריכיםkikar.co.il בשיתוף רשות הטבע והגנים2
הם רוצים לצאת לטיול עם המשפחה, אבל להבדיל מהילדים הקטנים והמבוגרים - הם זקוקים לטיול מאתגר ומעניין במיוחד בשביל ליהנות. כיכר השבת בשיתוף רשות הטבע והגנים בסדרת כתבות לרגל בין הזמנים מביאים לכם את המקומות הנכונים שמתאימים גם לבני נוער. הפעם בחרנו לכם משהו באמת מיוחד (טיולים)
הברכה הידועה תגרום גם לאדישים ביותר לחייך. ברכת המשושיםכל המשפחה מטיילת ביחד, קרובים ונגישיםkikar.co.il בשיתוף רשות הטבע והגנים1
לכבוד עונת בין הזמנים, והחופשות המשפחתיות, קבלו שלושה טיולים לנחלים מרהיבים עם מסלולים שמותאמים גם לכיסאות גלגלים. מעכשיו כולם ביחד יכולים ליהנות, לחוות ולנוח. כיכר השבת בשיתוף רשות הטבע והגנים מקרב אתכם הכי קרוב שאפשר (טיולים)
שילוב של צבעים וחיות בר. ככה נראה נווה מדבר. נחל דוד.הטבע מעולם לא היה קרוב יותר ונגיש יותרkikar.co.il בשיתוף רשות הטבע והגנים
לכבוד עונת בין הזמנים, והחופשות המשפחתיות, קבלו שלושה טיולים לנחלים מרהיבים עם מסלולים שמותאמים גם לכיסאות גלגלים. מעכשיו כולם ביחד יכולים ליהנות, לחוות ולנוח. כיכר השבת בשיתוף רשות הטבע והגנים מקרב אתכם הכי קרוב שאפשר (טיולים)
לטייל עם הקטנטנים בחוויה משותפת. אילוסטרציהלצרף לטיול גם את הפעוטות, אפשרי?kikar.co.il בשיתוף רשות הטבע והגנים
כל הורה טרי מכיר את הבעיה: כל טיול עם הקטנטנים הוא תסבוכת רצינית. מצד אחד רוצים שהפעוטות יחוו נוף ואוויר צח, מצד שני - המסלולים הם כמעט בלתי אפשריים. כיכר השבת בשיתוף רשות הטבע והגנים באו לעזור לכם עם סדרת כתבות למקומות הטובים ביותר. (טיולים, משפחה)
שמורת תל דןאש פרצה באתר האהוב על משפחות חרדיותאלי רוטמן1
בשמורת תל דן שבגליל פרצה אתמול שריפת ענק במהלכה הוצתו 50 עד 60 דונמים. זו לא הפעם הראשונה שהמקום היפהפה המותאם למשפחות עולה בלהבות. המשטרה חוקרת (בארץ)
אילוסטרציה'יתד' באזהרה להורים: כך תשמרו על הבניםישראל כהן
מידי שנה לא עלינו מתרחשים אסונות קשים בימי בין הזמנים, בעיקר כאשר בחורים צעירים פועלים ללא מחשבה, מה שמהווה סכנה כפולה גם ברוחניות וגם בגשמיות. 'יתד נאמן' במאמר אזהרה להורים (ארץ)
היכל ישיבת מיר ברכפלד. ארכיוןיוצא לצימר בחופשת פסח? תסולק מהישיבהישראל כהן18
לקראת ימי בין הזמנים של חודש ניסן, מזהירה הנהלת ישיבת מיר ברכפלד במכתב מיוחד להורים כי בחור שיצא לחופשה בצימר או בבית מלון שלא במסגרת משפחתית יסולק מן הישיבה (חרדים)
בין הזמנים וכולם מטיילים - טיפים לטיולים עם הקטנטניםבין הזמנים וכולם מטיילים - טיפים לטיולים עם הקטנטניםרננה מזרחי1
בין הזמנים אוטוטו פורס את כנפיו והילדים דורשים את שלהם. איך יוצאים לטיול בלי להפוך את זה למסע מפריך ומתיש? רננה מזרחי, מנהלת מדעית במטרנה, עם טיפים ששווים זהב (משפחה)
אילוסטרציהמשרד החינוך: טיול? רק לאחר קורסישראל כהן11
משרד החינוך פנה למוסדות חרדים והודיע על עצירת כל הטיולים המתוכננים עד להשתתפות של אנשי צוות בהשתלמויות שייערכו השבוע. "לקיים את ונשמרתם מאוד לנפשותיכם" (בארץ)
חמישה הרוגים, עוד לפני בין הזמניםחמישה הרוגים, עוד לפני בין הזמניםאהרן רבינוביץ37
תלמיד הישיבה שנהרג בחוף בקיבוץ נחשולים הוא הקורבן החרדי החמישי בקיץ הזה. מדריך טיולים ל"כיכר השבת": החלטתי להפסיק לעבוד עם מטיילים חרדים, אין לי לב ועצבים" (חרדים)
משרד החינוך אישר הטיולים לחרדיםמשרד החינוך אישר הטיולים לחרדיםישראל כהן5
לאחר שמשרד החינוך הודיע על ביטול הפעילות ה'חוץ בית ספרית' למוסדות החינוך החרדים, כינס סגן השר מאיר פרוש פגישה בנושא ומשרד החינוך חזר בו מההחלטה (חרדים)
אמא, משעמם ליאתי קצבורג
חופשת חול המועד היא התרפיה הגדולה ביותר לאמהות. זאת אומרת אחרי שחודש שלם עסקנו בתרפיית הסבון והקצף, השבוע הזה אנו נעסוק בתרפיית הפגת השעמום. כמה טיפים שיעזרו לכם להעסיק את הילדים בחול המועד הזה (פסח תשע"ה)
איפה אפשר לטייל בחול המועד?איפה אפשר לטייל בחול המועד?כיכר השבת1
מצפון ועד דרום: מגוון המלצות לטיולים וסיורים חווייתיים לכל המשפחה בחול המועד פסח. הרפקתאות מרתקות, מסלולים קסומים, מסע בזמן ופעילויות מגוונות ברחבי הארץ (משפחה)
הגראי"ל: "לא לבטל הטיולים לצפון"הגראי"ל: "לא לבטל הטיולים לצפון"ישראל כהן5
תלמידי אחת הישיבות המוכרות בירושלים פנו אל מרן ראש הישיבה ושאלו אם יש לבטל טיול שתוכנן לאזור בצפון בשל המתיחות בגבול. מרן השיב "אין חשש" וברך את התלמידים (חרדים)
מדבר יהודה"בחורי הישיבות מסכנים את חייהם"ישראל כהן
"תלמידים רבים לא נזהרים, נכנסים למסלול בלי מים כנדרש" קובל עסקן חרדי. איש רשות הטבע והגנים ל"כיכר": "הנפגעים הם בעיקר חרדים". מיוחד: כללי הזהירות למטייל (תיירות)

טיולים

חדשות טיולים בכיכר השבת- רוצים לטייל בחופש הגדול? טיולים למשפחה, טיולי אתגר, טיולים מיוחדים, אטרקציות, אטרקציות לילדים, אטרקציות למשפחה, טיולים לחול המועד, טיולים כיכר השבת, האתר החרדי הגדול בעולם

כיכר facebook