סטטיק עם הרב קוק"שמע ישראל": סטטיק נפגש עם הרב קוקיאיר טוקר65
הזמר המוכר בכינויו "סטטיק", נפגש עם המקובל הגר"ד קוק, ולבקשתו נתן הדגמה של קריאת שמע ישראל לעיני המצלמות • בנוסף, לירז רוסו החל לשמור שבת לראשונה (ברנז'ה, ציצית)
תיעוד: הזמר עידן יניב בתפילה בכותל המערביתיעוד: הזמר עידן יניב בתפילה בכותל המערבייאיר טוקר4
הזמר הישראלי עידן יניב הגיע בסוף השבוע, בחצות לילה,לתפילה ברחבת הכותל המערבי, יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים • צפו בתיעוד (ברנז'ה)
אידר והחברותאבאמצע הטיסה: העיתונאי והחרדי בחברותאיאיר טוקר5
דרור אידר, הפובליציסט המיועד להתמנות לשגריר באיטליה, התיישב ליד חרדי במטוס, ופתח עימו בלימוד מסכת מגילה, לכבוד ימי הפורים. "או חברותא או מיתותא", סיכם (ברנז'ה)
הרב במסירת השיעורהרב יגאל כהן מסר שיעור אצל עומר אדםכיכר השבת16
הגאון רבי יגאל כהן מסר אמש (מוצאי שבת) שיעור מיוחד אצל הזמר הישראלי עומר אדם, וחיזקו על שמירת השבת ועל הפצת "לשון הרע לא מדבר אלי" בהופעות. צפו בתמונות (ברנז'ה)
חצות לילה בכותל: הזמר ליאור נרקיס בתפילהחצות לילה בכותל: הזמר ליאור נרקיס בתפילהיאיר טוקר4
הזמר ליאור נרקיס הגיע אמש, בחצות לילה, יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים, לתפילת ראש חודש אדר ברחבת הכותל המערבי • צפו בתיעוד (ברנז'ה, ציצית)
צפו: הזמר הישראלי קובי פרץ בתפילה בכותלצפו: הזמר הישראלי קובי פרץ בתפילה בכותליאיר טוקר4
הזמר הישראלי קובי פרץ הגיע במוצאי השבת, יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים, לתפילת ערבית ברחבת הכותל המערבי • צפו בתיעוד (ברנז'ה, ציצית)
אדם מניח תפיליןמפתיע: עומר אדם התפלל בליז'ענסק • צפויאיר טוקר19
הזמר הישראלי המצליח הגיע לפולין והשתתף בהילולת הרבי ר' אלימלך מליז'ענסק זצוק"ל, ותיעד עצמו ליד מכר חרדי בשם שניאור אייזנבך בעיירה הפולנית, שם נשא תפילה (ברנז'ה)
ניצח את 'האח הגדול' עם ציצית ו'שמע ישראל'ניצח את 'האח הגדול' עם ציצית ו'שמע ישראל'כיכר השבת77
אסף גורן, זכה אמש (מוצאי שבת) כמנצח של תוכנית הריאליטי 'האח הגדול VIP', בצאתו מהבית כשהוא עטוף בציצית - אותה לבש לאורך העונה, אמר "שמע ישראל". צפו בתמונות (ציצית)
צפו: השחקן אורי גוטליב בתפילה בכותל המערביצפו: השחקן אורי גוטליב בתפילה בכותל המערבייאיר טוקר5
הקומיקאי והשחקן הישראלי אורי גוטליב הגיע, יחד עם חברו רב הסלבס מרדכי חסידים, להתפלל ברחבת הכותל המערבי וזכה להניח תפילין • צפו בתיעוד (ברנז'ה)
גדי וילצ'רסקי כתב אות בס"ת: "קַח לְךָ סַמִּים"גדי וילצ'רסקי כתב אות בס"ת: "קַח לְךָ סַמִּים"כיכר השבת21
הסטנדאפיסט והשחקן גדי וילצ'רסקי, שמוביל מאבק ללגליזציה של קנאביס בישראל, כתב אות ב"ספר התורה של עם ישראל", ובאורח אקראי נפל על המילים "קַח לְךָ סַמִּים" • תיעוד (אנשים)
סטטיק עם רבני בית חב"ד איסלה מוחרסכוכב הפופ הבטיח: אני אטבול ראשון במקווהחיה כהן44
"סטטיק", אחד הכוכבים הגדולים במוזיקה הישראלית, הצטרף לפרויקט הקמת מקווה בבית חב"ד במקסיקו. צפו בסרטון בו הוא קורא לכולם להשתתף ומבטיח שיטבול ראשון (ציצית)
המזוזה החדשה בבית איש התקשורת הבכירהמזוזה החדשה בבית איש התקשורת הבכיריאיר טוקר7
רב הסלבס מרדכי חסידים הגיע בסוף השבוע לביתו של איש התקשורת חיים אתגר, מגיש תוכנית 'אנשים' ו'המתחזים' בקשת 12, וקבע בפתח הבית החדש מזוזה • תיעוד (ברנז'ה)
אביחי מנדלבליט'הציק לי שאבא לא דיבר איתי ששמתי כיפה'יוני גבאי10
היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט הפתיע בנאומו עם קביעה משפטית מעניינת לגבי נתניהו, אך את תשומת הלב משכה התייחסותו לאביו החילוני שקברו חולל לאחרונה (ציצית)
קובי פרץ שר "ואפילו בהסתרה" בקבר יוסףקובי פרץ שר "ואפילו בהסתרה" בקבר יוסףכיכר השבת17
‏בפעם הראשונה בחייו ותחת אבטחה, נכנס הזמר הישראלי, קובי פרץ, לקבר יוסף הצדיק בשכם, שם ביצע עם מאות המתפללים, בהתרגשות, את השיר "ואפילו בהסתרה" (ציצית)
זהבי באומןהכדורגלן הבכיר שנצפה בציון רבי נחמן באומןיוחנן בלייך15
הכדורגלן הבכיר בישראל ובעולם המועסק כיום בקבוצה בסין, שוהה באוקראינה לצילומי קמפיין למותג אופנה ישראלי, והגיע לאומן כדי להשתטח ולהתפלל על הציון • צפו בגלריה (ברנז'ה)
הרב נתנאל בן מעש חיתן את זוג הידועניםהרב נתנאל בן מעש חיתן את זוג הידועניםיאיר טוקר16
הרב נתנאל בן מעש ממכמורת חיתן הערב (חמישי) את זוג הידוענים, אלירז שדה ואילנית לוי, באולם האירועים 'מערבה'. "בני הזוג התקרבו לדת ולמסורת", סיפרו מקורביהם (ציצית)
מיכל אנסקיהשפית מיכל אנסקי הפסיקה לאכול לא כשריאיר טוקר29
השפית מיכל אנסקי, המשתתפת כשופטת בתוכניות ריאליטי העוסקות באוכל, הצהירה כי הפסיקה לאכול אוכל לא כשר. "זה לא קשור להתחזקות, אף פעם לא התרחקתי", אמרה (ציצית)
גרשון בתפילה בציון רבי נחמןקפטן מכבי חיפה ביקר בקבר רבי נחמן • צפויוחנן בלייך4
רמי גרשון, שחקן בנבחרת ישראל ובקבוצת הכדורגל 'מכבי חיפה', הגיע לקברם של רבי נחמן ורבי נתן מברסלב, התפלל ואף רקד עם חבריו 'ואפילו בהסתרה' בקור האוקראיני (ציצית)
אורח בויליאמסבורג: השחקן ששון גבאי • צפואורח בויליאמסבורג: השחקן ששון גבאי • צפוכיכר השבת6
השחקן הישראלי ששון גבאי הגיע בימים האחרונים, יחד עם השחקן איתי בן שלמה, לביקור מיוחד בויליאמסבורג, שם סיירו בין המוקדים החרדיים וסעדו עם האוכל היהודי • תיעוד (ציצית)
דודו אהרון הדליק נרות חנוכה ב'רידיניג 3' • צפודודו אהרון הדליק נרות חנוכה ב'רידיניג 3' • צפוכיכר השבת14
‏קידוש ה': הזמר דודו אהרון הדליק נרות חנוכה במהלך הופעה אמש (מוצאי שבת) ברידינג 3 בתל אביב • "שכל אחד יבקש בלב שלו את המשאלה הפרטית שלו, זה חג של ניסים ואורות", אמר הזמר לקהל • צפו בווידאו (ציצית)
הזמר והשחקנית יזמו חלוקת 'תיקון הכללי' • צפוהזמר והשחקנית יזמו חלוקת 'תיקון הכללי' • צפוכיכר השבת8
‏קידוש ה' במופע חנוכה מחזמר "עולם האגדות" - הזמר קובי פרץ והשחקנית מיקי מוכתר יזמו חלוקת ספרי תיקון הכללי למשתתפי המופע • "חג שמח ומלא בניסים ואורות" • צפו (ציצית)
עומר אדם, ציון ברוך ואסי ישראלוף  ב'הדלקה'עומר אדם, ציון ברוך ואסי ישראלוף ב'הדלקה'יאיר טוקר19
זה לצד זה נעמדו השחקנים ציון ברוך, אסי ישראלוף, שלום מיכאלשווילי והזמרים עומר אדם ועידן עמדי באולם צדדי ב'יד אליהו' והדליקו נרות חנוכה עם רב הסלבס מרדכי חסידים (ציצית)
היידי מוזס הדליקה נרות עם אביה הח"כ. צפוהיידי מוזס הדליקה נרות עם אביה הח"כ. צפויאיר טוקר44
היידי מוזס, בתו של יו"ר 'סיעת 'יהדות התורה' ח"כ מנחם אליעזר מוזס, הדליקה נרות חנוכה עם אביה ושיתפה: "אבא מתפעל מהיכולת שלי לשיר את כל השירים בעל פה" (ברנז'ה)
יונתן רזאל ריגש את בכירי 'החדשות' • צפויונתן רזאל ריגש את בכירי 'החדשות' • צפויאיר טוקר6
דני קושמרו, יאיר שרקי, דפנה ליאל ועודד בן עמי יחד עם בכירי חברת 'החדשות' הדליקו הערב (שני) את נר שני של חנוכה בסמוך לאולפן. על המזיקה: יונתן רזאל. צפו בתיעוד (ברנז'ה)
ישראל אוגלבו הדליק נר ראשון בקבר רחלישראל אוגלבו הדליק נר ראשון בקבר רחליאיר טוקר14
זוכה'האח הגדול' ישראל אוגלבו הגיע אמש, יחד עם חברו רב הסלבס מרדכי חסידים, לקבר רחל בכדי להדליק נר ראשון של חנוכה. לאחר מכן התפללו השניים בציון מרן הגר"ע יוסף זצ"ל (ברנז'ה)
'טנק' של חב"ד נחנך ב..מעון ראש הממשלה'טנק' של חב"ד נחנך ב..מעון ראש הממשלהיאיר טוקר6
"חזקו ואמצו במלאכתכם הקדושה, בנימין נתניהו", כך חתם היום ראש הממשלה, לצד רעייתו שרה, בטקס חניכת ניידת של חסידות חב"ד שנערך בתוך מעונו הרשמי בירושלים (ברנז'ה)

ציצית

ציצית - מדור סלבריטאים שחוזרים בתשובה, דוגמנים, מפורסמים, זמרים שחוזרים בתשובה ומתקרבים ליהדות. כל הסיפורים על הסלבס שמתקרבים למסורת היהודית באתר החדשות כיכר השבת. אתר החדשות החרדי הגדול בעולם

כיכר facebook