יעקב גרודקה  מעזבוז  מקום רביעי..  מקלובה
ציון ברוך, רב הסלבס מרדכי חסידים וספר התהיליםציון ברוך חילק ספרי תהילים לעילוי נשמת אמויאיר טוקר8
השחקן הישראלי ציון ברוך ערך 'אזכרה' במלאות ה'שלושים' לפטירת אמו חנה ברוך ע"ה, ובמהלך האירוע חילק לנוכחים ספר תהילים במהדורה מיוחדת לעילוי נשמתה (ברנז'ה, ציצית)
קובי פרץ ורב הסלבס בתפילה בציון האדמו"ר מזוועהילקובי פרץ ורב הסלבס בתפילה בציון האדמו"ר מזוועהילקובי פרץ9
הזמר הישראלי קובי פרץ הגיע בתחילת השבוע יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים להתפלל בציונו הקדוש של האדמו"ר מזוועהיל הטמון בסמוך למשכן הכנסת בירושלים • צפו (ברנז'ה)
רוסו והתפיליןמתקרב? כוכב הפופ החילוני צולם מניח תפיליןיאיר טוקר58
לירז רוסו, המכונה "סטטיק" וכנראה הכוכב הכי גדול במוזיקה הישראלית בשנה האחרונה, תועד מניח תפילין עם חסידי חב"ד. במוצאי יום כיפור האחרון פרסם סטטוס כואב על הניכור של הנוער למורשת היהודית (ברנז'ה, ציצית)
עומר אדם'עומר אדם צודק - מפגינים מולו מוסר כפול'אלי רוטמן25
הזמר הים-תיכוני, עומר אדם, ממשיך לעמוד במוקד סערה ציבורית סביב הקמפיין שמנהלים נגדו גופים חילוניים קיצוניים, בשל החלטתו לא לחלל שבת - במסגרת הפסטיבל (ציצית)
השחקן אילן פלד ורב הסלבס בתפילה בכותלהשחקן אילן פלד ורב הסלבס בתפילה בכותליאיר טוקר2
השחקן הישראלי אילן פלד הגיע להתפלל ברחבת הכותל המערבי יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים. פלד הניח תפילין, קרא 'קריאת שמע' והתפלל אל מול שריד בית המקדש, צפו בתיעוד (ברנז'ה)
הזמר עומר אדםהזמר שהכריח את ה'פסטיגל' לכבד את השבתכיכר השבת43
לראשונה בהיסטוריית המופע: ה'פסטיגל' שנערך מידי שנה בחג החנוכה, לא יעלה השנה הופעות בשבת - זאת בגלל דרישתו של הזמר המזרחי עומר אדם (ברנז'ה, ציצית)
עורך 'ישראל היום' בועז ביסמוטעורך "ישראל היום" מתחזק: אוכל כשר, משתדל לשמור שבתיאיר טוקר1
"איך קוראים לזה בעברית של הרחוב? מתחזקים? אז אכן אני מודה באשמה" - כך אמר עורך "ישראל היום" בועז ביסמוט בשיחה עם רזי ברקאי בתכנית "מה בוער" בגלי צה"ל (ברנז'ה)
מה הם עושים בבוקר?מרגש: ה"מודה אני" של הידוענים. צפואלי רוטמן10
שורה של ידוענים, מעולם המשחק, המוזיקה ואפילו בכיר ביטחוני אחד, נוטלים חלק בקמפיין יפהפה שמטרתו להפיץ ולהטמיע את אמירת 'מודה אני', בכל בית בישראל. צפו (ציצית)
הרב הורביץ בשיעורבבני ברק: שבע ברכות לשלומית מלכה ויהודה לויישראל כהן12
בבני ברק נערכה מסיבת שבע ברכות חגיגית לכבוד נישואיהם של בני הזוג יהודה לוי ושלומית מלכה. על דברי התורה היה אחראי הרב חיים הורביץ שמסר שיעור לחג השבועות (ציצית)
יחזקאלי תוקעצבי יחזקאלי ליווה את טראמפ ותקע בשופראלי רוטמן7
ניצל את ההזדמנות: צבי יחזקאלי, הפרשן הבכיר לענייני ערבים של ערוץ 10 שנכנס לרשות הפלסטינית עם המשלחת של נשיא ארה"ב, היה חייב לקנח בקפיצה לקבר רחל. צפו (ציצית)
גיא זו-ארץגיא זו ארץ ויעל בר זוהר מתקרבים ליהדותיאיר טוקר15
השחקן והמנחה גיא זו-ארץ ורעייתו יעל בר זוהר, מתחזקים ומתקרבים ליהדות. בראיון ל"ידיעות אחרונות" הם סיפרו על ההליכה לבית הכנסת בשבת ועל הנחת התפילין מדי יום (ציצית)
אילוסטרציהרונה קינן: "פותחת ספר תהלים לפני השינה"אלי רוטמן
האם האמנית המוכרת כאושיית שמאל מובהקת, בתהליכי התחזקות? נראה שכן, לפחות לפי מעשיה טרם השינה המתחברים לדבריה כי 'אי אפשר שלא להודות לקב"ה' (ציצית)
ציפר עם תפילין בכותלהעיתונאי שהגדיר חסידי חב"ד כ"ציידים" - הניח תפיליןאלי רוטמן18
העיתונאי שהגדיר את אנשי חב"ד העומדים בקרנות הרחוב ומציעים לכל להניח תפילין כ"ציידי נשמות", נחשף כמי שבעצמו עמד בכותל, הניח תפילין והודה על כך בחום (ציצית)
זאב רווח, הנכד החרדי ורב הסלבסזאב רווח, הנכד החרדי ורב הסלבס חוגגים בר מצווה בכותליאיר טוקר16
בימים האחרונים התקיימה שמחת בר המצווה לנכדו החרדי של השחקן הישראלי זאב רווח שהגיע לרחבת הכותל יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים לחגוג את השמחה, צפו בתיעוד (ברנז'ה)
רב הסלבס ואביב אלוש, אתמולאביב אלוש, רב הסלבס והמזוזה הגדולה בעולםיאיר טוקר1
השחקן הישראלי אביב אלוש, וחברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים הגיעו אמש (ראשון) לסיור ברובע היהודי. חסידים סייר עם אלוש בבית הכנסת 'יוחנן בן זכאי' - המקום בו הוכתרו הראשונים לציון לדורותיהם שם הוצג בפניהם המזוזה הגדולה בעולם, צפו (ברנז'ה)
שלומית מלכה ויהודה לויהרב שיחתן את יהודה לוי ושלומית מלכהישראל כהן17
השחקנים, בני הזוג יהודה לוי ושלומית מלכה, הנחשבים לידוענים ומפורסמים בציבור הכללי הודיעו, לקראת חתונתם בקיץ, כי בחרו ברב בן ציון נורדמן שיסדר חופה וקידושין (ציצית)
רזי ברקאי ואריה דרעידרעי: כך תחזירי את רזי ברקאי בתשובהישי כהן1
יו"ר ש"ס השר אריה דרעי עלה לשידור אצל רזי ברקאי בגלי צה"ל, פנה למראיינת האורחת - "הרבנית", כלשונו - נועה ירון דיין, והסביר לך איך להחזיר את רזי ברקאי בתשובה (ברנז'ה)
עידן עמדי. שומר שבתהזמר עידן עמדי שומר שבת: "הכל יותר פשוט"יאיר טוקר12
הזמר הישראלי המוכר שומר על השבת, ולא חושש מהפסד ממון בעקבות כך: "זה אחד הדברים הפשוטים שעשיתי בחיים. ברגע שאתה מצטמצם מבחינה כלכלית למה שאתה צריך ולא למה שאתה רוצה, הכל יותר פשוט" (ברנז'ה, ציצית)
תיעוד בלעדי: השיעור התורני של ברי סחרוףתיעוד בלעדי: השיעור התורני של ברי סחרוףישראל כהן2
בבית ביישוב יוקרתי בצפון הארץ נמסר אחת לשבוע שיעור מפי רב מוכר. השבוע, הגיע לשיעור המוזיקאי ברי סחרוף שאף ניגן ושר עם משתתפי בשיעור. צפו בתיעוד בלעדי (ברנז'ה, ציצית)
צפו: קריאת המגילה של כוכב הטלוויזיה החילוניצפו: קריאת המגילה של כוכב הטלוויזיה החילונייאיר טוקר21
מנחה הטלוויזיה אסי עזר עלה על ניידות חב"ד והשתתף בקריאת המגילה לתושבי תל אביב. ל"כיכר השבת" הגיע תיעוד של עזר כשהוא מברך קודם קריאת המגילה. צפו בווידאו (ברנז'ה)
פפראצי: רב הסלבס ואייל גולן בשיחה צפופהפפראצי: רב הסלבס ואייל גולן בשיחה צפופהיאיר טוקר1
רב הסלבס מרדכי חסידים וחברו הטוב הזמר הישראלי אייל גולן נפגשו אמש (מוצ"ש), ליל חג הפורים, במרכז ירושלים ונתפסו בעדשת "כיכר השבת" כשהם משוחחים ארוכות, צפו בתיעוד (ברנז'ה)
איוונקה טראמפ הכינה אוזני המן עם הילדיםאיוונקה טראמפ הכינה אוזני המן עם הילדיםיאיר טוקר14
לא מתיחה: בתו הגיורת של נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, פרסמה בדף הפייסבוק שלה תמונה בה היא נראית מכינה אוזני המן עם ילדיה הקטנים לקראת חג הפורים (ברנז'ה, ציצית)
מור ממןטרנד ההתחזקות: מור ממן חוזרת בתשובהשאול כהנא15
מלכת היופי של ישראל לשנת 2014, מור ממן, חוזרת בתשובה בחצי שנה האחרונה. "אהבה מטורפת לבורא עולם מלך מלכי המלכים", כתבה בפוסט באינסטגרם שסחף את הרשת (ציצית)
סידר, גיר ורב הסלבסרב הסלבס, ריצ'רד גיר והבמאי היהודי נפגשויאיר טוקר1
השחקן ריצ'רד גיר הגיע אמש (רביעי) לביקור קצר בישראל יחד עם חברו הבמאי היהודי יוסף סידר. השניים נפגשו עם רב הסלבס מרדכי חסידים, ששיבח את סידר על... הכיפה (ברנז'ה)
אסי עזרומי התגייס לעזור לבית חב"ד? כוכב הטלוויזיה אסי עזרכיכר השבת20
אסי עזר, כוכב טלוויזיה מוכר בישראל ומנחה תכנית הריאליטי "הכוכב הבא", החליט להתגייס לעזרת בית חב"ד בתל אביב. "אני חלק מדבר יפה וגדול" כתב לעוקביו בפייסבוק (ברנז'ה)
ברוך ויוסף. מתחזקים"צנוע - יותר יפה": השחקנית שהתגיירה מדברתישראל כהן28
השחקנית יאנה יוסף, מספרת ל"ידיעות אחרונות" על שמירת המצוות שלה ושל בעלה, השחקן ציון ברוך, ומחמיאה ללבוש הצנוע: "לדעתי, בגד צנוע מכבד אותך ונראים בו יפים יותר" (ברנז'ה)

ציצית

ציצית - מדור סלבריטאים שחוזרים בתשובה, דוגמנים, מפורסמים, זמרים שחוזרים בתשובה ומתקרבים ליהדות. כל הסיפורים על הסלבס שמתקרבים למסורת היהודית באתר החדשות כיכר השבת. אתר החדשות החרדי הגדול בעולם

כיכר facebook