gnus 1  lipa..  Maccabeats  rw jhho
מגיש הטלוויזיה חיים אתגר הניח תפילין בכותלמגיש הטלוויזיה חיים אתגר הניח תפילין בכותליאיר טוקר12
במסגרת צילום התוכנית 'אנשים' ב'קשת' על רב הסלבס מרדכי חסידים, הגיע מגיש הטלוויזיה חיים אתגר יחד עם חסידים לתפילה בכותל וזכה להניח תפילין • צפו בתיעוד (ברנז'ה)
ג'ארד קושנר, ג'וש קושנר וקרלי קלוסהתגיירה והתארסה עם אח של ג'ארד קושנרישראל כהן13
יהושע (ג'וש) קושנר, בן 33, אחיו של ג'ארד קושנר, חתנו היהודי של הנשיא האמריקאי דונלד טראמפ, התארס עם הידוענית קרלי קלוס, שהתגיירה בחודש שעבר (ברנז'ה, ציצית)
ערב ט' באב: גיא זוארץ ורב הסלבס בכותלערב ט' באב: גיא זוארץ ורב הסלבס בכותלכיכר השבת7
השחקן הישראלי ומגיש הטלוויזיה גיא זוארץ הגיע אמש (חמישי) לתפילה ברחבת הכותל המערבי, יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים • צפו בתיעוד (ברנז'ה, ציצית)
"שמע ישראל", קובי פרץ  הבוקר"שמע ישראל"; קובי פרץ שוחרר מהכלאיאיר טוקר5
אחרי תשעה חודשים מאחורי סורג ובריח בכלא מעשיהו, בשל הרשעתו בעבירות מס, הזמר הישראלי קובי פרץ שוחרר הבוקר מהכלא. עם צאתו הודה לבורא עולם : "שמע ישראל" (ברנז'ה)
קובי אוזהזמר הפופולרי הגיב: גזירת שמד למסורתייםיאיר טוקר12
הזמר והיוצר קובי אוז, התייחס בתגובה לפוסט בפייסבוק, לקמפיין ה'הדתה' שמתנהל לאחרונה. "אצלנו בתל אביב, כולם בפרינציפ מגננתי; יהדות זה שדה מוקשים...", כתב אוז (ציצית)
יובל המבולבל התברך ממרן הגר"ח קנייבסקייובל המבולבל התברך ממרן הגר"ח קנייבסקיישראל כהן23
במהלך סוף השבוע האחרון הגיע השחקן יובל שם טוב הידוע בכנויו "יובל המבולבל" לקבל את ברכת מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי • צפו בתמונות מהביקור המיוחד (ברנז'ה)
פרי פארלכוכב הרוק האמריקני: "אני משוגע על הרבי"יוחנן בלייך25
פרי פארל, זמר רוק אמריקני, סיפר לכלי תקשורת מקומיים כי יש לו אובססיה לתורת האדמו"ר מחב"ד וכי הוא לומד את כתביו לילות שלמים • "הוא דמות להערצה עבורי" (ברנז'ה, ציצית)
תיעוד: אביב אלוש בציון מרן הגר"ע יוסף זצ"לתיעוד: אביב אלוש בציון מרן הגר"ע יוסף זצ"ליאיר טוקר5
השחקנים אביב אלוש וגיל דסינו הגיעו יחד עם חברם, רב הסלבס מרדכי חסידים, לתפילה בציונם של מרן רבי עובדיה יוסף והגאון חכם בן ציון אבא שאול זצוק"ל. תיעוד (ברנז'ה)
סעודת ראש חודש, אמשהסלבס חגגו ראש חודש בציון רבי יששכר מאיר זצ"ליאיר טוקר10
השחקנים אביב אלוש, איתי תורג'מן, דני שטג וגילי דצ'ו, הגיעו לצד רב הסלבס מרדכי חסידים לתפילה בציון הבאבא סאלי ולאחר מכן לסעודת ר"ח בציון הגאון רבי יששכר מאיר . תיעוד (ברנז'ה)
יובל שם טוב. ארכיוןכוכב הילדים נחקר בחשד לרכישת קוקאיןישראל כהן7
כוכב הילדים הישראלי, יובל המבולבל, נחקר לאחרונה באזהרה בחשד שרכש קוקאין מרשת גדולה, אך הוא מכחיש זאת. בל"ג בעומד לימד ילדים "שמע ישראל" בתהלוכת חב"ד (ברנז'ה)
קורין גדעון - מימין, ההורים סורוצקין וחילי. ארכיוןמגישת הטלוויזיה ושמלת הכלה מהמעצבת החרדיתישראל כהן42
המגישה והידוענית קורין גדעון הגיעה אתמול אל שכונת הגבעה הצרפתית בירושלים על מנת לרכוש שמלת כלה ממעצבת חרידת לקראת חתונתה בחודש חשון (ציצית)
בלשכת הרב הראשי: מגיש הטלוויזיה התחתןבלשכת הרב הראשי: מגיש הטלוויזיה התחתןיאיר טוקר6
מגיש הטלוויזיה חיים אתגר, בא היום בברית הנישואין עם בחירת ליבו. מי שכובד בסידור חופה וקידושין היה הרב הראשי הגאון רבי ישראל מאיר לאו, שבלשכתו נערכה החופה (ברנז'ה)
לאחר ה'שבעה': כחלון חובש כיפה ועוטה זקןלאחר ה'שבעה': כחלון חובש כיפה ועוטה זקןיאיר טוקר3
יו"ר 'כולנו' השר משה כחלון, הגיע אמש לכנסת לאחר שסיים את ה'שבעה' על אמו מיסה ע"ה. כחלון, שומר דת ומסורת, הגיע לסיעה כשהוא חובש כיפה לבנה ועוטה זקן, צפו (ברנז'ה)
השרה מירי רגב התפללה בקבר הרבי • צפוהשרה מירי רגב התפללה בקבר הרבי • צפוישי כהן4
שרת התרבות והספורט מירי רגב החלה את ביקורה בארה"ב בתפילה על ציון הרבי מליובאוויטש שבשכונת קווינס בניו-יורק • "מתפללת לשלום חיילי צה"ל ותושבי הדרום", אמרה (בעולם)
הכותל: שחקן הכדורסל ורב הסלבס בתפילההכותל: שחקן הכדורסל ורב הסלבס בתפילהיאיר טוקר6
מרכוס פלמר, שחקן עבר ומאמן כדורסל מארה"ב, הגיע יחד עם רב הסלבס מרדכי חסידים לתפילה ברחבת הכותל המערבי, שם פגשו את הזמר ישי רבו. צפו בתיעוד מהכותל (ברנז'ה)
עומר אדם והמדבקה על הגיטרהאדם ניצל את המופע ל...הפצת איסור לשון הרעישראל כהן49
הזמר עומר אדם מילא את איצטדיון 'סמי עופר' בחיפה, בעוד אחד משיאי הקריירה המוזיקלית המצליחה שלו, וזאת לדברי חבריו בזכות שהפיץ במהלכה קמפיין נגד לשון הרע (ברנז'ה)
הנשיא ריבלין חתם על חנינה לקובי פרץהנשיא ריבלין חתם על חנינה לקובי פרץדניאל הרץ
הזמר המזרחי שנמצא בכלא בשל עבירות מס יוכל להשתחרר בעוד כחודשיים בכפוף להחלטת וועדת השחרורים ותשלום הקנס שנגזר עליו בסך עשרות אלפי שקלים (חדשות בארץ)
שלמה צזנהשלמה צזנה מציג: מ'ישראל היום' לדובר של לפידיאיר טוקר3
עיתונאי 'ישראל היום' שלמה צזנה הודיע כי יעזוב בסוף החודש את תפקידו לטובת תפקיד דוברו של יו"ר 'יש עתיד' יאיר לפיד: "מאמינים שתרומתו תהיה חשובה ומשמעותית" (ברנז'ה)
נדב שינברגר והתפיליןיועצו של כחלון במחאה: תפילין, כל בוקרישראל כהן11
נדב שינברגר, יועצו הבכיר של שר האוצר משה כחלון, הצטרף למחאה נגד המערכון המבזה בארץ נהדרת ופרסם תמונה שלו כשהוא עטור בתפילין וכתב: "כל בוקר והבוקר במיוחד" (ציצית)
צפו: רב הסלבס קובע מזוזה בבית 'האח הגדול'צפו: רב הסלבס קובע מזוזה בבית 'האח הגדול'יאיר טוקר24
רב הסלבס מרדכי חסידים, קבע הערב (מוצ"ש) מזוזה בפתח בית 'האח הגדול' בנווה אילן, תוכנית ריאליטי הזוכה לרייטינג גבוה בקרב המגזר הכללי. לצד חסידים, השתתפו מגישי התכנית אסי ישראלוף, עופר שכטר ולירון ויצמן (ברנז'ה)
אלי יצפאן מתפלל על ציון רבי שמעון בר יוחאיאלי יצפאן מתפלל על ציון רבי שמעון בר יוחאייאיר טוקר3
השחקן הישראלי אלי יצפאן הגיע אמש (רביעי) יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים להתפלל בציון רבי שמעון בר יוחאי ולאחר מכן בקבר רבי יוחאי - אביו של רבי שמעון ובקבר יואל הנביא. צפו (ברנזה')
נתן גושןנתן גושן: נלחם כל הזמן על ההשתוקקות לה'יאיר טוקר17
תהליך ההתחזקות של האמן המצליח, הזמר והיוצר המוביל נתן גושן, מוסבר על ידו בגילוי לב, כשבתוך דבריו הוא מתייחס גם לשאילת הופעותיו מול קהל מעורב של בנים ובנות (ברנז'ה)
כשאייל גולן ואיתי לוי קיבלו את ספר 'הבן איש חי'כשאייל גולן ואיתי לוי קיבלו את ספר 'הבן איש חי'יאיר טוקר25
רב הסלבס מרדכי חסידים נפגש בימים האחרונים עם חברו הטוב הזמר הישראלי אייל גולן והזמר איתי לוי, והעניק לשניים את ספר 'הבן איש חי', כשהם הגיבו כי ישתדלו ללמוד בו (ברנז'ה)
הזמר משה פרץמשה פרץ הודיע לפסטיגל: לא אופיע בשבתכיכר השבת72
השבת היא מקור הברכה: הנהלת הפסטיגל נדהמה לשמוע את תנאי הבסיס שהציב הזמר משה פרץ אל מול חוזה המיליונים, והסכימה גם הפעם לשמור על כבוד השבת (ציצית)
צפו: השחקן  מייקל לואיס בתפילה ברחבת הכותלצפו: השחקן מייקל לואיס בתפילה ברחבת הכותליאיר טוקר9
השחקן הישראלי מייקל לואיס הגיע הבוקר (שני) לתפילה ברחבת הכותל המערבי, יחד עם חברו רב הסלבס מרדכי חסידים, הניח תפילין ונשא תפילה • צפו בתיעוד (ברנז'ה)
שלמה ארצי, נחשוני, גיל ולפידותהעיתונאים החרדים ריגשו את שלמה ארציישראל כהן46
בלב הדיוטי פרי, בין מותגי הנעליים והחולצות, נרשם הבוקר רגע של קידוש השם, כאשר קבוצת עיתונאים חרדים ריגשו את הזמר הישראלי שלמה ארצי בזכות... הדוד של אמו (ברנז'ה)

ציצית

ציצית - מדור סלבריטאים שחוזרים בתשובה, דוגמנים, מפורסמים, זמרים שחוזרים בתשובה ומתקרבים ליהדות. כל הסיפורים על הסלבס שמתקרבים למסורת היהודית באתר החדשות כיכר השבת. אתר החדשות החרדי הגדול בעולם

עדכונים
כיכר facebook