שלמה צזנהשלמה צזנה מציג: מ'ישראל היום' לדובר של לפידיאיר טוקר3
עיתונאי 'ישראל היום' שלמה צזנה הודיע כי יעזוב בסוף החודש את תפקידו לטובת תפקיד דוברו של יו"ר 'יש עתיד' יאיר לפיד: "מאמינים שתרומתו תהיה חשובה ומשמעותית" (ברנז'ה)
נדב שינברגר והתפיליןיועצו של כחלון במחאה: תפילין, כל בוקרישראל כהן11
נדב שינברגר, יועצו הבכיר של שר האוצר משה כחלון, הצטרף למחאה נגד המערכון המבזה בארץ נהדרת ופרסם תמונה שלו כשהוא עטור בתפילין וכתב: "כל בוקר והבוקר במיוחד" (ציצית)
צפו: רב הסלבס קובע מזוזה בבית 'האח הגדול'צפו: רב הסלבס קובע מזוזה בבית 'האח הגדול'יאיר טוקר24
רב הסלבס מרדכי חסידים, קבע הערב (מוצ"ש) מזוזה בפתח בית 'האח הגדול' בנווה אילן, תוכנית ריאליטי הזוכה לרייטינג גבוה בקרב המגזר הכללי. לצד חסידים, השתתפו מגישי התכנית אסי ישראלוף, עופר שכטר ולירון ויצמן (ברנז'ה)
אלי יצפאן מתפלל על ציון רבי שמעון בר יוחאיאלי יצפאן מתפלל על ציון רבי שמעון בר יוחאייאיר טוקר3
השחקן הישראלי אלי יצפאן הגיע אמש (רביעי) יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים להתפלל בציון רבי שמעון בר יוחאי ולאחר מכן בקבר רבי יוחאי - אביו של רבי שמעון ובקבר יואל הנביא. צפו (ברנזה')
נתן גושןנתן גושן: נלחם כל הזמן על ההשתוקקות לה'יאיר טוקר17
תהליך ההתחזקות של האמן המצליח, הזמר והיוצר המוביל נתן גושן, מוסבר על ידו בגילוי לב, כשבתוך דבריו הוא מתייחס גם לשאילת הופעותיו מול קהל מעורב של בנים ובנות (ברנז'ה)
כשאייל גולן ואיתי לוי קיבלו את ספר 'הבן איש חי'כשאייל גולן ואיתי לוי קיבלו את ספר 'הבן איש חי'יאיר טוקר25
רב הסלבס מרדכי חסידים נפגש בימים האחרונים עם חברו הטוב הזמר הישראלי אייל גולן והזמר איתי לוי, והעניק לשניים את ספר 'הבן איש חי', כשהם הגיבו כי ישתדלו ללמוד בו (ברנז'ה)
הזמר משה פרץמשה פרץ הודיע לפסטיגל: לא אופיע בשבתכיכר השבת72
השבת היא מקור הברכה: הנהלת הפסטיגל נדהמה לשמוע את תנאי הבסיס שהציב הזמר משה פרץ אל מול חוזה המיליונים, והסכימה גם הפעם לשמור על כבוד השבת (ציצית)
צפו: השחקן  מייקל לואיס בתפילה ברחבת הכותלצפו: השחקן מייקל לואיס בתפילה ברחבת הכותליאיר טוקר9
השחקן הישראלי מייקל לואיס הגיע הבוקר (שני) לתפילה ברחבת הכותל המערבי, יחד עם חברו רב הסלבס מרדכי חסידים, הניח תפילין ונשא תפילה • צפו בתיעוד (ברנז'ה)
שלמה ארצי, נחשוני, גיל ולפידותהעיתונאים החרדים ריגשו את שלמה ארציישראל כהן46
בלב הדיוטי פרי, בין מותגי הנעליים והחולצות, נרשם הבוקר רגע של קידוש השם, כאשר קבוצת עיתונאים חרדים ריגשו את הזמר הישראלי שלמה ארצי בזכות... הדוד של אמו (ברנז'ה)
החופה בחתונהבברכת הרב יגאל כהן: בנו של מפקד גל"צ התחתןישראל כהן9
בנו של מפקד 'גלי צה"ל', שמעון אלקבץ, החתן גיא אלקבץ נישא אמש (ראשון) לבת זוגו נסטיה ממונוב, כאשר הרב יגאל כהן היה מסדר הקידושין לאחר שבברכתו נושעה הכלה (ציצית)
ציון ברוך בשכונת מאה שעריםהשופינג של השחקן: פרוכת, כיפות וזוג תפיליןיאיר טוקר13
השחקן ציון ברוך הגיע יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים לשכונת מאה שערים, שם רכש פרוכת לארון קודש לעילוי נשמת אמו וכן זוג תפילין חדשות • תיעוד (ברנז'ה)
באמצע הדיונים: ח"כ איתן כבל התיישב ללמוד מוסרבאמצע הדיונים: ח"כ איתן כבל התיישב ללמוד מוסריאיר טוקר10
בסוף השבוע, במהלך הדיונים במליאת הכנסת, ח"כ איתן כבל לקח פסק זמן מהפוליטיקה והתיישב במרפסת מזנון הח"כים יחד עם חברו רב הסלבס מרדכי חסידים, ללמוד 'מסילת ישרים', צפו (ברנז'ה)
היהדות של צוקרברג: אוזני המן לכבוד פוריםהיהדות של צוקרברג: אוזני המן לכבוד פוריםכיכר השבת20
מארק צקורברג, הבעלים ומייסד הרשת החברתית "פייסבוק" שב ומפגין את יהדותו בגאווה בחשבון הפייסבוק האישי שלו עם תמונה שלו ושל רעייתו עם אוזני המן שהכינו לפורים (ברנז'ה)
מסעדת השף המבוקשת תחל לשמור שבתמסעדת השף המבוקשת תחל לשמור שבתכיכר השבת18
מסעדת זכאים נחשבת למסעדה טבעונית מבוקשת במיוחד בת"א, אך בעליה החליטו למרות הביקוש לסגור בשבתות. "אני לא סוגרת, אני פותחת, השבת פותחת את השפע" (ציצית)
ה"שבאבניקים" התפללו בכותל עם רב הסלבסה"שבאבניקים" התפללו בכותל עם רב הסלבסיאיר טוקר40
שחקני סדרת הטלוויזיה 'שבאבניקים', אורי לייזרוביץ' (גדליה) ודניאל גד (אבינועם) הגיעו יחד עם רב הסלבס מרדכי חסידים לתפילה ברחבת הכותל המערבי • צפו בתיעוד (ברנז'ה)
ההורים החרדים בירכו את כלתם בטלוויזיה • צפוההורים החרדים בירכו את כלתם בטלוויזיה • צפוכיכר השבת47
מגישת הטלוויזיה קורין גדעון התארסה עם חילי סורוצקין, בן למשפחה חרדית. בתוכנית 'אנשים' הפתיעו אותה בברכה מצולמת מ... ההורים החרדים של ארוסה • צפו (ברנז'ה)
הסרטון של עומר אדם שעורר סערה ברשת • צפוהסרטון של עומר אדם שעורר סערה ברשת • צפוישראל כהן44
הזמר הישראלי עומר אדם שהה בשבת אצל איש העסקים דוד הלפרין בבני ברק. סרטון שתיעד את אדם עושה את דרכו ברגל בכניסת השבת, עורר סערה - ולא מהסיבות הנכונות (ברנז'ה)
ישראל אטיאס. מימין: בסדרה 'שבאבניקים'השחקן ישראל אטיאס נחשף: שבת וגמראיאיר טוקר142
הוא שחקן ישראלי מצליח, אבל קודם יהודי. נקרא על שמו של הבאבא סאלי, מניח תפילין מידי בוקר, לומד גמרא בכל שבוע ושומר שבת כהלכתה • השחקן ישראל אטיאס נחשף (ברנז'ה)
רועי והתפילין הסנטימנטליותמחוות התפילין של חנן בן ארי לרועי חסןיאיר טוקר5
המשורר רועי חסן חשף כיצד הגיעו התפילין המשפחתיות של סביו ז"ל של הזמר חנן בן ארי לידיו, כשהוא נרגש במיוחד מהמחווה "הכי מרגשת שמשהו אי פעם עשה עבורי" (ציצית)
צפו: כש'אביב' החזיר את 'גפן' בתשובהצפו: כש'אביב' החזיר את 'גפן' בתשובהכיכר השבת34
משעשע: השחקן אביב אלוש, שמתקרב לדת לאחרונה, החליט בסופ"ש האחרון להחזיר בתשובה את לא אחר מהזמר אביב גפן בחיקוי בלתי נשכח (ברנז'ה)
שרון גל מתאר: חזרתי לדת - והפעם ברצינותשרון גל מתאר: חזרתי לדת - והפעם ברצינותכיכר השבת13
כשהוא מלווה ברבו בתקופה האחרונה, הרב יגאל כהן מבני ברק, מספר העיתונאי שרון גל, על תהליך התחזקותו המחודש, ועל ההבדל בינה לבין הפעם הקודמת • צפו (אנשים, ברנז'ה)
הידוענים והסלבס חגגו מסיבת חנוכה בבני ברק • צפוהידוענים והסלבס חגגו מסיבת חנוכה בבני ברק • צפוישראל כהן26
אל חצר ביתו של איש עסקים חרדי בבני ברק הגיעו אמש שורת ידוענים וסלבס למסיבת חנוכה עם הרב חיים הורביץ • בין המשתתפים: אשת העסקים בר רפאלי וקורין גדעון • צפו (ציצית)
המשפחה בהדלקההדלקת נרות חנוכה בבית משפחת קושנר-טראמפכיכר השבת7
איוונקה טראמפ וג'ארד קושנר ממשיכים להפגין את יהדותם בגאווה והלילה איוונקה העלתה שוב תמונה לאינסטגרם מהדלקת הנר השביעי של חנוכה עם משפחתה (ברנז'ה)
עומר אדם. ארכיוןויתר על הון עתק למען השבת והפך לאמן המצליח בישראלישראל כהן35
חודשים אחרי שהסכים לוותר על יותר ממיליון ש"ח - אולם לא הסכים לחלל שבת, הזמר המזרחי עומר אדם הופך לאמן המצליח בישראל, עם מאות מיליוני צפיות ביוטיוב והכנסות ענק. קידוש ה' (ברנז'ה)
אביב אלוש ורב הסלבס בכותלתיעוד: השחקן אביב אלוש ורב הסלבס בכותליאיר טוקר14
השחקן הישראלי אביב אלוש, המתקרב ליהדות, הגיע בסוף השבוע להתפלל ברחבת הכותל המערבי יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים, צפו בתיעוד (ברנז'ה)
אליעד נחום בראיוןאליעד: "הבנתי שיש משהו מעלי; גדול ממני"אלי רוטמן14
הזמר הנחשב לאחד האהובים בישראל מגלה עוד טפח משלבי ההתחזקות שלו בדת, ומסביר למה דווקא כשמגיעים למעמד ציבורי כה פופולרי - האמונה בקדוש ברוך הוא צצה (ברנז'ה)

ציצית

ציצית - מדור סלבריטאים שחוזרים בתשובה, דוגמנים, מפורסמים, זמרים שחוזרים בתשובה ומתקרבים ליהדות. כל הסיפורים על הסלבס שמתקרבים למסורת היהודית באתר החדשות כיכר השבת. אתר החדשות החרדי הגדול בעולם

כיכר facebook