שלומית מלכה ויהודה לויהרב שיחתן את יהודה לוי ושלומית מלכהישראל כהן17
השחקנים, בני הזוג יהודה לוי ושלומית מלכה, הנחשבים לידוענים ומפורסמים בציבור הכללי הודיעו, לקראת חתונתם בקיץ, כי בחרו ברב בן ציון נורדמן שיסדר חופה וקידושין (ציצית)
רזי ברקאי ואריה דרעידרעי: כך תחזירי את רזי ברקאי בתשובהישי כהן1
יו"ר ש"ס השר אריה דרעי עלה לשידור אצל רזי ברקאי בגלי צה"ל, פנה למראיינת האורחת - "הרבנית", כלשונו - נועה ירון דיין, והסביר לך איך להחזיר את רזי ברקאי בתשובה (ברנז'ה)
עידן עמדי. שומר שבתהזמר עידן עמדי שומר שבת: "הכל יותר פשוט"יאיר טוקר13
הזמר הישראלי המוכר שומר על השבת, ולא חושש מהפסד ממון בעקבות כך: "זה אחד הדברים הפשוטים שעשיתי בחיים. ברגע שאתה מצטמצם מבחינה כלכלית למה שאתה צריך ולא למה שאתה רוצה, הכל יותר פשוט" (ברנז'ה, ציצית)
תיעוד בלעדי: השיעור התורני של ברי סחרוףתיעוד בלעדי: השיעור התורני של ברי סחרוףישראל כהן2
בבית ביישוב יוקרתי בצפון הארץ נמסר אחת לשבוע שיעור מפי רב מוכר. השבוע, הגיע לשיעור המוזיקאי ברי סחרוף שאף ניגן ושר עם משתתפי בשיעור. צפו בתיעוד בלעדי (ברנז'ה, ציצית)
צפו: קריאת המגילה של כוכב הטלוויזיה החילוניצפו: קריאת המגילה של כוכב הטלוויזיה החילונייאיר טוקר21
מנחה הטלוויזיה אסי עזר עלה על ניידות חב"ד והשתתף בקריאת המגילה לתושבי תל אביב. ל"כיכר השבת" הגיע תיעוד של עזר כשהוא מברך קודם קריאת המגילה. צפו בווידאו (ברנז'ה)
פפראצי: רב הסלבס ואייל גולן בשיחה צפופהפפראצי: רב הסלבס ואייל גולן בשיחה צפופהיאיר טוקר1
רב הסלבס מרדכי חסידים וחברו הטוב הזמר הישראלי אייל גולן נפגשו אמש (מוצ"ש), ליל חג הפורים, במרכז ירושלים ונתפסו בעדשת "כיכר השבת" כשהם משוחחים ארוכות, צפו בתיעוד (ברנז'ה)
איוונקה טראמפ הכינה אוזני המן עם הילדיםאיוונקה טראמפ הכינה אוזני המן עם הילדיםיאיר טוקר14
לא מתיחה: בתו הגיורת של נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, פרסמה בדף הפייסבוק שלה תמונה בה היא נראית מכינה אוזני המן עם ילדיה הקטנים לקראת חג הפורים (ברנז'ה, ציצית)
מור ממןטרנד ההתחזקות: מור ממן חוזרת בתשובהשאול כהנא15
מלכת היופי של ישראל לשנת 2014, מור ממן, חוזרת בתשובה בחצי שנה האחרונה. "אהבה מטורפת לבורא עולם מלך מלכי המלכים", כתבה בפוסט באינסטגרם שסחף את הרשת (ציצית)
סידר, גיר ורב הסלבסרב הסלבס, ריצ'רד גיר והבמאי היהודי נפגשויאיר טוקר1
השחקן ריצ'רד גיר הגיע אמש (רביעי) לביקור קצר בישראל יחד עם חברו הבמאי היהודי יוסף סידר. השניים נפגשו עם רב הסלבס מרדכי חסידים, ששיבח את סידר על... הכיפה (ברנז'ה)
אסי עזרומי התגייס לעזור לבית חב"ד? כוכב הטלוויזיה אסי עזרכיכר השבת20
אסי עזר, כוכב טלוויזיה מוכר בישראל ומנחה תכנית הריאליטי "הכוכב הבא", החליט להתגייס לעזרת בית חב"ד בתל אביב. "אני חלק מדבר יפה וגדול" כתב לעוקביו בפייסבוק (ברנז'ה)
ברוך ויוסף. מתחזקים"צנוע - יותר יפה": השחקנית שהתגיירה מדברתישראל כהן28
השחקנית יאנה יוסף, מספרת ל"ידיעות אחרונות" על שמירת המצוות שלה ושל בעלה, השחקן ציון ברוך, ומחמיאה ללבוש הצנוע: "לדעתי, בגד צנוע מכבד אותך ונראים בו יפים יותר" (ברנז'ה)
ההספד של עודד מנשהעודד מנשה ספד לרב אדלשטיין: "קיבל באהבה כל אחד"ישראל כהן19
השחקן עודד מנשה הגיע לנחם את בניו של הגאון הצדיק רבי יעקב אדלשטיין זצ"ל וספד לרב כשהוא מתאר את הקשר ההדוק שהיה לו ולרעייתו עדן הראל עם "קודש הקודשים" • ההספד המלא (ציצית)
ג'ודי ניר מוזס שלוםג'ודי: "אני מאוד מחבבת את הרב קנייבסקי"כיכר השבת41
אשת התקשורת, ג'ודי ניר מוזס שלום, סיפרה על התרשמותה מדמותו של מרן הגר"ח קנייבסקי. "אחרי שהוא מברך אותך כאילו הנשמה שלך קצת נחה רגועה יותר" | האזינו (ציצית)
טהוניה רובלטהוניה רובל מתחזקת: "אני שמחה על כך"ישראל כהן9
גל ההתחזקות וההתקרבות לדת בקרב ידוענים וסלבריטאים נמשך, והבוקר מדווח "ידיעות אחרונות" על התחזקותה של טהוניה רובל, שמאשרת זאת ואף מביעה שמחה על כך (ציצית)
שרון גלשרון גל: לומד תורה - לא צריך להתגייסיאיר טוקר28
ח"כ לשעבר שרון גל, המשתתף בתוכנית 'האח הגדול', חשף את עמדתו נגד גיוס חרדים - לומדי תורה - לצה"ל. "מי שלומד תורה, חלק מהקיום שלנו כאן זה בזכותו", אמר (ברנז'ה, ציצית)
השחקן זאב רווח ורב הסלבס, בכותלזאב רווח, רב הסלבס ודרעי בתפילה בכותליאיר טוקר14
השחקן הישראלי זאב רווח הגיע אתמול (שני) לתפילה ברחבת הכותל המערבי יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים וינקי דרעי - בנו של יו"ר ש"ס • צפו בתיעוד מרחבת הכותל (ציצית)
ריגש את הרשת, איתי שכטר בשמע ישראלאיתי שכטר: "הכיפה כי רציתי להודות להשם"יאיר טוקר15
שחקן הכדורגל של ביתר ירושלים התייחס בחשבון האינסטגרם שלו לאירוע בטדי ואמר: "אני לא מתרפס ולא מתנצל, עשיתי לא כדי להתריס אלא הרגשתי שאני רוצה להודות לה'" (ציצית)
קובי פרץ ורב הסלבס בתפילה בחדר צדיק המזוזותקובי פרץ ורב הסלבס בתפילה בחדר צדיק המזוזותיאיר טוקר7
ערב ההכרעה במשפטו הגיע הזמר הישראלי קובי פרץ יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים להדליק נר ולהתפלל בחדרו של צדיק המזוזות הגאון רבי משה בן טוב זצ"ל (ברנז'ה)
מרגש. איתי שכטר והכיפה, אתמולהבקיע שער, חבש כיפה וזעק "שמע ישראל"שרון מנדל34
משחק כדורגל טעון בין בית"ר ירושלים לבני סכנין הפך למופע קידוש השם לאחר שהשחקן איתי שכטר, חבש כיפה לראשו וזק - "שמע ישראל", רגע לאחר שכבש את שער הניצחון (MEN)
סשה ברון כהן, שני משמאלעוד כוכב מתקרב: סשה ברון כהן בבית כנסתישראל כהן6
סשה ברון כהן, אחד הקומיקאים המוכרים ביותר בעולם, צולם בבית כנסת בלוס אנג'לס כשהוא עולה לתורה, עטור תפילין ועטוף בטלית. התמונה עוררה הדים וגרמה לקידוש ה' (ציצית)
ציפי שביט. ארכיוןכוכבת הילדים: "מודה לאבינו מלכנו, הגדול מכולם"יאיר טוקר35
ההתקרבות לדת של דמויות מוכרות בתרבות הישראלית נמשכת. במהלך ראיון שהעניקה לאתר "מאקו", ביקשה כוכבת הילדים ציפי שביט להודות ל"אבינו מלכנו הגדול מכולם" (ברנז'ה, ציצית)
ירון לונדון והרחוב הראשי של בני ברקירון לונדון מעריץ את החרדים על "הצניעות"שאול כהנא20
איש התקשורת ירון לונדון מספר ל'ידיעות רמת-גן' על סיוריו בבני ברק. לצד הביקורת, הוא מביע ההערצה לצניעות שבה חי הציבור החרדי - מבחירה. ומה קרן האור בעוני? (ציצית)
גיא זו-ארץ: התפילין נותן לי חיבור לעצמיגיא זו-ארץ: התפילין נותן לי חיבור לעצמייאיר טוקר18
מנחה התוכנית 'הישרדות' חושף בראיון ל'ידיעות אחרונות' על התקרבותו ליהדות בשנים האחרונות. הוא מגדיר את עצמו כחילוני מסורתי, אך מקפיד על הנחת תפילין מידי יום (ציצית)
מאזינים לרב הורביץבלב בני ברק: ה'סלבס' התקבצו לערב חנוכהישראל כהן32
לרגל חג החנוכה התקבצו אמש (רביעי) מיטב ה'סלבס' מהציבור הכללי בביתו של איש עסקים חרדי בבני ברק, למפגש של שיעור תורה וחיזוק רוחני מאת הרב חיים הורביץ (ציצית)
קובי אפללו סחף את הרשת עם תפילין וסידורקובי אפללו סחף את הרשת עם תפילין וסידורישראל כהן9
גל ההתחזקות בקרב הסלבס הישראלים נמשך במלוא עוצמתו. הזמר קובי אפללו, סחף את הרשת ומדורי הרכילות, בתמונה שלו עם תפילין, מתפלל מתוך סידור ומשגיח על בנו הפעוט (ציצית)
חיים אלדר, רב הסלבס מרדכי חסידים והגר"ב שמואליסגירת המעגל של איש העסקים חיים אלדריאיר טוקר8
כשהוא היה עובר נרשם חשש גדול לבריאותו. אולם המקובל רבי מרדכי שרעבי התחייב שיוולד בריא ושלם - וכך היה. היום, הוא הכניס את בנו לבריתו של אברהם אבינו, ומי כובד כסנדק? ממשיך דרכו של הרב שרעבי (ברנז'ה)

ציצית

ציצית - מדור סלבריטאים שחוזרים בתשובה, דוגמנים, מפורסמים, זמרים שחוזרים בתשובה ומתקרבים ליהדות. כל הסיפורים על הסלבס שמתקרבים למסורת היהודית באתר החדשות כיכר השבת. אתר החדשות החרדי הגדול בעולם

כיכר facebook