דילן והרב בנטובזוכה פרס הנובל: השיר ששר בוב דילן לרב משה בנטובנתנאל לייפר4
הזמר היהודי אמריקאי בוב דילן, הלא הוא שבתאי זיסל צימרמן, שזכה היום בפרס נובל לספרות ביקר בישראל פעמים רבות ואף כתב שיר מיוחד ל"צדיק המזוזות" הרב משה בנטוב (ציצית)
לא משחק ביום כיפורהטניסאי הישראלי סירב לשחק ביום כיפורנתנאל לייפר9
שחקן הטניס הישראלי אמיר וינטרוב סירב לשחק במהלך יום הכיפורים בטורניר שנערך בטשקנט ופרש מהתחרות למרות ההפסד הכספי ותקף את האיגוד העולמי (ציצית, ברנז'ה)
לירז רוסו, סטטיקכוכב הפופ נוזף בחילונים: איפה הזהות שלנו?יאיר טוקר102
"הייתי בשוק. אנשים שבאים לבקש תמונה, ואני מוצא את עצמי מצטער בפניהם שאני שומר את היום ולא אוכל להצטלם. אני! מצטער! שאני שומר כיפור!", הכאב של כוכב הפופ (ציצית)
הרבנית לאה קוקהרבנית נקעה רגל, האירוע עם הסלבס נדחהישראל כהן30
רינת גבאי, עדן הראל, משה פרץ וסלבס נוספים היו אמורים להופיע באירוע חיזוק עם הרבנית לאה קוק, לקראת יום כיפור, אלא שהרבנית נקעה את רגלה והאירוע נדחה (ברנז'ה, ציצית)
אביב אלושאביב אלוש: "התורה - מדריך לחיים בריאים"ישראל כהן26
"כבר שנים שאני לא מופיע בשבת. הרבה פעמים יצא לי להגיד לא לפרוייקטים מאוד גדולים" אמר אביב אלוש בראיון לידיעות אחרונות. "היהדות והתורה - זה ספר הדרכה לחיים" (ברנז'ה)
אלוף העולם באיגרוף הגיע להתפלל ברחבת הכותלאלוף העולם באיגרוף הגיע להתפלל ברחבת הכותליאיר טוקר5
ולדימיר קליצ'קו, מי שהיה אלוף העולם באיגרוף הגיע הצהריים לתפילה ברחבת הכותל המערבי כשהוא מלווה ברב הסלבס מרדכי חסידים, צפו בתיעוד (ברנז'ה)
טיפאני טראמפטיפאני טראמפ תתחתן עם בחור יהודי?ישראל כהן40
טיפאני טראמפ בת ה-22, בתו של המועמד לנשיאות ארה"ב דונלד טראאפ, יוצאת עם יהודי בשם רוס מקאניק, במטרה להינשא - כך מדווח ה"ניו יורק טיימס" (ברנז'ה, ציצית)
ראש עיריית תל אביב מנסה את כוחו בתקיעת שופריצליח? כשרון חולדאי ניסה לתקוע בשופרכיכר השבת1
ראש עיריית תל אביב אירח בלשכתו את הרב יוסף גערליצקי שליח חב"ד לתל אביב-יפו שהגיע לברכו לרגל יום הולדתו העברי. בתגובה, רון חולדאי ניסה לתקוע בשופר (ציצית)
עדן הראל והבלייניםעם הבליינים: הסלפי של עדן הראל מבית הכנסתכיכר השבת22
השחקנית ואשת התקשורת עדן הראל שהתקרבה בשנים האחרונות לדת, פרסמה תמונה שלה, מבית הכנסת הגדול בתל אביב, על רקע בליינים תל אביבים טיפוסיים (ציצית)
צפו: הזמר הישראלי פאר טסי במעמד הסליחות בכותלצפו: הזמר הישראלי פאר טסי במעמד הסליחות בכותליאיר טוקר6
הזמר הישראלי פאר טסי הגיע בחצות לילה יחד עם רב הסלבס מרדכי חסידים ואיש יחסי הציבור חיים אלדר למעמד הסליחות ברחבת הכותל המערבי, צפו בתיעוד (ציצית)
אסף אמדורסקיסערה תרבותית: הדרת נשים בלב תל אביב?ישראל כהן2
מספר ימים לפני התקדש יום הכיפורים, מתוכננת הופעה בכיכר רבין בלב תל אביב, בה יופיעו שבעה זמרים, אך יש גורמים אנטי דתיים שעטו על ההופעה בטענה ל"הדרת נשים" (ציצית)
עוז זהבי שר על פי רבי נחמן: "הולך ובא"עוז זהבי שר על פי רבי נחמן: "הולך ובא"נתנאל לייפר3
השחקן עוז זהבי משתתף בסרטה החדש של הבמאית החרדית רמה בורשטיין "לעבור את הקיר". בורשטיין כתבה על המילים על פי רבי נחמן והזמר רועי אדרי הלחין ועיבד (ציצית)
קובי פרץ הגיע למעמד הסליחות באור החייםקובי פרץ הגיע למעמד הסליחות באור החייםיאיר טוקר39
הזמר הישראלי קובי פרץ קיים את הבטחתו והגיע יחד עם חברו רב הסלבס מרדכי חסידים למעמד הסליחות בהיכל ישיבת 'אור החיים' בראשות הגאון רבי ראובן אלבז | צפו בתיעוד (ציצית)
קורח בצילומים במאה שעריםירושלים: מגישת טלוויזיה הותקפה באלימותיאיר טוקר71
מגישת הטלוויזיה הילה קורח הותקפה במאה שערים במהלך צילומים לסדרה חינוכית בה היא משתתפת. קורח, שהגיעה בליווי מאבטחים והתלבשה בצניעות: "ממש פחדתי" (אנשים)
"אני לא צריך להתאמץ בשביל ליצור סערה""אני לא צריך להתאמץ בשביל ליצור סערה"יאיר טוקר1
"אם אתה רוצה להאמין שאתה מושגח אז תבין שההשגחה תלויה בך", אומר הזמר עמיר בניון ששיחרר סינגל חדש העונה לשם "השגחה פרטית". ומדוע סירב להשתתף במופע למען אלאור אזריה? (ברנז'ה)
הגר"ר אלבז, חסידים ופרץצפו: קובי פרץ מקבל את ברכת חבר המועצתיאיר טוקר11
הזמר קובי פרץ הגיע הצהריים (ראשון) להשתתף בשמחת ברית בירושלים וזכה לקבל את ברכתם של חבר המועצת הגאון רבי ראובן אלבז והמקובל רבי בניהו שמואלי (ציצית)
אדם למפרד ורב הסלבס בכותל, היוםאדם למברט ורב הסלבס בתפילה בכותל • צפויאיר טוקר19
הזמר הבינלאומי אדם למברט, סולן להקת "קווין", הגיע להניח תפילין ולהתפלל ברחבת הכותל המערבי יחד עם רב הסלבס מרדכי חסידים • צפו בתיעוד מיוחד מירושלים (ציצית)
צפו: מר עולם יוני האנה מתקרב ליהדות ותוקע בשופרצפו: מר עולם יוני האנה מתקרב ליהדות ותוקע בשופריאיר טוקר7
מי שזכה בתואר מר עולם, יוני האנה מתל אביב, בתקופה האחרונה התקרב לדת בזכות הרב אפרים דגן מבית חב"ד. הוא מניח תפילין מידי יום ולאחרונה אף למד לתקוע בשופר (ציצית)
הרבנית רונית ברש והמכתבנישקה את הרבנית ומצאה את השידוך שלהנחמן שטרנהרץ39
אחת ממעריצות הרבנית הפופלרית רונית ברש שלחה לה מכתב בו סיפרה על נסיעתן המשותפת לרבי נחמן, שהסתיימה בברכה, בנשיקה ובמציאת הזיווג בתוך... 2 דקות בלבד (ציצית)
צפו: עומר אדם ומידד טסה באמירת סליחותצפו: עומר אדם ומידד טסה באמירת סליחותיאיר טוקר14
הזמר הישראלי עומר אדם השתתף בערב סליחות שהתקיים בבית חבר יחד עם הזמר החרדי מידד טסה • צפו בקטע וידאו ממעמד הסליחות המשותף (ציצית)
לינור אברג'יללינור אברג'יל: פוטרתי בגלל שמירת שבתישראל כהן15
השחקנית שחזרה בתשובה בשנים האחרונות, לינור אברג'יל, שבה לעולם המשחק ומאשימה: בעבר פוטרתי בגלל שמירת שבת • "אפשר הכול גם בצניעות!!!", היא מדגישה (ציצית)
אסף אמדורסקי"מתבייש להגיד שאני לא מכיר את התורה"אלי רוטמן24
אסף אמדורסקי, המוזיקאי הנערץ על המוני ישראלים, מנמק לראשונה את פשר התקרבותו לתורת ישראל, ואף תוקף את דור המייסדים החילוני: "מה שעשו, לא מקובל עליי" (ציצית)
הזמר קובי פרץ הגיע להתברך מהמקובלהזמר קובי פרץ הגיע להתברך מהמקובליאיר טוקר7
עם תחילת חודש אלול, חודש הרחמים והסליחות, הגיע הזמר הישראלי קובי פרץ - יחד עם חברו הטוב, רב הסלבס מרדכי חסידים לקבל את ברכת המקובל רבי בניהו שמואלי, צפו בתיעוד (ברנז'ה)
ציפי רפאלי בכותלאשת העסקים ציפי רפאלי מתקרבת לדתישראל כהן27
אשת העסקים ציפי רפאלי, אמה של אשת העסקים בר רפאלי, מתחזקת בחודשים האחרונים ומתקרבת לדת. לאחרונה החלה להדליק נרות שבת ובשבוע שעבר אף ביקרה בכותל (ציצית)
האחות של צוקרברג ממליצה: לשמור שבתהאחות של צוקרברג ממליצה: לשמור שבתכיכר השבת5
אחות של מייסד פייסבוק: "מדברת על התנתקות מהאמצעים הטכנולוגיים המון, ואנשים מתפעלים: וואו! אבל בעצם לא כזה חדש, זה קונספט בן אלפי שנים שקוראים לו שבת" (מהעולם)
הרבנית רונית ברשמטרה: להחזיר בתשובה מאהבה ולא מפחדגילי ש.
עם עדת חסידות מושבעות ועשרות אלפי צפיות ברשת, היא "לא מתרגשת" מהביקורות ומסמנת מטרה: "להחזיר בתשובה מאהבה ולא מפחד" • אז מי את, הרבנית רונית ברש? (ציצית)

ציצית

ציצית - מדור סלבריטאים שחוזרים בתשובה, דוגמנים, מפורסמים, זמרים שחוזרים בתשובה ומתקרבים ליהדות. כל הסיפורים על הסלבס שמתקרבים למסורת היהודית באתר החדשות כיכר השבת. אתר החדשות החרדי הגדול בעולם

כיכר facebook