מרב לביא  משרד הפנים  נתנאל ישראל  סוס
ה"שבאבניקים" התפללו בכותל עם רב הסלבסה"שבאבניקים" התפללו בכותל עם רב הסלבסיאיר טוקר40
שחקני סדרת הטלוויזיה 'שבאבניקים', אורי לייזרוביץ' (גדליה) ודניאל גד (אבינועם) הגיעו יחד עם רב הסלבס מרדכי חסידים לתפילה ברחבת הכותל המערבי • צפו בתיעוד (ברנז'ה)
ההורים החרדים בירכו את כלתם בטלוויזיה • צפוההורים החרדים בירכו את כלתם בטלוויזיה • צפוכיכר השבת47
מגישת הטלוויזיה קורין גדעון התארסה עם חילי סורוצקין, בן למשפחה חרדית. בתוכנית 'אנשים' הפתיעו אותה בברכה מצולמת מ... ההורים החרדים של ארוסה • צפו (ברנז'ה)
הסרטון של עומר אדם שעורר סערה ברשת • צפוהסרטון של עומר אדם שעורר סערה ברשת • צפוישראל כהן44
הזמר הישראלי עומר אדם שהה בשבת אצל איש העסקים דוד הלפרין בבני ברק. סרטון שתיעד את אדם עושה את דרכו ברגל בכניסת השבת, עורר סערה - ולא מהסיבות הנכונות (ברנז'ה)
ישראל אטיאס. מימין: בסדרה 'שבאבניקים'השחקן ישראל אטיאס נחשף: שבת וגמראיאיר טוקר140
הוא שחקן ישראלי מצליח, אבל קודם יהודי. נקרא על שמו של הבאבא סאלי, מניח תפילין מידי בוקר, לומד גמרא בכל שבוע ושומר שבת כהלכתה • השחקן ישראל אטיאס נחשף (ברנז'ה)
רועי והתפילין הסנטימנטליותמחוות התפילין של חנן בן ארי לרועי חסןיאיר טוקר5
המשורר רועי חסן חשף כיצד הגיעו התפילין המשפחתיות של סביו ז"ל של הזמר חנן בן ארי לידיו, כשהוא נרגש במיוחד מהמחווה "הכי מרגשת שמשהו אי פעם עשה עבורי" (ציצית)
צפו: כש'אביב' החזיר את 'גפן' בתשובהצפו: כש'אביב' החזיר את 'גפן' בתשובהכיכר השבת34
משעשע: השחקן אביב אלוש, שמתקרב לדת לאחרונה, החליט בסופ"ש האחרון להחזיר בתשובה את לא אחר מהזמר אביב גפן בחיקוי בלתי נשכח (ברנז'ה)
שרון גל מתאר: חזרתי לדת - והפעם ברצינותשרון גל מתאר: חזרתי לדת - והפעם ברצינותכיכר השבת13
כשהוא מלווה ברבו בתקופה האחרונה, הרב יגאל כהן מבני ברק, מספר העיתונאי שרון גל, על תהליך התחזקותו המחודש, ועל ההבדל בינה לבין הפעם הקודמת • צפו (אנשים, ברנז'ה)
הידוענים והסלבס חגגו מסיבת חנוכה בבני ברק • צפוהידוענים והסלבס חגגו מסיבת חנוכה בבני ברק • צפוישראל כהן26
אל חצר ביתו של איש עסקים חרדי בבני ברק הגיעו אמש שורת ידוענים וסלבס למסיבת חנוכה עם הרב חיים הורביץ • בין המשתתפים: אשת העסקים בר רפאלי וקורין גדעון • צפו (ציצית)
המשפחה בהדלקההדלקת נרות חנוכה בבית משפחת קושנר-טראמפכיכר השבת7
איוונקה טראמפ וג'ארד קושנר ממשיכים להפגין את יהדותם בגאווה והלילה איוונקה העלתה שוב תמונה לאינסטגרם מהדלקת הנר השביעי של חנוכה עם משפחתה (ברנז'ה)
עומר אדם. ארכיוןויתר על הון עתק למען השבת והפך לאמן המצליח בישראלישראל כהן35
חודשים אחרי שהסכים לוותר על יותר ממיליון ש"ח - אולם לא הסכים לחלל שבת, הזמר המזרחי עומר אדם הופך לאמן המצליח בישראל, עם מאות מיליוני צפיות ביוטיוב והכנסות ענק. קידוש ה' (ברנז'ה)
אביב אלוש ורב הסלבס בכותלתיעוד: השחקן אביב אלוש ורב הסלבס בכותליאיר טוקר14
השחקן הישראלי אביב אלוש, המתקרב ליהדות, הגיע בסוף השבוע להתפלל ברחבת הכותל המערבי יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים, צפו בתיעוד (ברנז'ה)
אליעד נחום בראיוןאליעד: "הבנתי שיש משהו מעלי; גדול ממני"אלי רוטמן14
הזמר הנחשב לאחד האהובים בישראל מגלה עוד טפח משלבי ההתחזקות שלו בדת, ומסביר למה דווקא כשמגיעים למעמד ציבורי כה פופולרי - האמונה בקדוש ברוך הוא צצה (ברנז'ה)
אילוסטרציההיסטוריה בהרצליה: שקצים אאוט; שבת איןכיכר השבת29
אחרי 30 שנה במהלכן הציעה מסעדת "על המים" בהרצליה ללקוחותיה שלל מנות לא כשרות תוך חילול שבת, בעל המקום עושה מהפך: "ברוך ה' באמת לא חסר לי כלום" (ברנז'ה,ציצית)
הווארד סטרן, בתו שומרת מצוות. ארכיוןהבת שומרת המצוות של "מלך הרדיו" האמריקנימישאל לוי13
לפני כמעט עשור החליטה אמילי, בתו הבכורה של הווארד סטרן - "מלך הרדיו" בארה"ב, להתקרב ליהדות האורתודוקסית לאחר שהשתתפה בסעודות שבת. "ההורים מכבדים אותי" (ברנז'ה)
גלעד ארדן חגג בר מצוה לבנו ברחבת הכותלגלעד ארדן חגג בר מצוה לבנו ברחבת הכותליאיר טוקר4
השר לביטחון פנים, גלעד ארדן, חגג הבוקר את בר המצווה של בנו ברחבת הכותל המערבי יחד עם משפחתו והתקבל במקום על ידי רב הכותל הגאון הרב שמואל רבינוביץ' (ציצית, ברנז'ה)
אדם נוימןאדם נוימן מפתיע: 'אני שומר שבת, וזה קסם'אלי רוטמן13
"הגיעה שבת, מדליקים נרות, נרגעים, אוכלים ארוחה שבישלנו לפני כן. מתנתקים, אבל באמת מתחברים" - כך מתאר המיליארדר אדם נוימן את חייו החדשים והמפתיעים (ציצית)
"הרב אוירבך" בראיון, מתוך שידורי רדיו ללא הפסקההתראיין ברדיו בתור "הרב אוירבך" • האזינואלי רוטמן21
ב'רדיו ללא הפסקה' שידרו היום ראיון מוקלט עם מי שהוצג על ידם כ"הרב אוירבך, בתגובה ראשונה ובלעדית על ההפגנות" • האם מדובר בחקיין או ב"בן דוד של הרב"? • האזינו (ברנז'ה)
השחקן מוריס כהן ב'ברכת כהנים' ברחבת הכותלהשחקן מוריס כהן ב'ברכת כהנים' ברחבת הכותליאיר טוקר3
השחקן הישראלי מוריס כהן הגיע אתמול (ראשון) למעמד ברכת הכהנים המסורתי ברחבת הכותל המערבי יחד עם חברו הטוב רב הסלבס מרדכי חסידים, צפו בתיעוד (ציצית)
כחלון וארבעת המיניםהשר כחלון נטל את ארבעת המינים ב...ערבקובי רוזן16
שר האוצר ויו"ר 'כולנו' משה כחלון קיבל היום סט של ארבעת המינים מהזמר דוד ד'אור, ומיהר להודיע: "הגעתי לקיים את מצוות נטילת לולב". מילה אחת הרסה הכל - "בערב" (ציצית)
איוונקה טראמפ וג'ארד קושנר. ארכיוןג'ארד ואיוונקה צעדו עם הילדים לבית כנסתכיכר השבת19
איוונקה טראמפ, בתו היהודייה של נשיא ארה"ב, בעלה ג'ארד קושנר ושלושת ילדיהם, צעדו בחג הסוכות, ברגל, מביתם בוושינגטון, לבית הכנסת חב"ד - עם ארבעת המינים (ברנז'ה)
מארק צקורברגצוקרברג מבקש סליחה ומבטיח: "אנסה להיות טוב יותר"כיכר השבת17
המנכ"ל והמייסד של 'פייסבוק', מארק צוקרברג, שוב מפגין בגאווה את יהדותו מבקש סליחה, בפוסט לרגל יום הכיפורים בו הוא מבטיח לנסות להיות טוב יותר ומאחל כתיבה וחתימה בספר החיים (ציצית)
דודי סלעניסכיבד את כיפור למרות הפסד עשרות אלפי דולרכיכר השבת33
דודי סלע פרש באמצע משחק בשל התקדש יום הכיפורים למרות שהפסיד, לדברי אחיו, עשרות אלפי דולרים. לדברי האח: "הוא עשה זאת רק בגלל שהוא מכבד את יום כיפור" (ברנז'ה)
דודי סלעהטניסאי פרש מהמשחק בגלל יום הכיפוריםכיכר השבת19
הטניסאי הישראלי דודי סלע עורר התרגשות רבה בעולם היהודי שעה שוויתר על משחק חשוב בסין, והודיע על פרישה באמצע המשחק רק בשל כניסתו של יום הכיפורים (ציצית)
צפו בזמר רמי קליינשטיין באמירת הסליחותצפו בזמר רמי קליינשטיין באמירת הסליחותישראל כהן4
הזמר והיוצר רמי קליינשטיין השתתף אמש יחד עם רבים נוספים באמירת הסליחות האחרונות בבית הכנסת העתיק בקיסריה בראשות הרב אברהם הכהן • צפו בקטע (ברנז'ה)
הסלבס ברחבת הכותלחצות לילה, בכותל: שחקנים מפורסמים ורב הסלבסיאיר טוקר4
השחקנים הישראלים אביב אלוש, מוריס כהן, ישראל אטיאס וגיל דסיאנו הגיע בעשרת ימי תשובה לתפילת סליחות ברחבת הכותל יחד עם חברם רב הסלבס מרדכי חסידים • צפו בתיעוד (ציצית)
השחקנית בכותל לצד אחת מתגובותיההשחקנית שריגשה אלפים: "ה' הושיע אותי"כיכר השבת22
השחקנית מורן אייזנשטיין פרסמה פוסט נרגש ברשת: "אין דבר שביקשתי בחיי ולא קיבלתי רק בתפילה". ביקשה: "שכל אחד ייקח משהו קטן על עצמו, להתקרב לאלוקים" (ברנז'ה, אנשים)

ציצית

ציצית - מדור סלבריטאים שחוזרים בתשובה, דוגמנים, מפורסמים, זמרים שחוזרים בתשובה ומתקרבים ליהדות. כל הסיפורים על הסלבס שמתקרבים למסורת היהודית באתר החדשות כיכר השבת. אתר החדשות החרדי הגדול בעולם

כיכר facebook