נושרים  %D7%94%D7%..  אבי בלוםמה..  אברומי..
מחקר: מאכלים מתוקים גורמים לכם להרגיש רעמחקר: מאכלים מתוקים גורמים לכם להרגיש פשוט רע
ג' בניסן תשעט | 08.04.19
אנשים שצרכו מאכלים ממותקים דיווחו על תחושת עייפות גדולה יותר, בתוך שעה מזמן הצריכה, בהשוואה לאלו שלא אכלו מאכלים מסוכרים. כדאי שנזכור זאת בפעם הבאה שנתור אחר "משהו מתוק" (בריאות)
שמרו מרחק מג'אנקמחקר: תזונה לקויה הורגת יותר אנשים מאשר עישוןכיכר השבת2
במחקר נבחנו הרגלי האכילה של אנשים ב-195 מדינות, על מנת לבדוק עד כמה תזונה לקויה תורמת לתמותה. התוצאות: 11 מיליון בני אדם מתים כל שנה, לפחות בחלקם, ממזונות מסוימים או היעדרם (בריאות)
11 דרכים קלות לרדת במשקל, בלי לעשות דיאטה11 דרכים קלות לרדת במשקל, בלי לעשות דיאטהכיכר השבת7
עשרות דיאטות שבהן פצחנו במהלך 30 שנותינו על כדור הארץ, אשר נחלו כישלון חרוץ, הביאו אותנו למסקנה כי שינויים קטנים מובילים לתוצאות ולהוצאת המילה "דיאטה" מהלקסיקון. הנה 11 כאלו (בריאות)
תוספי תזונה - כן לא? חשוב שתדעו תשובהתוספי תזונה - כן לא? חשוב שתדעו תשובהאוסנת לוי9
תעשיית תוספי התזונה מבוססת על הפנטזיה הטכנולוגית הגורסת שניתן לענות על הדרישות התזונתיות של גוף האדם באמצעות אבקות, כמוסות או קוביות. האם זה נכון? (בריאות)
הזוי: למה צריך ללעוס מסטיק לאחר לילה של שינה גרועההזוי: למה צריך ללעוס מסטיק לאחר לילה של שינה גרועהכיכר השבת
השעה 16:00. אתם נמצאים בשלהי יום העבודה, אך חשים כי האנרגיה, ממכם והלאה. יש עוד כמה דברים קטנים להשלים בטרם תלכו הביתה. לא תאמינו מה יועיל לכם להחזיק עוד שעה: מסטיק מנטה (בריאות)
דיאטן מוסמך: פיצה בלילה - לא כזה נוראדיאטן מוסמך: פיצה בלילה - לא כזה נוראכיכר השבת3
מזון הוא הרבה יותר מערך קלורי. כן, קלוריות משנות - וגם איכותן; אבל תזונאים מציעים להחליף רק חצי מכמות הדגנים שאתם צורכים, במלאים (חדשות, בריאות)
לא יאומן כי יסופר: קבלת תשלום עבור אכילת אבוקדולא יאומן כי יסופר: קבלת תשלום עבור אכילת אבוקדוכיכר השבת1
אבוקדו הוא אחד הפירות (כן, פרי ולא ירק, כפי שרבים טועים לחשוב) הפופולריים בעונת החורף. כעת, מתברר שניתן להשתתף במחקר הכולל אכילה יומית שלו ועוד לקבל תשלום על כך (בריאות)
תזונאי: 3 דרכים לצרוך פחות סוכרתזונאי: 3 דרכים לצרוך פחות סוכרכיכר השבת
לדברי חוקרים באוניברסיטת מישיגן, סוכר יכול להיות ממכר באופן דומה לסמים ואלכוהול (כולל תסמיני הגמילה). ד"ר ג'ים לאוואל, מנדב את עצותיו לחיתוך הסוכר מחיינו מבלי להשתגע (בריאות)
זו לא רק סיסמא: דיאטת דש היא הטובה ביותר בעולםזו לא רק סיסמא: דיאטת דש היא הטובה ביותר בעולםכיכר השבת
הורדת קבוצות מזון מהתפריט זה לא "הקטע" שלכם אבל לאכול טוב ולטפל בבריאות שלכם, לעומת זאת, זה משהו שאתם יכולים לגמרי ליישם? הכירו את דיאטת דש, המומלצת ע"י רופאים וקלה לביצוע (בריאות)
עולים ויורדים במשקל כמו יו-יו? אתם נמצאים בסיכון להתקף לבעולים ויורדים במשקל כמו יו-יו? אתם נמצאים בסיכון להתקף לבכיכר השבת
אתם נאבקים כדי לרדת במשקל. מצליחים להשיל כמה ק"ג ולאחר תקופה מעלים אותם בחזרה. מחקר חדש אומר שתנודות במשקל יכולות להיות בעלות השפעה שלילית על הלב שלכם (בריאות)
עוד באורח חיים בריא / להיות בריא ולהישאר בריא / בריאות

אורח חיים בריא

בריאות בכיכר השבת בשיתוף עם מאוחדת. מדור ייחודי במגוון נושאים בתחום בריאות המשפחה. טובי המומחים בארץ, מידע מקיף, ומחקרים מעמיקים. במהלך התפתחות הילד נצעד אתכם שלב אחר שלב במקצועיות ואהבה.