ילד בן 10..  מלמד  מקהלת שירה  מקלב
8 דברים שרופא השיניים שלך רוצה שתפסיק לעשות8 דברים שרופא השיניים שלך רוצה שתפסיק לעשות
י"ד בחשוון תשעט | 23.10.18
שמירה על השיניים זה חשוב, אבל בואו נהיה כנים, כמה פעמים אתה באמת משתמש בחוט דנטלי? לא הרבה, אה? כן, רופא השיניים שלך יודע את זה. הנה, שמונה דברים שהוא רוצה שתפסיק לעשות (בריאות)
דיאטה. אילוסטרציהלהחזיר את הביטחון העצמי גם בלי לרעובkikar.co.il בשיתוף דיאטה מיה בן אפרים
הדיאטה שתעזור לך לרדת במשקל בדרך הצבעונית והנכונה ביותר,להרגיש נפלא עם גופך, משקלך ובריאותך, להוביל אותך למטרתך ולהחזיר לך את הביטחון בעצמך (אוכל, תוכן שיווקי)
חייב לשתות עשרות ליטרים ביום כדי לא למותחייב לשתות עשרות ליטרים ביום כדי לא למותכיכר השבת2
תוסיפו לשגרת היום-יום שלכם, 50 פעמים בהם תצטרכו להתפנות, ותוסיפו לתפריט, שתיה של... 20 ליטרים ביום. נשמע הזוי? יש מי שחי כך ומתעקש ללכת לעבודה (בריאות)
המטופל כתב על גופו - "לא לבצע החייאה"המטופל כתב על גופו - "לא לבצע החייאה"אילוסטרציה9
הרופאים שנדרשו לבצע החייאה עמדו בדילמה לא פשוטה שנגרמה מהכיתוב על חזהו של הגבר החולה. בתחילה התעלמו הרופאים מ"ההוראה" אך לבסוף נעתרו לה (בריאות)
תברחו ממנו.. סושי עם דגלאכול במסעדה - יכול להיות גם מסוכןכיכר השבת2
רבים אוכלים מחוץ לבית במסעדות, מה הסיכון שאתם לוקחים? ממה כדאי לכם להימנע לגמרי? ואיך תדעו שהמסעדה בה בחרתם שומרת על היגיינה בסיסית של המזון שהוגש (בריאות)
חנוכה בריא: אותו הטעם רק בלי הסכנותחנוכה בריא: אותו הטעם רק בלי הסכנותכיכר השבת
תזונה רווית שומן עלולה לגרום למחלות לב ולמחלות נוספות, אז איך עוברים את החג שהדבר שהכי מזוהה איתו זה פך שמן? מסתבר שגם לזה יש פתרונות. מתכוננים לחנוכה (בריאות)
אולי יש לכם ריח רע מהפה? כך תבדקואולי יש לכם ריח רע מהפה? כך תבדקוכיכר השבת3
הרבה דברים גורמים לריח רע מהפה, ולכן זה דבר שקורה אצל הרבה מהאנשים. אולי לכם זה לא חשוב לטפל בזה אבל לאלו שסובבים אתכם - זה מאוד חשוב שתעשו את זה (בריאות)
7 מאכלים שישפרו לך את ה'מצב רוח'7 מאכלים שישפרו לך את ה'מצב רוח'כיכר השבת
מה מורחים על הלחם? שאלה טובה2 מתכונים לממרחים מנצחים לסנדוויץ' של ארוחת עשרkikar.co.il בשיתוף מאוחדת1
הסנדוויץ' של הילדים בבית הספר חייב להיות ארוחה מזינה ובריאה. הם רוצים שוקולד? אנחנו רוצים שיקבלו את האנרגיה הדרושה להם כדי להתפתח. אז הנה שתי הצעות מעולות (בריאות, שיווקי)
עם  מה שוברים את הצום? ואיך הדיאטה? אילוסטרציהמה אוכלים אחרי הצום - וכמה הצלחנו בדיאטה?kikar.co.il בשיתוף מאוחדת
איך לשבור את הצום בנחת ולשמור על תזונה נכונה? והאם על הדרך הצלחנו להוריד כמה סופגניות שהצטברו מחנוכה - בכל זאת לא אכלנו כלום? כל מה שצריך לדעת עם ד"ר שרה קפלן, דיאטנית ראשית במאוחדת (בריאות, שיווקי)
עוד באורח חיים בריא / להיות בריא ולהישאר בריא / בריאות

אורח חיים בריא

בריאות בכיכר השבת בשיתוף עם מאוחדת. מדור ייחודי במגוון נושאים בתחום בריאות המשפחה. טובי המומחים בארץ, מידע מקיף, ומחקרים מעמיקים. במהלך התפתחות הילד נצעד אתכם שלב אחר שלב במקצועיות ואהבה.