שערי מט"ח:4.20  $3.63  
ישנם 4 סוגים של כאבי ראש. כך תטפלו בהםישנם 4 סוגים של כאבי ראש. כך תדעו איזה מהם יש לכם
כ"ב בניסן תשפא | 04.04.21
כל כאב ראש הוא לא נעים. אך מדוע יש כאלה שמרגישים שונה מאחרים? שוחחנו עם רופאה שסיפרה לנו על הסוגים הנפוצים ביותר של כאבי ראש ואיך ניתן לזהות ולטפל בכל אחד מהם (בריאות)
יותר מדי זמן מסך? שימו לב לעיניים שלכםיותר מדי זמן מסך? שימו לב לעיניים שלכםאביטל לוי | עריכה: שרי ברינר-שיפמן
אילו רק יכולנו להפסיק את עבודתנו ולזרוק את המחשבים והטלפונים שלנו לים, העיניים שלנו היו מודות לנו. אך עד אז, יש צעדים שבהם ניתן לנקוט, כדי לשמור על בריאותן (בריאות)
מדענים: כך ניתן למנוע סרטן נשים אגרסיבימדענים: כך ניתן למנוע סרטן נשים אגרסיביאביטל לוי
לא רק הגנה מפני מחלות לב והורדת הסיכון לאלצהיימר. מחקר חדש מוכיח שהדיאטה הים תיכונית עשויה לסייע במזעור הסיכוי לחלות בסוג קטלני ביותר של סרטן השד (בריאות)
האם עדיף לישון בלי כרית? המומחים עוניםהאם עדיף לישון בלי כרית? המומחים עוניםאביטל לוי11
כבר מספר לילות אתם לא עוצמים עין. ולמרות שרכשתם באינטרנט כרית יוקרתית, אתם עדיין סובלים מכאבי גב וצוואר בבוקר. האם מעבר לשינה בלי כרית יכול להיות פתרון? (בריאות)
שוכחים את החלומות שלכם? הסיבה מדאיגהלא מצליחים לזכור את החלומות שלכם? זו הסיבהחיה כהן2
חוסר יכולת לזכור חלומות לא מעידה על שינה עמוקה, אלא להפך. אנחנו חולמים בממוצע 4-6 חלומות בכל לילה ואם אתם לא זוכרים מהם דבר, יתכן שהשינה שלכם לקויה (בריאות)
המלצות לחנוכה: כדי שלא יהיה מוסיף והולךהמלצות לחנוכה: כדי שלא יהיה מוסיף והולךרוחמה פרנקל1
הדיאטנית רוחמה פרנקל, יועצת משרד הבריאות למגזר החרדי באגף התזונה, מגישה לכם המלצות לימי החנוכה, כיצד לשרוד את הסופגניות והלביבות בלי להצטער על כך אחרי החג (טור)
5 סימנים לכך שאתם סובלים מדיכאון חורף5 סימנים לכך שאתם סובלים מדיכאון חורףכיכר השבת6
תסמיני הדיכאון מתחילים להופיע בסוף הסתיו עד לשבוע הראשון של אפריל ונשים נמצאות בסיכון גבוה מגברים ללקות בדיכאון חורף. ומה קורה איתכם? בואו לבדוק (בריאות)
תמונת מוטיבציה.8 תירוצים שמונעים מכם לעשות ספורטאביטל לוי | עריכה: שרי ברינר-שיפמן6
החלטתם לקום מוקדם היום ולרוץ. אך כאשר השעון המעורר צלצל בשעה 5:30 בבוקר, הדיאלוג הפנימי שלכם כבר נפנף באחד (או יותר) מהתירוצים החביבים עליכם. כך תנצחו אותם (בריאות)
דיאטת 16:8: התוצאה שווה את ההשקעה?דיאטת 16:8: התוצאה שווה את ההשקעה?אביטל לוי | עריכה: שרי ברינר-שיפמן1
למרות הסגר, "אחרי החגים" הגיע וזו העת לשוב לתזונה מאוזנת ולהשיל את הקילוגרמים העודפים שנצמדו אלינו בחודש האחרון. מחפשים קיצורי דרך? הכירו את דיאטת 8:16 (בריאות)
מחקר: מזון מעובד גורם להזדקנות מהירהמחקר: מזון מעובד גורם להזדקנות מהירהאביטל לוי | עריכה: שרי ברינר-שיפמן1
בממצאים עדכניים של מחקר שנערך לאחרונה, נמצא כי מאכלים העשירים בשומן, סוכר, עמילן ומלח גורמים לנו להזדקנות מהירה יותר, עקב השינויים שהם יוצרים ב-DNA שלנו (בריאות)
עוד באורח חיים בריא / להיות בריא ולהישאר בריא / בריאות

אורח חיים בריא

בריאות בכיכר השבת בשיתוף עם מאוחדת. מדור ייחודי במגוון נושאים בתחום בריאות המשפחה. טובי המומחים בארץ, מידע מקיף, ומחקרים מעמיקים. במהלך התפתחות הילד נצעד אתכם שלב אחר שלב במקצועיות ואהבה.