טף וטופו: האם ילדים יכולים להיות טבעונים?טף וטופו: האם מותר לילדים להיות טבעונים?
ג' בטבת תשפ | 31.12.19
אנו יודעים שניתן לדבוק באכילה נטולת מזון מן החי ולקבל כל חומר שנדרש לגוף, כדי להיות בריאים לחלוטין, אך מה עם אלו שעלולים להיות פגיעים יותר בכל הקשור לצמיחה והתפתחות, דהיינו, ילדים? (בריאות)
שינה עם אור עלולה לגרום לכם להשמיןשינה עם אור עלולה לגרום לכם להשמיןאביטל לוי
אור מלאכותי ידוע זה מכבר כקוטע שינה. אולם כעת נראה שיש קשר בין אור מלאכותי, שינה לקויה ועליה במשקל. האם אתם מוכנים לקחת את הסיכון הזה? (בריאות)
קיבלתם מהאורתודנט "שומר מצב"? שימו לבקיבלתם מהאורתודנט "שומר מצב"? שימו לבאביטל לוי3
כמה נחמד שחלף לו גיל ההתבגרות ונפטרתם מהקוביות בשיניים, אבל מה עם סד הפלסטיק שנתבקשתם להרכיב מדי לילה? בכנות, מתי הפסקתם לעשות זאת? רבותיי, הקשיבו, פן יהיה מאוחר (בריאות)
הטריק הפשוט שיעזור לכם להירדם תוך כמה דקותהטריק הפשוט שיעזור לכם להירדם תוך כמה דקותאביטל לוי3
מסתבר שיש טריק קל מאד שיעזור לכם לנמנם מהר יותר בלילה והוא משהו שאתם כנראה מכירים היטב ואולי כבר עושים במהלך היום: כתיבת רשימת מטלות שיש להשלים (בריאות)
טיפוסים שהולכים מהר כל הזמן חיים יותרטיפוסים שהולכים מהר כל הזמן חיים יותראביטל לוי2
הגבירו את הקצב! אנשים שהולכים מהר לא רק מגיעים ממקום למקום בפרק זמן קצר יותר, אלא שעל פי מחקר חדש, יהיה להם יותר זמן בחיים באופן כללי להגיע למחוז חפצם (בריאות)
נשנושים בעבודה יכולים להגיע ל-1,292 קלוריותנשנושים בעבודה יכולים להגיע ל-1,292 קלוריותאביטל לוי1
25% מאיתנו מתמלאים בחטיפים במקום העבודה - על פי מחקר וכפי שאתם מנחשים, לא מדובר במקלות סלרי ושקדים גולמיים. איך נפטרים מההרגל המגונה הזה? (בריאות)
הלם: מותר ללכת לישון מיד אחרי ארוחת הערבהלם: מותר ללכת לישון מיד אחרי ארוחת הערבאביטל לוי6
מחקר חדש ומהפכני קובע שבניגוד לאמונה הכללית, הקפדה על המתנה של שעתיים בין אכילת הארוחה האחרונה ביום - לשינה, לא השפיעה באופן משמעותי על רמות הסוכר בדם. מי היה מאמין? (בריאות)
4 דרכים מוכחות לגרום לילדים לאכול ירקות4 דרכים מוכחות לגרום לילדים לאכול ירקותאביטל לוי
ילדים קטנים אמורים לצרוך קרוב ל-2 כוסות ירקות מלאות בכל יום. אבל, מה תעשו אם בנכם בקושי מסיים את קערת דגני הבוקר המסוכרים לארוחת הבוקר, קל וחומר פרוסת לחם עם אבוקדו? (בריאות, ילדים)
רוצים לרזות ומתאמנים פעמיים ביום? כדאי שתקראורוצים לרזות ומתאמנים פעמיים ביום? כדאי שתקראואביטל לוי
מתעצלים לצאת להליכה פעם ביום? יש אנשים שכל כך נחושים להשיג את מטרותיהם הספורטיביות ומכפילים את תדירות האימונים שלהם לפעמיים ביום. אבל האם זה בטיחותי? המקצוענים עונים (בריאות)
תזונאית: מדוע אסור לשתות קפה על הבוקרתזונאית: מדוע אסור לשתות קפה על הבוקראביטל לוי4
קמים בבוקר, מכבים את הנודניק מספר פעמים, לבסוף גוררים את עצמכם למטבח להכין קפה ואז מחכים שהקפאין יעשה את פעולתו? מסתבר שמדובר בהרגל בעייתי מכמה סיבות (בריאות)
עוד באורח חיים בריא / להיות בריא ולהישאר בריא / בריאות

אורח חיים בריא

בריאות בכיכר השבת בשיתוף עם מאוחדת. מדור ייחודי במגוון נושאים בתחום בריאות המשפחה. טובי המומחים בארץ, מידע מקיף, ומחקרים מעמיקים. במהלך התפתחות הילד נצעד אתכם שלב אחר שלב במקצועיות ואהבה.