45  אבוחצירא  אבחון..  אדמה ושמים
עולים ויורדים במשקל כמו יו-יו? אתם נמצאים בסיכון להתקף לבעולים ויורדים במשקל כמו יו-יו? אתם נמצאים בסיכון להתקף לב
כ"א בשבט תשעט | 27.01.19
אתם נאבקים כדי לרדת במשקל. מצליחים להשיל כמה ק"ג ולאחר תקופה מעלים אותם בחזרה. מחקר חדש אומר שתנודות במשקל יכולות להיות בעלות השפעה שלילית על הלב שלכם (בריאות)
דיאטת פירות: אל תנסו את זה בביתדיאטת פירות: אל תנסו את זה בביתכיכר השבת
אומרים שתפוח אחד ביום מרחיק את הביקור הבא אצל הרופא. אבל מה לגבי צריכה של תפוחים בלבד, כל הזמן? זהו בגדול הרעיון שמאחורי הדיאטה הפירותנית, הנה כל מה שאתם צריכים לדעת עליה (בריאות)
6 טעויות נפוצות שאתם כנראה עושים לאחר אימון כושר6 טעויות נפוצות שאתם כנראה עושים לאחר אימון כושרכיכר השבת
סיימתם ריצה ארוכה, אתם מרגישים שהשרירים שלכם כואבים ושורפים. חושבים שמגיעה לכם טפיחה על השכם? המתינו רגע. יש כמה שגיאות שאתם עלולים לעשות שפוגעות ביעילותו של האימון (בריאות)
תפריט שהחדיר בנו אופטימיות: דיאטת אופטביהתפריט שהחדיר בנו אופטימיות: דיאטת אופטביהכיכר השבת
קניות במכולת? פיהוק. למה לטרוח כאשר אתם יכולים לקבל מזון ישירות לדלת שלכם, כולל דיאטת אופטביה שהייתה אחת הדיאטות המובילים של גוגל השנה? (בריאות)
בעלי עודף משקל? הסיכון שלכם לחלות בסרטן גדול יותרבעלי עודף משקל? הסיכון שלכם לחלות בסרטן גדול יותרכיכר השבת1
האדם הממוצע יצטרך להעלות רק 11 קילוגרמים למשקל הרגיל שלו כדי להגדיל את הסיכון שלו לחלות בסרטן, על פי מחקר שבדק את הקשר שבין השמנה למחלה הנוראה (בריאות)
מיוחד: מה עדיף פירות יבשים או רגילים?מיוחד: מה עדיף פירות יבשים או רגילים?עינת מזור בקר
אחד ממנהגי ט"ו בשבט הוא אכילת פירות יבשים. על מנת לעשות סדר בדברים גם מבחינה בריאותית, הנה סקירה על הטוב והרע שבצריכת פירות ופירות יבשים בפרט (בריאות)
פעילות גופנית בצום: איך היא יכולה לעזור לכם לשרוף יותר שומןפעילות גופנית בצום: איך היא יכולה לעזור לכם לשרוף יותר שומןכתבי כיכר השבת
אתם כבר לובשים בגדי ספורט, נועלים נעליים נוחות ומזיעים בטירוף, אז כדאי שכל זה יהיה שווה את המאמץ. זו הסיבה שכדאי לכם לדעת איך פעילות גופנית בצום תמקסם את פוטנציאל שריפת השומן שלכם (בריאות)
זו הסיבה שאתם סובלים מכאבים חזקים לאחר אימון כושרזו הסיבה שאתם סובלים מכאבים חזקים לאחר אימון כושרכיכר השבת
נאנקים מכאבי שרירים שמופיעים בכל איזור בגוף לאחר ביצוע פעילות גופנית? הנה הסיבות לתופעה, איך תטפלו בה ואיך תמנעו את בואה (בריאות)
תכירו: הדיאטה שכבשה את בריטניה ולא כוללת רעב בתוכהתכירו: הדיאטה שכבשה את בריטניה ולא כוללת רעב בתוכהכיכר השבת1
"דיאטת ההרזיה העולמית" - זהו שמה של תוכנית התזונה שמזכירה מעט את השיטה של "שומרי משקל" ומתמקדת בשמירה על תחושת שובע במשך זמן רב יותר (בריאות)
5 עובדות חשובות שכדאי לדעת על קפאין5 עובדות חשובות שכדאי לדעת על קפאיןכיכר השבת
אם אתם אוהדים של קפה ופשוט לא יכולים לדמיין את היום מתחיל בלי כוס של המשקה המהביל, ברוכים הבאים למועדון! הנה חמש עובדות שאתם צריכים לדעת על הקפאין (בריאות)
עוד באורח חיים בריא / להיות בריא ולהישאר בריא / בריאות

אורח חיים בריא

בריאות בכיכר השבת בשיתוף עם מאוחדת. מדור ייחודי במגוון נושאים בתחום בריאות המשפחה. טובי המומחים בארץ, מידע מקיף, ומחקרים מעמיקים. במהלך התפתחות הילד נצעד אתכם שלב אחר שלב במקצועיות ואהבה.