שערי מט"ח:4.20  $3.63  
לשתות קפה מיד על הבוקר? לא מומלץשותים קפה על הבוקר? מדובר בטעות - וזו הסיבה
י' באלול תשפא | 18.08.21
אם אתם כמונו, כנראה שאסור לפנות אליכם בבוקר לפני שסיימתם עם הקפה, אך הנה שתי סיבות חשובות שכדאי מאוד לחכות ולא לשתות אותו מיד על הבוקר (מחקרים, בריאות)
מומחית שינה: *זהו* אורך השנ"ץ המושלםמומחית שינה: *זהו* אורך השנ"ץ המושלםאביטל לוי3
הבוקר שלכם היה עמוס להחריד והנה, הגיעה השעה 3 אחר הצהריים ואתם מתקשים להשאיר את עיניכם פקוחות, אז אתם שוקלים לקחת תנומה קלה. כך תגרמו לה להיות אפקטיבית (בריאות)
המאכל האהוב הזה יכול למנוע אלצהיימרהמאכל האהוב הזה יכול למנוע אלצהיימראביטל לוי3
הנה סיבה נוספת מדוע ארוחת הבוקר היא החשובה ביותר ביום: מחקר גילה כי מרכיב אחד ספציפי (שהוא גם ממש טעים) שאנו נוהגים לאכול בה, יכול למנוע אלצהיימר. לקחנו (בריאות)
מחקר: יותר תאומים נולדים כעת מאי פעםמחקר: יותר תאומים נולדים כעת מאי פעםאביטל לוי7
על פי מחקר מרתק שנערך לאחרונה, מספר הלידות של תאומים בכל רחבי העולם, גבוה היום יותר מאי פעם. מהי הסיבה לדבר בעצם? (בריאות)
נשים שעובדות הרבה נמצאות בסיכון לסרטןנשים שעובדות הרבה נמצאות בסיכון לסרטןאביטל לוי
נשארות במשרד עד מאוחר? מוטב שתשקלו מחדש את אורך יום העבודה שלכן, מכיוון שמחקר מגלה שנשים שמשקיעות הרבה זמן בעיסוק שלהן, מצויות בסיכון גבוה יותר לסרטן ומחלות לב (בריאות)
ישנם 4 סוגים של כאבי ראש. כך תטפלו בהםישנם 4 סוגים של כאבי ראש. כך תטפלו בהםאביטל לוי1
כל כאב ראש הוא לא נעים. אך מדוע יש כאלה שמרגישים שונה מאחרים? שוחחנו עם רופאה שסיפרה לנו על הסוגים הנפוצים ביותר של כאבי ראש ואיך ניתן לזהות ולטפל בהם (בריאות)
יותר מדי זמן מסך? שימו לב לעיניים שלכםיותר מדי זמן מסך? שימו לב לעיניים שלכםאביטל לוי | עריכה: שרי ברינר-שיפמן
אילו רק יכולנו להפסיק את עבודתנו ולזרוק את המחשבים והטלפונים שלנו לים, העיניים שלנו היו מודות לנו. אך עד אז, יש צעדים שבהם ניתן לנקוט, כדי לשמור על בריאותן (בריאות)
מדענים: כך ניתן למנוע סרטן נשים אגרסיבימדענים: כך ניתן למנוע סרטן נשים אגרסיביאביטל לוי
לא רק הגנה מפני מחלות לב והורדת הסיכון לאלצהיימר. מחקר חדש מוכיח שהדיאטה הים תיכונית עשויה לסייע במזעור הסיכוי לחלות בסוג קטלני ביותר של סרטן השד (בריאות)
האם עדיף לישון בלי כרית? המומחים עוניםהאם עדיף לישון בלי כרית? המומחים עוניםאביטל לוי11
כבר מספר לילות אתם לא עוצמים עין. ולמרות שרכשתם באינטרנט כרית יוקרתית, אתם עדיין סובלים מכאבי גב וצוואר בבוקר. האם מעבר לשינה בלי כרית יכול להיות פתרון? (בריאות)
שוכחים את החלומות שלכם? הסיבה מדאיגהלא מצליחים לזכור את החלומות שלכם? זו הסיבהחיה כהן2
חוסר יכולת לזכור חלומות לא מעידה על שינה עמוקה, אלא להפך. אנחנו חולמים בממוצע 4-6 חלומות בכל לילה ואם אתם לא זוכרים מהם דבר, יתכן שהשינה שלכם לקויה (בריאות)
עוד באורח חיים בריא / להיות בריא ולהישאר בריא / בריאות

אורח חיים בריא

בריאות בכיכר השבת בשיתוף עם מאוחדת. מדור ייחודי במגוון נושאים בתחום בריאות המשפחה. טובי המומחים בארץ, מידע מקיף, ומחקרים מעמיקים. במהלך התפתחות הילד נצעד אתכם שלב אחר שלב במקצועיות ואהבה.