שערי מט"ח:4.20  $3.63  
האם עדיף לישון בלי כרית? המומחים עוניםהאם שינה בלי כרית בריאה יותר? 2 מומחים לשינה עונים
כ"ט בשבט תשפא | 11.02.21
כבר מספר לילות אתם לא עוצמים עין. ולמרות שרכשתם באינטרנט כרית יוקרתית, אתם עדיין סובלים מכאבי גב וצוואר בבוקר. האם מעבר לשינה בלי כרית יכול להיות פתרון? (בריאות)
שוכחים את החלומות שלכם? הסיבה מדאיגהלא מצליחים לזכור את החלומות שלכם? זו הסיבהחיה כהן2
חוסר יכולת לזכור חלומות לא מעידה על שינה עמוקה, אלא להפך. אנחנו חולמים בממוצע 4-6 חלומות בכל לילה ואם אתם לא זוכרים מהם דבר, יתכן שהשינה שלכם לקויה (בריאות)
המלצות לחנוכה: כדי שלא יהיה מוסיף והולךהמלצות לחנוכה: כדי שלא יהיה מוסיף והולךרוחמה פרנקל1
הדיאטנית רוחמה פרנקל, יועצת משרד הבריאות למגזר החרדי באגף התזונה, מגישה לכם המלצות לימי החנוכה, כיצד לשרוד את הסופגניות והלביבות בלי להצטער על כך אחרי החג (טור)
5 סימנים לכך שאתם סובלים מדיכאון חורף5 סימנים לכך שאתם סובלים מדיכאון חורףכיכר השבת6
תסמיני הדיכאון מתחילים להופיע בסוף הסתיו עד לשבוע הראשון של אפריל ונשים נמצאות בסיכון גבוה מגברים ללקות בדיכאון חורף. ומה קורה איתכם? בואו לבדוק (בריאות)
תמונת מוטיבציה.8 תירוצים שמונעים מכם לעשות ספורטאביטל לוי | עריכה: שרי ברינר-שיפמן6
החלטתם לקום מוקדם היום ולרוץ. אך כאשר השעון המעורר צלצל בשעה 5:30 בבוקר, הדיאלוג הפנימי שלכם כבר נפנף באחד (או יותר) מהתירוצים החביבים עליכם. כך תנצחו אותם (בריאות)
דיאטת 16:8: התוצאה שווה את ההשקעה?דיאטת 16:8: התוצאה שווה את ההשקעה?אביטל לוי | עריכה: שרי ברינר-שיפמן1
למרות הסגר, "אחרי החגים" הגיע וזו העת לשוב לתזונה מאוזנת ולהשיל את הקילוגרמים העודפים שנצמדו אלינו בחודש האחרון. מחפשים קיצורי דרך? הכירו את דיאטת 8:16 (בריאות)
מחקר: מזון מעובד גורם להזדקנות מהירהמחקר: מזון מעובד גורם להזדקנות מהירהאביטל לוי | עריכה: שרי ברינר-שיפמן1
בממצאים עדכניים של מחקר שנערך לאחרונה, נמצא כי מאכלים העשירים בשומן, סוכר, עמילן ומלח גורמים לנו להזדקנות מהירה יותר, עקב השינויים שהם יוצרים ב-DNA שלנו (בריאות)
נחשו באיזה מזון אתם צריכים להתמקדהמזון הזה יעזור לכם לשרוד דיאטה דלת פחמימותכיכר השבת
אם אתם "אנשים של דיאטות" אתם וודאי יודעים שהקטגוריה שהכי קשה לוותר עליה זה הפחמימות. אז איך צולחים תזונה דלת פחמימות בשלום? מחקר חדש יסייע לכם (בריאות)
איך לפתוח את הצום נכוןזו הדרך הנכונה והבריאה לפתוח את הצוםכיכר השבת
גם אם אתם יודעים היטב שאסור להתנפל על האוכל לאחר 25 שעות לא פשוטות של צום, כדאי לדעת מה כן לאכול וממה להימנע. טיפים חשובים כיצד לשבור נכון את הצום (בריאות)
מפחיד: למה אסור להתקלח עם עדשות?מפחיד: למה אסור להתקלח עם עדשות?אביטל לוי
שוחחנו עם אופטומטריסטית שסיפרה לנו מדוע חשוב כל כך להסיר עדשות חד פעמיות לפני המקלחת וחייבים לציין, הממצאים שלה די מדאיגים. הנה מה שהיה לה לומר (בריאות)
עוד באורח חיים בריא / להיות בריא ולהישאר בריא / בריאות

אורח חיים בריא

בריאות בכיכר השבת בשיתוף עם מאוחדת. מדור ייחודי במגוון נושאים בתחום בריאות המשפחה. טובי המומחים בארץ, מידע מקיף, ומחקרים מעמיקים. במהלך התפתחות הילד נצעד אתכם שלב אחר שלב במקצועיות ואהבה.