שערי מט"ח:4.20  $3.63  
מוצא"ש, י' בשבט תשפ"א   23.01.21 חדשות חרדים
מחקר: מזון מעובד גורם להזדקנות מהירהמחקר חדש: מזונות מעובדים גורמים להזדקנות מהירה יותר
כ"ד באלול תשפ | 13.09.20
בממצאים עדכניים של מחקר שנערך לאחרונה, נמצא כי מאכלים העשירים בשומן, סוכר, עמילן ומלח גורמים לנו להזדקנות מהירה יותר, עקב השינויים שהם יוצרים ב-DNA שלנו (בריאות)
נחשו באיזה מזון אתם צריכים להתמקדהמזון הזה יעזור לכם לשרוד דיאטה דלת פחמימותכיכר השבת
אם אתם "אנשים של דיאטות" אתם וודאי יודעים שהקטגוריה שהכי קשה לוותר עליה זה הפחמימות. אז איך צולחים תזונה דלת פחמימות בשלום? מחקר חדש יסייע לכם (בריאות)
איך לפתוח את הצום נכוןזו הדרך הנכונה והבריאה לפתוח את הצוםכיכר השבת
גם אם אתם יודעים היטב שאסור להתנפל על האוכל לאחר 25 שעות לא פשוטות של צום, כדאי לדעת מה כן לאכול וממה להימנע. טיפים חשובים כיצד לשבור נכון את הצום (בריאות)
מפחיד: למה אסור להתקלח עם עדשות?מפחיד: למה אסור להתקלח עם עדשות?אביטל לוי
שוחחנו עם אופטומטריסטית שסיפרה לנו מדוע חשוב כל כך להסיר עדשות חד פעמיות לפני המקלחת וחייבים לציין, הממצאים שלה די מדאיגים. הנה מה שהיה לה לומר (בריאות)
קמתם "על רגל שמאל"? לא תאמינו מה הסיבהקמתם "על רגל שמאל"? לא תאמינו מה הסיבהכיכר השבת2
הסיבה העיקרית היא ככל הנראה מחסור בשעות שינה - אבל הסיבה שאתם לא מצליחים לישון נובעת מהרגל בעייתי שפוגע באיכות השינה שלכם - ואתם עוד לא יודעים את זה (בריאות)
עושים הליכות כדי לרזות? יש לנו כמה טיפיםעושים הליכות כדי לרזות? יש לנו כמה טיפיםאביטל לוי5
אם אתם, כמו רבים מאיתנו, מנסים לרזות, הליכות בהחלט יכולות לסייע לכם להשיג את מטרתכם. הנה 8 טריקים שיקחו את האימונים שלכם לשלב הבא ויגרמו שתראו תוצאות בהקדם (בריאות)
האם אתם שותים מספיק? כך תבדקו את זההאם אתם שותים מספיק? כך תבדקו את זהאביטל לוי1
כמות המים שעליכם לצרוך מדי יום משתנה בין אדם לאדם ואינה בהכרח שני ליטרים או שמונה כוסות, כפי שרבים חושבים. כך תוודאו שאתם שומרים על לחות נאותה (בריאות)
זה מה שקורה אם עושים יותר מדי ספורטזה מה שקורה אם עושים יותר מדי ספורטאביטל לוי
עונת הקיץ הכניסה אתכם לסחרור של ספורט? אתם לא לבד, אבל חשוב שתדעו כי ביצוע יותר מדי פעילות גופנית יכול לחולל יותר נזק מתועלת ואז יצא שכרכם בהפסדכם (בריאות, חדשות)
אכילה רגשיתאיך לזהות אכילה רגשית ו-13 דרכים להיגמלכיכר השבת1
לחץ עשוי לגרום לנו לאכול אפילו כשאנחנו לא רעבים, בעיקר אוכל עתיר שומנים וסוכרים. כך תזהו מתי הארוחה שלפניכם נובעת מסטרס ואילו צעדים חיוביים עליכם לנקוט (בריאות)
האם באמת צריך ללכת 10,000 צעדים ביום?האם באמת צריך ללכת 10,000 צעדים ביום?אביטל לוי1
ממש כמו הרעיון של לישון 8 שעות בלילה, הרעיון שכולנו נפסע 10,000 צעדים ביום טבוע במוחם של רבים. אך האם מספר הצעדים המדויק הזה הוא הכרחי? (בריאות)
עוד באורח חיים בריא / להיות בריא ולהישאר בריא / בריאות

אורח חיים בריא

בריאות בכיכר השבת בשיתוף עם מאוחדת. מדור ייחודי במגוון נושאים בתחום בריאות המשפחה. טובי המומחים בארץ, מידע מקיף, ומחקרים מעמיקים. במהלך התפתחות הילד נצעד אתכם שלב אחר שלב במקצועיות ואהבה.