שערי מט"ח:4.20  $3.63  
כיבוי נרות על עוגת יום הולדת מזיק לבריאותלכיבוי נרות על עוגת יום הולדת יש השלכות די מלחיצות
כ"ו בסיון תשפא | 06.06.21
אולי כדאי שתשקלו מחדש את המנהג של כיבוי נרות על עוגת יום הולדת, מכיוון שחוקרים מצאו שהוא יכול להגדיל את כמות החיידקים על העוגה ב-1,400 אחוזים (בריאות)
'תסמונת הראש המתפוצץ': מהי בדיוק?'תסמונת הראש המתפוצץ': מהי בדיוק?אביטל לוי
אתם מכירים את התחושה של ראש כואב בטירוף, אך האם שמעתם פעם על 'תסמונת הראש המתפוצץ (EHS)'? ד"ר פאולין חוזה מנדבת את כל המידע על ההפרעה הזו שמתרחשת דווקא בשינה (בריאות)
מחקר: נשים סובלות יותר מכאבים כרונייםמחקר: נשים סובלות יותר מכאבים כרונייםאביטל לוי1
16 אחוזים מהאוכלוסייה הישראלית סובלים מכאב כרוני. כעת, מחקר שנערך על ידי אוניברסיטת גלאזגו, עשוי לתת מעט תקווה למתמודדים עם התופעה (בריאות)
האם התרופה לסרטן נמצאת במחקר הזה?האם התרופה לסרטן נמצאת במחקר הזה?אביטל לוי
האם הייתם מאמינים שמדי יום מאובחנים בישראל כ-80 מקרים חדשים של סרטן? כן כן, קשה להישאר אדישים למקרא העובדות הללו ולכן כה שמחנו להתוודע למחקר המעודד הבא (בריאות)
5 מנות של זה ביום ימנעו מחלות קטלניות5 מנות של זה ביום ימנעו מחלות קטלניותכיכר השבת
מחקר רחב היקף שהתפרש על פני 30 שנה ודגם כמאה אלף משתתפים, מוכיח כעת כי אכילת 5 מנות של ירקות ופירות ביום מונעת מחלות ומאריכה את תוחלת החיים (מחקרים, בריאות)
מתנשפים רק מלראות את התמונה? אתם לא לבדחסרי נשימה אחרי מדרגות? זה לא אומר שאתם לא בכושרכיכר השבת1
אם עליתם גרם מדרגות לא ארוך במיוחד וסיימתם אותו ללא נשימה ודפיקות לב מואצות - זה ממש לא אומר שאתם לא בכושר, אלא עשוי להצביע על בעיה רפואית אחרת (בריאות)
השיניים שלכם עלולות להצהיב גם אם אתם לא שותים קפההלם: זו הסיבה שהשיניים נעשות צהובותכיכר השבת
כלומר, זאת אחת הסיבות להצהבת השיניים - ולא, היא לא קשורה לצריכת הקפה המוגזמת שלכם. רופא שיניים מסינגפור עם סופר פשוט טריק למניעת שיניים צהובות (בריאות)
כוויה בלשון. שוב לא עמדתם בפיתוי?חטפתם כוויה בלשון? כך תעזרו לה להחליםכיכר השבת
ותמנעו מעצמכם כאב מיותר או לפחות תפחיתו אותו משמעותית. 5 פעולות שצריך לעשות מיד אחרי שחוטפים כווייה בלשון - כמובן בהתאם לדרגת החומרה שלה (בריאות)
די כבר: 4 דרכים לנצח אלרגיה אביביתדי כבר: 4 דרכים לנצח אלרגיה אביביתאביטל לוי2
העיניים נפוחות ומגרדות, האף מנוזל והגרון דואב? כנראה שאתם כבר מודעים לכך שאלרגיית האביב באה לבקר אתכם. התחילו לנקוט באסטרטגיות הבאות היום, כדי להקל על הסבל שלכם (בריאות)
גורמים להשמנה. פקקיםחוקרים מצאו סיבה הזויה להשמנה: הפקקיםכיכר השבת
אילו אסוציאציות עולות לכם כשמדברים על גורמים להשמנה? ככל הנראה תזונה לקויה וחוסר בפעילות גופנית, אך חוקרים מצאו קשר בין מגורים במקום סואן לעלייה במשקל (בריאות)
עוד בלהיות בריא להישאר בריא / להיות בריא ולהישאר בריא / בריאות

להיות בריא להישאר בריא

בריאות בכיכר השבת בשיתוף עם מאוחדת. מדור ייחודי במגוון נושאים בתחום בריאות המשפחה. טובי המומחים בארץ, מידע מקיף, ומחקרים מעמיקים. במהלך התפתחות הילד נצעד אתכם שלב אחר שלב במקצועיות ואהבה.