נושרים  book of..  tsnv  אגם בוכבוט
7 טיפים שיסייעו לכם לשתות יותר מים7 טיפים שיסייעו לכם לשתות יותר מים לאורך כל היום
כ"ו באדר ב' תשעט | 02.04.19
כמו בחירת תפוח על פני עוגה והשבתה למקומה לאחר נטילת פרוסה אחת בלבד, גמיעת הנוזל המבורך בטבע היא לעתים קרובות יותר קלה לומר מאשר לעשות. אז הנה שבעה טריקים שיעזרו לכם (בריאות)
זה רשמי: רופאי שיניים מעדיפים גלידה ע"פ ממתקיםזה רשמי: רופאי שיניים מעדיפים גלידה ע"פ ממתקיםכיכר השבת2
ילד הוא רק ילד ומגיע לו ליהנות ממיני מתיקה מדי פעם, אך הפחד שלנו מטיפולי שיניים עתידיים, שוכן שם תדיר ולא נותן לנו מנוח. לכן תשמחו לשמוע שיש פרצה שמתירה לאכול גלידות, עוגיות ושוקולד (בריאות)
לא מפסיקים להשתעל? אכלו שוקולדלא מפסיקים להשתעל? אכלו שוקולדכיכר השבת5
לממתק האהוב כל כך יש יתרונות מרגיעים. מחקרים קודמים הראו כי חומרים מסוימים שמצויים בקקאו, עדיפים בדיכוי הדחף להשתעל מאשר קודאין, שהוא המרכיב הטיפוסי בתרופות מרשם נגד שיעול (בריאות)
9 דברים שאנשים חושבים עליהם בזמן ריצה9 דברים שאנשים חושבים עליהם בזמן ריצהכיכר השבת1
רצים שלקחו חלק במחקר, התבקשו לבטא את מחשבותיהם בקול. מכשיר הקלטה שהוצמד למותניהם תיעד כל מילה שיצאה מפיהם ובום, יש לנו את זה וזה משעשע למדי (בריאות)
הדרך הכי טובה לרדת במשקל: להפסיק לדבר עליוהדרך הכי טובה לרדת במשקל: להפסיק לדבר עליוכיכר השבת
על פי מחקר, "שיחת משקל" - שיחות עם בני משפחה וחברים על כמה אתם או אחרים סביבכם שוקלים - היא אחת הדרכים המהירות ביותר לחבל בתדמית הגוף שלכם ובקשר עם מזון (בריאות)
זהו הזמן הטוב ביותר ביום לרוץ, על פי המדעזהו הזמן הטוב ביותר ביום לרוץ, על פי המדעכיכר השבת
לפעמים השעה של היום שבה אתם יוצאים לרוץ, היא מעבר לשליטתכם. אבל על פי מחקרים, יש שפע של סיבות מדוע שעות הערב המוקדמות דווקא הן למעשה הזמן האידאלי לרוץ (בריאות)
דיאטת אף פקטור: הסוד לרדת במשקל בכיףדיאטת אף פקטור: הסוד לרדת במשקל בכיףכיכר השבת
כששמענו על תוכנית ההרזיה שכביכול מאפשרת לאכול פחמימות, לשתות אלכוהול ולעבוד פחות שעות בחדר הכושר, האוזניים שלנו נפערו כהוגן. הנה מה שכדאי לכם לדעת על דיאטת F פקטור (בריאות)
מחקר אומר שאתם צריכים להתקשר לאמא שלכם היוםמחקר אומר שאתם צריכים להתקשר לאמא שלכם היוםכיכר השבת1
מחקר מצא כי הקשר בין בדידות וירידה בתוחלת החיים, הוא אפילו חזק יותר ממה שחשבנו - וככל שאתם מרעיפים יותר תשומת לב על האנשים הקרובים לכם, כך הם עשויים לחיות יותר, כתוצאה מכך (בריאות)
המדע ממליץ לסתום את האף כשאוכלים פיצההמדע ממליץ לסתום את האף כשאוכלים פיצהשרי ברינר שיפמן
גם אם אתם משתדלים לאכול בצורה נכונה, לא מפספסים 3 אימונים שבועיים בחדר הכושר וחוטאים בפרוסת עוגה רק פעם ברבעון, יתכן שמהרחת מנת פסטה שמנונית, גופכם יצבור את השומן שבה (בריאות)
הסיבה המדעית לכך שאנשים בוכים (ולמה זה טוב לך)הסיבה המדעית לכך שאנשים בוכים (ולמה זה טוב לך)כיכר השבת1
כל סרטון של הבן שלנו משחק עם חבריו בגן וכל הבעת חיבה מצד בן הזוג שלנו, גורמים לנו לאחרונה לבכות, כהוגן. בסדר, אנחנו בכיינים. אבל האם זה באמת כל כך רע? לא בהכרח (בריאות)
עוד בלהיות בריא להישאר בריא / להיות בריא ולהישאר בריא / בריאות

להיות בריא להישאר בריא

בריאות בכיכר השבת בשיתוף עם מאוחדת. מדור ייחודי במגוון נושאים בתחום בריאות המשפחה. טובי המומחים בארץ, מידע מקיף, ומחקרים מעמיקים. במהלך התפתחות הילד נצעד אתכם שלב אחר שלב במקצועיות ואהבה.