ניסים בלאק  מחנה בני..  הרב עובדיה  .kj; nmk..
למה כדאי להמנע משפשוף העיניים?למה כדאי להמנע משפשוף העיניים?
ה' בתמוז תשעט | 08.07.19
בין אם זה בעקבות יום ארוך, לילה ארוך לפני יום ארוך, או בתום העברת שעות מרובות לצד מחשב, העיניים שלכם עייפות ומתחננות לשפשוף. שימו לב: זה אמנם נעים, אך לא בריא. מדוע? (בריאות)
חדר כושר למוח: כך תיצרו לכם אחד בביתחדר כושר למוח: כך תיצרו לכם אחד בביתאביטל לוי4
ככל שאנו מתבגרים, אנו רגישים לאובדן (או ירידה) ביכולת הקוגניטיבית. אם אנו מפעילים את המוח שלנו כל יום, יש לנו סיכוי טוב יותר למנוע את הירידה הזו ואולי אפילו לשפר את הצלילות שלנו בזקנה (בריאות)
למה כדאי להוסיף פוליפנולים לתפריטלמה כדאי להוסיף פוליפנולים לתפריטאביטל לוי
כמעט מדי יום אנו נחשפים לטרנד בריאותי חדש ובעוד מגמות מסוימות הן מוזרות למדי, שמענו הרבה על פוליפנולים לאחרונה. בהתאם למדע, שווה להוסיף אותם לתפריט. הנה מה שכדאי לדעת עליהם (בריאות)
"המזון התוסס": לחוץ? אכול מלפפון חמוץ"המזון התוסס": לחוץ? אכול מלפפון חמוץאביטל לוי2
מחקרים שנערכו באוניברסיטת מרילנד וויליאם ומרי גילו כי אכילת מזון תוסס, כמו חמוצים, כרוב כבוש, קימצ'י ויוגורט, עשויים להפחית חרדה חברתית. אז מה הסיבה לכך? (בריאות)
7 מאכלים שמלאים בסידן ואינם חלביים7 מאכלים שמלאים בסידן ואינם חלבייםאביטל לוי2
אתם כנראה כבר יודעים שחלב מהווה מקור מצוין לסידן ומסייע לכם לשמור על בריאות העצמות. אבל לרגישים ללקטוז, טבעונים או כאלו המעדיפים לצמצם את צריכתו, מהי האלטרנטיבה? הנה 7 כאלו (בריאות)
5 דברים מפתיעים שמחמירים את האלרגיה שלכם5 דברים מפתיעים שמחמירים את האלרגיה שלכםכיכר השבת1
לסובלים מאלרגיה עונתית, האביב אינו מסתכם רק בכיף. ישנם כמה טריגרים די ברורים, אך כמה הרגלים יומיומיים ורגילים יכולים למעשה להחריף את הסימפטומים הטורדניים. הנה חמישה כאלה (בריאות)
הרחת יין טובה לבריאות המוח, על פי המדעהרחת יין טובה לבריאות המוח, על פי המדעכיכר השבת2
חוקרים בדקו נתוני MRI מקבוצה של מלצרי יינות. על פי הממצאים שלהם, סביר להניח כי חבריה נטו פחות לפתח מחלות כמו אלצהיימר, פרקינסון ודמנציה בשלב מאוחר יותר בחיים (בריאות)
כך תנצחו אלרגיה אביבית בעזרת פעולה פשוטהכך תנצחו אלרגיה אביבית בעזרת פעולה פשוטהכיכר השבת2
אם התרגלתם בשבועות האחרונים לקנח את האף, לנגב עיניים ולהתעטש לא מעט, זה הזמן להצטייד בתרופה אנטי-אלרגית. אך לפני שתעשו זאת, יש דרך פשוטה יותר שתסייע לכם להתמודד עם התופעה (בריאות)
4 מזונות שתזונאית לעולם לא תשמור במזווה שלה4 מזונות שתזונאית לעולם לא תשמור במזווה שלהכיכר השבת
כשתזונאית מספרת על הדברים שהיא מרחיקה מהמזווה שלה, אנחנו מקשיבים. בים הדעות הנוגעות למאכלים בריאים או מזיקים, אין כמו שמיעה ממקור ראשון (בריאות)
מחקר חדש מבטיח למצוא תרופה להזדקנותמחקר חדש מבטיח למצוא תרופה להזדקנותכיכר השבת
ככל שאתם מתבגרים, כך מצטברים יותר "תאי סנסנט" בגופכם. עניין שגורם לשלל מחלות הקשורות לגיל, כולל סרטן, דמנציה ועוד. תרופה בפיתוח למעשה מפעילה תהליך של מוות מתוכנן של תאים אלו (בריאות)
עוד בלהיות בריא להישאר בריא / להיות בריא ולהישאר בריא / בריאות

להיות בריא להישאר בריא

בריאות בכיכר השבת בשיתוף עם מאוחדת. מדור ייחודי במגוון נושאים בתחום בריאות המשפחה. טובי המומחים בארץ, מידע מקיף, ומחקרים מעמיקים. במהלך התפתחות הילד נצעד אתכם שלב אחר שלב במקצועיות ואהבה.