שערי מט"ח:4.20  $3.63  
האם יציאה עם שיער רטוב גורמת לשפעת?האם יציאה מהבית עם שיער רטוב באמת גורמת לשפעת?
ג' בטבת תשפב | 07.12.21
רחצנו את הילדים ויצאנו מהבית, כשלפתע עלתה בראשנו המחשבה שיציאה עם שיער רטוב יכולה לגרום לחולי, כי כך אמא תמיד אומרת. האם היא צודקת או שמא מדובר באגדה? הלכנו לשאול מומחה (בריאות)
אילוסטרציהסובלים מאכילת חורף? בדיוק הזמן לדיאטהכיכר בשיתוף סלים פיט
אתם מאלו שלא עושים חשבון? אתם נהנים מאכילת חורף שסתם משמינה? עכשיו זה בדיוק הזמן לדיאטה שתעשה סוף לצמיגים ולשומן המיותר. עובדים באופן אישי עם כל אחד (ארץ)
תתקדמו: גם אתם יכולים לרוץ. כך מתחיליםתתקדמו: גם אתם יכולים לרוץ. כך מתחיליםאביטל לוי | עריכה: שרי ברינר-שיפמן2
אתם רואים אותם ברחוב "דוהרים" ועוברים קילומטר אחר קילומטר ותוהים: 'איך הם לא מתעלפים אחרי 5 דקות?!'. ובכן, התשובה היא: התמדה. רוצים גם לרוץ? כך תעשו זאת (בריאות)
קושי בשליפת מילים: מדוע זה קורה?למה אנחנו פתאום שוכחים מילים באמצע שיחה?חיה כהן6
מכירים את זה שבאמצע שטף דברים מהיר, אתם שוכחים מילה? לא מילה מיוחדת ונדירה, אלא מילה רגילה שאתם משתמשים בה תמיד ופוף. פתאום היא נעלמה (מחקרים)
התדרדרות בראייה: נמצא גורם מפתיעהתדרדרות בראייה: נמצא גורם מפתיעחיה כהן6
חוקרים בריטים גילו שהתדרדרות בראייה בגיל מבוגר עשויה להתרחש כתוצאה מחשיפה לזיהום אוויר, למרות שעד היום נטינו לקשר אותו בעיקר לבעיות נשימה (מחקרים, בריאות)
סיבה אחת לפחות לאהוב את שעון החורףאוהבים שעון חורף? יש לנו עוד יתרון ענקחיה כהן1
בין אם אתם עצובים על המעבר הקודר לימים של חושך או מתפוצצים מאושר על תחילתה של העונה הכי יפה בשנה, הנה סיבה אחת לפחות לאהוב את שעון החורף (מחקרים)
הבטן כואבת? המדע קובע: תתחילו לצחוקהבטן כואבת? המדע קובע: תתחילו לצחוקחיה כהן2
צחוק מועיל לבריאות - ומחקר אמריקאי מצא תחום ספציפי בו הצחוק ותחושת האושר טובים במיוחד: חיידקים, זיהומים ודלקות במערכת העיכול והמעיים (מחקרים, בריאות)
הדיאטה הזאת באמת תהיה האחרונההדיאטה הזאת באמת תהיה האחרונהאביטל לוי1
לא מעט אנשים נמצאים כעת בתהליך של דיאטה. רובם יתאכזבו בסוף, כי גם כשיצליחו לרזות, כנראה שתוך מספר חודשים יעלו הכל בחזרה. נשמע לכם מוכר? יש מה לעשות (בריאות)
זו הסיבה שהמצב הנפשי טוב יותר בקיץמחקר: אנחנו יותר שמחים בקיץ - וזו הסיבהחיה כהן1
כמה מופתעים תהיו אם נספר לכם שמחקר הצליח להוכיח ש-"דיכאון חורף" זה מצב אמיתי ובעונה הקרה אנשים סובלים יותר ממצוקה נפשית? בדיוק. גם אנחנו (מחקרים, בריאות)
לצרוך סידן ללא חלב6 דרכים לצרוך יותר סידן - ללא מוצרי חלבחיה כהן9
בין אם אתם אלרגיים לחלב, צמחוניים, טבעונים או פחות חובבים יוגורט וגבינות - הגוף שלכם עדיין זקוק לסידן. והנה 6 דרכים לצרוך סידן שלא כוללות מוצרי חלב (תזונה, בריאות)
עוד בלהיות בריא להישאר בריא / להיות בריא ולהישאר בריא / בריאות

להיות בריא להישאר בריא

בריאות בכיכר השבת בשיתוף עם מאוחדת. מדור ייחודי במגוון נושאים בתחום בריאות המשפחה. טובי המומחים בארץ, מידע מקיף, ומחקרים מעמיקים. במהלך התפתחות הילד נצעד אתכם שלב אחר שלב במקצועיות ואהבה.