למה כדאי לאכול אגס לפני ששותים ייןלמה כדאי לכם לאכול אגס לפני שאתם מתחילים לשתות יין
י"ג באדר תשפ | 09.03.20
כאשר המשתתפים במחקר לגמו מיץ אגסים לפני שתיית אלכוהול, הם דיווחו על ירידה משמעותית בתסמיני ההנגאובר ביום שלמחרת. אז איזו כמות של אגסים עליכם לצרוך ומתי? התשובות לפניכם (בריאות)
מדהים: קפה מפחית את הסיכון לסרטןמדהים: קפה מפחית את הסיכון לסרטןאביטל לוי3
בדו"ח של הסוכנות הבינלאומית לחקר הסרטן, הוזכר מחקר שבו נבדקה קבוצה של למעלה ממיליון אנשים. מסקנות המחקר מרחיקות לכת: קפה מפחית את הסיכון לשני סוגים של סרטן (בריאות)
הדברים הללו גורמים לשיניים שלכם להצהיבהדברים הללו גורמים לשיניים שלכם להצהיבאביטל לוי1
אנו מצטלמים כל הזמן והדבר החשוב ביותר בתמונות הוא חיוך יפה. אבל יתכן שלא תצליחו לחייך כאשר הדבר הראשון שאתם מבחינים בו בתצלומים הללו הוא שיניים צהובות. אז מה גורם להופעתן? (בריאות)
מסתבר שאוכל מנחם עשוי לא להיות כל כך מנחםמסתבר שאוכל מנחם עשוי לא להיות כל כך מנחםאביטל לוי
היה לכם יום גרוע וכל מה שאתם רוצים זה קערה של פסטה מוקרמת - שתגרום לכם להרגיש טוב יותר. ובכן, מחקר חדש עשוי לשנות את תפיסותיכם לאורך זמן לגבי השפעת האוכל המנחם על מצב הרוח (בריאות)
המחלה ששליש מאוכלוסיית העולם סובל ממנההמחלה ששליש מאוכלוסיית העולם סובל ממנהאביטל לוי
שכיבה על כיסא הטיפולים של רופא השיניים אינה חוויה נעימה במיוחד ולכן, אין זה פלא שרוב בני האדם נמנעים ממנה. אולם ממצא חדש עשוי לגרום לכם לקבוע תור מיד: עששת פוגעת ברבים מאיתנו (בריאות)
רוצים להיות מאושרים? אכלו מזונות צהוביםרוצים להיות מאושרים? אכלו מזונות צהוביםאביטל לוי1
מחקר מצא כי צריכת מאכלים צהובים משחררת רמות משמעותיות של הורמונים הקשורים לאושר, מכיוון שאנו מקשרים את הגוון הזה לתחושת צהלה ופסיכולוגים מאשרים את הדברים (בריאות)
שולחים בגדים לניקוי יבש? כדאי שתקראושולחים בגדים לניקוי יבש? כדאי שתקראואביטל לוי
מחקר מראה כי כימיקלים בהם משתמשים במכבסות הם בעלי תופעת לוואי מפחידה: חולי בסרטן. לא זאת בלבד, הם נמצאו גם בחומרי ניקוי אחרים ובמי השתיה. אז האם עליכם לדאוג? (בריאות)
חמש הדרכים הקלות לחיזוק מערכת החיסוןחמש הדרכים הקלות לחיזוק מערכת החיסוןאביטל לוי1
זו עונת השפעת, וילדינו שוהים בבית כבר מספר ימים, כך שעל כתפינו, ההורים, מוטלת המשימה להבטיח שלא נחלה גם אנו • הנה מה שאנחנו עושים בנידון; קבלו את 5 הדרכים (בריאות)
"שיתוק שינה": מהו וכיצד עליכם לטפל בו?"שיתוק שינה": מהו וכיצד עליכם לטפל בו?אביטל לוי7
התעוררתם פעם ולא הצלחתם לזוז או לדבר במשך מספר דקות? כנראה חוויתם "שיתוק שינה". החוויה הזו אינה מסוכנת, אך היא יכולה להיות לא נעימה ואפילו מפחידה. הנה כל המידע עליה (בריאות)
ישנים כל יום אחה"צ? הזהרו משבץ מוחיישנים כל יום אחה"צ? הזהרו משבץ מוחיאביטל לוי
מסתובבים בינינו כמה ברי מזל שישנים 9 שעות בלילה או תופסים איזה שנ"צ חטוף מדי יום. אנו שבים הביתה לקראת ערב ולא נותר לנו אלא לקנא. אבל, מסתבר ששינה מרובה לא מועילה לבריאות המוח (בריאות)
עוד בלהיות בריא להישאר בריא / להיות בריא ולהישאר בריא / בריאות

להיות בריא להישאר בריא

בריאות בכיכר השבת בשיתוף עם מאוחדת. מדור ייחודי במגוון נושאים בתחום בריאות המשפחה. טובי המומחים בארץ, מידע מקיף, ומחקרים מעמיקים. במהלך התפתחות הילד נצעד אתכם שלב אחר שלב במקצועיות ואהבה.