ניסים בלאק  %D7%95%D7%..  45  45 דקות
אוכלים בריא אך לא מתאמנים? זה לא מספיקאוכלים בריא אך לא מתאמנים? זה לא מספיק
ז' בשבט תשעט | 13.01.19
מחקר חדש מצא כי אנשים בריאים שלא מבצעים פעילות גופנית, עדיין יכולים להיות בסיכון גבוה למחלות לב וכלי דם - למעשה, הם סובלים מאותו סיכון של אנשים שסבלו מעודף משקל (בריאות)
מחקר סיני: אכילת שום מסייעת במניעת סרטן ריאותמחקר סיני: אכילת שום מסייעת במניעת סרטן ריאותכיכר השבת3
אכילה של שום גולמי לפחות פעמיים בשבוע, עלולה להפחית את הסיכון לסרטן ריאות ב-44%, על פי מחקר שנערך במזרח אסיה (בריאות)
לכו להיבדק: סקירות מוקדמות לגילוי סרטן מצילות חייםלכו להיבדק: סקירות מוקדמות לגילוי סרטן מצילות חייםכיכר השבת
חוקרים סקרו יותר מ-500 מבוגרים ומצאו כי אנשים שנצמדו להשקפה לפיה יש סדר טבעי וקבוע מראש להתרחשויות בעולם, ביצעו פחות סקירות לאיתור סרטן המעי הגס, וחבל (בריאות)
מחקר: ריצה מפחיתה את הסיכון לסרטן כליותמחקר: ריצה מפחיתה את הסיכון לסרטן כליותכיכר השבת
לריצה בפרט יש לא מעט יתרונות בריאותיים, מעבר לירידה במשקל. כעת, מתברר כי לרצים יש שני שליש פחות סיכוי לפתח סרטן כליות, על פי מחקר חדש (בריאות)
זהירות: אפילו בקבוק בירה אחד ביום מגביר את הסיכון לסרטןזהירות: אפילו בקבוק בירה אחד ביום מגביר את הסיכון לסרטןכיכר השבת2
צריכת אלכוהול לא משפיעה רק על משקל הגוף - היא גם מסכנת את הבריאות. על פי האגודה האמריקאית לאונקולוגיה קלינית, שתיית משקות משכרים מעלה את הסיכוי לפתח סרטן (בריאות)
כך תרדו במשקל בלי לאבד מסת שרירכך תרדו במשקל בלי לאבד מסת שרירכיכר השבת1
שינויים בתזונה ואימונים מפרכים הם חלק מהתהליך המורכב ששמו דיאטה. אבל לפעמים, אתם עלולים לאבד שריר במקום שומן - וזה לא תרחיש חיובי. כך תדעו מתי (בריאות)
תמיד רעבים? הנה כל הסיבות לכךתמיד רעבים? הנה כל הסיבות לכךכיכר השבת
רק לפני שעה קלה אכלתם ארוחה טעימה ומזינה וכבר הרעב מדגדג לכם בקצה הלשון? נוטים לנשנש בין הארוחות? הנה הגורמים לדבר (בריאות)
הרופא שלכם יכול לגרום למחלת הסרטןהרופא שלכם יכול לגרום למחלת הסרטןכיכר השבת
לפני שהרופא מזמין עבורכם סריקת סי-טי כדי לבדוק מה פשר כאבי הכתף שנגרמו לכם ממשחק כדורגל עם בן ה-15, נסו לבדוק האם היא הכרחית ואין מדובר בהיחשפות לקרינה מיותרת ומסוכנת (בריאות)
מחקר: כך תסייעו להדוף את סרטן העורמחקר: כך תסייעו להדוף את סרטן העורכיכר השבת
טלו גלולה כדי להגן על העור שלכם: צריכת תוספי אומגה 3 ושמן דגים יכולה לעזור לכם להדוף את סרטן העור, על פי מחקר חדש (בריאות)
דיאטת מיחזור פחמימות: לא עוד מגמה חולפתדיאטת מיחזור פחמימות: לא עוד מגמה חולפתכיכר השבת
שמענו על דיאטות המגבילות את צריכת הפחמימות (היי, קטוגנית) אבל מה לגבי מיחזור שלהן? כן, יש דבר כזה והוא טרנדי בטירוף. הנה המדריך למתחילים (בריאות)
עוד בלהיות בריא להישאר בריא / להיות בריא ולהישאר בריא / בריאות

להיות בריא להישאר בריא

בריאות בכיכר השבת בשיתוף עם מאוחדת. מדור ייחודי במגוון נושאים בתחום בריאות המשפחה. טובי המומחים בארץ, מידע מקיף, ומחקרים מעמיקים. במהלך התפתחות הילד נצעד אתכם שלב אחר שלב במקצועיות ואהבה.