זה מה שקורה אם מסתובבים יחפים בביתמסתובבים בבית יחפים? הנה מה שעלול לקרות לרגליכם
ט' באייר תשפ | 03.05.20
הליכה ללא נעליים בבית טובה יותר מהתרוצצות בחוץ בנעליים לא נוחות, אך עדיין לא מיטיבה עם הרגליים ויתכן שגורמת להחמרת בעיות בכף הרגל שכבר יש לכם או לפתח חדשות. אז מה הפתרון? (בריאות)
רופאים: המצב גורם לכם ללחץ? אכלו את זהרופאים: המצב גורם לכם ללחץ? אכלו את זהאביטל לוי
כולנו יכולים להסכים שמד הלחץ עולה בימים אלה וגורם לחרדות. בריאות המעיים קשורה באופן הדוק ליכולות גופכם לנהל לחץ. הנה כמה המלצות מרופאים למזונות שמעלים את מצב הרוח והאנרגיה (בריאות)
מומחים: הרכבת עדשות מגע עלולה להדביק בנגיףמומחים: הרכבת עדשות מגע עלולה להדביק בנגיףאביטל לוי2
בימים אלו, יש להימנע ככל האפשר ממגע בפנים. אנשים שמרכיבים עדשות מגע נאלצים לגעת בפניהם יותר מאחרים ולכן האקדמיה האמריקאית לרפואת עיניים ממליצה להרכיב משקפיים (בריאות)
כך תצליחו לאכול בצורה מאוזנת בימים אלוכך תצליחו לאכול בצורה מאוזנת בימים אלואביטל לוי
בשבועות האחרונים, כולנו לחוצים ומצויים בבית כל היום, מה שעלול להוביל לאסון בכל הנוגע להרגלי האכילה שלנו. לכן ביקשנו מתזונאית שתתן לנו טיפים לשמירה על הבריאות בזמנים טרופים אלו (בריאות)
בריחת שתן ללא ניתוח זה אפשריטיפול בבריחת שתן ללא ניתוח - זה אפשרי?כיכר בשיתוף dependstore
בריחת שתן היא אחת מבעיות הבריאות הנפוצות ביותר בעולם. בגלל תחושת בושה, רבים בוחרים שלא לטפל בבעיה (בריאות, מקודם)
שוטפים ידיים בלי סוף בגלל הנגיף? שימו לבשוטפים ידיים בלי סוף בגלל הנגיף? שימו לבאביטל לוי
מומלץ לשטוף ידיים עם מים וסבון בתדירות גבוהה, כדי למנוע הידבקות בנגיף הקורונה וכל המרבה כן יטב, לא? ובכן, לא תמיד. שטיפות מרובות עלולות לגרום לדלקות וגירויים בעור. כך תמנעו את הופעתם (בריאות)
רופא מומחה עונה: האם אלכוג'ל יעיל?רופא מומחה עונה: האם אלכוג'ל יעיל?אביטל לוי
אנשים מחטאים את ידיהם בעזרת תכשיר לניקוי הידיים שאינו דורש שטיפה, ללא הרף, אך היינו סקרנים לדעת האם הוא אכן עובד. התשובה הקצרה: כן, אבל זה לא פשוט כמו שנדמה לנו (בריאות)
רופאה: כך תישארו רגועים בתקופה הזורופאה: כך תישארו רגועים בתקופה הזואביטל לוי2
ההתפשטות של נגיף הקורונה מדאיגה למדי, אך כעת, יותר מתמיד, עליכם להשתדל לדאוג לעצמכם, פיזית ונפשית. הנה 7 צעדים פשוטים שתוכלו לנקוט בהם, כדי להבטיח שהלחץ לא יכניע אתכם (בריאות)
למה כדאי לאכול אגס לפני ששותים ייןלמה כדאי לאכול אגס לפני ששותים ייןאביטל לוי
כאשר המשתתפים במחקר לגמו מיץ אגסים לפני שתיית אלכוהול, הם דיווחו על ירידה משמעותית בתסמיני ההנגאובר ביום שלמחרת. אז איזו כמות של אגסים עליכם לצרוך ומתי? התשובות לפניכם (בריאות)
מדהים: קפה מפחית את הסיכון לסרטןמדהים: קפה מפחית את הסיכון לסרטןאביטל לוי3
בדו"ח של הסוכנות הבינלאומית לחקר הסרטן, הוזכר מחקר שבו נבדקה קבוצה של למעלה ממיליון אנשים. מסקנות המחקר מרחיקות לכת: קפה מפחית את הסיכון לשני סוגים של סרטן (בריאות)
עוד בלהיות בריא להישאר בריא / להיות בריא ולהישאר בריא / בריאות

להיות בריא להישאר בריא

בריאות בכיכר השבת בשיתוף עם מאוחדת. מדור ייחודי במגוון נושאים בתחום בריאות המשפחה. טובי המומחים בארץ, מידע מקיף, ומחקרים מעמיקים. במהלך התפתחות הילד נצעד אתכם שלב אחר שלב במקצועיות ואהבה.