תיעוד מכטב"ם: רוסיה מחסלת מורדים בסוריהתיעוד מכטב"ם: רוסיה מחסלת מורדים בסוריה
כ"ה בשבט תשפ | 20.02.20
רוסיה החליטה להגיב לטענות כי הם הורגים עשרות אזרחים בסוריה במסגרת התקיפות נגד המורדים, בעזרת פרסום תיעוד מהכטב"ם, המציג תקיפות מדויקות נגד המטרות שלהם (בעולם)
חיזבאללה מציג: "חרדים" ברחובות ביירותחיזבאללה מציג: "חרדים" ברחובות ביירותכיכר השבת18
אנשים בלבוש חרדי צועדים ברחובות ומודים לאלו שרוכשים מוצרים תוצרת ארה"ב, שבזכות שיתוף הפעולה שלהם, עסקת המאה תושלם - בסרטון תעמולה של חיזבאללה (עולם ערבי)
שנתיים אחרי: תיעוד 'פיגוע הדגל' בגבול עזהשנתיים אחרי: תיעוד 'פיגוע הדגל' בגבול עזהכיכר השבת
שנתיים לאחר פציעת ארבעה חיילי צה"ל שהסירו דגל פלסטין מגבול רצועת עזה, אליו חיברו המחבלים מטען, הזרוע הצבאית של ועדות ההתנגדות העממית מפרסמת תיעוד מהפיצוץ (ארץ)
תיעוד מטריד: פצמ"ר מחובר לבלונים מעזהתיעוד מטריד: פצמ"ר מחובר לבלונים מעזהכיכר השבת4
יחידת הבלונים ברצועת עזה מפרסמת תיעוד בו נראה כיצד הם מחברים פצצת מרגמה לעבר זר בלונים, אותו הם משגרים לעבר ישראל • למרות ההצהרות, שיגור הבלונים הנמשך (ארץ)
מתגרים: פסל ענק של סולימאני ליד ישראלמתגרים: פסל ענק של סולימאני ליד ישראלכיכר השבת10
כחודש וחצי אחרי חיסולו של מפקד כוח קודס האיראני, בארגון הטרור הלבנוני הציבו פסל ענק בדמותו של קאסם סולימאני מטרים מהגבול - כשהוא נראה מצביע לעבר ישראל (חדשות)
מרגש: בית כנסת שופץ ע"י ממשלת מצריםמרגש: בית כנסת שופץ ע"י ממשלת מצריםאריאל ליבא6
הממשלה המצרית שיפצה, והטקס נערך ברוב פאר והדר: צפו בתיעוד נרחב מפתיחת מרכז מורשת יהודי בתוך בית הכנסת העתיק 'אליהו הנביא' באלכסנדריה שבמצרים (העולם הערבי)
מפיק: איציק אוחנהאיראן שלאחר סולימאני; אוהד חמו בראיוןישי כהן2
לאחר שחזר מצילומי סדרת הכתבות 'הכי קרוב לאיראן', פרשן חברת החדשות, אוהד חמו, התארח באולפן 'כיכר' וסיפר על האיראנים שפגש, הסכנה שחש ומה יקרה בעזה? (אקטואליה)
סולימאני, עם מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללהאיראן: 'רצח סולימאני יוביל לשחרור ירושלים'דוד הכהן1
לפי דובר משמרות המהפכה האיראניים, מבצע החיסול המזהיר של ארה"ב יוביל בסופו של דבר ל"שחרור ירושלים מידי הציונים" • וגם: חיזבאללה מתמודד עם חיסרון סולימאני (עולם)
מפיק: איציק אוחנהאוהד חמו: אם היו תופסים אותי הייתי נשחטישי כהן3
הפרשן לענייני ערבים של 'חדשות 12', אוהד חמו, חזר מצילום סדרת הכתבות 'הכי קרוב לאיראן', בגרמניה ובטורקיה, ומספר באולפן 'כיכר השבת' על הרגעים שחש סכנה לחייו (אקטואליה)
חמאס החליט על הפסקת הפרחת בלוני נפץחמאס החליט על הפסקת הפרחת בלוני נפץב. ניסני5
כלי תקשורת ברצועת עזה מדווחים כי ארגוני הטרור ברצועה הסכימו אמש, לאחר פגישה עם משלחת המודיעין המצרית, על הפסקת הפרחת בלוני הנפץ לעבר יישובי הדרום (צבא, ביטחון)
תיעוד דרמטי: כוחות טורקים מפילים מסוקתיעוד דרמטי: כוחות טורקים מפילים מסוקיוסי נכטיגל2
תושבים מקומיים בסוריה פרסמו ברשתות החברתיות תיעוד דרמטי מרגעי הפלת מסוק סורי על ידי כוחות טורקים • טורקיה תקפה עשרות יעדים סוריים בתגובה להריגת 5 מחייליה (עולם)
לאחר 'צבע אדום': צפו בירי החמאס לישראללאחר 'צבע אדום': צפו בירי החמאס לישראלב. ניסני
בדקות האחרונות, נשמעה אזעקת צבע אדום באזור שער הנגב, צה"ל הודיע כי זוהה שיגור אחד מכיוון רצועת עזה לישראל. ככל הנראה השיגור נפל בשטח פתוח באזור (ביטחון)
אילוסטרציה, שיגור חלליתכשלון חרוץ: בפעם ה-3 איראן נכשלה בשיגוריוסי נכטיגל
לאחר שני ניסיונות קודמים, גם הפעם האיראנים נכשלו, והלווין 'זפאר' ששיגרו לחלל לא הצליח לצאת מכדור הארץ. האמריקנים כועסים על השיגור ומכנים זאת 'פרובקציה' (ארץ)
איראן הציגה את הטיל המשודרג: ראאד 500איראן הציגה את הטיל המשודרג: ראאד 500כיכר השבת1
במסיבת עיתונאים שערכו בכירי משמות המהפכה, הציגו את הטיל החדש ששוקל מחצית מהטיל המדוייק שהיה להם, אך למרות זאת מגיע לאותו מרחק של 200 קילומטרים. צפו (עולם)
צפו: יו"ר פרלמנט זרק לפח את עסקת המאהצפו: יו"ר פרלמנט זרק לפח את עסקת המאהכיכר השבת2
יושבי הראש של בתי המחוקקים במדינות ערב התכנסו בבירת ירדן כדי לדון בתכנית השלום של נשיא ארה"ב. הנציג הכווייתי זרק את התדפיס: "מקומה בפח הזבל של ההיסטוריה" (בעולם)
תקיפה בסוריה. ארכיוןדיווח: צה"ל תקף מוצבים של איראן בדמשקדוד הכהן
כלי תקשורת בסוריה מדווחים כי ישראל תקפה מוצבים של איראן בדמשק • סוריה טענה: "מערך ההגנה האווירית יירט מטרות עוינות" • בישראל לא מתייחסים לדיווחים (צבא וביטחון)
לאחר פגישת נתניהו: הבכיר הסודני התפטרלאחר פגישת נתניהו: הבכיר הסודני התפטרכיכר השבת1
לאחר הפגישה ההיסטורית, בין נשיא סודן לראש הממשלה הישראלי, החליט אחד הבכירים בממשל הסודני להגיש את התפטרותו וזאת כאות מחאה על הפגישה של הנשיא (בעולם)
#נתניהו-וירוס: צפו באיום של משגרי הבלונים#נתניהו-וירוס: צפו באיום של משגרי הבלוניםכיכר השבת5
גם היום הוזעקו חבלני המשטרה לזירות שונות בהם נחתו בלוני תבערה שנורו מרצועת עזה לעבר ישראל • יחידת הבלונים פרסמה היום תיעוד חדש של השיגורים מעזה (חדשות)
חלק מהרכבים שניזוקוניקב צמיגי רכבים רבים בפתח תקווה - ונעצרכיכר השבת
תושב פתח תקווה נעצר על-ידי המשטרה מספר ימים לאחר שניקב צמיגי עשרות רכבים בעיר. הוא שוחרר למעצר בית, לאחר יומיים והיום הוגש נגדו כתב אישום ובקשת מעצר (בארץ)
צפו באיום: בלוני תבערה עם רימוני גז מדמיעצפו באיום: בלוני תבערה עם רימוני גז מדמיעכיכר השבת1
יחידת משגרי הבלונים ברצועת עזה מפרסמת ניסוי חדש שביצעו היום של שיגור בלון אליו מחובר רימון גז מדמיע, אותו הם מאיימים להתחיל לשגר לעבר שטחי ישראל • צפו (חדשות)
דיווח: צינור הגז בין ישראל למצרים - פוצץדיווח: צינור הגז בין ישראל למצרים - פוצץב. ניסני1
ברשתות החדשות המצריות ובאל ג'זירה, מדווחים בשעה האחרונה, על פיצוץ של צינור הגז בין ישראל למצרים, שנמצא בצפון סיני. נכון לעכשיו, אין אימות רשמי של המצרים (חדשות)
גלריה: התפרעויות הערבים ביו"ש וברצועהגלריה: התפרעויות הערבים ביו"ש וברצועהכיכר השבת4
במחאה על פרסום עסקת המאה של הנשיא טראמפ, יצאו היום אלפי פלסטינים לרחובות • התפרעויות נרשמו במרבית הערים הערביות ביהודה ושמרון, וברצועת עזה (העולם הערבי)
צפו: הפלסטינים זועמים ומפגינים ברחובותצפו: הפלסטינים זועמים ומפגינים ברחובותכיכר השבת9
ברשות הפלסטינית ובחמאס מאחדים כוחות למאבק בתכנית השלום של ממשל טראמפ: "דואגים לאינטרס הפלסטיני" • שגרירות ארה"ב בישראל קראה לאזרחיה להיזהר • צפו (ארץ)
צפו: חסן נסראללה נפגש עם זינב סולימאניצפו: חסן נסראללה נפגש עם זינב סולימאניכיכר השבת5
מזכ"ל ארגון הטרור הלבנוני נפגש עם הבת של מפקד כוח קודס, קאסם סולימאני • נסראללה אמר לה: "אללה נתן לאביך לסיים את חייו בתור שאהיד. זה הדבר הכי יפה שיש" (חדשות)
תעלומה בסוריה: מי פוצץ את צינור הנפט?תעלומה בסוריה: מי פוצץ את צינור הנפט?כיכר השבת
אחרי כמה חודשים, צוללנים שוב הטמינו פצצות בסמוך לצינורות הנפט התת-ימיים בסוריה. היקף הנזק לא ידוע, וצוותים טכניים מטעם משרד הנפט הסורי בודקים (אקטואליה)
עסקת המאה: הפלסטינים שרפו את 'טראמפ'עסקת המאה: הפלסטינים שרפו את 'טראמפ'כיכר השבת
בעזה הפגינו פלסטינים זועמים נגד תכנית השלום אותו צפוי להציג מחר ממשל טראמפ. בין היתר, שרפו את דגלי ישראל וארה"ב, ובובה בדמותו של הנשיא האמריקאי • תיעוד (חדשות)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

עדכונים
כיכר facebook