dsrv  tuyhxy  vpruhey ak..  אברהם יוסף
נתניהו מקבל את גופתו של באומלדיווח: סוריה מחפשת אחר נעדרים ישראלים
י"ז בסיון תשעט | 20.06.19
חיפושים נערכים בסוריה אחר חללים ונעדרים ישראלים נוספים. החיפושים נעשים בעידוד ותמיכת רוסיה. המשטר בסוריה מטיל איפול על הסוגיה הרגישה (העולם הערבי)
נשיא איראן רוחאני ונשיא ארה"ב טראמפמשמרות המהפכה: יירטנו מל"ט ריגול של ארצות הבריתיוסי נכטיגל2
סוכנות הידיעות האיראנית דיווחה הלילה כי משמרות המהפכה הצליחו ליירט מטוס ריגול ללא טייס של ארה"ב שחדר לשטח איראן. צבא ארצות הברית מכחיש: "לא היה מל"ט בשמי איראן" (חדשות, עולם)
תומכים בקטאר בתוך רצועת עזהדיווחים: ישראל עצרה העברת כספים לעזהדניאל הרץ1
על פי דיווחים בתקשורת בלבנון, ישראל עצרה את העברת חלק מהמיליונים של קטאר לרצועת עזה. בקטאר וברצועת עזה טוענים כי הכספים יועברו בסופו של דבר (בעולם הערבי)
תמונתו של מורסי במצריםדיווח: מוחמד מורסי נטמן בהלוויה מצומצמתיוסי נכטיגל2
כלי תקשורת ערבים מדווחים כי גופתו של נשיא מצרים לשעבר מוחמד מורסי נקברה בטקס מצומצם בהשתתפות בני משפחתו ועורכי דינו • 'האחים המוסלמים: מורסי נרצח (עולם)
מוחמד מורסידיווח: נשיא מצרים המודח מוחמד מורסי מתיוסי נכטיגל2
במצריים מדווחים כי הנשיא לשעבר ואיש 'האחים המוסלמים', מוחמד מורסי, שעלה לשלטון לאחר הדחת מובארק, מת היום במהלך דיון במשפטו. על מורסי נגזרו 20 שנות מאסר (בעולם)
נתניהו, לצד ה'ארכיון'איראן: נעצר חשוד בהברחת 'ארכיון הגרעין'כיכר השבת
בטהרן טוענים כי חשפו רשת אמריקנית שריגלה באמצעות לוחמת סייבר, ועצרו סוכני CIA • באופוזיציה טוענים כי בכירים במשמרות המהפכה נעצרו בחשד כי סייעו לישראל (אקטואלי)
מוחמד בן סלמןיורש העצר הסעודי בן סלמן מאיים על איראןדניאל הרץ2
הנסיך מוחמד בן סלמן, האיש החזק בממלכה הסעודית, פותח בראיון לעיתון 'א-שראק אל אוואסט' את כל הנושאים הלחוצים והכואבים ואפילו המביכים ביותר של הממלכה (העולם הערבי)
ביבי עונה לזריף: לא נאפשר לכם נשק גרעיניביבי עונה לזריף: לא נאפשר לכם נשק גרעינייוני גבאי4
ראש הממשלה בנימין נתניהו מגיב הערב לשר החוץ של איראן מוחמד זריף: "שוב משקר, איראן היא זו שמאיימת בגלוי בהשמדה. לא נאפשר לאיראן לפתח נשק גרעיני" (אקטואליה)
אבו מאזןאבו מאזן זועם: 'שעסקת המאה תלך לעזאזל'יוסי נכטיגל4
יו"ר הרשות הפלסטינית מצהיר שוב על התנגדותו לתכנית השלום של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ, ובברכה לקראת החג המוסלמי, הביע תקווה שהיא "תלך לעזאזל" (העולם הערבי)
איפה הכסף? החשיפה מביכה את אבו מאזןאיפה הכסף? החשיפה מביכה את אבו מאזןיוסי נכטיגל
ראש הממשלה הפלסטיני אמר היום, "אנחנו בקריסה, בקרוב לא יהיה לנו איך לשלם משכורות אז ניאלץ לשלוח אנשי ביטחון הביתה", במקביל לדיווח על העלאת משכורות השרים (בעולם)
שמיה של אידליב בוערים מפצצות הזרחן הרוסיות • צפושמיה של אידליב בוערים מפצצות הזרחן הרוסיות • צפויוסי נכטיגל3
229 אזרחים הרוגים, 727 פצועים וכ-250 אלף איש שנמלטו מביתם - אלו תוצאות ההפגזות של מטוסי רוסיה וסוריה נגד המעוז האחרון של המורדים. ה'זרחן' בפעולה • תיעוד (בעולם)
נסראללה'מלחמה בין ארה"ב לאיראן - תפגע בישראל'יוסי נכטיגל6
מנהיג חיזבאללה, נסראללה, מגיב לאפשרות כי ארצות הברית בראשות טראמפ תפתח במלחמה נגד איראן, הפורשת עליו את חסותה, ומאיים כי מי שיינזקו מכך הם "הציונים" (עולם ערבי)
מנהיג חמאס סינוואר מאיים בירי לתל אביבמנהיג חמאס סינוואר מאיים בירי לתל אביבדניאל הרץ17
בכינוס שנערך ברצועה איימו מנהיגי ארגוני הטרור להחריף את המאבק כנגד ישראל, כשהם מתייחסים לתכנית השלום של טראמפ וטוענים כי מטרתה פגיעה בפלסטינים (העולם הערבי)
הרש"פ נגד הסדנה הכלכלית של טראמפהרש"פ נגד הסדנה הכלכלית של טראמפכיכר השבת2
ברשות הפלסטינית הודיעו רשמית כי לא ישתתפו בסדנה הכלכלית עליה הכריז הבית הלבן במסגרת תכנית המאה • ראש הממשלה הפלסטיני הודיע: נתנתק כלכלית מישראל (מדיני)
זביידי בראיון ליחזקאלי; הראיון המלאההצגה של "המחזיר בתשובה" זביידי • צפואלי רוטמן15
כשצבי יחזקאלי ערך את הכתבה על ימיו של זביידי כ'מחבל לשעבר', הוא לא ידע שמי ש'החזירו בתשובה' ממשיך לפגע. "מחבל לא יכול לקבל את הקיום שלנו", הוא אומר ל'כיכר' (ארץ)
אילוסטרציהשוב איראן? מל"ט תקף צינורות נפט סעודייםדניאל הרץ
המתיחות במפרץ הפרסי מטפסת מרגע לרגע לאחר שהסעודים דיווחו על פגיעה בצינורות הנפט שלהם בידי מל"ט. במקביל טענו המורדים החות'ים שהם אחראים (העולם הערבי)
אילוסטרציהשתי ספינות סעודיות נפגעו בפיגוע בפוג'יירהדניאל הרץ
המתיחות במפרץ הפרסי עולה לאחר שהבוקר הודו הסעודים כי שתי ספינות שלהם נשרפו בפיגוע אתמול מול נמל פוג'יירה במסגרתו נפגעו ונשרפו מיכליות נפט גדולות (העולם הערבי)
ההרס בעזהמנהיג הג'יהאד האיסלאמי: "בקיץ - מלחמה"כיכר השבת11
מנהיג הג'יהאד האיסלאמי, זיאד נחאלה, העריך בראיון לרשת "אל מיאדין" כי במהלך הקיץ הקרוב תפרוץ מלחמה מול ישראל ואומר כי הסבב האחרון היה "רק תרגיל באש חיה" (אקטואליה)
חמאס מודה: ה'בלדר' שחוסל - טרוריסט בכירחמאס מודה: ה'בלדר' שחוסל - טרוריסט בכיריוסי נכטיגל12
אל-חודרי שחוסל אתמול מן האוויר, בפעולה ישראלית מוצלחת, לא היה רק אחראי להעברת כספים מאיראן לארגוני הטרור ברצועה: צפו בסרטון השבחים בו מתועדים מעשיו (אקטואליה)
עזה: כך מל"ט 'הוריד' בנין בן 11 קומות  • צפועזה: כך מל"ט 'הוריד' בנין בן 11 קומות • צפוכיכר השבת30
טרם ידועות תוצאות התקיפה שביצע מל"ט של חיל האוויר, ברצועת עזה, בו התמוטטו 11 קומותיו של בנין מגורים בשם 'אבו קמר' בשכונת סברה • צפו בתיעוד ההפצצה (עולם ערבי)
הרס עצום: תיעוד נרחב מתוך עזה המופגזתהרס עצום: תיעוד נרחב מתוך עזה המופגזתכיכר השבת47
מראות של בניינים הרוסים ואזרחים עצובים למראה חייהם שנחרבו אל מול עיניהם - מגיעים בשעות האחרונות מלב הרצועה - המפוגזת כל העת בידי "האויב הציוני". צפו (חדשות)
צפו: המוני עזתים צוהלים מהרקטות לישראלצפו: המוני עזתים צוהלים מהרקטות לישראלכיכר השבת16
אלפים מתושבי עזה וחברון מילאו לפנות בוקר את רחובותיהם הראשיים של הרצועה, וצפו בשאגות שמחה במטחי הרקטות שירו חבריהם המחבלים לעבר ערי ישראל • צפו (עולם ערבי)
פת"ח: היהודים נרצחו בגלל האופי שלהםפת"ח: היהודים נרצחו בגלל האופי שלהםיוסי נכטיגל14
הארגון הפלסטיני, בראשו עומד אבו מאזן, מצדיק את רציחת היהודים בשואה באמצעות סיפור מסולף שלכאורה מדגים את האופי היהודי, שהיה לטענתם הסיבה לשואה (העולם הערבי)
מנהיג דאע"ש ש'חוסל' הופיע בסרטון חדשמנהיג דאע"ש ש'חוסל' הופיע בסרטון חדשב. ניסני12
בעבר נטען שהוא חוסל, אך ארגון דאע"ש' פרסם תיעוד חדש של המנהיג אל-בגדדי שהתבטא: 'שמעתם את החדשות שנתניהו זכה לעמוד בראש ממשלת היהודים?' (העולם הערבי)
אחרי שנים: כך הוברחו מצות לילדים יהודים ברצועת עזהאחרי שנים: כך הוברחו מצות לילדים יהודים ברצועת עזהיוסי נכטיגל16
שנים לאחר שהאב הערבי נמלט לרצועת עזה יחד עם ילדיו שנולדו לאם יהודייה, הסבתא נפגשה לראשונה עם הנכד המתגורר ברצועה והעבירה דרכו מצות עבודת יד לשאר הנכדים. צפו (בארץ)
דאע"ש: אלו המחבלים מהטרור בסרי לנקהדאע"ש: אלו המחבלים מהטרור בסרי לנקהב. ניסני11
ארגון הטרור הקיצוני דאע"ש פרסם תיעוד וידאו של המחבלים ביצעו את שורת הפיגועים בסרי לנקה, מתקפת טרור שהביאה למותם של 310 אזרחים ולמעלה מ- 500 פצועים (אקטואליה)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

כיכר facebook