ישיבת חברון  מלך..  גד אלבז  ישיבות
טורקי לארדואן: תפסיק לשקר בשביל בחירותטורקי לארדואן: תפסיק לשקר בשביל בחירות
י"א בסיון תשעח | 25.05.18
התנהגותו של נשיא טורקיה מול ישראל מעוררת ביקורת עליו גם בארצו. מי שהיה מנכ"ל משרדי טורקיש איירליינס בישראל פנה במכתב נוקב לארדואן "לא מפחד ממך, תפסיק לשקר" (העולם הערבי)
תקיפה בסוריה, ארכיון - דיווחים בסוריה: תקיפה נוספת בשדה תעופהדיווחים בסוריה: תקיפה נוספת בשדה תעופהדניאל הרץ
הלילה דיווחה סוכנות הידיעות הרשמית הסורית על תקיפת טילים על שדה תעופה ליד העיר חומס. על פי דיווחי האופוזיציה הסורית במקום מחסני נשק של חיזבאללה (בעולם)
דאעש מציג: ההוכחה שישראל תקפה בסינידאעש מציג: ההוכחה שישראל תקפה בסיניכיכר השבת2
סוכנות הידיעות של דאעש פרסמה קטע וידאו שבו נראה טיל ועליו כיתוב ישראלי בחצי האי סיני. לטענת פעילי הארגון, כלי טיס ישראלים מבצעים תקיפות רבות באזור. צפו בווידאו (עולם)
אילוסטרציה - נחשף: בלב המדבר באירן - מפעל טילים סודינחשף: בלב המדבר באירן - מפעל טילים סודיאלי רוטמן3
חוקרי נשק מקליפורניה צפו בתכנית טלוויזיה ששודרה באיראן על חייו של מדען צבאי שנהרג בעת פיצוץ מסתורי במתקן טילים, והממצאים שהתגלו לעיניהם הדהימו אותם (אקטואליה)
בעיתון שאבו מאזן קרא: 'חייל מרעיל פעוטה'בעיתון שאבו מאזן קרא: 'חייל מרעיל פעוטה'אלי רוטמן8
בתמונה שהועלתה בעמוד הפייסבוק הרשמי של אבו מאזן, המחלים בבית החולים, הוא נראה יושב וקורא עיתון - שבגבו נראית קריקטורה מבחילה ואנטישמית נגד חיילי צה"ל (חדשות)
טילי נ"מ בשמי סוריה - דיווח: הרוסים יירטו מל"ט בשמי צפון סוריהדיווח: הרוסים יירטו מל"ט בשמי צפון סוריהדניאל הרץ1
על פי כלי תקשורת ערבים ירו הרוסים טילי נ"מ כנגד מל"ט שהתקרב לבסיס חיל האוויר הרוסי בסוריה "חמימים" ליד לטקיה. הרוסים אישרו את הירי. הרקע לא ידוע (העולם הערבי)
מתוך הסרטון הקשה לצפייה - פלסטיני הצית את עצמו: נגד השלטון בעזהפלסטיני הצית את עצמו: נגד השלטון בעזהאלי רוטמן10
פתחי חרב, אב לשני ילדים, הצית את עצמו תוך שהוא חוזר שוב ושוב על המלים "תקולל הממשלה". לדברי חבריו, הוא נקט במעשה קיצוני כדי למחות על מצוקתו הכלכלית (חדשות)
צפו: כך ערבים תקפו בחור חסידי בשער שכםצפו: כך ערבים תקפו בחור חסידי בשער שכםקובי רוזן18
בחור חסידי שעשה הערב (ראשון) את דרכו בחזרה מתפילה ברחבת הכותל המערבי הותקף באלימות על ידי הערבים המקומיים שהשליכו לעברו אבנים ובקבוקים. תיעוד (חרדים)
הנשיא ארדואן - ארדואן השווה  בין "זוועות הנאצים" לצה"לארדואן השווה בין "זוועות הנאצים" לצה"ליוסי נכטיגל5
נשיא טורקיה רג'פ טאיפ ארדואן תקף את פעילות ישראל בגבול עם רצועת עזה ומניעת כניסת מחבלים לשטח ישראל ואמר: "אין הבדל בין זוועות הנאצים לפעולות ישראל בעזה" (בעולם)
אבו מאזן - סובל מחום: אבו מאזן אושפז בבית חוליםסובל מחום: אבו מאזן אושפז בבית חוליםיוסי נכטיגל11
יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן פונה לבית החולים בראמללה לאחר שסבל מחום. מנהל בית החולים אמר כי "מצבו הבריאותי של אבו מאזן מניח את הדעת" (חדשות)
תיעוד: כך הושפל השגריר הישראלי בטורקיהתיעוד: כך הושפל השגריר הישראלי בטורקיהיוסי נכטיגל18
הטורקים השפילו את השגריר הישראלי איתן נאה, שגורש בהוראת הנשיא רג'פ טאיפ ארדואן. לעיני המצלמות שהוזמנו לשדה התעופה, נדרש נאה לעבור בידוק מחמיר. צפו (בעולם)
אבו מאזן - "הליך פשוט": אבו מאזן אושפז וינותח באוזנו"הליך פשוט": אבו מאזן אושפז וינותח באוזנואלי רוטמן12
היו"ר הקשיש של הרשות נכנס לחדר הניתוח בביה"ח ברמאללה כדי לעבור טיפול כירורגי פולשני באוזן, לא לפני שהספיק להכריז על 3 ימי אבל ביו"ש לרגל מהומות עזה (עולם)
נסראללה מאיים: "העורף בישראל לא מוכן"נסראללה מאיים: "העורף בישראל לא מוכן"דניאל הרץ13
מזכ"ל ארגון הטרור השיעי, חיזבאללה, התייחס לתקיפה הישראלית בסוריה וטען כי הייתה אף גדולה יותר ממה שישראל אמרה. לדבריו, טילים הגיעו לצפת ולטבריה (העולם הערבי)
החמאס לתושבי עוטף עזה: "לא נמות לבד"החמאס לתושבי עוטף עזה: "לא נמות לבד"כיכר השבת21
לקראת "צעדת המיליון" של תושבי עזה המתכוונים לפרוץ בהמוניהם את גדר הגבול עם ישראל, אליה נערך צה"ל בכוננות שיא, מפרסם חמאס סרטון איומים חדש. צפו (חדשות)
ארדואן: ישראל דוחפת את האזור למלחמהארדואן: ישראל דוחפת את האזור למלחמהדניאל הרץ5
הנשיא הטורקי שוב תוקף את ישראל ומאשים אותה בדחיפת האזור למלחמה. ארדואן התייחס לתקיפה הישראלית בסוריה ואמר כי "ישראל נוהגת בתוקפנות יתר" (העולם הערבי)
הפצצת מנהרת חמאס, הערב - 'תקיפת צה"ל - ניסיון למנוע  הפגנות השיבה''תקיפת צה"ל - ניסיון למנוע הפגנות השיבה'ב. ניסני
בארגון הטרור חמאס התייחסו לתקיפת צה"ל הערב ברצועה, בה הושמדה מנהרת טרור נוספת בסמוך לגבול וטענו כי מדובר בניסן למנוע השתתפות בהפגנות השיבה בשבוע הבא (בארץ)
התקיפה הישראלית על משגר הטילים - התקשורת בסוריה: 'אנשים בורחים מישראל'התקשורת בסוריה: 'אנשים בורחים מישראל'יוסי נכטיגל5
התקשורת הסורית מתמודדת עם התקיפות הישראליות בסוריה בדרך לא מקורית במיוחד. על פי הדיווחים הסורים "ישראל הוכתה" וכי ישראלים מנסים להימלט מישראל (העולם הערבי)
תיעוד מדמשק: כך  נראים ניסיונות היירוטתיעוד מדמשק: כך נראים ניסיונות היירוטכיכר השבת3
בכלי התקשורת בסוריה מתפרסמים הבוקר תיעודי וידאו מהרגעים בהם מערכת ההגנה הסורית מנסה ליירט טילים של חיל האוויר הישראלי מעל לשמי דמשק. צפו בוידאו (ביטחון)
חסן נסראללה חוגג ומאיים על ישראל: "אין  לנו זמן לבזבז"חסן נסראללה חוגג ומאיים על ישראל: "אין לנו זמן לבזבז"דניאל הרץ5
מזכ"ל ארגון הטרור חיזבאללה, חגג את התוצאות הלא רשמיות של הבחירות לפרלמנט הלבנוני, בהן גדל כוחו של מחנה חיזבאללה משמעותית עם יותר ממחצית המושבים (בעולם)
הלוויות ההרוגים בפיצוץ בעזה - מנהיג חמאס: "חשפנו מאות פעולות ריגול"מנהיג חמאס: "חשפנו מאות פעולות ריגול"יוני גבאי6
לאחר מותם של שבעה מחבלים מארגון הטרור חמאס בפיצוץ מסתורי בסוף השבוע ברצועה, מאיים מנהיג הארגון בנקמה, ומצהיר כי ארגונו חשף מאות פעולות מודיעין בעזה (חדשות)
ששת ההרוגים - מנהיג חמאס מבטיח: "נחזיר מכות לאויב"מנהיג חמאס מבטיח: "נחזיר מכות לאויב"אלי רוטמן20
שעה ארוכה בערה זירת הפיצוץ בדיר אל בלח, בה מצאו את מותם שישה מחבלים מהחמאס - שמצידו כמובן מיהר להאשים את ישראל. כעת מתברר שמדובר בבכירי מודיעין (עולם ערבי)
איסמעיל הנייה - בחמאס חוששים שישראל תתנקש בהנייהבחמאס חוששים שישראל תתנקש בהנייהיוסי נכטיגל5
בארגון החמאס הגבירו בימים האחרונים את האבטחה סביב מנהיג הארגון ברצועת עזה, איסמעיל הנייה ובכירים נוספים. זאת בשל החשש שישראל תתנקש בחייהם (העולם הערבי)
זירת הפיצוץ - פיצוץ מסתורי בעזה: שבעה פלסטינים נהרגופיצוץ מסתורי בעזה: שבעה פלסטינים נהרגויוני גבאי11
שישה מחבלים נהרגו הערב בפיצוץ מסתורי במרכז רצועת עזה, ככל הנראה בזמן שעסקו בפירוק טיל מימי 'צוק איתן' • בזרוע הצבאית של חמאס מאשימים את ישראל (צבא וביטחון)
המחבל פאדי אל בטש וזירת החיסול - מלזיה: נמצא הנשק בו חוסל מהנדס חמאסמלזיה: נמצא הנשק בו חוסל מהנדס חמאסיוסי נכטיגל1
מפקד משטרת מלזיה עדכן הצהריים במהלך מסיבת עיתונאים כי נמצא הנשק בו חוסל מהנדס חמאס. לדבריו, המחסלים נמלטו באופנוע ולאחר מכן ברכב מסחרי שהמתין להם (בעולם)
אבו מאזן. מתנצל - אבו מאזן: "אני מתנצל בפני העם היהודי"אבו מאזן: "אני מתנצל בפני העם היהודי"קובי רוזן8
אחרי שספג ביקורת מכל מנהיגי העולם, פרסם יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן התנצלות על דבריו האנטישמיים כנגד היהודים: "לבני הדת היהודית, אני מתנצל בפניהם" (חדשות)
מוחמד השישי, מלך מרוקו - מרוקו גירשה את השגריר האיראני מרבאטמרוקו גירשה את השגריר האיראני מרבאטדניאל הרץ4
רבאט הודיעה כי היא סוגרת את השגרירות שלה בטהרן ותגרש את שגריר איראן במרוקו משום שאיראן וחיזבאללה מאמנים מורדים מתנועת המורדים "חזית הפוליסריו" (העולם הערבי)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

עדכונים
כיכר facebook