יחיא סינוואריחיא סינוואר, מנהיג חמאס בעזה, נדבק בקורונה
ט"ו בכסלו תשפא | 01.12.20
על פי הודעה רשמית שהוציא ארגון הטרור החמאס בעזה, מנהיגו, יחיא סינוואר, נדבק בנגיף הקורונה, וכעת הוא שוהה בבידוד. לטענתם, "הוא ממשיך בעבודתו כרגיל" (העולם הערבי)
זירת החיסול מיום שישיישראל? קצין בכיר איראני חוסל על ידי מזל"טאלי דן2
מוסלם שהדאן, קצין בכיר הנמנה על משמרות המהפכה האיראניים, חוסל אמש ע"י מזל"ט בגבול עיראק-סוריה. לעת עתה, האיראנים לא מאשרים ולא מכחישים את הדיווח (ערבים)
אבי תוכנית הגרעין והרכב שחיסל אותובעקבות החיסול באיראן: חשש לפגיעה בישראלים - בדובאייוסי נכטיגל8
החיסול הדרמטי של אבי תכנית הגרעין של המשטר השיעי - חיסול שיוחס לישראל וגרר הבטחות נקם, גרם למטה ללוחמה בטרור להוציא אזהרת מסע למדינה שרק עכשיו נירמלנו איתם את היחסים (עולם)
רכב הניסאן, שהשמיד את עצמו בתום הירימדהים: חיסול פחריזאדה בוצע בשלט רחוקיוסי נכטיגל19
בניגוד לידיעות כי אבי תוכנית הגרעין האיראנית חוסל בידי חמושים, שהגיחו אחרי פיצוץ רכבים, סוכנות הידיעות המזוהה עם המשטר השיעי מדווחת פרטים שונים ודרמטיים (אקטואלי)
נשיא איראן חסן רוחאניבאיראן הפגינו: נקמה על החיסול - שתל אביב תישרף באשיוסי נכטיגל28
בהפגנה בטהרן הציתו דגלי ישראל וארה"ב • בשלט שהחזיק מפגין נכתב בעברית: "נקמה פירושה שתל אביב תישרף באש" • באיראן טוענים: המדען שחוסל עסק בחיסון לנגיף הקורונה (אקטואליה)
תיעוד: זירת החיסול של מוחסן פחריזאדהתיעוד: זירת החיסול של מוחסן פחריזאדהקובי אטינגר15
מוחסן פחריזאדה, מי שמכונה כ'אבי הפצצה הגרעינית של איראן' ו'ההיעד מספר 1 של המוסד הישראלי', חוסל בערב שבת בירי מטווח אפס בסמוך לטהרן. צפו בזירת החיסול (עולם)
הרופא החשוד, עם בני משפחתוהחשוד כ'מרגל ישראלי' באיראן - יוצא להורגאלי דן61
מאבק ארגוני זכויות האדם, להצלתו של אחמד רזא ג'לאלי מהגרדום, ככל הנראה נכשל, לאחר שהוצאתו להורג באשמה כי סייע למוסד לחסל מדעני גרעין עברה אישור סופי (אקטואלי)
אשקלון: אזעקת צבע אדום; "שמענו יירוט"אשקלון: אזעקת צבע אדום; "שמענו יירוט"ב. ניסני8
לפני זמן קצר הופעלה אזעקת צבא אדום בעיר אשקלון ובאיזור התעשייה הדרומי בעיר. תושבים מדווחים, כי שמעו פיצוץ חזק • דו"צ: "זוהה שיגור אחד" (ביטחון)
איראן מאיימת: מלחמה כוללת במזרח התיכוןאיראן מאיימת: מלחמה כוללת במזרח התיכוןיוסי נכטיגל16
הדיווחים כי נשיא ארה"ב טראמפ שקל לנצל את השבועות שנותרו לכהונתו בתפקיד כדי לתקוף את מתקני הגרעין באיראן, מעוררים חשש רב במדינה, ובהתאם - האיומים הקשים (עולם)
ניצב דורון ידיד בהקמת יחידת מש"ח, בינואר 2020הטלטלה בתחנה: מרכז השיטור החרדי יסגר?חיים גולדברג10
כשנה בלבד אחרי הקמתה של יחידת מש"ח בתחנת לב הבירה בירושלים, היחידה עומדת בפני סכנת סגירה - בצל הטלטלה שהיא חווה בעקבות הדחת המפקד; הסיפור המלא (אקטואליה)
נתניהו, היוםנתניהו מגיב: 'מי שתוקף אותנו - דמו בראשו'כיכר השבת7
התקיפה הישראלית הרשמית נגד מטרות של צבא סוריה: ראש הממשלה מבהיר כי לא נאפשר התבססות צבאית איראנית בסוריה. נתניהו איים: לא נאפשר ניסיון של תקיפה נגדנו (צבא)
וואליד מועלםהלילה: שר החוץ הסורי וואליד אל מועלם מתדניאל הרץ17
שר החוץ של סוריה, וואליד אל-מועלם, מת הלילה בגיל 79. הטלוויזיה הסורית שדיווחה על מותו לא מסרה פרטים על סיבת המוות. אל מועלם האשים את ישראל במצב בסוריה (בעולם)
אילוסטרציההמבצע בטהרן: בת המחבל היתה יעד חיסוליוסי נכטיגל61
הולכים ומתבררים פרטי המבצע הנועז של המוסד בלב טהרן: מרים - כלתו לשעבר של בן לאדן - היתה על כוונת הירי. אביה, בכיר אל קאעידה שחוסל, התחזה למרצה להיסטוריה (בעולם)
עבאס ספד לעריקאת: 'שהיד גיבור' • צפועבאס ספד לעריקאת: 'שהיד גיבור' • צפודוד הכהן15
נאום השהידים של יו"ר הרשות: "אני מפאר ומרומם את השהידים הגיבורים שלנו", אמר אבו מאזן בדברי פרידה לעריקאת וזיכרון ליום השנה ה-6 למות יאסר ערפאת (חדשות)
סאיב עריקאתהבכיר הפלסטיני סאיב עריקאת מת בישראלקובי רוזן70
בכיר הרשות הפלסטינית ומי שתיווך במשך שנים רבות בין ישראל לפלסטינים, מת בבית החולים הדסה מנגיף הקורונה • האיש שזכור כמי שפער את פיו נגד הגר"ע יוסף • פרופיל (ארץ)
נתניהו מציג: לאיראן יש עוד מתקן גרעיני סודילפני שטראמפ הולך: ישראל מקדמת תוכניתיוסי נכטיגל12
ממשל טראמפ, יחד עם ישראל, הסעודים ואיחוד האמירויות, מקדמים תוכנית משותפת של הטלת סנקציות נגד איראן • כל שבוע סנקציה חדשה עד להשבעתו של הנשיא הנכנס (עולם)
שריפת תמונתו של טראמפ בהפגנות פלסטיניםהפלסטינים על הפסד טראמפ: "הרוע הוסר"מישאל לוי16
הפסדו המוכרז של דונלד טראמפ בקרב שניהל על כהונה שניה בבית הלבן, נתפס בקרב ההנהגה הפלסטינית, כולל חמאס, כתבוסה של מי ש"ניסה למחוק אותנו, ונכשל" (בעולם)
אילוסטרציהאישיות ירדנית פונתה במסוק לבי"ח 'הדסה'ב. ניסני8
מסיבה שטרם ברורה, מסוק תובלה ירדני, נחת בדקות האחרונות בבית החולים הדסה עין כרם. מי שהיה על המסוק הוא בכיר בצבא הירדני שהגיע לטיפול במחלקת קורונה (בארץ)
המסיבה, אמשהשוטרים חשפו מסיבה עם 1,000 איש • צפוכיכר השבת19
שוטרי תחנת חדרת חדרה, חשפו אתמול לפנות בוקר 'מסיבת טבע', שהתקיימה אתמול סמוך לקיסריה, כאשר ההערכה היא שהשתתפו בה כ-1000 איש. המארגנים עוכבו לחקירה (בארץ)
אשכנזי עם שר החוץ הרוסיאשכנזי לרוסים: "איראן לא תתבסס בסוריה"קובי רוזן
שר החוץ אשכנזי, שנפגש היום באתונה עם עמיתו הרוסי, דן בהסכמים שחתמה ישראל עם מדינות ערב והבהיר שישראל לא תאפשר התבססות צבאית איראנית בסוריה (חדשות, מדיני)
הג'יהאד האסלאמי משגר איום: "גיוס כללי"הג'יהאד האסלאמי משגר איום: "גיוס כללי"כיכר השבת14
בעקבות הידרדרות במצבו הבריאותי של מאהר אלאח'רס, פלסטיני העצור מנהלית בישראל, מפרסם ארגון הטרור סרטון איום נגד ישראל, ומוציא הודעה על גיוס כל הפעילים (חדשות)
אחרי הסערה: מצרים הסירה את דגל ישראלאחרי הסערה: מצרים הסירה את דגל ישראלכיכר השבת7
תיעוד של השמדת ספינת מלחמה על ידי חיל הים המצרי עלה בסרטון רשמי של הצבא, ועורר סערה בישראל • הסרטון המקורי נמחק, ובמקומו פרסמו סרטון ללא דגל ישראל (חדשות)
סרטון צבאי מצרי: השמדת ספינה ישראליתסרטון צבאי מצרי: השמדת ספינה ישראליתכיכר השבת26
צבא מצרים פרסם סרטון עם תיעוד פעילות חיל הים המקומי, כולל תרגול של פגיעה באוניית מלחמה ישראלית • הסרטון, למרות הסכם השלום הקר בין המדינות • צפו (העולם הערבי)
מנסור עבאסח"כ אחד, שתי שפות ודעות שונות על הרצחכיכר השבת5
הרצח המזעזע של המורה בצרפת שעורר שיח על הנביא מוחמד, גרם לחבר הכנסת מהתנועה האסלמית לגנות את המעשה בעברית, אך בערבית - הוא נשמע אחרת • צפו (ארץ)
עריקאתהבכיר הערבי נדבק בקורונה ואושפז בהדסהכיכר השבת14
מזכ"ל אש"ף סאיב עריקאת, נדבק לאחרונה בנגיף הקורונה, מצבו הדרדר והיום הוא הובא לאשפוז בבית החולים 'הדסה' בירושלים, 'בשעות האחרות הוא נמצא במצב קשה' (חדשות)
לוחמי חמאס בעזהסגן מנהיג ארגון הטרור חמאס נדבק בקורונהדניאל הרץ14
סגן מנהיג ארגון הטרור החמאס, סאלח אל-עארורי, נדבק בנגיף הקורונה. חמאס הודיע כי אל-עארורי נקט בכל הצעדים הנדרשים וישהה בבידוד עד שיבריא מהנגיף (העולם הערבי)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

כיכר facebook