מעצרים במזרח ירושלים | אילוסטרציהמזרח ירושלים: נעצרו 5 חשודים בהשתייכות לדאעש
כ"א באייר תשפב | 22.05.22
משטרת ירושלים עצרה בסוף השבוע האחרון, חמישה חשודים מעל גיל 30, תושבי מזרח ירושלים, בחשד להשתייכות לארגון המדינה האסלאמית • מעצר החשודים הוארך (חדשות, בארץ)
מסתמן: חיזבאללה הפסידו בבחירות בלבנוןמסתמן: חיזבאללה הפסידו בבחירות בלבנוןציקי ברנדוין3
על פי תוצאות ראשוניות מהבחירות בלבנון עולה כי חיזבאללה איבדה את הרוב בפרלמנט הלבנוני, זאת בצל אחוז הצבעה נמוך • מתחזקים: הנוצרים שנתמכו בעבר ע"י ישראל (ערבים)
הערב בג'ניןג'נין: מאות קוראים קריאות הסתה עם נשקב. ניסני19
בעצרת על פטירתו של דאוד זביידי - הלילה בג'נין, השתתפו מאות אנשים, עשרות מהם, הניפו כלי נשק באוויר וקראו קריאות גנאי נגד חיילי צה"ל ומדינת ישראל • צפו (חדשות)
יחיא סינווארדובר חמאס: זה מה שיקרה אם סינוואר יחוסלב. ניסני44
לאחר שמנהיג חמאס רצועה, הסית המון נזעם לצאת ולטבוח ביהודים עם גרזן, במחמאס חוששים, כי ישראל מתכוונת לחסל אותו - ומשגרים איום, זה מה שיקרה אם הוא יחוסל (חדשות)
הפרופיל הפיקטיביכך פעלה 'שרה פופי' מאיראן ללכוד ישראליםב. ניסני2
השב"כ חשף היום את הפרופיל האיראני הפיקטיבי ברשתות החברתיות, שניסה לגייס ישראלים לבצע פיגועים • כך פעלה השיטה וגם: מדוע רצו לקנות שלט חוצות נגד פוטין? (חדשות)
הרצוג ואבו מאזן, בעברהרצוג לאבו מאזן; מאחל שלום ויציבות באזורב. ניסני7
לראשונה מאז החלה ההסלמה הביטחונית בישראל, נשיא המדינה הרצוג התקשר הערב לאבו מאזן, לרגל עיד אל פיטר • כמו כן, שוחח הערב הרצוג על יורש העצר האמירתי (חדשות)
השריפה שפרצה הבוקרהר הבית: פורעים ערבים הציתו שריפה; צפוחיים גולדברג17
המתפרעים הערבים שמתבצרים בהר הבית, יידו בקבוקי תבערה לעבר שוטרים, אחד הבקבוקים נפל על שטיח בכניסה למסגד וגרם לנזק ולשריפה קטנה שפרצה במסגד. צפו (ארץ)
זלנסקי, הערבזלנסקי הכריז על מלחמה במזרח; "נגן עלינו"ציקי ברנדוין4
הנשיא האוקראיני מסר הערב נאום, בו הוא הכריז על מלחמה במזרח אוקראינה. ברוסיה מעוניינים לכבוש את המזרח, כדי ליצור מסדרון יבשתי בין שטחי הבדלנים לחצי האי כרים (עולם)
מתניהו אנגלמן, הבוקרהמבקר: יש כלי פשוט להילחם נגד המחבליםקובי אטינגר15
מבקר המדינה הסביר הבוקר, כי למדינה יש כלי פשוט ואפקטיבי להשתמש כנגד מחבלים - אך היא בוחרת שלא לעשות בו שימוש; "תפעילו את כלי האכיפה" • צפו (חדשות)
תיעוד מזעזע: מחבלים ערבים הציתו את קבר יוסף שבשכםתיעוד מזעזע: מחבלים ערבים הציתו את קבר יוסף שבשכםקובי אטינגר29
כ-100 פלסטינים התפרעו הלילה בקבר יוסף שבשכם, הציתו את המתחם וניפצו חלקים מהמצבה • יוסי דגן: "הרשות הפלסטינית - דאעש. להחזיר לאלתר שליטת צה"ל בקבר יוסף" • תיעוד (חדשות)
הג'יהאד רצה לירות על ישראל - חמאס מנעהג'יהאד רצה לירות על ישראל - חמאס מנעכיכר השבת8
בצל התגברות הטרור בחרבי ישראל, ארגון הטרור הג'יהאד האיסלאמי רצה לירות מטר טילים על ישראל מעזה, אך חמאס שחושש מעימות מנע מהג'יהאד לבצע את הירי לישראל (ערבי)
הרכב המחוררתיעוד: הרכב 'הישראלי' שהמחבלים נהגו בוחיים גולדברג6
דקות לפני שנתפסו המחבלים בידי לוחמי ימ"מ - בין ג'נין לטול כרם, הם החליפו את לוחיות הרישוי - לישראליות • עוד פרטים נחשפים ותיעוד הרכב לאחר קרב היריות עם לוחמי ימ"מ (ארץ)
דאעש בישראל, תמונת ארכיוןקודם הפיגוע: נעצר בדואי התומך ב'דאעש'כיכר השבת2
המשטרה ושב"כ התירו היום לפרסם כי ביום חמישי האחרון, נעצר בדואי תושב תל שבע, בחשד לתמיכה והזדהות עם ארגון הטרור הרצחני והאכזר - דאעש; "נמצה את הדין", נמסר (ארץ)
מלך ירדן יפעל למניעת ההסלמה בירושליםמלך ירדן יפעל למניעת ההסלמה בירושליםב. ניסני2
עבדאללה מלך ירדן צפוי לבקר בשבוע הבא ברמאללה, זאת תוך ניסיון למנוע הסלמה של אירועי טרור בירושלים במהלך חודש הרמדן הקרוב • החשש בירדן: מתיחות בהר הבית (ארץ)
מל"ט איראנימיוחס לישראל: מאות מל"טים הופצצו באירןב. ניסני4
נזק אדיר לאיראן: ע"פ דיווחים זרים, צה"ל הפציץ מתקן עם מאות כלי טיס בלתי מאוישים וגרם נזק כבד למאות מל"טים • התקיפה המדוברת בוצעה עם 6 מל"טים ישראליים (חדשות)
תיעוד התקיפהנקמה איראנית: "תקפנו בסיס השייך למוסד"ציקי ברנדוין
אחרי המתקפה על הקונסוליה האמריקאית בעיראק, במשמרות המהפכה של איראן לוקחים אחריות, טוענים כי מדובר בבסיס השייך למוסד, ומאיימים על ישראל (אקטואליה, בעולם הערבי)
אילוסטרציהחמאס זמם לפגוע ביהודים בפיליפינים ונכשליוסי נכטיגל1
פעיל חמאס ניסה לגייס משתפי פעולה פיליפיניים שיפגעו בישראלים תמורת תשלום מהחמאס. הפעיל גייס איש קשר ואף החל לאמן אותו בהכנת פצצות, אולם זהותו נחשפה (ביטחון)
אבו מאזן על חיסול המחבלים: "רצח מכוון"אבו מאזן על חיסול המחבלים: "רצח מכוון"ציקי ברנדוין15
יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן התייחס היום לחיסול חוליית המחבלים בשכם וטען כי מדובר ב"רצח מכוון". עוד אמר כי "אין לנו ברירה אלא להחזיר להם מנה אחת אפיים" (העולם הערבי)
טיל ארוך טווחמסר לישראל? איראן השיקה טיל ארוך טווחציקי ברנדוין3
איראן פרסמה היום סרטון של השקת טיל חדש, לצד מוזיקה רועשת ומאיימת. הטיל החדש, טיל ארוך טווח מנסה לשגר כנראה מסר לישראל. "נמשיך לפתח את כוח הטילים" (עולם)
קריית הממשלה בטהרןבאיראן מודים: המוסד הגיע לדרגים הגבוהיםיוסי נכטיגל3
מי ששימש בעבר שר מודיעין ויועץ לנשיא רוחאני, הזהיר בראיון כי "השפעת ה'מוסד' הישראלי במדינה כל כך רחבה, שכל חבר בהנהגה האיראנית צריך לחשוש לחייו ולבטחונו" (עולם, ערבי)
ביידן. משמאל עליון - מנהיג דאעש שחוסל, שמאל תחתון - זירת החיסולביידן הודיע רשמית: מנהיג דאע"ש חוסלציקי ברנדוין10
שנים אחרי חיסולו של אבו בכר אל בגדאדי בידי צבא ארה"ב, נשיא ארה"ב ביידן מודיע היום כי כוחות צבא ארצות הברית הצליחו לחסל הלילה בסוריה את יורש אל בגדאדי (בעולם)
גנץ ביקר במפקדת הצי החמישי של ארה"בגנץ ביקר במפקדת הצי החמישי של ארה"בב. ניסני2
שר הביטחון, בני גנץ, פתח הבוקר את ביקורו הרשמי בבחריין במפקדת הצי החמישי האמריקאי, כשהוא מלווה בבכירים, המשלחות ערכו פגישות עבודה וגנץ סייר על הספינה (חדשות)
שר הביטחון נחת בבחריין לביקור מדיני רשמישר הביטחון נחת בבחריין לביקור מדיני רשמיב. ניסני
שר הביטחון גנץ נחת היום בבחריין לביקור בזק של 24 שעות, מדובר בביקור רשמי ראשון אי פעם של שר ביטחון במדינה הערבית הצדדים צפויים לחתום על מזכר שת"פ (מדיני, ערבי)
העיתון 'ערב טיימס'העיתון הערבי הפתיע: צריך שלום עם ישראליוסי נכטיגל5
עורך העיתון שמתפרסם במדינות המפרץ, מנצל את ביקור הרצוג באמירויות - וכתב טור שקורא לכווית להצטרף גם היא ל'הסכמי אברהם' עם "המדינה המתקדמת ביותר" (עולם ערבי)
הרצוג בביקור היום באמירויותמחווה אישית: הרצוג ביקר שוב בבית הנשיאיוסי נכטיגל7
נשיא איחוד האמירויות הזמין את נשיא מדינת ישראל לפגישה נוספת בארמונו שבאבו דאבי - כמחווה אישית. במהלך הביקור השני, העניק הנשיא הרצוג מתנה מיוחדת לבן זאיד. צפו (ארץ)
אוסאמה סעדי באמירה מקוממת'המתנחלים לא תתי-אדם, אלא חלאות אדם'יוני גבאי35
חבר הכנסת מהרשימה המשותפת, דיבר היום על אלימות מתנחלים, והסביר, "כולם הזדעקו על'תתי אדם', אני אומר אלה חלאות אדם"; קרעי: "חלאות זה מי ששוחט תינוקות" (חדשות)

עוד כתבות

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

כיכר facebook