חמאס שיגר רקטה; צה"ל הגיב ותקף • צפוחמאס שיגר רקטה; צה"ל הגיב ותקף • צפו
כ"ט בטבת תשפ | 26.01.20
בחמאס ממשיכים לנסות להפר את שגרת היומיום הישראלית, על ידי שליחת בלוני תבערה ורקטות. הערב, שיגרו מעזה רקטה לשטח פתוח שיורט ע"י מערכות הביטחון. צפו (חדשות)
הפלסטינים מאיימים: "יום זעם נגד טראמפ"הפלסטינים מאיימים: "יום זעם נגד טראמפ"כיכר השבת1
העסקה של נשיא ארה"ב עדיין לא פורסמה, אך בעוד ראש הממשלה נתניהו עושה את דרכו לוושינגטון, הפלסטינים כבר מסרבים: "לא תעבור ללא הסכמת העם הפלסטיני" (אקטואלי)
נתניהו ומלך ירדןבירדן מזהירים: "צעד חד-צדדי יהיה מסוכן"יוסי נכטיגל1
ראש ממשלת ירדן, עומר א-רזאז, הזהיר את ישראל מפני סיפוח חד צדדי של בקעת הירדן: " פעולות חד-צדדיות ויצירת עובדות בשטח סוגרת את האפשרות לשלום בר קיימא" (העולם הערבי)
יד ושם. תמונת ארכיוןהרש"פ קוראת לרצח: לעצור את טקס השואהכיכר השבת
מנהיגי מדינות העולם יגיעו השבוע לישראל לאירוע המרכזי לציון יום השנה ה-75 לשחרור מחנה אושוויץ-בירקנאו, וברשות הפלסטינית קוראים: "גופה אחת תבטל את הטקס" (אקטואלי)
חידוש שיגור בלוני התבערה: מבט מהרצועהחידוש שיגור בלוני התבערה: מבט מהרצועהכיכר השבת4
הפלסטינים חידשו את שיגור בלוני התבערה מרצועת עזה לעבר שטח ישראל. צפו בתיעוד מעומק שטח האוייב: כך הם מכינים את החפצים המעופפים הגורמים לנזקים (אקטואלי)
סרטון המראה את פינוי אחת מעמדות חמאס בגבול רצועת עזה לפני תקיפות צה''ל הערבבגלל הבלונים: צה"ל תקף בעוצמה ברצועהב. ניסני5
צה"ל החליט לא לשתוק על התקפת הבלונים, על תושבי העוטף. בתגובה הוא תקף מספר יעדים אסטרטגיים של החמאס סמוך לגבול • צפו במחבלים בורחים מהמעמדות (ארץ)
בכיר בחמאס: להפוך את הבחירות למלחמהבכיר בחמאס: להפוך את הבחירות למלחמהכיכר השבת
חבר הלשכה המדינית של חמאס חשף כי "סולימאני היה ציר מרכזי של הסיוע האיראני להתנגדות הפלסטינית", הבטיח "לשנות את הכללים" ואיים בהמשך הטרור נגד ישראל (בארץ)
ארגזי הסמיםכך נתפסו 5 ארגזי סמים שהוברחו ממצריםכיכר השבת
חמישה ארגזים של סמים שהוברחו מגבול מצרים נתפסו היום (שלישי) על ידי שוטרי משמר הגבול של משטרת ישראל בשטחים החקלאיים של רמת נגב, במהלך פעילות (משטרה)
זירת המטוס שהתרסקאשת הטלוויזיה באיראן התפטרה: "שיקרתי"יוסי נכטיגל3
שלוש מגישות ידועות בערוץ הממלכתי של איראן, החליטו לתפוס אומץ רב ולהתפטר. זאת בתגובה לשקרים של הממשל בנוגע להפלת המטוס. "נמאס לנו כבר לשקר לכם" (אקטואלי)
ההפגנות באיראןהמפגינים יצליחו לערער את המשטר באירן?אריאל ליבא1
על מה מפגינים הפעם האיראניים, ובמה זה שונה מהמחאות הקודמות? איך ייתכן שמשתתפים בהלוויית סולימאני יפגינו נגד המשטר? האם יחסם לארה"ב ולישראל השתנה? • ראיון (עולם)
לוחמים אמריקנים תיעדו את גופת סולימאנילוחמים אמריקנים תיעדו את גופת סולימאניכיכר השבת1
פרטים חדשים נחשפים אט אט, על חיסולו המזהיר של 'ראש הנחש', הטרוריסט קאסם סולימאני • מתברר כי האמריקנים לא הסתפקו רק בשיגור טיל ישיר על רכבו בשדה התעופה (בעולם)
הפגנות באיראןהרחוב האיראני בוער: שבעה ירויים בהפגנהיוסי נכטיגל2
לאיראנים נמאס משקרי המנהיגים, והם יצאו להפגנות סוערות, המשטרה ניסתה לפזר את המפגינים בנשק חם ויש כבר כשבעה נפגעים. המפגינים מסרבים להאשים את ישראל (ארץ)
מפואר: במצרים חנכו את בית הכנסת העתיקמפואר: במצרים חנכו את בית הכנסת העתיקכיכר השבת1
בית הכנסת העתיק באלכסנדריה, שופץ על ידי השלטונות המצרים בהשקעה של כ-6 מיליון דולר, ולאחר שלוש שנות עבודה, נפתח היום מחדש באירוע רשמי • צפו (העולם הערבי)
אז איך באמת חוסל סולימאני? כל הפרטיםאז איך באמת חוסל סולימאני? כל הפרטיםיוסי נכטיגל3
פרטים חדשים נחשפים על חיסולו הדרמטי של ראש הנחש ומפקד כוח 'אל קודס', קסאם סולימאני, אלו טעויות הוא היה עשה, איך האמריקאים גילו אותו והאם היה יכול להינצל (בארץ)
תמונת פני טראמפ המוכה, בחשבון של חמינאיהאיראנים: "נקמה חמורה יותר תגיע בקרוב"יוסי נכטיגל2
מה מתכננים באיראן, אחרי המתקפה הכושלת? לפחות לפי תמונת טראמפ שפרסם חמינאי, כשעל פניו סימני סטירה, נראה שהסבב האלים רק התחיל. וגם: הקשר לישראל (בעולם)
ירי על רכב בעמק הארזים; שלושה נפצעו קלירי על רכב בעמק הארזים; שלושה נפצעו קלכיכר השבת
בשעות הבוקר הוזעקו שוטרים לעמק הארזים בירושלים בעקבות דיווח על ירי שבוצע לעבר רכב, ומצאו שלושה נפגעים באורח קל. המשטרה פתחה בסריקות לאיתור היורים (חדשות)
עלי חמינאי, המנהיג הרוחני של איראןאיראן מאיימת: חיזבאללה יתקוף את ישראלקובי רוזן2
שעה קלה לאחר מתקפת הטילים לעבר בסיסי ארצות הברית במערב עיראק, בכיר איראני צוטט כי אם הנשיא דונלד טראמפ יחליט להגיב הרי שארגון חיזבאללה יתקוף את ישראל (חדשות)
אלפים השתתפו בקבורתו של רב המרצחיםאלפים השתתפו בקבורתו של רב המרצחיםדוד הכהן3
מחוץ למסגד הענק שבעיר כרמאן באיראן, המתינו מאות אלפים לקבורתו של סולימאני, מפקד 'כח קודס' שחוסל - זאת לאחר הדחייה, בשל המאות שנרמסו מוקדם יותר. צפו (בעולם)
הלווית הענקהלווית סולימאני: 'נשמיד את אהובי ארה"ב"יוסי נכטיגל8
הצפיפות העצומה שנוצרה בעיר הולדתו של מפקד 'כח קודס', אותה מילאו מאות אלפי משתתפים בהלוויתו, גרמה למות עשרות • ההמונים שמעו במקום איום ברור על ישראל (בעולם)
איך הגיע ארונו של סולימאני לאיראן • צפואיך הגיע ארונו של סולימאני לאיראן • צפויוסי נכטיגל9
ארונו של מפקד כוח קודס, קאסם סולימאני, הגיע הבוקר לאיראן במטוס נוסעים רגיל, כאשר ארונו וארונם של שאר השהידים לא מונח בתא המטען אלא על המושבים. צפו (עולם)
הפלסטינים שרפו תמונות של אהוד ברק וגנץהפלסטינים שרפו תמונות של אהוד ברק וגנץכיכר השבת3
במהלך הפגנה לציון 55 שנה לייסוד פת"ח, שרפו הפלסטינים תמונות של מנהיגים פוליטיים ישראלים והניפו את דגלי ארגון הטרור במפגן בעיר שכם, הנמצא בשליטת הרש"פ (אקטואליה)
מסע ההלוויהמיליונים בהלוויית סולימאני; חמינאי בכהדניאל הרץ16
מיליונים - כך לפי הדיווחים באיראן - משתתפים בהלוויתו של מפקד גוח קודס, קאסם סולימאני, שחוסל בידי האמריקאים. המנהיג העליון חמינאי מירר בבכי ליד מיטתו (חדשות, בעולם)
חסן נסראללה, היוםנסראללה על חיסול סולימאני: "פשע ברור"יוסי נכטיגל5
מזכ"ל ארגון הטרור חיזבאללה, חסן נסראללה, ספד היום לחברו הטוב, מפקד כוח קודס של איראן, קאסם סולימאני: "מדובר בפשע ברור לחלוטין, החל פרק חדש בהיסטוריה" (אקטואליה)
הנשיא טראמפטראמפ קיבל את ההחלטה סמוך לחיסול; באיראן מאיימיםיוסי נכטיגל4
נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ, קיבל את ההחלטה לחסל את מפקד כוח קודס של איראן, קאסם סולימאני, בסמוך לתקיפה. באיראן מאיימים: "גם תל אביב היא יעד שניתן להשגה עבורנו" (חדשות)
זירת החיסול, וקסאם סולימאניעשרות אלפים השתתפו בהלווית קאסם סולימאני בבגדדקובי רוזן2
יממה לאחר שחוסל בעיראק, עשרות אלפים הגיעו להשתתף בהלווית מפקד כוח קודס של איראן, קאסם סולימאני • המשתתפים הניפו שלטים "מוות לאמריקה" ו"מוות לישראל"(העולם הערבי)
הסיפור של סולימאנילפני 3 חודשים: 'ישראל כמעט פגעה בי'. צפויוסי נכטיגל
עם מבצע חיסולו המוצלח של קאסם סולימאני, הבכיר האיראני שכונה בישראל "ראש הנחש", מרתק לחזור לראיון מלפני 3 חודשים בו תיאר כיצד ניסתה ישראל לחסלו - ונכשלה (בעולם)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

כיכר facebook