pumpidisa  אבא אבא  איוונקה..
חגיגות ל"ג בעומר בתוניסיהנשיא חדש בתוניסיה: צפוי לאסור כניסת ישראלים
ט"ז בתשרי תשפ | 15.10.19
המונים נוסעים מידי שנה, למרות אזהרות המסע, להשתתף בחגיגות ל"ג בעומר עם הקהילה היהודית בתוניסיה, אך הנשיא החדש שנבחר הצהיר כי יאסור כניסת ישראלים למדינה (עולם)
ארדואן הודיע: יוצאים למבצע צבאי בסוריהארדואן הודיע: יוצאים למבצע צבאי בסוריהב. ניסני2
לאחר שנשיא ארצות הברית דונלד טראמפ הודיע כי חיילי ארה"ב יעזבו את צפון סוריה, נשיא טורקיה ארדואן הכריז היום שפתח במבצע צבאי: "נגד טרוריסטים כורדים ודאע"ש" (עולם)
תומכי חיזבאללה בלבנוןאנשי משמרות המהפכה בסוריה - הורעלו?דניאל הרץ5
לוחמים רבים של חיזבאללה ומשמרות המהפכה בדמשק הובהלו לבית החולים לאחר שלקו בהרעלה חריפה לאחר ששתו מים בעיר. לא ברור האם מדובר בהרעלה מכוונת (עולם)
המפגינים, אתמולבכפר כנא ציינו את 'אירועי אוקטובר', וגינו את ישראלב. ניסני3
תהלוכה של מאות ערבים, התקיימה בראש השנה לציון 'אירועי אוקטובר 2000', במהלך ההפגנה קרו המפגינים קריאות גנאי כנגד מדינת ישראל וצה"ל, ודרשו מישראל להתנצל (אקטואלי)
אילוסטרציה"אם ישראל תעשה טעות - תל אביב תימחק"יוסי נכטיגל13
משמרות המהפכה של איראן ומנהיג חיזבאללה יוצאים היום במסרים מאיימים כלפי ישראל. "אנחנו מכתרים אתכם מכל הכיוונים, ויודעים עליכם הכל" - הצהירו בהתרסה (אקטואליה)
רוחאני, בבנין האו"םנשיא איראן: 'מכבד את היהדות כדת אלוקית'יוסי נכטיגל28
לאחר שאיים בנאומו בעצרת האו"ם על ארצות הברית וישראל, כי "שטות אחת שלהם תצית את האזור כולו", שיבח נשיא איראן חסן רוחאני את הקשר הטוב של מדינתו עם היהודים (בעולם)
ציר הרשעתמונה נדירה: ציר הרשע מאיראן ולבנון. צפויוסי נכטיגל4
כלי תקשורת באיראן פרסמו תמונה נדירה של המנהיג העליון עלי חמינאי לצד מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה ומפקד כח קודס של משמרות המהפכה קאסם סולימאני (העולם הערבי)
מבנה השגרירות בבגדדשתי רקטות נורו על שגרירות ארה"ב בבגדדדניאל הרץ
לא בפעם הראשונה: שתי רקטות נורו הלילה מדרום בגדד לכיוון השגרירות האמריקאית בעיר. הרקטות נפלו בסמוך לשגרירות אך לא נמסר על נפגעים או על נזק (העולם הערבי)
מוחמד אשתיה"ההבדל בין בני לביבי - כמו בין פפסי לקולה"יוסי נכטיגל9
בכלי התקשורת הרשמיים של הרשות הפלסטינית קראו לערביי ישראל: "נהרו אל הקלפיות ותרמו להפלת נתניהו". למרות זאת, אשתיה סבור כי אין הבדל ממשי בתוצאותיהם (העולם הערבי)
הקלטה חדשה של אל-בגדדי: "הארגון חזק"הקלטה חדשה של אל-בגדדי: "הארגון חזק"יוסי נכטיגל3
מנהיג דאעש טען בהקלטה חדשה כי ארגון המדינה האסלאמית "מוציא לפועל מדי יום מבצעים בחזיתות שונות", וקרא ללוחמי ותומכי הארגון לצאת - ולפעול (העולם הערבי)
נסראללה מלגלג: צה"ל הפך לצבא הוליוודינסראללה מלגלג: צה"ל הפך לצבא הוליוודייוסי נכטיגל6
מזכ"ל ארגון הטרור הלבנוני איים כי "אם ישראל תתקוף בלבנון אנחנו נגיב. אין לנו קו אדום כשזה מגיע להגנה עצמית מפני ישראל". נסראללה לעג לתרגיל פינוי הבובות הפצועים (עולם)
ארכיוןדיווח בעיראק: תקיפה מסתורית סמוך לבגדדב. ניסני2
כלי תקשורת ערבים דיווחו הלילה כי כלי טיס בלתי מאוישים תקפו הלילה (שלישי) מחסן נשק של מליציות בסמוך לעיר הבירה בגדד בעיראק: רקטות לעבר הכפרים הסמוכים" (עולם)
ביקור נתניהו בחברון: פלסטינים שרפו את תמונתוביקור נתניהו בחברון: פלסטינים שרפו את תמונתודניאל הרץ3
בחשבון הטוויטר הרשמי של פתח, התנועה בראשה עומד אבו מאזן, פרסמו את התמונות וכתבו: "שריפת תמונת ראש ממשלת הכיבוש בחברון, במקביל לפריצתו לעיר וטינופה" (העולם הערבי)
נסראללהנסראללה: "העולם ראה את ישראל מפחדת"דוד הכהן3
מנהיג חיזבאללה טען הערב, בנאום ראשון אחרי הירי לעבר כוח צה"ל בגבול, כי "ישראל חלשה יותר מקורי עכביש", וכי היא הושפלה מול עיני כל העולם שצפה בה "מתחבאת" (חדשות)
מרכז החלל האיראני, לאחר פיצוץ הטילאישור אירני: טיל התפוצץ במרכז החלל שלנויוסי נכטיגל2
על רקע הטענות שנשמעו כי "גורמים זרים" הם שגרמו לפיצוץ הטיל במרכז החלל האיראני בשבוע שעבר, וההתנערות בפומבית של טראמפ, מגיע כעת אישור איראני רשמי (בעולם)
הסרטון החדש של חיזבאללהחיזבאללה לחייל צה"ל: 'עמוד עם פנים לקיר'יוסי נכטיגל32
נסראללה שב והשתלח הערב, בנאום נוסף, שכולו איומים על מכת המחץ שהוא מתכנן לישראל, כנקמה על תקיפותיה. במקביל, משחרר ארגונו, חיזבאללה, סרטון מלגלג. צפו (עולם)
פרשן לענייני ערבים: נסראללה יגיב לתקיפהפרשן לענייני ערבים: נסראללה יגיב לתקיפהישי כהן1
דרור יאיר, הפרשן לענייני ערבים והמזרח התיכון, בראיון ב'אולפן 'כיכר השבת', על המתיחות בגבול הצפוני והתבססות האיראנית בסוריה והירי הנמשך מרצועת עזה. צפו (אקטואליה)
אחד הרחפנים שהתרסק בביירותחיזבאללה: שני הרחפנים נמצאו ממולכדיםדניאל הרץ
בארגון הטרור הלבנוני פרסמו הלילה כי לאחר בדיקה שני הרחפנים שהתרסקו בתחילת השבוע בביירות היו ממולכדים, אך אחד מהם לא התפוצץ. ישראל לא מגיבה להאשמות (עולם)
קאסם סולימאני: פעולות ישראל לא שפויותקאסם סולימאני: פעולות ישראל לא שפויותדניאל הרץ5
מפקד כוח קודס של משמרות המהפכה האיראניים, קאסם סולימאני, הגיב להאשמות ישראל נגדו בנוגע לפיגוע הרחפנים ואמר כי "אלו פעולותיה האחרונות של היישות הציונית" (עולם)
תיעוד: כך תקפה ישראל את הכוח האיראניתיעוד: כך תקפה ישראל את הכוח האיראניב. ניסני5
תושבים בסוריה פרסמו הלילה (מוצ"ש) תיעוד מהתקיפה המשמעותית של מטוסי הקרב הישראליים כנגד כוח קודס האיראני בסמוך לעיר דמשק שבסוריה • תיעוד (צבא וביטחון)
השריפה בעיראק במחסן הנשקהתקיפות בעיראק - באישור ארה"ב ורוסיהדניאל הרץ
על פי דיווחים בתקשורת הערבית ישראל תקפה בשבועות האחרונים כמה פעמים מטרות של איראן בעיראק וזאת בעקבות תיאום ארה"ב לרוסיה בנוגע לביטחון ישראל (בעולם)
עזה: עשרות ילדים עמדו על הגג - וקרסו עמועזה: עשרות ילדים עמדו על הגג - וקרסו עמודוד הכהן128
גג של מבנה בעיר רפיח שבדרום רצועת עזה, קרס השבוע, עם עשרות ילדים שהצטופפו עליו. גופת ילדה בת 10 חולצה מבין ההריסות, וכמה אחרים נפצעו • צפו בתיעוד (עולם ערבי)
התחזה לעובד "ביטוח לאומי" והונה קשישיםהתחזה לעובד "ביטוח לאומי" והונה קשישיםדניאל הרץ
תושב המרכז נעצר בחשד שהונה קשישים וגנב מביתם רכוש תוך שהתחזה לעובד ביטוח לאומי. חקירה שהחלה בעקבות מספר מקרים בעיר אשדוד, הביאה למעצר החשוד (משטרה)
מיכלית נפט, אילוסטרציה"נוכחות ישראל במפרץ - תגרום למלחמה"כיכר השבת3
מפקד חיל הים האיראני אמר בראיון לתקשורת הלבנונית כי ארצו מתנגדת לשיתופה של ישראל בתכנית לאבטחת נתיבי השיט במפרץ הפרסי והאים את ארה"ב בגרימת בעיות (בעולם)
חמאס נלחץ מצה"ל והורה: "בלי צלבי קרס"חמאס נלחץ מצה"ל והורה: "בלי צלבי קרס"ב. ניסני2
בהפגנה השבועית המתקיימת בסמוך לגדר המערכת בגבול עם עזה, הניפו הפלסטינים צלב קרס. דובר צה"ל פרסם את התיעוד ברשת, ובארגון הטרור העזתי מיהרו לסגת (אקטואליה)
בן לאדן, האבאדיווח בארה"ב: הבן המבוקש של בן לאדן מתכיכר השבת4
חאמזה בן לאדן, בנו של אוסמה בן לאדן, שהוכשר על ידי אביו לעמוד במקומו בראש ארגון הטרור הרצחני אל קעידא - מת. כך עולה ממידע מודיעיני שהגיע לידי הרשויות בארה"ב (אקטואלי)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

כיכר facebook