מטפלת  ישי ריבו  מלך..
אחמדינג'אד, כפי שנראה בפעם האחרונה'שברו את המהומות' ועצרו את אחמדינג'אדאלי רוטמן5
מדיווחים ערביים עולה, כי נשיא איראן לשעבר אחמדינג'אד נלקח למעצר בידי גורמי השלטון בטהרן, בשל העובדה כי העז לתמוך במפגינים. משמרות המהפכה: ניצחנו (העולם הערבי)
הפגנת התמיכה וקריאות ההוצאה להורגמפגינים בעד איראן: "להרוג סוררים" • צפואלי רוטמן
בעוד עשרות אלפים מסכנים את נפשם בכל רחבי המדינה האסלאמית בהפגנות נגד המשטר, הבוקר יצאו אלפים להפגנות בעד המשטר - "מתנה למנהיג שלנו". • צפו (בעולם)
רוחאללהבן איש הדת שמטריף את הממשל האיראניאלי רוטמן1
הכירו את הצעיר הפופולרי בקרב המפגינים באיראן, שמפעיל כעת את המחאה מחשבון טוויטר ברוסיה, לאחר שהאתר שלו ורשת הטלגרם בה השתמש נחסמו על ידי המשטר (בעולם)
אוסמה בן לאדן הצעירדיווח: נכדו הצעיר של אוסמה בן לאדן נהרגכיכר השבת18
דיווחים לא מאומתים בתקשורת הערבית טוענים כי נכדו הצעיר של מנהיג אל קעידה אוסמה בן לאדן נהרג אף הוא מתקיפה אמריקאית. על פי דיווח אחר הוא מת ממחלה (העולם הערבי)
חלק מהמפגיניםלהפריע למפגינים: איראן חסמה את 'טלגרם'אלי רוטמן1
הרפובליקה האסלאמית של איראן יודעת כעת גל הפגנות שכמותו לא נראה ברחבי המדינה זה כעשור. הממשל הלחוץ והאלים מיהר לחסום רשת חברתית שסייעה למוחים (בעולם)
שר הבריאות בניתוחשר הבריאות ניתח פצועה מפיגוע של דאעשאלי רוטמן3
מצרים, שמתמודדת בימים אלו עם עוד פיגוע אכזרי של ארגון המדינה האסלאמית, מתנחמת מעט ממראה שר הבריאות שניתח את אחת הפצועות והציל את חייה (העולם הערבי)
דיווח: מספר  הרוגים בהפגנות האזרחים נגד המשטר באיראןדיווח: מספר הרוגים בהפגנות האזרחים נגד המשטר באיראןיוסי נכטיגל8
באיראן נמשכות הפגנות האזרחים נגד המשטר. שר הפנים הזהיר: "לא להשתתף במפגשים הבלתי חוקיים". נשיא ארה"ב: "אזרחים איראנים שנמאס להם מהשחיתות של המשטר" (העולם הערבי)
מוחמד מורסיבית המשפט החמיר בעונש הנשיא לשעברקובי רוזן1
בית המשפט במצרים החמיר בעונשו של הנשיא לשעבר מוחמד מורסי וגזר עליו 3 שנות מאסר נוספות בגין ביזיון בית המשפט. כמו כן, נגזר עליו קנס בסך 2 מיליון לירות (בעולם)
קריאות "מוות לרוחאני" בחוצות איראן • צפוקריאות "מוות לרוחאני" בחוצות איראן • צפואלי רוטמן7
תופעה חדשה במספר ערים באיראן: המונים יצאו לאחרונה לרחובותיהן, למחאה חברתית נגד שלטון האייתולות האסלאמי. הם פוזרו בגז מדמיע והשמיעו קריאות קשות • צפו (אקטואליה)
ארדואןארדואן: "יש להדיח את אסד, הוא טרוריסט"אלי רוטמן2
נשיא טורקיה הביע היום את עמדתו בסוגיה הסורית, בה הוא כבר שינה את דעתו מספר פעמים, דווקא כשאסד הכריע לטובתו כמעט לחלוטין את מלחמת האזרחים במדינתו (בעולם)
בית כנסת שחולל באיראןשיראז: ס"ת קרועים, ספרי קודש בשירותיםאלי רוטמן3
מחזה מזעזע נגלה לעיניהם של מעט היהודים שעדיין פוקדים את בית הכנסת בשיראז שבאיראן, בעת שהגיעו אליו כדי להתפלל. המשטרה המקומית פתחה בחקירה (חדשות, בעולם)
אל חרירי בסלפי עם הנסיך הסעודיהאמת מאחורי התפטרותו של סעד אל-חרירידניאל הרץ2
חודש וחצי לאחר הפרשה המוזרה בה התפטר במפתיע ראש ממשלת לבנון בעת ביקורו בסעודיה נחשפים בתקשורת האמריקאית פרטים על המעורבות הסעודית (העולם הערבי)
חיסול אחד המדענים ב2010איראן תוציא להורג מדען שריגל לישראלכיכר השבת3
המדען אחמד רזא ג'לאלי שהואשם בריגול חמור לטובת מדינת ישראל דרך המוסד, הודה בראיון כי סיפק מידע על מספר מדענים, שהוביל למיתתם של אחדים מהם (העולם הערבי)
נאומו של סינווארמנהיג חמאס בעזה: "מחר - יום דמים זועם"אלי רוטמן16
באורח נדיר מתייצב הערב מנהיג חמאס בעזה יחיא סינוואר, שלא נוהג לדבר מול מצלמות בהקשר כזה, וקורא לכל הערבים לצאת מחר ל"יום זעם נדיר" - גם ליד הישוב עמנואל (חדשות)
ירי רקטות לישראליורי הרקטות לישראל עונו קשות בידי חמאסאלי רוטמן9
דיווח: מחשש להתחממות מוגזמת של הגזרה בדרום, וכשהוא חושש ככל הנראה מתגובה ישראלית חריפה, מבצע שלטון חמאס בעזה סדרת מעצרים הכוללים גם עינויים (עולם ערבי)
האיום המחליאדאעש מציג: ראשי נתניהו וטראמפ - ייערפואלי רוטמן13
במה שנראה כתגובה מאוחרת להכרזת טראמפ על הכרתו בירושלים כבירת ישראל, מנסה ארגון "המדינה האסלאמית" לזעזע בפרסום חדש ומאיים על מנהיגי ארה"ב וישראל (בעולם)
סביח אל מסריתעלומה: המיליארדר הפלסטיני נעצר בסעודיהדניאל הרץ1
התקשורת הערבית בירדן וברשות הפלסטינית מנסה להבין מדוע נעצר בסעודיה המיליארדר סביח אל מסרי, ראש הבנק הערבי • כרגיל, האשמה העקיפה היא ישראל (העולם הערבי)
קבר יוסף, ארכיוןערבים השליכו צמיגים בוערים לקבר יוסףב. ניסני5
עשרות פורעים ערבים הפגינו בסמוך לקבר יוסף שבשכם כנגד החלטת נשיא ארה"ב להכיר בירושלים כבירת ישראל. הפורעים השליכו צמיגים בוערים לעבר מתחם קבר יוסף (חדשות, בארץ)
אילוסטרציההקברניט הכריז: "ירושלים, בירת פלסטין"כיכר השבת6
ההכרזה שסיפק קברניט הטיסה הירדנית עוררה סערה על המטוס, ולאחר שהדברים הוקלטו ופורסמו הם גרמו לסערה נוספת. הקברניט, כבר נהנה מיחס של גיבור (העולם הערבי)
כך חיסל דאע"ש את לוחמי חיזבאללה • צפוכך חיסל דאע"ש את לוחמי חיזבאללה • צפואלי רוטמן4
בעוד פוטין מסמן היום בביקורו בסוריה את נצחונו המשותף עם כוחות אסד על מחבלי דאע"ש, ארגון הטרור האכזרי מפרסם תיעוד אחרון של לוחמי חיזבאללה, אותם חיסל • צפו (בעולם)
ארדואן: ישראל מדינת טרור שרוצחת ילדיםארדואן: ישראל מדינת טרור שרוצחת ילדיםדניאל הרץ24
נשיא טורקיה נשאם בעיר סיוואס נאום בוטה נגד ישראל זאת לטענתו בשל יחסה של ישראל לפלסטינים "לא נפקיר את ירושלים לחסדה של מדינת רוצחת ילדים" (העולם הערבי)
נאומו של נסראללה"טראמפ השפיל מיליארד מוסלמים; להפגין"אלי רוטמן16
כוחות הביטחון נערכים בדריכות שיא לקראת "תפילות יום השישי" של המוסלמים בהר הבית וברחבי יו"ש. היום הלהיט חסן נסראללה את הרוחות, בנאום מסית מלבנון (עולם ערבי)
חמינאי וטראמפחמינאי: פלסטין תשוחרר, הפלסטינים ינצחודניאל הרץ3
"פלסטין תשוחרר וכל הדיבורים על ירושלים כבירה שלהם הם תוצאה של אוזלת ידם", כך אומר מנהיגה העליון של איראן בתגובה להכרזתו הצפויה של נשיא ארה"ב טראמפ (חדשות)
הנשיא ארדואןהכרה בירושלים? הנשיא ארדואן מאייםדניאל הרץ8
נשיא טורקיה איים כי במידה והנשיא האמריקאי יכריז בנאומו מחר על הכרה בירושלים כבירת ישראל, תנתק ארצו את היחסים עם ישראל: "ננהל את המאבק הזה עד הסוף" (מדיני)
עלי עבדאללה סאלחהחות'ים התנקשו בנשיא תימן המודח סאלחדניאל הרץ1
המורדים בתימן נלחמים גם בינם לבין עצמם. הכוחות החות'ים חיסלו לטענתם את שותפם לדרך נשיא תימן לשעבר עלי עבדאללה סאלח. לא התקבל לכך אישור רשמי (העולם הערבי)
שפיק בשלט ענק מזמן שלטונו במצריםראש הממשלה לשעבר נעלם ואז הופיעדניאל הרץ
אחמד שפיק, מי שהיה ראש הממשלה בתקופתו של מובארק, הכריז בשבוע שעבר על התמודדותו לנשיאות מצרים. מאז הוא הובל לקהיר ונעלם, אך אמש טען כי לא נחטף (העולם הערבי)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

עדכונים
כיכר facebook