איראן ריגלה אחרי חמאס בעזרת חיזבאללהאיראן ריגלה אחרי חמאס בעזרת חיזבאללהכיכר השבת4
בארגון הטרור העזתי הופתעו לגלות כי עובד בלשכת מוסא אבו מרזוק, הוא סוכן איראני שגוייס בעזרת חיזבאללה • איסמעיל הנייה שוחח על כך עם נסראללה ובכירים באיראן (אקטואליה)
כך תושבי אבו גוש פרצו  לדירה בהוד השרוןכך תושבי אבו גוש פרצו לדירה בהוד השרוןכיכר השבת2
שני חשודים מאבו גוש פרצו בכלי פריצה מיוחדים לדירה בהוד השרון וגנבו ממנה רכוש רב ערך. החשודים נתפסו ונעצרו ואתמול הוגשו נגדם כתב אישום ובקשת מעצר. תיעוד (בארץ)
ההלוויה הפיקטיבית של מנהיג הג'יהאדההלוויה הפיקטיבית של מנהיג הג'יהאדכיכר השבת5
מנהיג הג'יהאד האסלאמי לשעבר, רמדאן עבדאללה שלח, מת בלבנון ונקבר בסוריה בגיל 62, אך ברצועת עזה ערכו לוחמי הג'יהאד האסלאמי הלוויה פיקטיבית • צפו בתיעוד (אקטואליה)
לבנון שוב סוערת; תמונת נסראללה נשרפהלבנון שוב סוערת; תמונת נסראללה נשרפהכיכר השבת1
המיתון המתמשך בלבנון, הוציאה שוב עשרות אלפים להפגין ברחובות • תומכי חיזבאללה קיללו את אחת מנשותיו של מוחמד - ובתגובה שרפו את תמונת נסראללה (העולם הערבי)
שלח עם מנהיג איראן עלי חמינאימת מנהיג הג'יהאד האיסלאמי לשעברכיכר השבת2
רמדאן עבדאללה שלח, מנהיג הג'יהאד האיסלאמי לשעבר, מת בסוף השבוע והוא בן 62. לפני כשנתיים עבר אירוע מוחי קשה ובעקבותיו סגנו זיאד נחאלה, נבחר לכהן בתפקיד (אקטואליה)
ירי בסוריה, ארכיוןהלילה: שורת יעדים איראנים הותקפו בסוריהדניאל הרץ4
תקיפה נרחבת בוצעה הלילה באמצעות כלי טיס כנגד יעדים איראניים במזרח סוריה. לא ידוע מי עומד מאחורי התקיפה ובניגוד לפעמים קודמות, סוריה לא האשימה את ישראל (עולם)
כך מתאמנים לוחמי החיזבאללה נגד ישראלכך מתאמנים לוחמי החיזבאללה נגד ישראלכיכר השבת78
לציון עשרים שנה לנסיגה הישראלית מלבנון, מציג חיזבאללה תיעוד מתוך אימון לוחמי יחידת העילית "כוח רדואן" - היורים לעבר מטרות עם מגן דוד, ונלחמים בקרב מגע (העולם הערבי)
הרב האיראני: ציונים לא מייצגים את היהדותהרב האיראני: ציונים לא מייצגים את היהדותקובי רוזן149
בראיון בטלוויזיה של המשטר האיראני, פנה הרב יהודה גרמי, בשפה העברית, למדינת ישראל והתבטא כי "הציונים לא מייצגים את היהדות, מייצגים רק רעיון פוליטי". צפו (אקטואליה)
צפו: כך מסבירים לעזתים איך לנהוג במסגדצפו: כך מסבירים לעזתים איך לנהוג במסגדכיכר השבת10
משרד ההקדשות העזתי החליט לפתוח את המסגדים לתפילות סוף חודש הרמאדן, והנפיק סרטון הסבר כיצד על המוסלמים לנהוג במקום: שמירת מרחק, ובלי להדליק מאווררים (חדשות)
ויכוח פלסטיני: האם התיאום הביטחוני יופסקויכוח פלסטיני: האם התיאום הביטחוני יופסקכיכר השבת1
סגן נשיא מפלגת הפת"ח הודיע כי הפסיקו את התיאום הביטחוני אחרי הצהרת אבו מאזן אתמול. בכיר אחר מפחד: ההחלטה הייתה חפוזה. לא יהיה לנו אפילו קרטון חלב (בארץ)
אילוסטרציההתאבדויות בעזה; צעירים הציתו את עצמםיוסי נכטיגל43
טרם ברור מה הרקע לשרשרת מקרי ההתאבדויות שאירוע בימים האחרונים ברצועת עזה, כאשר ארבעה צעירים ניסו לסיים את חייהם בתוך הלהבות; רק אחד מהם הצליח (חדשות)
אבו מאזן: לא מחוייבים להסכמים עם ישראלאבו מאזן: לא מחוייבים להסכמים עם ישראלב. ניסני4
לאור כוונת הסיפוח של ישראל, הודיע אבו מאזן בתום ישיבת ההנהגה הפלסטינית, כי "הם לא מחויבים עוד להסכמים עם ישראל וארה"ב כולל ההסכמים הביטחוניים" (חדשות, בטחון)
דיווח: ישראל ערכה מתקפת סייבר על איראןדיווח: ישראל ערכה מתקפת סייבר על איראןדניאל הרץ5
על פי דיווחים בתקשורת האמריקאית, ישראל ביצעה מתקפת סייבר מדויקת ויעילה כנגד נמל איראני. ההערכה: המתקפה בוצעה כנקמה על ניסיון הסייבר האיראני כנגד ישראל (עולם)
נסראללה: בנט שקרן. ישראל נכשלה בסוריהנסראללה: בנט שקרן. ישראל נכשלה בסוריהכיכר השבת8
מזכ"ל חיזבאללה התייחס לגורמים הביטחוניים בישראל שתדרכו כי איראן יוצאת מסוריה • נסראללה איים כי "ישראל עשויה לעשות טעות אחת - שתוביל לפיצוץ באזור כולו" (עולם)
האיראנים ירו בטעות טיל על ספינה איראניתהאיראנים ירו בטעות טיל על ספינה איראניתדניאל הרץ14
משחתת איראנית ירתה בטעות טיל על ספינת מלחמה איראנית והביאה להטבעתה. על פי אל ג'זירה באירוע נהרגו עשרות חיילים איראנים. באיראן טוענים כי יש הרוג אחד (עולם)
פרטים נוספים על התקיפה החריגה בסוריהפרטים נוספים על התקיפה החריגה בסוריהב. ניסני
בכלי תקשורת ערביים פורסמו הבוקר פרטים נוספים על התקיפה החריגה בסוריה, המיוחסת לצה"ל • התקיפה בוצעה בשני אתרים • מטוסי קרב הגיעו מהגבול עם עיראק (אקטואלי)
סוער בסוריה: בן דודו של הנשיא אסד מתחנןסוער בסוריה: בן דודו של הנשיא אסד מתחנןיוסי נכטיגל4
המיליארדר הסורי ראמי מח'לוף, חשף באופן חסר תקדים עימות בתוך משפחת השלטון בסרטון שהעלה לפייסבוק שלו • הסיבה לקרע: עימות פנימי במשפחה - או לחץ רוסי (בעולם)
בכיר בחמאס זועם: "נדאג ל'קיץ חם' באזור"בכיר בחמאס זועם: "נדאג ל'קיץ חם' באזור"כיכר השבת14
שר ההסברה לשעבר של חמאס פרסם מאמר בו תקף את מה שהוא כינה המשך המצור על רצועת עזה ואיים כי אם העולם לא יתערב, יהיה "פיצוץ" שיאיים על הביטחון באזורנו (חדשות)
אחרי הפרצה: עיתונאי מסתובב בתוך הגבולאחרי הפרצה: עיתונאי מסתובב בתוך הגבולכיכר השבת8
אחרי שצה"ל זיהה שלוש פרצות בגדר בליל שבת, הגיע עיתונאי לבנוני בשבת בבוקר לגבול עם ישראל, ופרסם תיעוד שלו בשטח, לצד הכיתוב: "אנחנו מסירים אותך מהיקום" (ארץ)
דיווח: כך החטיאה ישראל את חיסול מורנייהדיווח: כך החטיאה ישראל את חיסול מורנייהכיכר השבת1
התקשורת בלבנון טוענת כי ברכב שהותקף, לטענתם, על ידי חיל האוויר הישראלי בגבול עם סוריה, ישב מוסטפה מורנייה, בנו של בכיר חיזבאללה לשעבר שחוסל על ידי ישראל (בעולם)
הגדה עם תרגום לערבית; מאות יהודים במדינות ערב חגגו בחשאיהגדה עם תרגום לערבית; מאות יהודים במדינות ערב חגגו בחשאיי. ברקוביץ4
מחלקת 'שורשים' ביד לאחים שמה לה למטרה לעמוד בקשר עם יהודים – המתגוררים במדינות ערב, שאמותיהם או סבתותיהם נישאו למוסלמים, אך מעוניינים לגלות יותר על יהדותם (בעולם)
המפקד שחוסלדיווח: מפקד בכיר בחיזבאללה חוסל בירידניאל הרץ2
דיווחים בלבנון ובאיראן על חיסול מסתורי של מפקד בכיר בחיזבאללה, עלי מוחמד יונס, שתפקידו היה איתור מרגלים ומשתפי פעולה. לא ננקבו בינתיים שמות של חשודים (עולם)
עלי חמינאיחמינאי: תרופות מארה"ב מפיצות את הנגיףיוסי נכטיגל11
למרות ש-1556 אזרחים כבר מתו מקורונה, המנהיג העליון של משטר האייתולות, עלי חמינאי, מסרב לקבל סיוע מארה"ב ומאשים כי היא מפיצה את הנגיף באמצעות... תרופות (בעולם)
הנשיא הערבי המיתולוגי מת - והוא בן 94הנשיא הערבי המיתולוגי מת - והוא בן 94יוסי נכטיגל2
לאחר שסבל מסיבוכים בריאותיים בעקבות ניתוח שעבר לפני כחודש, מת היום נשיא מצרים לשעבר חוסני מובארק, והוא בן 94 • נשיאה המיתולוגי של מצרים, יותר מ-30 שנה (אקטואלי)
תיעוד מכטב"ם: רוסיה מחסלת מורדים בסוריהתיעוד מכטב"ם: רוסיה מחסלת מורדים בסוריהכיכר השבת3
רוסיה החליטה להגיב לטענות כי הם הורגים עשרות אזרחים בסוריה במסגרת התקיפות נגד המורדים, בעזרת פרסום תיעוד מהכטב"ם, המציג תקיפות מדויקות נגד המטרות שלהם (בעולם)
חיזבאללה מציג: "חרדים" ברחובות ביירותחיזבאללה מציג: "חרדים" ברחובות ביירותכיכר השבת20
אנשים בלבוש חרדי צועדים ברחובות ומודים לאלו שרוכשים מוצרים תוצרת ארה"ב, שבזכות שיתוף הפעולה שלהם, עסקת המאה תושלם - בסרטון תעמולה של חיזבאללה (עולם ערבי)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

כיכר facebook