קאסם סולימאני: פעולות ישראל לא שפויותקאסם סולימאני: פעולות ישראל לא שפויותדניאל הרץ5
מפקד כוח קודס של משמרות המהפכה האיראניים, קאסם סולימאני, הגיב להאשמות ישראל נגדו בנוגע לפיגוע הרחפנים ואמר כי "אלו פעולותיה האחרונות של היישות הציונית" (עולם)
תיעוד: כך תקפה ישראל את הכוח האיראניתיעוד: כך תקפה ישראל את הכוח האיראניב. ניסני5
תושבים בסוריה פרסמו הלילה (מוצ"ש) תיעוד מהתקיפה המשמעותית של מטוסי הקרב הישראליים כנגד כוח קודס האיראני בסמוך לעיר דמשק שבסוריה • תיעוד (צבא וביטחון)
השריפה בעיראק במחסן הנשקהתקיפות בעיראק - באישור ארה"ב ורוסיהדניאל הרץ
על פי דיווחים בתקשורת הערבית ישראל תקפה בשבועות האחרונים כמה פעמים מטרות של איראן בעיראק וזאת בעקבות תיאום ארה"ב לרוסיה בנוגע לביטחון ישראל (בעולם)
עזה: עשרות ילדים עמדו על הגג - וקרסו עמועזה: עשרות ילדים עמדו על הגג - וקרסו עמודוד הכהן128
גג של מבנה בעיר רפיח שבדרום רצועת עזה, קרס השבוע, עם עשרות ילדים שהצטופפו עליו. גופת ילדה בת 10 חולצה מבין ההריסות, וכמה אחרים נפצעו • צפו בתיעוד (עולם ערבי)
התחזה לעובד "ביטוח לאומי" והונה קשישיםהתחזה לעובד "ביטוח לאומי" והונה קשישיםדניאל הרץ
תושב המרכז נעצר בחשד שהונה קשישים וגנב מביתם רכוש תוך שהתחזה לעובד ביטוח לאומי. חקירה שהחלה בעקבות מספר מקרים בעיר אשדוד, הביאה למעצר החשוד (משטרה)
מיכלית נפט, אילוסטרציה"נוכחות ישראל במפרץ - תגרום למלחמה"כיכר השבת3
מפקד חיל הים האיראני אמר בראיון לתקשורת הלבנונית כי ארצו מתנגדת לשיתופה של ישראל בתכנית לאבטחת נתיבי השיט במפרץ הפרסי והאים את ארה"ב בגרימת בעיות (בעולם)
חמאס נלחץ מצה"ל והורה: "בלי צלבי קרס"חמאס נלחץ מצה"ל והורה: "בלי צלבי קרס"ב. ניסני2
בהפגנה השבועית המתקיימת בסמוך לגדר המערכת בגבול עם עזה, הניפו הפלסטינים צלב קרס. דובר צה"ל פרסם את התיעוד ברשת, ובארגון הטרור העזתי מיהרו לסגת (אקטואליה)
בן לאדן, האבאדיווח בארה"ב: הבן המבוקש של בן לאדן מתכיכר השבת4
חאמזה בן לאדן, בנו של אוסמה בן לאדן, שהוכשר על ידי אביו לעמוד במקומו בראש ארגון הטרור הרצחני אל קעידא - מת. כך עולה ממידע מודיעיני שהגיע לידי הרשויות בארה"ב (אקטואלי)
מתפ"ש לתושבים: איראן מנסה להשתלט על עזהמתפ"ש לתושבים: איראן מנסה להשתלט על עזהב. ניסני5
מתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף כמיל אבו רוקון, בסרטון חדש עם מסר לתושבי רצועת עזה: "איראן מנסה להשתלט על הרצועה - רק אתם תבחרו את הסוף" (חדשות)
מחבלים; הדור הבא • צפו בקייטנות החמאסמחבלים; הדור הבא • צפו בקייטנות החמאסאלי רוטמן23
כ-15 אלף ילדים ובני נוער בעזה, בעיקר ממשפחות עניות, מבלים ב"מחנות הקיץ" שמפעיל עבורם ארגון הטרור חמאס, ולומדים כיצד להילחם באויב הישראלי • תיעוד קרבי (אקטואלי)
"חמאס וחיזבאללה מדאיגים - יותר מאיראן""חמאס וחיזבאללה מדאיגים - יותר מאיראן"ישי כהן3
המתיחות במפרץ הפרסי והגרעין האיראני; הדריכות בגבול הצפוני והמתיחות בגבול הדרומי • דרור יאיר, פרשן לענייני ערבים והמזרח התיכון, מתארח באולפן • צפו (העולם הערבי)
תיעוד החיסול ה'מקצועני'ירי מכל הכיוונים: כך חוסל סגן הקונסול • צפויוסי נכטיגל9
סרטון שמתפרסם היום בעיראק, חושף תיעוד נדיר של חיסול ממוקד, בו נרצח בכיר טורקי: שלושה מבצעים מזנקים מכל כיוון, אחד מהם ישב קודם בסבלנות והמתין לאות • צפו (עולם)
המטרות באימון האיראני: נתניהו וטראמפהמטרות באימון האיראני: נתניהו וטראמפיוסי נכטיגל1
בסוכנות ידיעות איראנית רשמית פרסמו היום תמונות מאימון של חיילי משמרות המהפכה, מסתערים ויורים לעבר דמויותיהם של ראש ממשלת ישראל ושל נשיא ארה"ב (העולם הערבי)
תיעוד: איראן השתלטה על מכלית בריטיתתיעוד: איראן השתלטה על מכלית בריטיתיוסי נכטיגל8
משמרות המפכה פרסמו תיעוד מההשתלטות על מכלית הנפט הבריטית Stena Impero • איראן: המכלית נלקחה לנמל בנדר עבאס • בתיעוד נראים אנשי הקומנדו האיראני (בעולם)
חמאס נאלץ להבהיר: "אנחנו לא נגד יהודים"חמאס נאלץ להבהיר: "אנחנו לא נגד יהודים"ב. ניסני16
בכיר בארגון הטרור העזתי קרא בנאומו בצעדות השיבה להרוג יהודים באשר הם, ועורר סערה שאילצה את חמאס לפרסם הבהרה: "חמאס אינו נגד היהדות כדת", מסרו (העולם הערבי)
אנשי חמאס ברצועה. ארכיוןהחמאס ערך תרגיל צבאי ענק ברצועת עזהכיכר השבת
החמאס ערך תרגיל צבאי, חסר תקדים בהיקפו, בהשתתפות כל פעילי הזרועות הצבאיים ברצועת עזה. במסגרת התרגיל נסגרו המערבים ונאסר על הדייגים לצאת אל הים (העולם הערבי)
אבו מאזן ווטראמפ, בשבוע שעברדיווח: אבו מאזן יחדש את הקשר עם ארה"ביוסי נכטיגל2
לאחר תקופה ארוכה שיו"ר הרשות הפלסטינית סרב לקיים מו"מ עם ארה"ב, הבוקר מדווח כי אבו מאזן שינה את גישתו. לדברי בכיר פלסטיני: "הצדדים הציגו גישה חיובית" (חדשות)
ציון רבי יעקב אבוחצירא זיע"אהבקשה למצרים: לפתוח את הציון בדמנהורישי כהן6
ח"כ משה ארבל פנה לשגריר מצרים בישראל בבקשה לאפשר את פתיחת ציון האדמו"ר רבי יעקב אבוחצירא, הטמון בעיר דמנהור, למשך ארבעה ימים בחודש. המכתב המלא (חדשות)
אחת התקיפות - וכמה מניסיונות היירוטהתקיפה: 16 הרוגים; מטרות 'איכות' הושמדויוסי נכטיגל2
גורמים בסוריה טוענים, כי הבלטת הנפגעים בתקיפה, מצד השלטון הסורי, מעידה על כוונתו להגיב נגד ישראל. חבר הקבינט החדש רומז: לא עסקנו אתמול ברצועת עזה (חדשות)
הנייה"ההחלטה לעצור העברת הדלק - תוקפנית"יוסי נכטיגל3
ראש הלשכה המדינית של חמאס, אסמאעיל הנייה, תקף את החלטת ישראל לעצור את העברת הדלק לרצועה, כתגובה להמשך טרור הבלונים: "ההחלטה תוקפנות גלוייה" (אקטואלי)
נתניהו מקבל את גופתו של באומלדיווח: סוריה מחפשת אחר נעדרים ישראליםדניאל הרץ
חיפושים נערכים בסוריה אחר חללים ונעדרים ישראלים נוספים. החיפושים נעשים בעידוד ותמיכת רוסיה. המשטר בסוריה מטיל איפול על הסוגיה הרגישה (העולם הערבי)
נשיא איראן רוחאני ונשיא ארה"ב טראמפמשמרות המהפכה: יירטנו מל"ט ריגול של ארצות הבריתיוסי נכטיגל2
סוכנות הידיעות האיראנית דיווחה הלילה כי משמרות המהפכה הצליחו ליירט מטוס ריגול ללא טייס של ארה"ב שחדר לשטח איראן. צבא ארצות הברית מכחיש: "לא היה מל"ט בשמי איראן" (חדשות, עולם)
תומכים בקטאר בתוך רצועת עזהדיווחים: ישראל עצרה העברת כספים לעזהדניאל הרץ1
על פי דיווחים בתקשורת בלבנון, ישראל עצרה את העברת חלק מהמיליונים של קטאר לרצועת עזה. בקטאר וברצועת עזה טוענים כי הכספים יועברו בסופו של דבר (בעולם הערבי)
תמונתו של מורסי במצריםדיווח: מוחמד מורסי נטמן בהלוויה מצומצמתיוסי נכטיגל2
כלי תקשורת ערבים מדווחים כי גופתו של נשיא מצרים לשעבר מוחמד מורסי נקברה בטקס מצומצם בהשתתפות בני משפחתו ועורכי דינו • 'האחים המוסלמים: מורסי נרצח (עולם)
מוחמד מורסידיווח: נשיא מצרים המודח מוחמד מורסי מתיוסי נכטיגל2
במצריים מדווחים כי הנשיא לשעבר ואיש 'האחים המוסלמים', מוחמד מורסי, שעלה לשלטון לאחר הדחת מובארק, מת היום במהלך דיון במשפטו. על מורסי נגזרו 20 שנות מאסר (בעולם)
נתניהו, לצד ה'ארכיון'איראן: נעצר חשוד בהברחת 'ארכיון הגרעין'כיכר השבת
בטהרן טוענים כי חשפו רשת אמריקנית שריגלה באמצעות לוחמת סייבר, ועצרו סוכני CIA • באופוזיציה טוענים כי בכירים במשמרות המהפכה נעצרו בחשד כי סייעו לישראל (אקטואלי)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

עדכונים
כיכר facebook