תיעוד החיסול ה'מקצועני'ירי מכל הכיוונים: כך חוסל סגן הקונסול • צפויוסי נכטיגל9
סרטון שמתפרסם היום בעיראק, חושף תיעוד נדיר של חיסול ממוקד, בו נרצח בכיר טורקי: שלושה מבצעים מזנקים מכל כיוון, אחד מהם ישב קודם בסבלנות והמתין לאות • צפו (עולם)
המטרות באימון האיראני: נתניהו וטראמפהמטרות באימון האיראני: נתניהו וטראמפיוסי נכטיגל1
בסוכנות ידיעות איראנית רשמית פרסמו היום תמונות מאימון של חיילי משמרות המהפכה, מסתערים ויורים לעבר דמויותיהם של ראש ממשלת ישראל ושל נשיא ארה"ב (העולם הערבי)
תיעוד: איראן השתלטה על מכלית בריטיתתיעוד: איראן השתלטה על מכלית בריטיתיוסי נכטיגל8
משמרות המפכה פרסמו תיעוד מההשתלטות על מכלית הנפט הבריטית Stena Impero • איראן: המכלית נלקחה לנמל בנדר עבאס • בתיעוד נראים אנשי הקומנדו האיראני (בעולם)
חמאס נאלץ להבהיר: "אנחנו לא נגד יהודים"חמאס נאלץ להבהיר: "אנחנו לא נגד יהודים"ב. ניסני16
בכיר בארגון הטרור העזתי קרא בנאומו בצעדות השיבה להרוג יהודים באשר הם, ועורר סערה שאילצה את חמאס לפרסם הבהרה: "חמאס אינו נגד היהדות כדת", מסרו (העולם הערבי)
אנשי חמאס ברצועה. ארכיוןהחמאס ערך תרגיל צבאי ענק ברצועת עזהכיכר השבת
החמאס ערך תרגיל צבאי, חסר תקדים בהיקפו, בהשתתפות כל פעילי הזרועות הצבאיים ברצועת עזה. במסגרת התרגיל נסגרו המערבים ונאסר על הדייגים לצאת אל הים (העולם הערבי)
אבו מאזן ווטראמפ, בשבוע שעברדיווח: אבו מאזן יחדש את הקשר עם ארה"ביוסי נכטיגל2
לאחר תקופה ארוכה שיו"ר הרשות הפלסטינית סרב לקיים מו"מ עם ארה"ב, הבוקר מדווח כי אבו מאזן שינה את גישתו. לדברי בכיר פלסטיני: "הצדדים הציגו גישה חיובית" (חדשות)
ציון רבי יעקב אבוחצירא זיע"אהבקשה למצרים: לפתוח את הציון בדמנהורישי כהן6
ח"כ משה ארבל פנה לשגריר מצרים בישראל בבקשה לאפשר את פתיחת ציון האדמו"ר רבי יעקב אבוחצירא, הטמון בעיר דמנהור, למשך ארבעה ימים בחודש. המכתב המלא (חדשות)
אחת התקיפות - וכמה מניסיונות היירוטהתקיפה: 16 הרוגים; מטרות 'איכות' הושמדויוסי נכטיגל2
גורמים בסוריה טוענים, כי הבלטת הנפגעים בתקיפה, מצד השלטון הסורי, מעידה על כוונתו להגיב נגד ישראל. חבר הקבינט החדש רומז: לא עסקנו אתמול ברצועת עזה (חדשות)
הנייה"ההחלטה לעצור העברת הדלק - תוקפנית"יוסי נכטיגל3
ראש הלשכה המדינית של חמאס, אסמאעיל הנייה, תקף את החלטת ישראל לעצור את העברת הדלק לרצועה, כתגובה להמשך טרור הבלונים: "ההחלטה תוקפנות גלוייה" (אקטואלי)
נתניהו מקבל את גופתו של באומלדיווח: סוריה מחפשת אחר נעדרים ישראליםדניאל הרץ
חיפושים נערכים בסוריה אחר חללים ונעדרים ישראלים נוספים. החיפושים נעשים בעידוד ותמיכת רוסיה. המשטר בסוריה מטיל איפול על הסוגיה הרגישה (העולם הערבי)
נשיא איראן רוחאני ונשיא ארה"ב טראמפמשמרות המהפכה: יירטנו מל"ט ריגול של ארצות הבריתיוסי נכטיגל2
סוכנות הידיעות האיראנית דיווחה הלילה כי משמרות המהפכה הצליחו ליירט מטוס ריגול ללא טייס של ארה"ב שחדר לשטח איראן. צבא ארצות הברית מכחיש: "לא היה מל"ט בשמי איראן" (חדשות, עולם)
תומכים בקטאר בתוך רצועת עזהדיווחים: ישראל עצרה העברת כספים לעזהדניאל הרץ1
על פי דיווחים בתקשורת בלבנון, ישראל עצרה את העברת חלק מהמיליונים של קטאר לרצועת עזה. בקטאר וברצועת עזה טוענים כי הכספים יועברו בסופו של דבר (בעולם הערבי)
תמונתו של מורסי במצריםדיווח: מוחמד מורסי נטמן בהלוויה מצומצמתיוסי נכטיגל2
כלי תקשורת ערבים מדווחים כי גופתו של נשיא מצרים לשעבר מוחמד מורסי נקברה בטקס מצומצם בהשתתפות בני משפחתו ועורכי דינו • 'האחים המוסלמים: מורסי נרצח (עולם)
מוחמד מורסידיווח: נשיא מצרים המודח מוחמד מורסי מתיוסי נכטיגל2
במצריים מדווחים כי הנשיא לשעבר ואיש 'האחים המוסלמים', מוחמד מורסי, שעלה לשלטון לאחר הדחת מובארק, מת היום במהלך דיון במשפטו. על מורסי נגזרו 20 שנות מאסר (בעולם)
נתניהו, לצד ה'ארכיון'איראן: נעצר חשוד בהברחת 'ארכיון הגרעין'כיכר השבת
בטהרן טוענים כי חשפו רשת אמריקנית שריגלה באמצעות לוחמת סייבר, ועצרו סוכני CIA • באופוזיציה טוענים כי בכירים במשמרות המהפכה נעצרו בחשד כי סייעו לישראל (אקטואלי)
מוחמד בן סלמןיורש העצר הסעודי בן סלמן מאיים על איראןדניאל הרץ2
הנסיך מוחמד בן סלמן, האיש החזק בממלכה הסעודית, פותח בראיון לעיתון 'א-שראק אל אוואסט' את כל הנושאים הלחוצים והכואבים ואפילו המביכים ביותר של הממלכה (העולם הערבי)
ביבי עונה לזריף: לא נאפשר לכם נשק גרעיניביבי עונה לזריף: לא נאפשר לכם נשק גרעינייוני גבאי4
ראש הממשלה בנימין נתניהו מגיב הערב לשר החוץ של איראן מוחמד זריף: "שוב משקר, איראן היא זו שמאיימת בגלוי בהשמדה. לא נאפשר לאיראן לפתח נשק גרעיני" (אקטואליה)
אבו מאזןאבו מאזן זועם: 'שעסקת המאה תלך לעזאזל'יוסי נכטיגל4
יו"ר הרשות הפלסטינית מצהיר שוב על התנגדותו לתכנית השלום של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ, ובברכה לקראת החג המוסלמי, הביע תקווה שהיא "תלך לעזאזל" (העולם הערבי)
איפה הכסף? החשיפה מביכה את אבו מאזןאיפה הכסף? החשיפה מביכה את אבו מאזןיוסי נכטיגל
ראש הממשלה הפלסטיני אמר היום, "אנחנו בקריסה, בקרוב לא יהיה לנו איך לשלם משכורות אז ניאלץ לשלוח אנשי ביטחון הביתה", במקביל לדיווח על העלאת משכורות השרים (בעולם)
שמיה של אידליב בוערים מפצצות הזרחן הרוסיות • צפושמיה של אידליב בוערים מפצצות הזרחן הרוסיות • צפויוסי נכטיגל3
229 אזרחים הרוגים, 727 פצועים וכ-250 אלף איש שנמלטו מביתם - אלו תוצאות ההפגזות של מטוסי רוסיה וסוריה נגד המעוז האחרון של המורדים. ה'זרחן' בפעולה • תיעוד (בעולם)
נסראללה'מלחמה בין ארה"ב לאיראן - תפגע בישראל'יוסי נכטיגל6
מנהיג חיזבאללה, נסראללה, מגיב לאפשרות כי ארצות הברית בראשות טראמפ תפתח במלחמה נגד איראן, הפורשת עליו את חסותה, ומאיים כי מי שיינזקו מכך הם "הציונים" (עולם ערבי)
מנהיג חמאס סינוואר מאיים בירי לתל אביבמנהיג חמאס סינוואר מאיים בירי לתל אביבדניאל הרץ17
בכינוס שנערך ברצועה איימו מנהיגי ארגוני הטרור להחריף את המאבק כנגד ישראל, כשהם מתייחסים לתכנית השלום של טראמפ וטוענים כי מטרתה פגיעה בפלסטינים (העולם הערבי)
הרש"פ נגד הסדנה הכלכלית של טראמפהרש"פ נגד הסדנה הכלכלית של טראמפכיכר השבת2
ברשות הפלסטינית הודיעו רשמית כי לא ישתתפו בסדנה הכלכלית עליה הכריז הבית הלבן במסגרת תכנית המאה • ראש הממשלה הפלסטיני הודיע: נתנתק כלכלית מישראל (מדיני)
זביידי בראיון ליחזקאלי; הראיון המלאההצגה של "המחזיר בתשובה" זביידי • צפואלי רוטמן15
כשצבי יחזקאלי ערך את הכתבה על ימיו של זביידי כ'מחבל לשעבר', הוא לא ידע שמי ש'החזירו בתשובה' ממשיך לפגע. "מחבל לא יכול לקבל את הקיום שלנו", הוא אומר ל'כיכר' (ארץ)
אילוסטרציהשוב איראן? מל"ט תקף צינורות נפט סעודייםדניאל הרץ
המתיחות במפרץ הפרסי מטפסת מרגע לרגע לאחר שהסעודים דיווחו על פגיעה בצינורות הנפט שלהם בידי מל"ט. במקביל טענו המורדים החות'ים שהם אחראים (העולם הערבי)
אילוסטרציהשתי ספינות סעודיות נפגעו בפיגוע בפוג'יירהדניאל הרץ
המתיחות במפרץ הפרסי עולה לאחר שהבוקר הודו הסעודים כי שתי ספינות שלהם נשרפו בפיגוע אתמול מול נמל פוג'יירה במסגרתו נפגעו ונשרפו מיכליות נפט גדולות (העולם הערבי)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

כיכר facebook