ברלנד  בית השואבה  יעקב שוואקי  גד אלבז
טילרסון בירדןטילרסון מבקר בירדן ומרגיז את האיראניםדניאל הרץ1
מזכיר המדינה האמריקאי המבקר בימים אלו באזור אמר כי על איראן לצאת מסוריה באופן מיידי. האיראנים מיהרו להגיב ואמרו כי דווקא האמריקאים הם אלו שצריכים לסגת (העולם הערבי)
אילוסטרציה"הן מרגלות": הלטאות שהפחידו את איראןאלי רוטמן3
טענה מוזרה במיוחד משמיע הרמטכ"ל האיראני לשע', שניחון כך נראה בחוש דמיון פורה במיוחד. לדבריו, פעילי איכות סביבה שהגיעו למדינה נידונו לעינויים כי... הפעילו לטאות (בעולם)
מיצג מקורי נגד טראמפמיליונים צעדו מול "מזימת ארה"ב והציונים"אלי רוטמן6
על רקע תופי המלחמה מול ישראל בצפון, חגגו היום המונים מתושבי איראן את יום המהפכה האסלאמית. בקהל - בובת טראמפ מגואלת בדם; על הבמה - מפקד כוח קודס. צפו (עולם)
ארה"ב תקפה את כוחות בשאר אסד בסוריהארה"ב תקפה את כוחות בשאר אסד בסוריהדניאל הרץ
למעלה מ-100 הרוגים בתקיפה של מטוס קרב אמריקני על כוחות התומכים במשטרו של בשאר אסד. כוחות הקואליציה מסרו כי מדובר בתגובה על מפקדת המורדים (העולם הערבי)
כך זה עובד מבפניםתיעוד ממעמקי מנהרת טרור בעזה • צפואלי רוטמן3
הכתבת הלבנונית של ערוץ הטלוויזיה 'אל מיאדין' המזוהה עם חיזבאללה, ירדה היום אל תוך מנהרת טרור של אחד מהארגונים בעזה, שטרם נוטרלה בידי ישראל • צפו (חדשות)
זירות התקיפה הקשותקשה לצפייה: עשרות נפגעו מהפגזת גז כלוראלי רוטמן1
יומיים לאחר שמטוס רוסי הופל בידי כוחות המורדים וטייסו נהרג, בעת פעילות מבצעית מעל העיר אידליב, מגיעים מהמקום דיווחי זוועה על הרוגים במתקפה כימית (עולם ערבי)
חללי אל אקצא מנסים להפחיד בסרטון חדשחללי אל אקצא מנסים להפחיד בסרטון חדשכיכר השבת23
על רקע ההתחממות בדרום והערכת ארגוני טרור בעזה כי ישראל מתכננת לפתוח מולם במלחמה חדשה, משחרר אחד מהם תיעוד מיצור ושיגור הטילים, מתומלל ל'עברית'. צפו (ארץ)
עזה: עבריין פיצץ בלון גז והרג 7, בהם ילדיםעזה: עבריין פיצץ בלון גז והרג 7, בהם ילדיםאלי רוטמן9
כחלק מריב בין חמולות באחת השכונות בעזה, הגיע אחד מהעבריינים עם בלון גז בידיו ופוצץ אותו במכוון סמוך לחמולה יריבה. התוצאה הקטלנית: 7 הרוגים ועשרות פצועים (חדשות)
איסמעיל הנייה נכנס לרשימת הטרור של ארצות הבריתאיסמעיל הנייה נכנס לרשימת הטרור של ארצות הבריתכיכר השבת2
ראש הלשכה המדינית של חמאס הוא לא היחיד שנכנס לרשימה השחורה של אמריקה: לצדו נוספו לרשימה עוד בכירים וארגוני טרור שפועלים נגד ישראל (חדשות)
עימאד אל-עלמיתקרית הירי המסתורית: מת בכיר החמאסאלי רוטמן21
ירי אלמוני מטווח קרוב או פליטת כדור? טרם פוענחה תקרית הירי המסתורית שפצעה לאחרונה אנושות בכיר חמאס. היום נקבע מותו של "המנוח", שהותיר אלמנה ו-6 יתומים (חדשות)
"מוות לדיקקטטור". המחאה בעיר גורגאןרחובות איראן שוב בוערים: 'מוות לדיקטטור'אלי רוטמן
ההגבלות הדתיות המכבידות על הנשים ברחבי הרפובליקה האסלאמית והמצב הכלכלי הקשה בכמה ערים גדולות, עוררו מחדש את זעם ההמון שדוכא בהצלחה לפני חודש. צפו (עולם)
הרכב לאחר הפיצוץ"זוג סוכנים ישראלים ניסו לחסל את חמאדן"דניאל הרץ
לפי עיתון המזוהה עם חיזבאללה, ניסיון ההתנקשות בחמדאן בוצע ע"י גבר ואישה ישראלים. "האישה הטמינה את המטען במכונית של חמדאן והגבר הפעיל אותו" (העולם הערבי)
מפגינים בשבוע שעבר בעזההמשבר בעזה: ביה"ח הצפוני ברצועה נסגרדניאל הרץ
בחמאס טוענים כי המצב ברצועה חמור במיוחד לאור משבר החשמל והצורך בסולר להפעלת הגנרטורים לבתי החולים אך ייתכן מאד ומדובר בתעלול של חמאס כנגד הרשות (העולם הערבי)
אילוסטרציהדיווח: צבא אסד תקף עם גז כלור; הפצועים - ילדיםכיכר השבת4
האכזריות של נשיא סוריה באשר אסד שוברת שיאים בכל פעולה מחדש. כעת, על פי הדיווחים, עשרות נפגעו בתקיפה האחרונה כשרוב הנפגעים הם ילדים קטנים (העולם הערבי)
זירת הפיצוץלבנון: גילינו מיהו צוות המחסלים הישראליאלי רוטמן
מנגנוני המודיעין הלבנוניים דיווחו כי גילו את זהותם של חוליית החיסול - הישראלית לדבריהם - שפיצצה בשבוע שעבר את רכבו של פעיל החמאס בצידון, בניסיון להרגו (העולם הערבי)
נתניהו  עם המאבטח5 מיליון דולר: מחיר הפיצוי של ישראל לירדןב. ניסני4
5 מיליון דולר, זה המחיר שישראל הייתה צרכה לשלם לממשלת ירדן בכדי שמשבר הירי בשגרירות יגיע לסיומו, וזה למרות שהשב"כ קבע כי היה מדובר באירוע על רקע לאומני (בעולם)
זירת הפיצוץאח בכיר החמאס פתח דלת - ורכבו התפוצץאלי רוטמן11
דיווח בלבנון: בשעה שמטוסים ישראלים חגו מעל שמי צידון, התפוצצה מכונית אחיו של בכיר החמאס במדינה. הנפגע הובהל לבית החולים ובלבנון מיהרו להאשים את ישראל (עולם)
בית הכנסת, לאחר ניסיון ההצתהתוניסיה: פורעים ניסו להצית את בית הכנסתאלי רוטמן
ההפגנות שהחלו על רקע כלכלי ונערכות ביומיים האחרונים ברחבי תוניסיה, החלו לפגוע גם ביהודי ג'רבה - שניצלו מניסיון הצתת ביה"כ. בן הגבאי: יידו בקבוקי תבערה (העולם הערבי)
ההפגנות באיראן3,700 מפגינים נעצרו בגל ההפגנות באיראןדניאל הרץ
דיווחים פנימיים מאיראן טוענים כי הרשויות עצרו בשבועות האחרונים כ-3700 בני אדם. לטענת איראן, המהומות דוכאו והם ממשיכים להטיל את האשמה על ישראל (העולם הערבי)
פצוע מפונה לבית החולים שיפא. ארכיוןבכיר חמאס נורה בראשו בביתו ברצועת עזהאלי רוטמן13
חיסול או התאבדות? עימאד אל-עלמי, מבכירי הנהגת חמאס, נורה בביתו והובהל במצב אנוש לביה"ח שיפא. לפי דיווחים מהרצועה, הטרוריסט הבכיר לא שרד את הפגיעה (אקטואליה)
ילדי בתי ספר עם המורה, באיראן. אילוסטרציה"תרבות זרה": איראן אוסרת ללמוד אנגליתאלי אדלר8
לאחר הניצחון שהכריזו משמרות המהפכה האיראניים על המחאה האזרחית, מתברר כי השלטונות אוסרים על לימודי אנגלית בבתי הספר: "פלישה תרבותית של המערב" (בעולם)
נשיא מצרים א-סיסי עם נשיא ארה"ב טראמפ. עמדה אחידההעמדה המצרית: רמאללה בירת הפלסטיניםאלי רוטמן2
מהקלטות שנחשפות בארה"ב מתברר, כי מצרים זנחה את הפלסטינים לטובת תמיכה בהכרזת טראמפ כי ירושלים היא בירת ישראל. קצין מצרי בכיר: "שיסתפקו ברמאללה" (חדשות)
אחמדינג'אד, כפי שנראה בפעם האחרונה'שברו את המהומות' ועצרו את אחמדינג'אדאלי רוטמן5
מדיווחים ערביים עולה, כי נשיא איראן לשעבר אחמדינג'אד נלקח למעצר בידי גורמי השלטון בטהרן, בשל העובדה כי העז לתמוך במפגינים. משמרות המהפכה: ניצחנו (העולם הערבי)
הפגנת התמיכה וקריאות ההוצאה להורגמפגינים בעד איראן: "להרוג סוררים" • צפואלי רוטמן
בעוד עשרות אלפים מסכנים את נפשם בכל רחבי המדינה האסלאמית בהפגנות נגד המשטר, הבוקר יצאו אלפים להפגנות בעד המשטר - "מתנה למנהיג שלנו". • צפו (בעולם)
רוחאללהבן איש הדת שמטריף את הממשל האיראניאלי רוטמן1
הכירו את הצעיר הפופולרי בקרב המפגינים באיראן, שמפעיל כעת את המחאה מחשבון טוויטר ברוסיה, לאחר שהאתר שלו ורשת הטלגרם בה השתמש נחסמו על ידי המשטר (בעולם)
אוסמה בן לאדן הצעירדיווח: נכדו הצעיר של אוסמה בן לאדן נהרגכיכר השבת18
דיווחים לא מאומתים בתקשורת הערבית טוענים כי נכדו הצעיר של מנהיג אל קעידה אוסמה בן לאדן נהרג אף הוא מתקיפה אמריקאית. על פי דיווח אחר הוא מת ממחלה (העולם הערבי)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

כיכר facebook