המודיע  גור  שרה שכטר  קייט..
הג'יאהד מציג: כך פעלו הרוגי מנהרת הטרורהג'יאהד מציג: כך פעלו הרוגי מנהרת הטרורכיכר השבת13
ארגון הטרור הקיצוני הפועל בעזה, טרם התאושש מהרג 8 מפעיליו, חלקם בכירים, מפיצוץ מנהרת התופת בידי צה"ל. היום הוא הנפיק קליפ לזכרם עם תיעוד מ"פועלם". צפו (עולם)
פגישת נסראללה ואל עארורי - בכיר חמאס ומנהיג חיזבאללה נפגשו בביירותבכיר חמאס ומנהיג חיזבאללה נפגשו בביירותדניאל הרץ1
מנהיג תנועת החמאס השוהה בביירות נפגש עם מנהיג חיזבאללה חסן נסראללה לפגישה לאחר שנים רבות של נתק בשל החלטת חמאס לתמוך במורדים בסוריה (העולם הערבי)
הנייה - הנייה: "ישראל לא תחגוג 100 שנים נוספות"הנייה: "ישראל לא תחגוג 100 שנים נוספות"אלי רוטמן16
חמאס מפרסמת היום הקלטה של בכיר התנועה אסמאעיל הנייה, בה הוא פורס את הערכתו האופטימית מבחינתו לקיצה הקרוב של מדינת היהודים ב"שטחי פלסטין" (העולם הערבי)
מעבר רפיח, ארכיון - השליטה במעברים הועברה מחמאס לרשותהשליטה במעברים הועברה מחמאס לרשותדניאל הרץ3
בטקס שהתקיים היום העביר החמאס את השליטה בשלושה מעברים: ארז, כרם שלום ורפיח לידי הרשות הפלסטינית שתחזור לשלוט בהם לאחר עשור של הפסקה (העולם הערבי)
המהומה בבית החולים העזתי - צפו: שאגות נקמה ואבל על הרוגי המנהרהצפו: שאגות נקמה ואבל על הרוגי המנהרהכיכר השבת19
בתוך ביה"ח 'אל אקצא' בעזה, פרצו אנשי החמאס בצווחות לאחר שנקבע מותו של בכיר ביחידת העילית שנהרג במנהרה שצה"ל פיצץ, לשם שוגר כדי לחלץ פצועים • צפו (אקטואליה)
"יהודים לגז": אנטישמיות חמורה בלב ירושלים"יהודים לגז": אנטישמיות חמורה בלב ירושליםדניאל הרץ2
תלונה הוגשה במשטרת ירושלים כנגד מפעילי רשתות WIFI בשכונת קטמון בבירה עם שמות אנטישמיים ונאציים. "אם דבר כזה היה קורה בצרפת כל רשויות החוק היו פועלות" (משטרה)
הנייה אצל אבו נעים - לפני הפיצוץ במכונית: שיחת איום מדאע"שלפני הפיצוץ במכונית: שיחת איום מדאע"שכיכר השבת2
בכיר מנגנוני הביטחון של חמאס בעזה, תאופיק אבו נעים, קיבל שיחת איום מאיש דאע"ש בסוריה שהציב שתי דרישות, יומיים לפני שמכוניתו התפוצצה ברצועת עזה (העולם הערבי)
בית ספר בעזה. אילוסטרציה - עזה: מנהרת טרור נחשפה מתחת לבית ספרעזה: מנהרת טרור נחשפה מתחת לבית ספראלי רוטמן
פעילי ארגון הסיוע המיוחד של האו"ם עבור אזרחי רצועת עזה, לא יכולים עוד להתעלם מחפירת מנהרות טרור של ארגון חמאס השולט במקום, מתחת לבתי ספר שהוא מנהל (בעולם)
הנציג הסורי צרח והמיקרופון כובה • צפוהנציג הסורי צרח והמיקרופון כובה • צפודניאל הרץ4
נציג סוריה בוועדה לזכויות האדם באו"ם תקף את סעודיה בנאומו וסירב לאפשר לדיון להתקיים. לאחר שצרח, איים עליו ראש הוועדה כי יזמין מאבטחים והדיון הופסק (העולם הערבי)
אג' האשם במהלך סיור ברמת הגולן - כך נחשף איש הצללים של נסראללה בסוריהכך נחשף איש הצללים של נסראללה בסוריהכיכר השבת3
בישראל חשפו את זהותו של האיש שמתרחק מהתקשורת ואף פרסמו את תמונתו, חיזבאללה לא נשארו חייבים ושלחו עקיצה ואיום ברור על כך שישראל נמצאת במעקב של הארגון (העולם)
הנייה אצל אבו נעים - ניסיון החיסול: חמאס מאשים את ישראלניסיון החיסול: חמאס מאשים את ישראלכיכר השבת3
בפיצוץ שהרעיד את עזה נפצע ראש מנגנוני החמאס ברצועה תאופיק אבו נעים • בעזה סבורים שדעאש עומד מאחורי ניסיון החיסול אך מנהיג חמאס מאשים את ישראל (העולם הערבי)
מוחמד השישי, מלך מרוקו - איזה מלך: השרים קמו בבוקר וגילו שפוטרואיזה מלך: השרים קמו בבוקר וגילו שפוטרודניאל הרץ3
מלך מרוקו מוחמד השישי החליט לפטר כמה משריו בעקבות כישלונם בקידום הכלכלי של מחוז ריף ורצונו של המלך להרגיע את המפגינים הזועמים על היחס לאזרחים (העולם הערבי)
מוחמד בן סלמאן עם מזכיר המדינה טילרסון - יורש העצר הסעודי: "התנהלנו לא נורמלי"יורש העצר הסעודי: "התנהלנו לא נורמלי"דניאל הרץ1
בראיון ב'גרדיאן' אמר יורש העצר מוחמד בן סלמאן כי סעודיה נהגה בקיצוניות בשלושים השנים האחרונות וכי היא כעת תהיה מתונה יותר. "לא ידענו איך להתמודד" (העולם הערבי)
הגופות המוטלות ברחובות - פשעי דאע"ש: טבח נקמה בכ-130 אזרחיםפשעי דאע"ש: טבח נקמה בכ-130 אזרחיםאלי רוטמן
בתום לחימה כבדה בעיר שעברה מספר פעמים מיד ליד, נסוגו בשבוע שעבר מחבלי 'המדינה האסלאמית' מהעיר אל-קריתין שבמחוז חומס. הזוועה אותה הספיקו לבצע - נחשפת (בעולם)
הלחימה העזה - מכה קשה: בירת דאע"ש רוקנה מהמחבליםמכה קשה: בירת דאע"ש רוקנה מהמחבליםאלי רוטמן2
הטרוריסטים של 'המדינה האסלאמית' סופגים מכה רצינית, כשבירתם א-רקה שבסוריה טוהרה מהם לחלוטין. ארגון כורדי שנתמך בידי ארה"ב: "השגנו שם שליטה מלאה" (אקטואליה)
נציג הפת"ח מתנשק עם הטרוריסט הבכיר עארורי שחתם על ההסכם מטעם חמאס - "חמאס התחייב לא להוציא פיגועים מהגדה""חמאס התחייב לא להוציא פיגועים מהגדה"דניאל הרץ3
העיתון הערבי 'א-שרק אל-אווסט' מדווח כי כחלק מהסכם השלום בין חמאס לפת"ח התחייב חמאס שלא להוציא פיגועים בישראל - שלא באישור פת"ח ולקבל החלטות ביחד (חדשות)
לוחמי דאעש בימים מוצלחים יותר מבחינתם - מחבלי דאעש ינטשו את בירתם בסוריהמחבלי דאעש ינטשו את בירתם בסוריהדניאל הרץ1
בהסכם בין אנשי המדינה האסלאמית לבין כוחות הקואליציה נגד הארגון הרצחני הוסכם כי כמה מאות מלוחמי הארגון יצאו מרצונם מהעיר א-רקה ויוכלו להימלט ממנה (העולם הערבי)
חתימת ההסכם ההיסטורי - דאגה: חמאס ופת"ח חתמו על הסכם הפיוסדאגה: חמאס ופת"ח חתמו על הסכם הפיוסאלי רוטמן7
ההסכם שיכלול הפסקת השליטה הבלעדית של חמאס בעזה, וכן פריסה של 3,000 שוטרים מהרשות הפלסטינית ברצועה ובגבולות עם ישראל, מחייב את ישראל לשינוי תפיסה (בעולם)
המלך סלמאן - פיגוע בארמון בסעודיה: שני מאבטחים נהרגופיגוע בארמון בסעודיה: שני מאבטחים נהרגוכיכר השבת1
שני מאבטחים נהרגו בפיגוע נדיר בארמון המלוכה בסעודיה - ארמון א-סלאם בג'דה. שלושה מאבטחים נוספים נפצעו. היורה, מנסור אל-עמרי, בן 28, חוסל בידי הכוחות (אקטואליה)
השבויים מדברים - דאע"ש: אלו 2 החיילים הרוסים ששבינו • צפודאע"ש: אלו 2 החיילים הרוסים ששבינו • צפואלי רוטמן5
רוסיה טרם הגיבה לפרסום הסרטון בו נראים חייליה כשהם במצב ירוד ולאחר התעללות פיזית, כצפוי ממחבלי ארגון הטרור. עד כה הכחישה רוסיה, לפחות רשמית, כי דבר זה אירע (עולם)
חמדאללה מגיע לעזה - התכנסה ממשלת אחדות בין חמאס לפתחהתכנסה ממשלת אחדות בין חמאס לפתחדניאל הרץ2
לאחר מגעים ממושכים הגיעו אנשי פתח לרצועת עזה כדי לקחת את השליטה עליה לאחר שנים בהם החמאס שלט בעזה. ארה"ב מזהירה "הכרה בישראל חובה" (העולם הערבי)
נסראללה, היום - נסראללה: "נגד הציונים - לא נגד היהודים"נסראללה: "נגד הציונים - לא נגד היהודים"אלי רוטמן25
אף שתחילה הבטיח חיזבאללה, דרך ערוץ 'אל מנאר', כי היום ייצא נסראללה מהבונקר, לבסוף הוא שוב נאם כרגיל מתוך מקום מסתורו. בדבריו הצהיר כי אין לו כלום נגד יהודים (בעולם)
נסראללה בנאומו - נסראללה מאשים את ישראל: "לא נשתוק"נסראללה מאשים את ישראל: "לא נשתוק"כיכר השבת
חסן נסראללה, מזכ"ל חיזבאללה, מאשים את ישראל בהטמנת "מצלמות ממולכדות" בדרום לבנון ואיים כי הם יצטרכו לחפש דרכים כדי לטפל בהן. "אנחנו לא נשתוק על זה", אמר (בעולם)
אבו בכר אל-בגדדי - מנהיג דאע"ש: "תתקפו, הציתו להבה נגד אומות הכופרים"מנהיג דאע"ש: "תתקפו, הציתו להבה נגד אומות הכופרים"אלי רוטמן4
בנאום שנועד להפריך שמועות על מותו, מפרסם הערב ארגון המדינה האסלאמית נאום ארוך מפי מנהיגו, בו הוא מאיץ בפעיליו להגביר פיגועים, ואף מפרשן את עימות צפון קוריאה-ארה"ב (בעולם)
נאומו של חוסיין הצעיר - הפתיע: יורש העצר בן ה-23 נאם באו"ם. צפוהפתיע: יורש העצר בן ה-23 נאם באו"ם. צפואלי רוטמן5
אל הפורום הבינלאומי הנחשב ביותר כיום, בחר המלך הירדני עבדאללה לשלוח את בנו חוסיין לנאום במקומו, מול כל נציגי המדינות - כחלק מהליך קידומו כיורש העצר • צפו (עולם ערבי)
הזרוע הצבאית של חמאס - חמאס: ממשלת הצללים בעזה - תפורקחמאס: ממשלת הצללים בעזה - תפורקכיכר השבת1
ארגון הטרור חמאס הודיע הלילה (ראשון) על פירוק הוועדה המנהלית ששולטת ברצועת עזה. הסיבה: הרצון להפסקת הסנקציות שמוטלות על הרצועה בעקבות כך (העולם הערבי)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

עדכונים
כיכר facebook