יחיא סינאוור בעזהיחיא סינאוור: "המטח הבא יגיע לתל אביב"כיכר השבת10
בטקס להרוגי החמאס בתקרית בעזה, איים מנהיג החמאס יחיא סינאוור כי הטילים הבאים יגיעו עד לתל אביב. "המטח הראשון שיכה את תל אביב יפתיע את ישראל", איים (העולם הערבי)
התפטרות ליברמן: בחמאס חילקו ממתקיםהתפטרות ליברמן: בחמאס חילקו ממתקיםכיכר השבת39
מאז הפסקת האש שהצליח חמאס להשיג עם ישראל, ברגע שהיה לו נוח, החגיגות ברחוב הפלסטיני לא פוסקות, ואף גוברות מאז התפטרות ליברמן. צפו בשמחה הספונטנית (ארץ)
אחת מצעדות הניצחון בעזהאפס הרתעה; בעזה צוהלים: "כתשנו אתכם"אלי רוטמן19
בעוד רבים מתושבי הדרום חוסמים כבישים במחאה על הסכם הפסקת האש בין ישראל לבין חמאס, בעזה מקיימים 'צעדות ניצחון' ומחצינים את תחושת העליונות על מדינת ישראל (ארץ)
חמאס: "אשדוד ובאר שבע הבאות בתור"חמאס: "אשדוד ובאר שבע הבאות בתור"קובי רוזן8
חמאס מאיים כי אם צה"ל ימשיך בתקיפת מבנים ברצועת עזה, הארגון ירחיב את מעגל הירי והערים אשדוד ובאר שבע הבאות בתור: "הירי לאשקלון הינו תגובה על הפגיעה במבנים" (צבא)
חמאס תיעד את פגיעת הטיל באוטובוס. צפוחמאס תיעד את פגיעת הטיל באוטובוס. צפוקובי רוזן16
ארגון הטרור חמאס פרסם הערב תיעוד וידאו של פגיעת טיל הנ"ט באוטובוס ישראלי, מה שהוביל לגל ההסלמה הנוכחי • דקות לפני: עשרות חיילים ירדו מהאוטובוס. חייל נפצע (בארץ)
ארכיוןהג'יהאד מאיים: נגדיל את טווח הירי לישראלב. ניסני3
ארגון הטרור הג'יהאד האיסלאמי מאיים הערב כי במידה וצה"ל יחריף את המתקפות ברצועת עזה: "וגדלו הטווח, העומק ועוצמת הירי. גובת ההתנגדות היא תגובה טבעית" (אקטואלי)
איבד את זה: כתב עזתי סטר לנער בשידור חיאיבד את זה: כתב עזתי סטר לנער בשידור חיכיכר השבת14
כשברקע מתקדמים מאמצי ה'הסדרה' בין ישראל לחמאס, שכחלק מהם הועבר כסף מקטאר לרצועה, סיקר כתב עזתי את המהומות בגבול ישראל - ואיבד את העשתונות • צפו (מעניין)
חסן נסראללה'נתניהו לא יכול להתמודד עם איכות הטילים'יוני גבאי
מזכ"ל חיזבאללה, חסן נסראללה, שב לאיים על ישראל ואמר במהלך כנס לציון 'יום השהיד': נתניהו לא יכול להתמודד עם עוצמתה של ההתנגדות ואיכות הטילים בלבנון (העולם הערבי)
רוני טרבלסירנה טרבלסי מונה לשר התיירות של תוניסיהדניאל הרץ5
רוני (רנה) טרבלסי, בן הקהילה היהודית בג'רבה, מונה לשר התיירות של תוניסיה. טרבלסי העוסק בתחום התיירות כבר שנים אחראי להבאת יהודים רבים לביקורים במדינה (בעולם)
ג'מאל חשוקג'יזוועת חשוקג'י: גופת העיתונאי הומסה בחומצהדניאל הרץ3
הטורקים טוענים כי לאחר שהסעודים רצחו את העיתונאי הסעודי-אמריקאי ג'מאל חשוקג'י הם ביתרו את גופתו והמיסו אותה בחומצה. הרצח מסעיר את העולם כולו (העולם הערבי)
חאלד משעל ואיסמעיל הנייה, ראשי חמאסלקראת הסכם בין ישראל לחמאס: נחשפו פרטי המשא ומתןיוני גבאי13
טיוטת ההסכם בין ישראל לארגון הטרור חמאס נחשפה: הסרת 70% מהמצור על עזה בתמורה לשקט על הגדר ורגיעהבמשך 3 שנים • מצרים פועלת למנוע מאבו מאזן להציב מכשולים במגעים • (בארץ)
פינוי אחד הפצועיםאסון בירדן: 18 תלמידים ומורים טבעו ונהרגוכיכר השבת13
אוטובוס ובו תלמידים ומורים נסחף בשיטפון בצדו הירדני של ים המלח. לפחות 18 נהרגו באירוע וכוחות הביטחון הישראלים הצטרפו למאמצי החיפושים אחר הנעדרים (העולם הערבי)
הכוכבת הפלסטינית: 'כולם - לסטור לחיילים'הכוכבת הפלסטינית: 'כולם - לסטור לחיילים'אלי רוטמן50
תמימי בת ה-17 ננבי סלאח, שהתפרסמה בעקבות מעצרה על הסטירות שספגו ממנו חיילי צה"ל, אומרת היום למעריציה הרבים כי על כולם לנהוג כמותה, בכל מקום • צפו (עולם ערבי)
נחשף: עינויים נוראיים לעצורים הפלסטיניםנחשף: עינויים נוראיים לעצורים הפלסטיניםדניאל הרץ6
ארגון זכויות האדם Human Rights Watch בקריאה חריגה למדינות המספקות סיוע כלכלי לכוחות אכיפת החוק הפלסטיניים: להקפיא סיוע זה: "דרושה חקירה ב'האג'" (עולם)
ג'מאל חשוקג'יהרצח בקונסוליה: עיתונאי גולגל בתוך שטיחאלי רוטמן6
היעלמות העיתונאי הסעודי, מתנגד המשטר, בתוך קונסוליית ערב הסעודית באיסטנבול, הולך ומתברר, עם פרטים חדשים ומזעזעים אותם מספק היום גורם בכיר במדינה (העולם הערבי)
איסמעיל הנייה ברצועת עזהלאור יום: איסמעיל הנייה ברחובות הרצועהב. ניסני8
כשבישראל המתינו לדיון הקבינט בכדי להכריע האם להגיב בעוצמה לירי לעבר באר שבע וגוש דן, מנהיג חמאס איסמעיל הנייה הסתובב חופשי ברחובות רצועה עזה. צפו (אקטואליה)
ג'מאל חשוקג'יהסעודים יודו בדו"ח מיוחד במות העיתונאידניאל הרץ1
לאחר שבועיים של האשמות ולחץ בינלאומי כבד, נראה שהסעודים יודו בדו"ח מיוחד במותו של העיתונאי הסעודי באיסטנבול - ג'מאל חשקוג'י ויאשימו גורמים זוטרים (בעולם)
הג'יאהד מציג: "מאות נשים הוכנו למלחמה"הג'יאהד מציג: "מאות נשים הוכנו למלחמה"אלי רוטמן30
אחרי שמינה מזכ"ל חדש וערך מצעד בחוצות עזה, מפרסם ארגון הטרור תיעוד מקורס אומנויות לחימה שערך עבור מאות נשים שמוכנות להיות "שאהידיות" מול האויב. צפו (אקטואליה)
כוחות הביטחון בזירת הפיגוע, הבוקרחמאס: הפיגוע - תגובה לפשעי הכיבוש בעזהב. ניסני3
ארגון הטרור חמאס התייחס לפיגוע הרצחני באזור התעשייה ברקן ואמר כי מדובר בתגובה "לפשעי הכיבוש ברצועת עזה". לדברי דובר חמאס: "אנו מברכים את 'פעולת ברקן'" (אקטואלי)
יורש העצר מוחמד בן סלמאןאיסטנבול: עיתונאי נכנס לקונסוליה ונעלםשאול כהנא
ג'מאל חשוגי, פרשן פוליטי בכיר שנמלט מסעודיה מחשש שיתנקשו בו לאחר שמתח ביקורת קשה על השלטונות, נכנס לשגרירות סעודיה באיסטנמבול ומאז נעלמו עקבותיו (חדשות)
יחיא סינווארראיון נדיר של מנהיג חמאס לידיעות אחרונותקובי רוזן5
מנהיג חמאס ברצועת עזה, יחיא סינוואר, בראיון נדיר לעיתון ישראלי: "יש הזדמנות אמיתית לשינוי. מלחמה היא לא האינטרס שלנו, אבל כרגע פיצוץ הוא בלתי נמנע" (אקטואליה)
אבו מאזן באו"ם, הערבאבו מאזן: "בירתנו - מזרח ירושלים כולה"יוסי נכטיגל5
יו"ר הרשות הפלסטיני אבו מאזן נאם בעצרת הכללית באו"ם והתבטא: "ירושלים אינה למכירה וזכויות העם הפלסטינים אינן נתונות למשא ומתן", ותקף את חוק הלאום (העולם הערבי)
תיעוד: רגעים ראשונים של הפיגוע באיראןתיעוד: רגעים ראשונים של הפיגוע באיראןיוסי נכטיגל10
סוכות הידיעות האיראנית פרסמה תיעוד וידאו של הרגעים הראשונים לאחר הפיגוע הרצחני בעיר אהוואז, פיגוע שהתרחש במהלך מצעד צבאי ונהרגו בו 29 בני אדם (בעולם)
וידאו: התוקפים בדרך לפיגוע הרצחני באיראןוידאו: התוקפים בדרך לפיגוע הרצחני באיראןיוסי נכטיגל10
ארגון המדינה האיסלאמית פרסם סרטון וידאו בו נראים, לדבריו, שלושת המחבלים שביצעו את הפיגוע הרצחני באיראן, פיגוע בו נהרגו 29 בני אדם, בניהם חיילים בצבא איראן (אקטואליה)
זירת הפיגוע29 הרוגים באיראן: 'המוסד הישראלי אחראי'יוסי נכטיגל8
29 איראנים, בניהם חיילים רבים, נהרגו בפיגוע ירי רצחני בעיר אהוואז שבאיראן. דאע"ש נטל אחריות אך דובר צבא איראן בטוח כי האחראים לירי אלו אנשי המוסד הישראלי (אקטואליה)
חסן נסראללהנסראללה: "הניסיונות לחסל אותי - כשלו"ב. ניסני15
"חיזבאללה מקבל טילים מדויקים, למרות ניסיונות ישראל", כך טען מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה בנאום והוסיף: "אני כמובן לא נמצא במקלט. הניסיונות לחסל אותי - נכשלו" (אקטואליה)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

כיכר facebook