מחבלי עזה בתרגיל: "ישראל תובס" • צפומחבלי עזה בתרגיל: "ישראל תובס" • צפויוסי נכטיגל9
רחובות עזה קושטו בתמונותיהם של הארכי מחבלים שחוסלו, סולימאני ואל-עטא, וכלל ארגוני הטרור בתרגיל צבאי נרחב, שכולל ירי רקטות, ומעביר מסר אחיד: "נביס את ישראל" (עולם)
שר הבריאות של תימןתימן: "יהודים שולטים בשטן ובסמים"יוסי נכטיגל11
שר הבריאות התימני נאם בטלוויזיה התימנית, וטען כי מחבלים שהתפוצצו במסגדים עשו זאת בהשפעת סמים, אותם היהודים מוכרים - כחלק מתוכנית נגד ערבים ומוסלמים (העולם הערבי)
מוסלמית בדובאי, אילוסטרציה"אסור לנשים לטוס לדובאי ללא בן משפחה"יוסי נכטיגל9
בראיון ברשת הטלויזיה הפלסטינית, מוחמד אחמד חוסיין, המופתי הראשי של הרשות הפלסטינית, אסר על נשים לטוס לדובאי - אלא בליווי הבעל או גבר אחר מהמשפחה (אקטואליה)
תרגיל: מחבלים מעזה כובשים יישוב ישראליתרגיל: מחבלים מעזה כובשים יישוב ישראליב. ניסני15
ארגוני הטרור הפלסטיניים ברצועת עזה התאחדו לתרגיל משותף, במסגרתו התאמנו כדי לשפר את שיתוף הפעולה בין הפלגים, ולשיפור כשירותם המבצעית של המחבלים (חדשות)
סירה התהפכה; ארבעה נוסעים חולצו • צפוסירה התהפכה; ארבעה נוסעים חולצו • צפוכיכר השבת
שוטרי יחידת השיטור הימי במרחב לכיש, איתרו ביום שישי, במהלך סיור, סירה שטבעה כשעל סיפונה היו ארבעה בני אדם שהיו בסכנה וללא יכולת להזעיק עזרה. כך הם חולצו (משטרה)
המרדף של השוטר אחר רוכב אופנוע • צפוהמרדף של השוטר אחר רוכב אופנוע • צפוכיכר השבת16
רוכב אופנוע שנסע בפראות באשקלון, סירב להישמע להוראות השוטרים לעצור ונמלט בנסיעה. שוטר מיחידת האופנועים יואב פתח במרדף אחריו שכלל מרדף רגלי, עד למעצרו (בארץ)
הדלקת נרות החנוכה בדובאי // תיעוד ענקהדלקת נרות החנוכה בדובאי // תיעוד ענקאיציק אוחנה11
400 חברי הקהילה והתיירים היהודים באיחוד האמירויות, התכנסו להדלקת הנרות הציבורית הראשונה בחוצות המדינה הערבית, למרגלות בורג' חליפה, הבניין הגבוה בעולם (בעולם)
"תודה למוסד" בלב טהרןהזוי: 'תודה למוסד' ודגלי ישראל באיראן. צפויוסי נכטיגל14
"מספרים שגם הפעולה הזאת התבצעה באמצעות לווין", לעגו ברשתות החברתיות באיראן לשילוט המוזר שנתלה על גשר במרכז הבירה טהרן, בהקשר להתנקשות במדען הגרעין (עולם)
אילוסטרציהכך איראן תנקום במדינת ישראל // אלי דןאלי דן8
מומחי ביטחון מציינים, כי מטווח הזמן המיידי ועד להחלפת הממשל בארה"ב יש חלון זמן אפשרי לעימות ביטחוני רחב היקף מול איראן | אלי דן מנתח את כוונות איראן לנקמה (דעה)
העצורים בקלנדיהמהומות בקלנדיה; 6 לוחמים נפצעו; תיעודחיים גולדברג6
כוחות משטרה ומסתערבים שפעלו הבוקר בקלנדיה, נתקלו בהפרות סדר קשות ואלימות, שכללו זריקת בלוקים וחפצים כבדים; שישה לוחמים נפצעו, שני פלסטינים נעצרו (אקטואלי)
יחיא סינווארמנהיג חמאס יחיא סינוואר נדבק בקורונהדוד הכהן23
על פי הודעה רשמית שהוציא ארגון הטרור החמאס בעזה, מנהיגו, יחיא סינוואר, נדבק בנגיף הקורונה, וכעת הוא שוהה בבידוד. לטענתם, "הוא ממשיך בעבודתו - כרגיל" (עולם ערבי)
זירת החיסול מיום שישיישראל? קצין בכיר איראני חוסל על ידי מזל"טאלי דן2
מוסלם שהדאן, קצין בכיר הנמנה על משמרות המהפכה האיראניים, חוסל אמש ע"י מזל"ט בגבול עיראק-סוריה. לעת עתה, האיראנים לא מאשרים ולא מכחישים את הדיווח (ערבים)
אבי תוכנית הגרעין והרכב שחיסל אותובעקבות החיסול באיראן: חשש לפגיעה בישראלים - בדובאייוסי נכטיגל8
החיסול הדרמטי של אבי תכנית הגרעין של המשטר השיעי - חיסול שיוחס לישראל וגרר הבטחות נקם, גרם למטה ללוחמה בטרור להוציא אזהרת מסע למדינה שרק עכשיו נירמלנו איתם את היחסים (עולם)
רכב הניסאן, שהשמיד את עצמו בתום הירימדהים: חיסול פחריזאדה בוצע בשלט רחוקיוסי נכטיגל19
בניגוד לידיעות כי אבי תוכנית הגרעין האיראנית חוסל בידי חמושים, שהגיחו אחרי פיצוץ רכבים, סוכנות הידיעות המזוהה עם המשטר השיעי מדווחת פרטים שונים ודרמטיים (אקטואלי)
נשיא איראן חסן רוחאניבאיראן הפגינו: נקמה על החיסול - שתל אביב תישרף באשיוסי נכטיגל28
בהפגנה בטהרן הציתו דגלי ישראל וארה"ב • בשלט שהחזיק מפגין נכתב בעברית: "נקמה פירושה שתל אביב תישרף באש" • באיראן טוענים: המדען שחוסל עסק בחיסון לנגיף הקורונה (אקטואליה)
תיעוד: זירת החיסול של מוחסן פחריזאדהתיעוד: זירת החיסול של מוחסן פחריזאדהקובי אטינגר15
מוחסן פחריזאדה, מי שמכונה כ'אבי הפצצה הגרעינית של איראן' ו'ההיעד מספר 1 של המוסד הישראלי', חוסל בערב שבת בירי מטווח אפס בסמוך לטהרן. צפו בזירת החיסול (עולם)
הרופא החשוד, עם בני משפחתוהחשוד כ'מרגל ישראלי' באיראן - יוצא להורגאלי דן62
מאבק ארגוני זכויות האדם, להצלתו של אחמד רזא ג'לאלי מהגרדום, ככל הנראה נכשל, לאחר שהוצאתו להורג באשמה כי סייע למוסד לחסל מדעני גרעין עברה אישור סופי (אקטואלי)
אשקלון: אזעקת צבע אדום; "שמענו יירוט"אשקלון: אזעקת צבע אדום; "שמענו יירוט"ב. ניסני8
לפני זמן קצר הופעלה אזעקת צבא אדום בעיר אשקלון ובאיזור התעשייה הדרומי בעיר. תושבים מדווחים, כי שמעו פיצוץ חזק • דו"צ: "זוהה שיגור אחד" (ביטחון)
איראן מאיימת: מלחמה כוללת במזרח התיכוןאיראן מאיימת: מלחמה כוללת במזרח התיכוןיוסי נכטיגל16
הדיווחים כי נשיא ארה"ב טראמפ שקל לנצל את השבועות שנותרו לכהונתו בתפקיד כדי לתקוף את מתקני הגרעין באיראן, מעוררים חשש רב במדינה, ובהתאם - האיומים הקשים (עולם)
ניצב דורון ידיד בהקמת יחידת מש"ח, בינואר 2020הטלטלה בתחנה: מרכז השיטור החרדי יסגר?חיים גולדברג10
כשנה בלבד אחרי הקמתה של יחידת מש"ח בתחנת לב הבירה בירושלים, היחידה עומדת בפני סכנת סגירה - בצל הטלטלה שהיא חווה בעקבות הדחת המפקד; הסיפור המלא (אקטואליה)
נתניהו, היוםנתניהו מגיב: 'מי שתוקף אותנו - דמו בראשו'כיכר השבת7
התקיפה הישראלית הרשמית נגד מטרות של צבא סוריה: ראש הממשלה מבהיר כי לא נאפשר התבססות צבאית איראנית בסוריה. נתניהו איים: לא נאפשר ניסיון של תקיפה נגדנו (צבא)
וואליד מועלםהלילה: שר החוץ הסורי וואליד אל מועלם מתדניאל הרץ17
שר החוץ של סוריה, וואליד אל-מועלם, מת הלילה בגיל 79. הטלוויזיה הסורית שדיווחה על מותו לא מסרה פרטים על סיבת המוות. אל מועלם האשים את ישראל במצב בסוריה (בעולם)
אילוסטרציההמבצע בטהרן: בת המחבל היתה יעד חיסוליוסי נכטיגל61
הולכים ומתבררים פרטי המבצע הנועז של המוסד בלב טהרן: מרים - כלתו לשעבר של בן לאדן - היתה על כוונת הירי. אביה, בכיר אל קאעידה שחוסל, התחזה למרצה להיסטוריה (בעולם)
עבאס ספד לעריקאת: 'שהיד גיבור' • צפועבאס ספד לעריקאת: 'שהיד גיבור' • צפודוד הכהן16
נאום השהידים של יו"ר הרשות: "אני מפאר ומרומם את השהידים הגיבורים שלנו", אמר אבו מאזן בדברי פרידה לעריקאת וזיכרון ליום השנה ה-6 למות יאסר ערפאת (חדשות)
סאיב עריקאתהבכיר הפלסטיני סאיב עריקאת מת בישראלקובי רוזן70
בכיר הרשות הפלסטינית ומי שתיווך במשך שנים רבות בין ישראל לפלסטינים, מת בבית החולים הדסה מנגיף הקורונה • האיש שזכור כמי שפער את פיו נגד הגר"ע יוסף • פרופיל (ארץ)
נתניהו מציג: לאיראן יש עוד מתקן גרעיני סודילפני שטראמפ הולך: ישראל מקדמת תוכניתיוסי נכטיגל12
ממשל טראמפ, יחד עם ישראל, הסעודים ואיחוד האמירויות, מקדמים תוכנית משותפת של הטלת סנקציות נגד איראן • כל שבוע סנקציה חדשה עד להשבעתו של הנשיא הנכנס (עולם)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

כיכר facebook