מזג אויר  ישיבות  עטרת שלמה  הר נוף
הפיגוע במצרים - פיגוע במצרים: שני הרוגים ושלושה פצועיםפיגוע במצרים: שני הרוגים ושלושה פצועיםקובי רוזן1
יומיים לפני הבחירות לנשיאות, התרחש היום פיגוע תופת בעיר אלכסנדריה שבמצרים. שניים נהרגו ושלושה נפצעו. יעד הפיגוע: מפקד מנגנוני הביטחון מוסטפא א-נימר (בעולם)
המבוקש שמת מפצעיו - חמאס חיסלו את החשוד בניסיון ההתנקשותחמאס חיסלו את החשוד בניסיון ההתנקשותדניאל הרץ4
כוחות הביטחון של חמאס חיסלו את המבוקש אנס אבו חוסה, שחשוד בפיצוץ המטען נגד שיירת ראה"מ הפלסטיני ראמי חמדאללה. הוא נורה ומת לאחר מכן בביה"ח (העולם הערבי)
אילוסטרציה: דיילת חברת אמירייטס איירליינס - דובאי: דיילת נפלה אל מותה מדלת החירום של המטוסדובאי: דיילת נפלה אל מותה מדלת החירום של המטוסכיכר השבת1
האירוע המצער אירע באנטבה, ועל פי עדי הראיה לא בטוח בכלל כי מדובר בתאונת עבודה. חברת התעופה הבטיחה כי תשתף פעולה עם החוקרים(בעולם)
סערה באפגינסטן: קרא לבנו דונלד טראמפסערה באפגינסטן: קרא לבנו דונלד טראמפדניאל הרץ
מורה אפגני החליט, לאחר שקרא את ספריו של הנשיא טראמפ, לקרוא לבנו על שמו של המיליארדר האמריקאי שהפך לאחר מכן לנשיא. מאז סובלת המשפחה מאיומים (העולם הערבי)
רגע הפיצוץ - וזירת ההתנקשות - עזה: בכירי הרשות ניצלו מהתנקשות  • צפועזה: בכירי הרשות ניצלו מהתנקשות • צפואלי רוטמן7
מתיחות מחודשת בין הרשות הפלסטינית לבין החמאס השולט בעזה, לאחר ניסיון התנקשות שאירע היום בחייהם של ראש הממשלה הפלסטיני וראש המודיעין שביקרו ברצועה (חדשות)
ארכיון - הטבח בע'וטא נמשך: מעל לאלף הרוגיםהטבח בע'וטא נמשך: מעל לאלף הרוגיםדניאל הרץ1
כוחותיו של אסד ממשיכים בלחימה העיקשת בכוחות המורדים בע'וטא, ובמהלך סוף השבוע נהרגו עשרות אזרחים. מספר ההרוגים עומד על 1,022 איש ואלפי פצועים (העולם הערבי)
מסגד בטהרן - השייח'ים כועסים: 'עיצוב המסגד - יהודי מדי'השייח'ים כועסים: 'עיצוב המסגד - יהודי מדי'אלי רוטמן3
מסגד מרכזי שנבנה לאחרונה בטהרן, הבירה האיראנית, מסעיר את דמיונם של גורמי דת בכירים. לטענתם, העיצוב המינימליסטי שלו הוא לא פחות מ'מזימה יהודית-ציונית' (עולם)
ההרס בסוריה - המלחמה בסוריה בעיצומה: מאות הרוגיםהמלחמה בסוריה בעיצומה: מאות הרוגיםדניאל הרץ
הקרבות בין צבאו של אסד בסיוע הרוסים והאיראנים כנגד המורדים בעיר ע'וטא גבו כבר מאות הרוגים ואלפי פצועים • המורדים מאשימים שזו מדיניות 'אדמה חרוכה' (העולם הערבי)
השחקן הלבנוני זיאד עיתאני - העלילה וההתנצלות: 'המרגל הישראלי' זוכההעלילה וההתנצלות: 'המרגל הישראלי' זוכהב. ניסני
4 חודשים לאחר שהשחקן הלבנוני זיאד עיתאני נעצר בחשד שריגל לטובת ישראל, התברר כי מדובר בעלילה של בכירה לשעבר בשירות המודיעין: "על כל הלבנונים להתנצל" (בעולם)
הפצצה בסוריה אילוסטרציה - הפסקת האש בסוריה שרדה 3 שעות בלבדהפסקת האש בסוריה שרדה 3 שעות בלבדדניאל הרץ
הפסקת האש בת החמש שעות עליה הכריזה רוסיה במלחמת האזרחים בסוריה מטעמים הומוניטריים, שרדה שלוש שעות בלבד, שאחריהן פרצה הלחימה במלוא עוזה (העולם הערבי)
אסד עם חייליו, ארכיון - הטבח בסוריה נמשך: 250 הרוגים - ביומייםהטבח בסוריה נמשך: 250 הרוגים - ביומייםדניאל הרץ5
בשאר אסד עורך הפצצות עזות בעיר ע'וטא בפאתי דמשק, ממעוזי המורדים האחרונים. בקרבות נהרגו ביומיים האחרונים כ-250 בני אדם ונפצעו למעלה מ-600 (העולם הערבי)
123 בני אדם נהרגו בהפגזות הצבא הסורי123 בני אדם נהרגו בהפגזות הצבא הסורידניאל הרץ2
נשיא סוריה בשאר אסד ממשיך בטבח האזרחים במדינתו ורק אתמול הביא למותם של 123 אזרחים ולפציעתם של 610 בני אדם בהפצצות הצבא הסורי בעיר ע'וטא (העולם הערבי)
מוחסן רזאי - איראן: 'נשטח את תל אביב; נתניהו לא יברח'איראן: 'נשטח את תל אביב; נתניהו לא יברח'אלי רוטמן8
בכיר איראני עונה היום לאיומו הראשוני של ראש הממשלה לתקוף ישירות את מדינתו, ומשמיע צרור איומים בוטים משלו תוך זלזול מופגן בנתניהו ותוכן נאומו בוועידת מינכן (אקטואליה)
המהומה בביקור השגריר - בכיר קטארי תרם מיליונים לעזתים - והותקףבכיר קטארי תרם מיליונים לעזתים - והותקףאלי רוטמן6
שגריר קטאר שסיים היום עוד ביקור בעזה, במהלכו שוב תרם מיליוני דולרים לנוכח המצב ההומניטרי החמור, הותקף בידי המון זועם שדרש כי הכסף יועבר ישירות לידיו • צפו (חדשות)
נסראללה על הפלת המטוס : "הישג גדול"נסראללה על הפלת המטוס : "הישג גדול"קובי רוזן1
חסן נסראללה התייחס להפלת המטוס הישראלי על-ידי סוריה ואמר כי היא "הישג צבאי גדול מאוד". לדבריו, חיזבאללה לא יוותר לישראל בנוגע לעתודות הגז בים התיכון (העולם הערבי)
טילרסון בירדן - טילרסון מבקר בירדן ומרגיז את האיראניםטילרסון מבקר בירדן ומרגיז את האיראניםדניאל הרץ1
מזכיר המדינה האמריקאי המבקר בימים אלו באזור אמר כי על איראן לצאת מסוריה באופן מיידי. האיראנים מיהרו להגיב ואמרו כי דווקא האמריקאים הם אלו שצריכים לסגת (העולם הערבי)
אילוסטרציה - "הן מרגלות": הלטאות שהפחידו את איראן"הן מרגלות": הלטאות שהפחידו את איראןאלי רוטמן3
טענה מוזרה במיוחד משמיע הרמטכ"ל האיראני לשע', שניחון כך נראה בחוש דמיון פורה במיוחד. לדבריו, פעילי איכות סביבה שהגיעו למדינה נידונו לעינויים כי... הפעילו לטאות (בעולם)
מיצג מקורי נגד טראמפ - מיליונים צעדו מול "מזימת ארה"ב והציונים"מיליונים צעדו מול "מזימת ארה"ב והציונים"אלי רוטמן6
על רקע תופי המלחמה מול ישראל בצפון, חגגו היום המונים מתושבי איראן את יום המהפכה האסלאמית. בקהל - בובת טראמפ מגואלת בדם; על הבמה - מפקד כוח קודס. צפו (עולם)
ארה"ב תקפה את כוחות בשאר אסד בסוריהארה"ב תקפה את כוחות בשאר אסד בסוריהדניאל הרץ
למעלה מ-100 הרוגים בתקיפה של מטוס קרב אמריקני על כוחות התומכים במשטרו של בשאר אסד. כוחות הקואליציה מסרו כי מדובר בתגובה על מפקדת המורדים (העולם הערבי)
כך זה עובד מבפנים - תיעוד ממעמקי מנהרת טרור בעזה • צפותיעוד ממעמקי מנהרת טרור בעזה • צפואלי רוטמן3
הכתבת הלבנונית של ערוץ הטלוויזיה 'אל מיאדין' המזוהה עם חיזבאללה, ירדה היום אל תוך מנהרת טרור של אחד מהארגונים בעזה, שטרם נוטרלה בידי ישראל • צפו (חדשות)
זירות התקיפה הקשות - קשה לצפייה: עשרות נפגעו מהפגזת גז כלורקשה לצפייה: עשרות נפגעו מהפגזת גז כלוראלי רוטמן1
יומיים לאחר שמטוס רוסי הופל בידי כוחות המורדים וטייסו נהרג, בעת פעילות מבצעית מעל העיר אידליב, מגיעים מהמקום דיווחי זוועה על הרוגים במתקפה כימית (עולם ערבי)
חללי אל אקצא מנסים להפחיד בסרטון חדשחללי אל אקצא מנסים להפחיד בסרטון חדשכיכר השבת23
על רקע ההתחממות בדרום והערכת ארגוני טרור בעזה כי ישראל מתכננת לפתוח מולם במלחמה חדשה, משחרר אחד מהם תיעוד מיצור ושיגור הטילים, מתומלל ל'עברית'. צפו (ארץ)
עזה: עבריין פיצץ בלון גז והרג 7, בהם ילדיםעזה: עבריין פיצץ בלון גז והרג 7, בהם ילדיםאלי רוטמן9
כחלק מריב בין חמולות באחת השכונות בעזה, הגיע אחד מהעבריינים עם בלון גז בידיו ופוצץ אותו במכוון סמוך לחמולה יריבה. התוצאה הקטלנית: 7 הרוגים ועשרות פצועים (חדשות)
איסמעיל הנייה נכנס לרשימת הטרור של ארצות הבריתאיסמעיל הנייה נכנס לרשימת הטרור של ארצות הבריתכיכר השבת2
ראש הלשכה המדינית של חמאס הוא לא היחיד שנכנס לרשימה השחורה של אמריקה: לצדו נוספו לרשימה עוד בכירים וארגוני טרור שפועלים נגד ישראל (חדשות)
עימאד אל-עלמי - תקרית הירי המסתורית: מת בכיר החמאסתקרית הירי המסתורית: מת בכיר החמאסאלי רוטמן21
ירי אלמוני מטווח קרוב או פליטת כדור? טרם פוענחה תקרית הירי המסתורית שפצעה לאחרונה אנושות בכיר חמאס. היום נקבע מותו של "המנוח", שהותיר אלמנה ו-6 יתומים (חדשות)
"מוות לדיקקטטור". המחאה בעיר גורגאן - רחובות איראן שוב בוערים: 'מוות לדיקטטור'רחובות איראן שוב בוערים: 'מוות לדיקטטור'אלי רוטמן
ההגבלות הדתיות המכבידות על הנשים ברחבי הרפובליקה האסלאמית והמצב הכלכלי הקשה בכמה ערים גדולות, עוררו מחדש את זעם ההמון שדוכא בהצלחה לפני חודש. צפו (עולם)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

עדכונים
כיכר facebook