צופים בערוץ 10, בשידור גזר הדיןמשפחת המחבל לא מרוצה: 'הבן שלנו כלב?'אלי רוטמן88
התכנית של משפחת המחבל שנהרג על ידי אלאור אזריה שנדון על כך לשנה וחצי מאסר, לפנות לבית הדין בהאג, רק תפסה תאוצה בעקבות גזר הדין המקל לטענתם (עולם ערבי)
נסראללה, הלילה"תספרו עד מיליון לפני שתפתחו במלחמה"אלי רוטמן1
"לא נציית עוד לקווים אדומים", הזהיר הלילה המנהיג השיעי בראיון, על רקע תחושה גוברת והולכת ודיווחים חוזרים ונשנים כי משהו קורה בחזית הצפונית מתחת לפני הקרקע (חדשות)
שיחק שחמט עם ישראלי והושעה מהנבחרתשיחק שחמט עם ישראלי והושעה מהנבחרתדניאל הרץ1
אח ואחות מאיראן נענשו על ידי התאחדות השחמט האיראני והושעו מהנבחרת ומתחרויות באיראן בגלל שהאחות שיחקה ללא רעלה ואחיה שיחק מול שחקן ישראלי (העולם הערבי)
נסראללה בנאומו היוםנסראללה: "העברת מיכל האמוניה בגללנו"דניאל הרץ8
מזכ"ל חיזבאללה נאם בעצרת השנתית של הארגון וטען כי ההחלטה להעביר את מיכל האמוניה מחיפה היא בשל איומי הארגון. נסראללה איים גם על הכור בדימונה (העולם הערבי)
סינוואר, לאחר שחרורומנהיג חמאס - רוצח ששוחרר בעסקת שליטאלי רוטמן5
סינוואר, הרוצח ששוחרר ב'עסקת שליט' ושנחשב גם במונחים חמאסיים לאדם קיצוני ביותר נבחר בימים האחרונים למנהיג ארגון הטרור בעזה במקום איסמעיל הנייה (העולם הערבי)
נסראללה בנאומו, היוםנסראללה על טראמפ: "זו הגאולה, טיפש"אלי רוטמן7
תגובה ראשונה, פומבית, של מזכ"ל חיזבאללה שמצא לו דרך משלו להביע קבלת פנים לנשיא החדש של ארצות הברית, טראמפ. גם מאובמה הוא לא חסך את שבט לשונו (עולם ערבי)
"אוכל אותך בלי מלח": חמאס בשיר חדש"אוכל אותך בלי מלח": חמאס בשיר חדשכיכר השבת61
ארגון חמאס מפרסם שיר הסתה חדש, בו הוא מאיים "לאכול בלי מלח" חיילי גולני, וקורא למחבליו לדייק בירי. ומי על הכוונת של המחבלים? יהודי חרדי • צפו בקליפ החדש (העולם הערבי)
בית המטבחיים מהאוויר17 אלף איש נרצחו בבית מטבחיים בסוריהישראל שפירא11
דו"ח חדש חושף התעללויות והוצאות להורג המוניות בבתי כלא בסוריה. "הכריחו אותי לעצום עיניים בזמן שרצחו את חברי לתא, גופתו הושארה בתא בתוך שלולית דם" (העולם הערבי)
קצינים איראנים בסמוך לטיל בליסטי. ארכיוןאיראן ביצעה ניסוי נוסף בטילים נגד מטוסיםכיכר השבת1
בטהרן לא מתייחסים לאיומי ארה"ב לבטל את הסכם הגרעין וערכו ניסוי נוסף בטילים נגד מטוסים, השלישי במספר. הטיל שנוסה מאיים על מטוסים ועל טילי שיוט (העולם הערבי)
אבו באקר אל-חכים. ארכיוןהשופינג של דאעש: מסכים, מסעדות ומוניותכיכר השבת2
קבלות שהשאירו מחבלי דאע"ש בעיר מוסול, מספקות הצצה מעניינת למסע הרכישות של פעילי הארגון, שעשו שימוש במוניות, ביצעו רכישות של מסכים ובילו במסעדות (חדשות)
אבו סייף בפעולההבולדוזר האכזר של דאע"ש נדקר למוותאלי רוטמן10
הדמות המפחידה מסרטוני דאע"ש שנהגה לאסוף את הראשים הערופים ולטמון אותם בתוך בור, "אבו סייף" כינויה, הוצא להורג בעצמו בעיראק - על פי דיווחים רבים (עולם ערבי)
תיעוד התקיפה האוויריתמחבלים רבים נהרגו ונפצעו בתקיפת הנקמהאלי רוטמן3
לפני שנה פורסם סרטון הוצאתו להורג בשריפה של טייס ירדני שנפל בשבי דאע"ש, וזה העיתוי שנבחר במכוון בידי הממשל הירדני כדי לבצע תקיפה נרחבת במעוזי הארגון בסוריה (עולם)
אישה באיראן. אילוסטרציהבית המשפט פסק: לעוור אישה בעין אחתאלי רוטמן6
לפני שנתיים אישה התיזה חומצה על אדם, ועיוורה אותו בעין אחת. לאחרונה החליטו השופטים האיראניים שדנו בעניינה כי יש לעוור אותה - לפי חוקי השריעה האיסלאמית (עולם ערבי)
ארכיוןאיראן ביצעה ניסוי בטיל שיוט מסוג 'סומאר'דניאל הרץ1
האיראנים לא הסתפקו בטיל הבליסטי אותו ניסו בתחילת השבוע וביצעו ניסוי גם בטיל שיוט שמאפשר נשיאת ראש גרעיני, כך על פי דיווח בעיתון הגרמני 'די ולט' (העולם הערבי)
תעלומה מסקרנת: מה קרה לבשאר אסד?תעלומה מסקרנת: מה קרה לבשאר אסד?דניאל הרץ3
זה כמה ימים שבתקשורת הערבית מסתובבות שמועות על כך שמצבו הבריאותי של הנשיא הסורי אינו טוב. על פי חלק מהן הוא הורעל או לקה בשבץ. בארמון מכחישים (העולם הערבי)
טקס הסיום של מחנה אימונים ברשות הפלסטיניתטקס הסיום של מחנה אימונים ברשות הפלסטיניתכיכר השבת
אנשי כוחות הביטחון של הרשות הפלסטינית השתתפו בטקס הסיום של מחנה האימונים לצעירים פלסטינים ביריחו | צפו בתמונות (העולם הערבי)
אילוסטרציהדיווחים: לבנון חשפה רשת ריגול למען ישראלאלי רוטמן
על פי הפרסומים, בעצורים שריגלו למען ישראל - שתי אזרחיות מנפאל, שני לבנונים ופלסטיני אחד. ישראל הרשמית לא מסרה תגובה לדיווחים אלו שכבשו את הכותרות בלבנון (עולם ערבי)
סיני. ארכיוןחשש מפיגועים; פורסמה אזהרת מסע לסיניכיכר השבת1
המטה ללוחמה בטרור פרסם הערב אזהרת מסע לסיני. האזהרה מפורסמת בעקבות יום השנה למהפכה במצרים. כמעט בכל שנה גורמי טרור יוזמים פיגועים ביום זה (העולם הערבי)
"מנהיג דאעש נפצע אנוש בתקיפה אווירית""מנהיג דאעש נפצע אנוש בתקיפה אווירית"כיכר השבת
כלי תקשורת במערב טוענים כי מנהיג דאעש נפצע באורח אנוש בתקיפה של כוחות הקואליציה. זו לא הפעם הראשונה שמוודח על פגיעה בו. לפי שעה אין אישור רשמי לדיווח (עולם)
הצצה למפעל הקרמבו הפלסטיניהממתק שכובש את השוק הפלסטיני: קרמבואלי רוטמן10
לפחות 6 מפעלים ברשות הפלסטינית עמלים סביב השעון ביצור הממתק המצופה שכבש החורף את מדפי המרכולים. מבחן הטעם: הוא לא שונה מהקרמבו הישראלי (עולם ערבי)
כך 'חגגו' הפלסטינים את כהונת טראמפ. צפוכך 'חגגו' הפלסטינים את כהונת טראמפ. צפואלי רוטמן1
בבית לחם לא התאפקו הפלסטינים ויצאו לרחובות בכמה מוקדים, כדי לציין בדרכם הם את כניסת טראמפ לתפקידו הרם כנשיא ארה"ב. בתפריט: הצתת דמותו ונאצות (העולם הערבי)
הקריסה הדרמטיתהכבאים נצמדו לבנין, והוא קרס עליהם. צפו בדרמהאלי רוטמן11
וידאו חדש ודרמטי מקריסת הבנין הגבוה שהוקם על ידי הקבלן היהודי שהוצא להורג, על עשרות הכבאים שהגיעו לכבות את השריפה שפרצה בו. לא ברורה סיבת הפיצוצים שנשמעו רגע לפני האסון (העולם הערבי)
הג'יפ של צה"ל התלקח מבקבוק התבערה, החיילים לא נפגעו. צפוהג'יפ של צה"ל התלקח מבקבוק התבערה, החיילים לא נפגעו. צפואלי רוטמן
ברשתות החברתיות ברשות הפלסטינית מרבים להתרברב החל מאמש בכך שבהתפרעויות בכפר חיזמא הם הצליחו לדייק בהשלכת בקבוק תבערה שהתנפץ על ג'יפ צה"לי, שנראה כי הוא מתלקח. באירוע לא היו נפגעים (העולם הערבי)
יחיא ג'אמההפסיד בבחירות, והאריך את כהונתו כנשיאכיכר השבת
נשיא גמביה שהפסיד בבחירות, הודיע על הארכת כהונתו כדי למנוע ואקום שלטוני. באפריקה חוששים מהתפרצות של מהומות אלימות. תיירים פונו מהמדינה (העולם הערבי)
אימונים אינטנסיבייםאימוני המחבלים: חטיפות חיילים ותקיפת עמדות צה''ל. צפואלי רוטמן13
ארגוני הטרור ברצועת עזה לא נחים לרגע, ומתאמנים לשלל ווריאציות קרביות אפשריות מול כוחות צה"ל, בעימות עתידי שברור שיתרחש שוב בעתיד הלא רחוק • צפו (העולם הערבי)
אילוסטרציהחשד לכטב"מ מעל טהרן, באזור אסור לטיסהאלי רוטמן1
כוחות הביטחון האיראניים זיהו בשמי טהרן עצם שנחשד ככלי טיס בלתי מאויש, באזור אסור לטיסה, ופתחו לעברו באש ממשוכת עד שהופל. בהמשך הוא התגלה כרחפן אזרחי (עולם)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

כיכר facebook