עטרת שלמה  ישיבות  וואקלי  כיכר tv
האיום המחליא - דאעש מציג: ראשי נתניהו וטראמפ - ייערפודאעש מציג: ראשי נתניהו וטראמפ - ייערפואלי רוטמן13
במה שנראה כתגובה מאוחרת להכרזת טראמפ על הכרתו בירושלים כבירת ישראל, מנסה ארגון "המדינה האסלאמית" לזעזע בפרסום חדש ומאיים על מנהיגי ארה"ב וישראל (בעולם)
סביח אל מסרי - תעלומה: המיליארדר הפלסטיני נעצר בסעודיהתעלומה: המיליארדר הפלסטיני נעצר בסעודיהדניאל הרץ1
התקשורת הערבית בירדן וברשות הפלסטינית מנסה להבין מדוע נעצר בסעודיה המיליארדר סביח אל מסרי, ראש הבנק הערבי • כרגיל, האשמה העקיפה היא ישראל (העולם הערבי)
קבר יוסף, ארכיון - ערבים השליכו צמיגים בוערים לקבר יוסףערבים השליכו צמיגים בוערים לקבר יוסףב. ניסני5
עשרות פורעים ערבים הפגינו בסמוך לקבר יוסף שבשכם כנגד החלטת נשיא ארה"ב להכיר בירושלים כבירת ישראל. הפורעים השליכו צמיגים בוערים לעבר מתחם קבר יוסף (חדשות, בארץ)
אילוסטרציה - הקברניט הכריז:  "ירושלים, בירת פלסטין"הקברניט הכריז: "ירושלים, בירת פלסטין"כיכר השבת6
ההכרזה שסיפק קברניט הטיסה הירדנית עוררה סערה על המטוס, ולאחר שהדברים הוקלטו ופורסמו הם גרמו לסערה נוספת. הקברניט, כבר נהנה מיחס של גיבור (העולם הערבי)
כך חיסל דאע"ש את לוחמי חיזבאללה • צפוכך חיסל דאע"ש את לוחמי חיזבאללה • צפואלי רוטמן4
בעוד פוטין מסמן היום בביקורו בסוריה את נצחונו המשותף עם כוחות אסד על מחבלי דאע"ש, ארגון הטרור האכזרי מפרסם תיעוד אחרון של לוחמי חיזבאללה, אותם חיסל • צפו (בעולם)
ארדואן: ישראל מדינת טרור שרוצחת ילדיםארדואן: ישראל מדינת טרור שרוצחת ילדיםדניאל הרץ24
נשיא טורקיה נשאם בעיר סיוואס נאום בוטה נגד ישראל זאת לטענתו בשל יחסה של ישראל לפלסטינים "לא נפקיר את ירושלים לחסדה של מדינת רוצחת ילדים" (העולם הערבי)
נאומו של נסראללה - "טראמפ השפיל מיליארד מוסלמים; להפגין""טראמפ השפיל מיליארד מוסלמים; להפגין"אלי רוטמן16
כוחות הביטחון נערכים בדריכות שיא לקראת "תפילות יום השישי" של המוסלמים בהר הבית וברחבי יו"ש. היום הלהיט חסן נסראללה את הרוחות, בנאום מסית מלבנון (עולם ערבי)
חמינאי וטראמפ - חמינאי: פלסטין תשוחרר, הפלסטינים ינצחוחמינאי: פלסטין תשוחרר, הפלסטינים ינצחודניאל הרץ3
"פלסטין תשוחרר וכל הדיבורים על ירושלים כבירה שלהם הם תוצאה של אוזלת ידם", כך אומר מנהיגה העליון של איראן בתגובה להכרזתו הצפויה של נשיא ארה"ב טראמפ (חדשות)
הנשיא ארדואן - הכרה בירושלים? הנשיא ארדואן מאייםהכרה בירושלים? הנשיא ארדואן מאייםדניאל הרץ8
נשיא טורקיה איים כי במידה והנשיא האמריקאי יכריז בנאומו מחר על הכרה בירושלים כבירת ישראל, תנתק ארצו את היחסים עם ישראל: "ננהל את המאבק הזה עד הסוף" (מדיני)
עלי עבדאללה סאלח - החות'ים התנקשו בנשיא תימן המודח סאלחהחות'ים התנקשו בנשיא תימן המודח סאלחדניאל הרץ1
המורדים בתימן נלחמים גם בינם לבין עצמם. הכוחות החות'ים חיסלו לטענתם את שותפם לדרך נשיא תימן לשעבר עלי עבדאללה סאלח. לא התקבל לכך אישור רשמי (העולם הערבי)
שפיק בשלט ענק מזמן שלטונו במצרים - ראש הממשלה לשעבר נעלם ואז הופיעראש הממשלה לשעבר נעלם ואז הופיעדניאל הרץ
אחמד שפיק, מי שהיה ראש הממשלה בתקופתו של מובארק, הכריז בשבוע שעבר על התמודדותו לנשיאות מצרים. מאז הוא הובל לקהיר ונעלם, אך אמש טען כי לא נחטף (העולם הערבי)
מטוס F-22 - ארה"ב ודרום קוריאה בתרגיל "הגדול ביותר"ארה"ב ודרום קוריאה בתרגיל "הגדול ביותר"כיכר השבת1
צבאות ארצות הברית ודרום קוריאה פתחו הלילה בתרגיל אוויר משותף - הגדול ביותר שנערך אי פעם על ידי שתי המדינות יחד. 230 כלי טיס ו-12 אלף חיילים אמריקנים ישתתפו (עולם)
סעד אל חרירי - אל חרירי: אם המצב יימשך - אשוב לתפקידיאל חרירי: אם המצב יימשך - אשוב לתפקידיב. ניסני
במידה והמצב הפוליטי הנוכחי בלבנון יימשך - ראש ממשלת לבנון סעד אל חרירי צפוי לשוב בו מהתפטרותו, כך אמר אמש (רביעי) חרירי עצמו בהודעה שפרסמה לשכתו
בית ספר שיחזר את הטבח; "ישראל אשמה"בית ספר שיחזר את הטבח; "ישראל אשמה"דניאל הרץ3
חטיבת ביניים במצרים שיחזרה את הטבח הנורא בסיני בו נרצחו ביום שישי 305 בני אדם כשהם מטילים אצבע מאשימה בין היתר כנגד ישראל. התיעוד עורר סערה (העולם הערבי)
פגישת הפיוס בין חמאס לפתח - ארגון החמאס הודיע כי לא יוותר על נשקוארגון החמאס הודיע כי לא יוותר על נשקודניאל הרץ
משבר אמון חמור בין חמאס לפתח: משלחת של המודיעין המצרי הגיעה לעזה כדי לעקוב אחר תהליך הפיוס שנחתם לפני חודש וחצי בין התנועות ולנסות להצילו (צבא וביטחון)
הפצועים הרבים, בזירת התקיפה הרוסית - מטוסים רוסים הפציצו והרגו עשרות אזרחיםמטוסים רוסים הפציצו והרגו עשרות אזרחיםאלי רוטמן
53 אזרחים, בהם 21 ילדים, נהרגו אמש כתוצאה מהפצצה מאסיבית של חיל האוויר הרוסי, שפעל כדי להשתיק את אחד המעוזים האחרונים של ארגון הטרור דאע"ש (העולם הערבי)
השייח מסיני: 'המוסד יזם את הפיגוע במסגד'השייח מסיני: 'המוסד יזם את הפיגוע במסגד'אלי רוטמן16
היה זה ענין של זמן, עד שבכיר בעולם המוסלמי ימצא את האשם ה"אמיתי" בפיגוע האכזרי וההיסטורי שבוצע במסגד בסיני ביום שישי. הגוף שנבחר למשימה... המוסד (עולם ערבי)
זיאד עיתאני - שחקן לבנוני נעצר בחשד שריגל לישראלשחקן לבנוני נעצר בחשד שריגל לישראלב. ניסני
מנגנון הביטחון הלבנוני פרסם כי עצר שחקן מקומי בחשד שריגל לטובת מדינת ישראל ובין היתר העביר מידע ועקב אחר אישים פוליטיים בכירים וניסה להתקרב לעוזרים שלהם (בעולם)
זירת הטבח במסגד - 305 הרוגים ו-128 פצועים בפיגוע רצחני של דאע"ש סיני305 הרוגים ו-128 פצועים בפיגוע רצחני של דאע"ש סיניב. ניסני13
ארגון 'המדינה האסלאמית' טרם לקח אחריות על הטבח הנוראי במסגד בצפון סיני בו נרצחו 305 ונפצעו 128. בתגובה, חיל האוויר המצרי תקף יעדים של דאע"ש וחיסל עשרות מחבלים (בעולם)
אילוסטרציה - טבח בצפון סיני: פוצצו מסגד וירו במתפלליםטבח בצפון סיני: פוצצו מסגד וירו במתפלליםכיכר השבת2
למעלה מ-150 בני אדם נרצחו וקרוב ל-80 נוספים נפצעו בדרגות שונות בפיגוע רצחני במסגד השוכן בביר אל-עבד בצפון סיני. המטרה: אנשי כוחות הביטחון ששהו במקום (עולם)
מלך מרוקו - צו מלכותי: "התפללו לה' בשביל שיירד גשם"צו מלכותי: "התפללו לה' בשביל שיירד גשם"כיכר השבת7
"הפצירו באלוקים הנדיב להוריד גשמים על פני האדמה", כך מבקש מלך מרוקו בצו מלכותי שפרסם היום. במקביל, מטוסי חיל האוויר יחלו לפזר גבישי מלח בשמי מרוקו (העולם הערבי)
סעד אל חרירי - ראש ממשלת לבנון השעה את התפטרותוראש ממשלת לבנון השעה את התפטרותודניאל הרץ
ראש ממשלת לבנון סעד אל-חרירי הודיע כי דחה בינתיים את החלטתו להתפטר על פי בקשת נשיאה של לבנון מישל עוון. "אנו נמצאים בתקופה רגישה עבור המולדת" (העולם הערבי)
אל חרירי - ראש ממשלת לבנון אל-חרירי חזר לביירותראש ממשלת לבנון אל-חרירי חזר לביירותדניאל הרץ
שבועיים וחצי לאחר התפטרותו המפתיעה ולאחר שנטען בידי חיזבאללה כי הוא מוחזק כאסיר בריאד, חזר הלילה סעד אל חרירי לביירות שם ינסה להסביר את האירועים (העולם הערבי)
נסראללה: "גאה ששלחתי טילי נ"ט לעזה"נסראללה: "גאה ששלחתי טילי נ"ט לעזה"דניאל הרץ
מזכ"ל חיזבאללה נאם והתייחס להאשמות הסעודיות בדבר ירי הטיל לעבר ריאד. נסראללה הוסיף כי הוא גאה במשלוח הטילים לעזה אך בתימן לא היה זה טיל שלו (העולם הערבי)
השוטר סייד באסם פאשה - שוטר חיבק מחבל מתאבד כדי למנוע אסוןשוטר חיבק מחבל מתאבד כדי למנוע אסוןדניאל הרץ1
גבורתו של השוטר אפגני סייד באשם פאשה מנעה אסון גדול יותר כאשר זיהה את המחבל המתאבד מתקרב למקום הומה אדם וזינק עליו. המחבל התפוצץ וגרם למותם של 14 (חדשות)
מתיחות בגבול לבנון - שר החוץ הלבנוני: ננצח בעימות עם ישראלשר החוץ הלבנוני: ננצח בעימות עם ישראלדניאל הרץ4
השר ג'ובראן באסיל המבקר ברוסיה אמר את הדברים בראיון לתקשורת המקומית כשהוא מתייחס לטענות בלבנון כי ישראל מתכוונת לתקוף אותם בקרוב בגיבוי הסעודים (העולם הערבי)

העולם הערבי

חדשות ואקטואליה מרחבי העולם הערבי. עדכונים, ידיעות חמות וחדשות - על כל מה שקורה בעולם הערבי - בכיכר השבת, האתר המוביל במגזר החרדי

עדכונים
כיכר facebook