מתכרבלים עם כוס תה? נסו את הבירה הכתומהמתכרבלים עם כוס תה? נסו את הבירה הכתומהכיכר השבת1
החורף גורם לכם להתכרבל עם כוס תה חם? אולי כדאי שתחליפו את התה בבירת חורף כתומה... המשקה הקייצי יוצא מגדרו כדי להוכיח שהוא משקה של שנה שלימה (לחיים!)
אילוסטרציהמדוע תפוקת היין ירדה דרמטית בשנה האחרונה?כיכר השבת1
ענקיות ייצור היין העולמי מדווחות על מכות קשות ביבול הגפן, דבר שגורם לתפוקת היין לרדת באחוזים ניכרים. אבל לא אצל כולם חצי הכוס ריקה (לחיים!, Men)
מחקר: משקאות האנרגיה גורמים לשורת בעיותמחקר: משקאות האנרגיה גורמים לשורת בעיותדניאל הרץ3
מחקר חדש שנערך בארה"ב בקרב אלפי סטודנטים מצא כי אלו שצרכו משקאות אנרגיה צרכו עם הזמן גם סמים קשים, אלכוהול וסבלו מבעיות התמכרות בהשוואה לחבריהם (בריאות)
בירהלתת וכשות? הנה כמה דברים שלא ידעתם שנמצאים בבירהכיכר השבת3
הבירה הכי פופולרית בבלגיה "הוגארדן" מתובלת בלא פחות מאשר כוסברה וקליפות תפוז. לסמואל אדמס החביבה באמריקה ישנה בירת שוקולד בוק המכילה שבבי קקאו קלויים ובקסטיל רוז' וקריק מוסיפים דובדבנים. הנה כמה דברים שלא ידעתם על בירה (מעניין)
טיפים: איך תשתו אלכוהול מבלי להשמיןטיפים: איך תשתו אלכוהול מבלי להשמיןכיכר השבת
גם אם אינכם מפריזים בשתיית אלכוהול, עדיין הערך הקלורי שלו גדול מאד והוא גורם השמנה משמעותי. כיצד תוכלו בכל זאת להפחית את הסיכוי להשמין משתיית אלכוהול (MENׂׂׂ)
סובלים ממצוקת הדיור? שתו וויסקיסובלים ממצוקת הדיור? שתו וויסקיכיכר השבת3
מבשלת laphroaig באי laslay שבסקוטלנד החליטה להילחם בשם הרע שיצא לחובבי האלכוהול ומעניקה שטח נדל"ן באי המדובר. איך תזכו בשטח? שתו וויסקי (MEN)
שידוך לא מוצלחהמדענים מזהירים: וודקה עם 'רד בול' - כמו קוקאיןכיכר השבת2
אחרי אין ספור מחקרים שדנו בשאלה האם שילוב ה'וודקה-רד בול' האהוב מזיק לבריאות, מגיע המחקר הבא: מדענים מאוניברסיטת פרדו מוכיחים כי ההשפעות הרעות של הקוקטייל הנפוץ על הגוף זהות להשפעותיו של הסם המסוכן (לחיים)
מחקר חדש מגלה: אלכוהול משפר את הזיכרוןמחקר חדש מגלה: אלכוהול משפר את הזיכרוןכיכר השבת1
מחקר חדש ומפתיע מגלה, כי בניגוד גמור למה שחשבנו בהסתמך על חוויות הפורים המעורפלות בזיכרוננו, אלכוהול יכול דווקא לשפר את איכות הזיכרון שלנו (לחיים!)
צעד קטן לאדם. צעד ענק לכרס הבירהבאדוויזר מפתחת בירה שנוכל לשתות על המאדיםכיכר השבת1
אין ספק שאתגר אכלוס המאדים מציב אין ספור סיכונים ומצבי חרום אפשריים שצריכים להילקח בחשבון כמו חשיפה ממושכת לקרינה קוסמית וקרינה מייננת הנפוצים יותר בחלל החיצון. אבל חברת אנהאוזר-בוש לא הולכת רחוק כל כך ומנסה לפתור בעיה פשוטה יותר: מה ישתה אסטרונאוט עצבני על המאדים? (לחיים)
עד דלא ידע... אילוסטרציהלקראת פורים: כך תשרדו את נזקי האלכוהולכיכר השבת8
פורים זה כיף. אבל אי אפשר להתכחש לצדדים הפחות חיוביים של המשקאות, שגורמים לנו להישבע ביום שאחרי שזה היה הפורים האחרון בו שתינו. הנה כמה עצות שיעזרו לכם לשרוד (מדריך)
אילוסטרציהלא תאמינו למה בקבוקי הבירה חומים או ירוקיםרחלי פרייפלד17
חשבתם פעם למה, בשונה מכל משקה אחר, המשקה האלכוהולי הנפוץ בעולם מיוצר בתוך בקבוקי זכוכית חומה או ירוקה? ובכן, זה לא תמיד היה כך עד ש... (לחיים)
'הבירה היפנית'עסקת הבירה שתגרום לך לעבור לטוקיוכיכר השבת3
רשת מסעדות מוכרת בטוקיו הכריזה על מבצע חסר תקדים בקנה מידה בינלאומי, שיגרום לך, אם אתה חובב אלכוהול מושבע כמובן, לשקול מעבר זמני לבירת יפן (לחיים! MEN)
לחיים!לחיים! האם בירה זו סגולה רפואית לאריכות ימים?רחלי פרייפלד
הרופאים מזהירים מפני הנזקים של שתיית אלכוהול, אך מחקר חדש מוכיח כי שתייה מתונה של בירה עשויה דווקא להועיל לבריאות • השגנו לכם אישור מרופא להמשיך לשתות (Men)
לא נעים מאד: הנגאובראם שותים (נכון) - לא נוהגים (לקבל כאב ראש )כיכר השבת
הנגאובר פוגש בדרך כלל את שתייני האלכוהול המכורים, אך מספר טעויות נפוצות הוא יגיע גם אם לגמתם מעט. איך להימנע ואיך להתמודד עם תופעות הלוואי הלא נעימות (Men)
החוק לא שוכח...הזוי: נענש בגין נהיגה בשכרות לפני 20 שנהכיכר השבת
מקרה של גבר מדרום קרוליינה שהופיע בבית משפט במסצ'וסטס כדי לפתור מקרה של נהיגה בשכרות יותר מ-20 שנה לאחר שנעצר, מוכיח כי החוק אף פעם לא משחרר(Men)
העונש המקורי על נהיגה בשכרות בקנדההעונש המקורי על נהיגה בשכרות בקנדהכיכר השבת
משטרת קנדה, לוקחת את עניין הנהיגה בשכרות ברצינות מאד, ומאיימת בעונש אכזרי במיוחד. ובכן, העבריין השיכור יעצר, יינזף, ו...יאלץ לשמוע מוזיקה גרועה בפול ווליום (Men)
כדאי לך להפסיק...5 דברים טובים שקורים כשמפסיקים לשתותכיכר השבת
גם אם אינך נכנס להגדרה הטוטאלית של "אלכוהוליסט", ושתיית אלכוהול היא תחביב זניח, או בכלל תופעת לוואי של עישון, 5 דברים טובים יקרו לך אם תפסיק לשתות (Men)

לחיים!

לחיים! מדור יינות, אלכוהול וסיגרים של כיכר השבת. ביקורות וסקירות של מוצרי אלכוהול וטבק במדור men, כל מה שמעניין את הגבר הדתי והחרדי באתר כיכר השבת

עדכונים
כיכר facebook