כיפת%20ברזל  משה לאון  מתכון לחלה..  ניסה לתקוף..
אישתך "חולת נקיון"? הכתבה הזו בדיוק בשבילךאישתך "חולת נקיון"? הכתבה הזו בדיוק בשבילך
ה' בכסלו תשעט | 13.11.18
בת הזוג שלכם יודעת בדיוק איפה כל פריט בבית נמצא בכל עת והיא לא מפספסת אף טיפת מים סוררת על האריחים במטבח. לחיות לצידה עלול להיות נחמד מאד, אבל גם מתיש, אז הנה 4 דרכים להקל המצב (MEN)
איך להתמודד עם אישה בזבזניתאיך להתמודד עם אישה בזבזניתכיכר השבת1
אתה שב ממרכז הקניות עם שקית אחת ויחידה ובה הפריט הספציפי שתכננת לרכוש, אך אשתך חוזרת מהקניון עם כמה זוגות נעליים חדשות שהיא כלל לא זקוקה להן? אתה לא לבד. הנה 6 דרכים להתמודד עם אישה בזבזנית (MEN)
מעוניין בזוגיות טובה? אל תעשה את הדברים האלומעוניין בזוגיות טובה? אל תעשה את הדברים האלוכיכר השבת7
אתה ואשתך חיים בהרמוניה ובשמחה, לרוב. אבל אף אחד לא מושלם, נכון? וחיים משותפים תחת אותה קורת גג יכולים להיות מאד מאתגרים. אז הנה, שש דרכים בהן אתה עלול להרגיז את בת הזוג שלך בטעות, וחבל (MENׂ)
פסק דין: חייבי מזונות יכולים לצאת מהארץפסק דין: חייבי מזונות יכולים לצאת מהארץעו"ד שמואל קמיל8
אב גרוש הצליח לקבל פסק דין תקדימי בבית המשפט לענייני משפחה לאחר שנים של אפליה והתנהלות בעייתית במיוחד ולא חוקית של ההוצאה לפועל כנגד אבות גרושים (MEN)
תם המשבר: הבנות על חוק 'ביטול חזקת הגיל הרך'תם המשבר: הבנות על חוק 'ביטול חזקת הגיל הרך'נתנאל לייפר1
ח"כ יואב קיש המקדם את השוויון לטובת האבות הגרושים הצליח לכפות על ח"כ שולי מועלם שהתנגדה לחוק, להגיע לפשרה שתאפשר את ביטולה החלקי של חזקת האם (MEN)
"שוויון במזונות לא רק במשמורת משותפת""שוויון במזונות לא רק במשמורת משותפת"דניאל הרץ9
החלטה משמעותית במיוחד של בית המשפט המחוזי בנוגע לדמי המזונות קובעת כי החלטת העליון על שוויון בדמי המזונות בין האיש לאישה תקף גם במשמורת שאינה משותפת (men)
התגרשתם? הילדים עדיין יוכלו לישון אצלכםהתגרשתם? הילדים עדיין יוכלו לישון אצלכםעו"ד הילית שלומי קדוש3
אבות רבים נאלצו בעבר להשלים עם כך שלא ניתנת להם האפשרות להלין את ילדיהם אצלם, פסק דין חדש של ביהמ"ש משנה את זה. עו"ד הילית שלומי קדוש על זכויות האבות (men)
עידן חדש בפסיקת מזונות ילדים / טור דעהעידן חדש בפסיקת מזונות ילדים / טור דעהעו״ד רות דיין וולפנר
מירוץ הסמכויות המסורתי עשוי לשנות כיוון – לא עוד ריצת גברים להקדים ולהגיש תביעה לבית הדין הרבני אלא ההפך – כעת דווקא הנשים הן אלו שיעדיפו שבית הדין הרבני יפסוק את מזונות ילדיהם (Men)
רוצה ברכה בפרנסה? תן לאשתך לנהל לך את החשבוןרוצה ברכה בפרנסה? תן לאשתך לנהל לך את החשבוןכיכר השבת7
מי מבזבז יותר? מתברר באמצעות מחקר כי למרות שנשים נוטות לבזבז יותר כסף בשורה האחרונה הן מצליחות לנהל את הנושאים הכספיים בצורה טובה יותר ממנו הגברים (MEN)
הפתרון לשופינג המשותף: תא מנוחה לגברהפתרון לשופינג המשותף: תא מנוחה לגברכיכר השבת6
גברים שונאים לצאת לשופינג הרבה יותר ממה שנשים אוהבות שופינג - על זה, כולם מסכימים. אז מה הפתרון? משקיעים סינים פתחו תאי מנוחה עבור הגברים הנשרכים (MEN)
לישון עם הילדים במיטה? זו שינה גרועה לכולםלישון עם הילדים במיטה? זו שינה גרועה לכולםכיכר השבת6
רוב הגברים סובלים כאשר הילדים רוצים לישון יחד עם ההורים במיטה, עכשיו גם המחקר מוכיח כי מדובר בהרגל רע שפוגע בשינה של ההורים אך לא פחות מכך גם בשינת הילדים (men)
אושר בטרומית: חזקת הגיל הרך תצומצםאושר בטרומית: חזקת הגיל הרך תצומצםנתנאל לייפר
מליאת הכנסת אישרה בקריאה טרומית את הצעת חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות (תיקון - שינוי חזקת הגיל הרך) של חבר הכנסת יואב קיש, חוק שיכול לשנות הכל (men)
הצמיד שיסייע לכם לשמור על שלום הביתהצמיד שיסייע לכם לשמור על שלום הביתכיכר השבת6
לא מדובר בתכשיט לאישה אלא בצמיד דיגיטלי שיזהה מתי אתם עומדים לפצוח במריבה עסיסית עם בני הזוג שלכם ויתריע כמה דקות לפני באמצעות ניתוח מדדים פיזים (MEN)
היד שלכם התעייפה? עריסה חכמה של פורדהיד שלכם התעייפה? עריסה חכמה של פורדכיכר השבת3
עריסה חכמה של חברת פורד תתן לתינוק את התחושה הקולות והויברציות שידמו את חוויית התינוק ברכב ויסייעו להירדם בקלות כפי שרוב התינוקות נרדמים בנסיעה (MEN)
יותר טוב מתינוקהמחקר שיסבך אתכם: גברים ישנים טוב מידיכיכר השבת6
למרות המגמות החדשות של שווין בנטל ונפנוף בדגל הפמניזם, כאשר זה מגיע למיטתו של הגבר, הוא חוזר לצורתו הקדמונית, שוכח את חובותיו כבעל וכשותף ומעדיף להשאיר לה את תפקיד הקימה בלילות. אם תהיתם, למה אנו מעירים דובים מרבצם? חכו עד שתקראו על המחקר הבא (זוגיות והורות)
פשוט תפסיק לעשות!4 דברים שאשתך היתה רוצה שתפסיק לעשותכיכר השבת33
אין גבר נשוי שלא זכה למבט זועף פלוס גערה על דבר או שניים שהוא עושה בניגוד לשביעות רצונה של אשתו. לא באנו להתערב, רק לעזור. הנה כמה דברים שכל אשה תשמח אם תפסיקו לעשות (MEN)
דוקטור, אשתי לא עובדת...אשתי לא עובדת! • שיחה בין בעל לפסיכולוגכיכר השבת5
היא מתעוררת מוקדם, מעמידה צהריים, מלבישה את הילדים, מכינה להם ארוחת בוקר, מנקה את המטבח, מעירה את התינוק, מחליפה לו חיתול ובגדים, מניקה ולוקחת את כולם לבית הספר... כי היא לא עובדת (זוגיות והורות)
אל תגיע למצב בו תצטרך לבקש סליחה6 דברים שאסור לך להגיד לאשתךכיכר השבת18
אין ספור פליטות פה שיוצאות מחוסר מחשבה גורמות לכאב לב וחיכוכים מיותרים בין בני זוג. אז נכון, נשים זה נשים זה נשים ואף פעם אי אפשר להבין אותם, אבל בינינו? האשמה לא רק בהן • 6 משפטים שאם תמנע מהם, הזוגיות שלך תראה אחרת (Men)
נידונים מראש לחיי עניות. אילוסטרציהעל מיני מזונות: זעקת הגרושים החרדיםנתנאל לייפר41
הצצה למציאות המקוממת של גרוש חרדי, בחברה לא שוויונית בה החוק תמיד לטובת האישה, כשליוקר המחיה המאמיר מתווספת סוגיית המזונות הבלתי הגיונית, הוא נותר חסר כל (Men)
תופעה ההולכת ומתפשטתמדאיג: הצצה למימדי הגירושין במגזר החרדירחלי פרייפלד29
הנתונים העולים לאחרונה, יותר ויותר מקרים, לא מותירים ספק: החרדים הצטרפו לסטטיסטיקה • גרוש חרדי מדבר על הכאב, ההתמודדות והקשיים שמתלווים לפירוד חבילה (Men)
כדאי לכם לקלח אותם...מחקר מוכיח: אתה צריך לקלח את הילדיםכיכר השבת1
מחקר מצא כי למקלחת המתבצעת ע"י האב יש השפעה על התפתחותו של העולל. עוד הוכח כי אב הנמנע מרחיצת ילדו עלול לגרום לבעיות חברתיות ואף לנטייה לעבריינות (Men)
זה קורה במשפחות הכי טובות...רגע אמת: גם אתם אוהבים ילד אחד יותר?כיכר השבת1
רוב ההורים יעדיפו לעבור עינויים מרים וקשים לפני שיסכימו להודות שהם מעדיפים ילד אחד על פני האחרים, אך מסתבר שהתופעה הכאובה הזו רווחת, ובאחוזים מפתיעים (Men)
האם אנחנו באמת הורים טובים? מדריך. אילוסטרציההאם אנחנו באמת הורים טובים? מדריך למתחיליםkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
איך אנחנו באמת יכולים לדעת אם הצלחנו? כיצד נוכל להעביר את הדרישות לילד שרק מעוניין במילוי אחר מבוקשו? האם אנחנו צריכים להיות סבלניים או נוקשים? (MEN, שיווקי)
להישאר עם רווח בשיניים עדיף? אילוסטרציהשיניים תותבות או שתלים דנטליים - איך בוחרים?kikar.co.il בשיתוף מאוחדת
סבא רוצה לאכול, איפה השיניים התותבות? ומה יקרה שאנחנו נהפוך לסבא וסבתא? הפתרון, כמו תמיד, נמצא ממש מתחת לאף שלנו - השתלים הדנטליים. מה זה בכלל? ומה היתרונות לעומת תותבות? כל מה שצריך לדעת עם ד"ר מתן אביטל, רופא ראשי במרפאות מאוחדת שיניים (בריאות, שיווקי)

זוגיות והורות

זוגיות והורות באתר כיכר השבת, כל ההמלצות והמחקרים המעניינים בנושאי זוגיות והורות מזווית הגבר הדתי והחרדי בערוץ men, כל מה שמעניין את הגבר הדתי והחרדי בכיכר השבת

עדכונים
כיכר facebook
התגרשתם? הילדים עדיין יוכלו לישון אצלכם
עו"ד הילית שלומי קדוש
התגרשתם? הילדים עדיין יוכלו לישון אצלכם
ג' בחשוון תשעח3
עידן חדש בפסיקת מזונות ילדים / טור דעה
עו״ד רות דיין וולפנר
עידן חדש בפסיקת מזונות ילדים / טור דעה
כ"ט בתשרי תשעח