זוגות שמפרסמים תמונות יחד לא מאושריםמחקר: זוגות שמפרסמים הרבה תמונות יחד אינם מאושרים
ח' באייר תשפא | 20.04.21
"אין הברכה שורה אלא בדבר הסמוי מן העין", אך בואו נודה על האמת, מדי פעם נחמד לפרסם ברשת איזו תמונה מבילוי זוגי, סתם כך, למען הכיף. אבל כשהגבול נחצה, הוא עלול להעיד על בעיה (MEN)
תיזמו: 8 רעיונות לדייטים זוגיים מחוץ לביתתיזמו: 8 רעיונות לדייטים זוגיים מחוץ לביתתהילה אלטמן6
אם גם אתם תרים אחר דרך בטוחה לבלות יחד, מחוץ לארבעת הקירות שלכם, יש לנו יותר מכמה הצעות לדייטים באוויר הפתוח, שישיבו לכם את החיוך לפנים ואת הניצוץ הזוגי לחיים (MEN)
מה כדאי לשאול במקום 'איך היה היום שלך'?מה כדאי לשאול במקום 'איך היה היום שלך'?תהילה אלטמן | עריכה: שרי ברינר-שיפמן13
אתם מנסים להתחיל שיחה עם האישה בסוף היום, אבל זה לא הולך. איך הופכים התעדכנות בסיסית למשמעותית יותר? ראשית, וותרו על השאלה "איך היה היום שלך?" (MEN)
מכשיר הקלטה הוא הפתרון למריבות זוגיותמכשיר הקלטה הוא הפתרון למריבות זוגיותתהילה אלטמן | עריכה: שרי ברינר-שיפמן7
תודות לחיים הלחוצים בעידן הנוכחי, לעתים, בעת כעס, כל קורטוב הגינות ונחמדות שיש בנו מתעופף לו החוצה מהחלון. (ואנחנו כמובן לא גאים בזה!). הפתרון: לדמיין שאנו מוקלטים (MEN)
בלי תירוצים: איך להיות בעל טוב באמתבלי תירוצים: איך להיות בעל טוב באמתתהילה אלטמן50
להיות בן זוג טוב בדרך כלל אומר לשים את עצמך במקום השני ואת הרעיה שלך במקום הראשון וזה משהו שהרבה אנשים קצת שוכחים איך לעשות. להלן מספר טיפים שיעזרו לך להיזכר (MEN)
והם חיו באושר (ובעושר) עד עצם היום הזה.מחקר: אכן, אשה מאושרת = חיים מאושריםשרי ברינר שיפמן2
לא מכבר נערך מחקר, שכל מטרתו היתה לבדוק את ההשפעה שיש לאשת חיל שמחה על מידת השמחה של בעלה והתוצאות - לא מפתיעות. הן מאמתות את שידענו כבר עידן ועידנים (MEN)
מחקר: עישון סיגריות רגילות ואלקטרוניות במקביל מסוכן יותרמחקר: עישון סיגריות רגילות ואלקטרוניות במקביל מסוכן יותראביטל לוי1
חשבתם ששילוב של עישון סיגריה רגילה פה ושם ואלקטרונית מדי פעם, מפחית את הסיכונים הבריאותיים בהם אתם מצויים? לא ולא ואפילו להפך. מחקר מצא שהסיכוי שלכם ללקות בשבץ מוכפל (MEN)
חושבים שילדכם מאושר? יתכן שאתם טועיםחושבים שילדכם מאושר? יתכן שאתם טועיםאביטל לוי
חושבים שהילד שלכם מבסוט מהחיים? יכול להיות שאתם קוראים נכון את המפה ויתכן שלא ממש, למרות חושי האהבות החדים שלכם - כך עולה ממחקר אנגלי שבדק את הנושא וגילה את האמת המרה (MEN)
4 דרכים לפתח שיחה עם ילדים / מתבגרים ובכלל4 דרכים לפתח שיחה עם ילדים / מתבגרים ובכללתהילה אלטמן
הולכים לשמור על האחיין או לקחת את הילד שלכם לעבודה כדי לתת לאמו קצת שקט? הכנה קטנה יכולה לעזור לכם להניח את היסודות לשיחה טובה, כדי שלא תתקלו בתשובות מתסכלות של "כן ו"לא" (MEN)
מחקר: גברים נהנים יותר מתפקיד ההורות מנשיםמחקר: גברים נהנים יותר מתפקיד ההורות מנשיםתהילה אלטמן22
נשים מבלות זמן רב יותר בטיפול בילדיהן, בעוד שגברים מבלים זמן רב יותר בביצוע פעילויות פנאי בלחץ נמוך עם ילדיהם. אמהות גם חוות יותר הפרעות שינה ויש להן פחות זמן לעצמן, מאבות (MEN)
כך תדע אם אתה אבא טוב או שיש מקום לשיפורכך תדע אם אתה אבא טוב או שיש מקום לשיפורכיכר השבת4
אתם מפזמים את "האוטו שלנו גדול וירוק" בעל פה, אבל האם תהיו מסוגלים לעשות זאת במשך 45 דקות ברציפות? זוהי אמנם דוגמא שולית, אך היא יכולה להעיד כמה אתם מסורים לתפקיד ההורות (MEN)
3 מילות הקסם האלו יעניקו לכם נישואין מוצלחים3 מילות הקסם האלו יעניקו לכם נישואין מוצלחיםכיכר השבת
מן הסתם, מקריאת הכותרת, הנכם די בטוחים שאתם יודעים באיזה שלוש מילים מדובר. הרשו לנו לתקן אתכם: זה לא קשור כלל וכלל לחיבה הרבה שיש לכם כלפי אם ילדיכם. אז למה כן? הנה התשובה (MEN)
חלאקה שעובר חלק: 7 עצות לשרוד תספורת ראשונהחלאקה שעובר חלק: 7 עצות לשרוד תספורת ראשונהכיכר השבת1
הגיעה העת לקצץ את שיער ראשו של הפעוט שלכם, לאחר שהגיע לגיל 3. בעוד אתם מדמיינים את הרגע המרגש הזה, עבורו החוויה יכולה להיות טראומטית. הנה 7 עצות לצלוח את הסיטואציה (MEN)
אבות ובנים: מחקרים מראים שלאבהות יש השפעה רבהאבות ובנים: מחקרים מראים שלאבהות יש השפעה רבהכיכר השבת5
לעתים אנו עלולים לזלזל בתפקידנו כאבות ולשכוח את חשיבותו הגדולה, אך מחקרים רבים מראים באופן אמפירי כי לאבות יש חלק משמעותי ביותר ברווחת הילד ובהצלחתו. הנה רשימה חלקית (MEN)
מה נשים רוצות? שתהיו הסלע שלהן. אז איך תעשו את זה?מה נשים רוצות? שתהיו הסלע שלהן. אז איך תעשו את זה?כיכר השבת9
לא מעט דברים השתנו בעניין תפקידי המגדר המסורתיים בעידן המודרני, אך עדיין רוב הנשים רוצות שהבעל שלהן יהיה הסלע במערכת היחסים. אבל מה בדיוק כרוך בלהיות סלע? (MEN)
איזון בין עבודה למשפחה: כך תעשו את זה נכוןאיזון בין עבודה למשפחה: כך תעשו את זה נכוןכיכר השבת
בעבר, גבר ממוצע נדרש אך ורק לפרנס ולא נטל חלק משמעותי בגידול הילדים, אך הגבר של היום צריך לעשות גם וגם. זה לא פשוט. הנה כמה הצעות איך להצליח לתמרן בין העבודה לאבהות בצורה טובה (MEN)
המדריך המלא: איזו מתנה לקנות לאישתך שתקלע בול לטעמההמדריך המלא: איזו מתנה לקנות לאישתך שתקלע בול לטעמהכיכר השבת1
מתנות ניתנות כדי להראות אהבה, חיבה והערכה. כאשר אתם מעניקים מתנה שוות ערך, אתם יוצאים נשכרים לא פחות מהאישה שלצידכם. על מנת לעשות זאת כיאות יש לשים לב מה נותנים, מתי ואיך (MEN)
אישתך "חולת נקיון"? הכתבה הזו בדיוק בשבילךאישתך "חולת נקיון"? הכתבה הזו בדיוק בשבילךכיכר השבת4
בת הזוג שלכם יודעת בדיוק איפה כל פריט בבית נמצא בכל עת והיא לא מפספסת אף טיפת מים סוררת על האריחים במטבח. לחיות לצידה עלול להיות נחמד מאד, אבל גם מתיש, אז הנה 4 דרכים להקל המצב (MEN)
איך להתמודד עם אישה בזבזניתאיך להתמודד עם אישה בזבזניתכיכר השבת3
אתה שב ממרכז הקניות עם שקית אחת ויחידה ובה הפריט הספציפי שתכננת לרכוש, אך אשתך חוזרת מהקניון עם כמה זוגות נעליים חדשות שהיא כלל לא זקוקה להן? אתה לא לבד. הנה 6 דרכים להתמודד עם אישה בזבזנית (MEN)
מעוניין בזוגיות טובה? אל תעשה את הדברים האלומעוניין בזוגיות טובה? אל תעשה את הדברים האלוכיכר השבת7
אתה ואשתך חיים בהרמוניה ובשמחה, לרוב. אבל אף אחד לא מושלם, נכון? וחיים משותפים תחת אותה קורת גג יכולים להיות מאד מאתגרים. אז הנה, שש דרכים בהן אתה עלול להרגיז את בת הזוג שלך בטעות, וחבל (MENׂ)
פסק דין: חייבי מזונות יכולים לצאת מהארץפסק דין: חייבי מזונות יכולים לצאת מהארץעו"ד שמואל קמיל8
אב גרוש הצליח לקבל פסק דין תקדימי בבית המשפט לענייני משפחה לאחר שנים של אפליה והתנהלות בעייתית במיוחד ולא חוקית של ההוצאה לפועל כנגד אבות גרושים (MEN)
תם המשבר: הבנות על חוק 'ביטול חזקת הגיל הרך'תם המשבר: הבנות על חוק 'ביטול חזקת הגיל הרך'נתנאל לייפר1
ח"כ יואב קיש המקדם את השוויון לטובת האבות הגרושים הצליח לכפות על ח"כ שולי מועלם שהתנגדה לחוק, להגיע לפשרה שתאפשר את ביטולה החלקי של חזקת האם (MEN)
"שוויון במזונות לא רק במשמורת משותפת""שוויון במזונות לא רק במשמורת משותפת"דניאל הרץ9
החלטה משמעותית במיוחד של בית המשפט המחוזי בנוגע לדמי המזונות קובעת כי החלטת העליון על שוויון בדמי המזונות בין האיש לאישה תקף גם במשמורת שאינה משותפת (men)
התגרשתם? הילדים עדיין יוכלו לישון אצלכםהתגרשתם? הילדים עדיין יוכלו לישון אצלכםעו"ד הילית שלומי קדוש3
אבות רבים נאלצו בעבר להשלים עם כך שלא ניתנת להם האפשרות להלין את ילדיהם אצלם, פסק דין חדש של ביהמ"ש משנה את זה. עו"ד הילית שלומי קדוש על זכויות האבות (men)
עידן חדש בפסיקת מזונות ילדים / טור דעהעידן חדש בפסיקת מזונות ילדים / טור דעהעו״ד רות דיין וולפנר
מירוץ הסמכויות המסורתי עשוי לשנות כיוון – לא עוד ריצת גברים להקדים ולהגיש תביעה לבית הדין הרבני אלא ההפך – כעת דווקא הנשים הן אלו שיעדיפו שבית הדין הרבני יפסוק את מזונות ילדיהם (Men)
רוצה ברכה בפרנסה? תן לאשתך לנהל לך את החשבוןרוצה ברכה בפרנסה? תן לאשתך לנהל לך את החשבוןכיכר השבת7
מי מבזבז יותר? מתברר באמצעות מחקר כי למרות שנשים נוטות לבזבז יותר כסף בשורה האחרונה הן מצליחות לנהל את הנושאים הכספיים בצורה טובה יותר ממנו הגברים (MEN)

עוד כתבות

זוגיות והורות

זוגיות והורות באתר כיכר השבת, כל ההמלצות והמחקרים המעניינים בנושאי זוגיות והורות מזווית הגבר הדתי והחרדי בערוץ men, כל מה שמעניין את הגבר הדתי והחרדי בכיכר השבת

כיכר facebook
התגרשתם? הילדים עדיין יוכלו לישון אצלכם
עו"ד הילית שלומי קדוש
התגרשתם? הילדים עדיין יוכלו לישון אצלכם
ג' בחשוון תשעח3
עידן חדש בפסיקת מזונות ילדים / טור דעה
עו״ד רות דיין וולפנר
עידן חדש בפסיקת מזונות ילדים / טור דעה
כ"ט בתשרי תשעח