ג'ינגל  גינגל  ישי ריבו  דגל התורה
זה לא מה שדמיינתיאופס: כשתמונות ה'אחרי' הן לא ממש מה שהתכוונתכיכר השבת
כולם חולמים על גוף מחוטב ושרירי כמיטב הפרזנטורים, הבעיה היא שאחרי דיאטה אינטנסיבית הגוף מאבד ביחד עם מסת שומן עוד כמה דברים חשובים. אז איך מרזים ולא נראים כאילו מישהו דרס אתכם? (כושר ובריאות)
אילוסטרציהמחקרים מוכיחים: שריר גדול הוא לא בהכרח חזקכיכר השבת3
מאז שאנו קטנים הורגלנו להתפעל ממראה שרירי ומנופח ולהסיק מכך שמדובר באדם חזק במיוחד • מחקר חדש מוכיח לא קיים קשר מוכח בין מסת שריר גבוהה לכוח פיזי (Men)
להפסיק לאכול בחוץ. גם בריא יותר וגם לחסוך. אילוסטרציההאם הגיע הזמן להפסיק להזמין אוכל בחוץ?kikar.co.il בשיתוף מאוחדת2
כל יום בעבודה אותה שאלה: מה אוכלם היום לצהריים? אם אתם משקיעים ערב לפני - אתם אלופים. אבל לעצלנים שביניכם שבונים על העוגיות במשרד, קבלו כמה הצעות מרעננות ושונות (MEN, שיווקי)
5 דברים שאסור לך לעשות אחרי אימון גופני5 דברים שאסור לך לעשות אחרי אימון גופניכיכר השבת6
אחרי אימון גופני מאומץ, טבעי שנתפרקד על הספה דביקים ומזיעים עם מגש פיצה עסיסי, כי הרי מגיע לנו, אז זהו שלא. כדאי ללמוד 5 כללי עשה ואל תעשה לאחרי אימון (Men)
לחזור לפעילות ספורטיבית. גם עצלנים יכולים. אילוסטרציהאיך להתעמל במשרד וברכב ולהרגיש טוב עם עצמנו?kikar.co.il בשיתוף מאוחדת2
בחוץ קר מדי, אבל הסופגניות מחנוכה מתחילות להפריע. הגיע הזמן לשבור את השגרה ולהתחיל לחזור לכושר. אנחנו יודעים עד כמה זה חשוב ומאידך עד כמה זה קשה. איך מתחילים? מדריך לעצלנים במיוחד (men, שיווקי)
עם  מה שוברים את הצום? ואיך הדיאטה? אילוסטרציהמה אוכלים אחרי הצום - וכמה הצלחנו בדיאטה?kikar.co.il בשיתוף מאוחדת
איך לשבור את הצום בנחת ולשמור על תזונה נכונה? והאם על הדרך הצלחנו להוריד כמה סופגניות שהצטברו מחנוכה - בכל זאת לא אכלנו כלום? כל מה שצריך לדעת עם ד"ר שרה קפלן, דיאטנית ראשית במאוחדת (בריאות, שיווקי)
פעם שלישית גלידה...האיש שלא מפסיק לאכול גלידה ולרדת במשקלכיכר השבת12
צעיר בן 32 מקולורדו דוגל בשיטה שטוענת כי על מנת להרזות משנה כמה אתה אוכל. כדי להוכיח זאת הוא מתעד את עצמו אוכל גלידה וג'אנק פוד ללא הפסקה ויורד במשקל (MEN)
אקנה זקןאת הבעיה הזאת אתם יכולים לפתור ברגעכיכר השבת1
אקנה היא תופעת הלוואי כואבת ובלתי אסתטית שבאה יחד עם צמיחת זקן, ולמרבה הצער נפוצה מאד. החדשות הטובות, מספר פעולות פשוטות יכולות לפתור את הבעיה לתמיד (Men)
תאכלו פחמימות...עצבני ועייף? תאכל פחמימות, זה יעזור לךכיכר השבת
דיאטות נטולות פחמימות ידועות ביכולתן לחולל קסמים ולגרום להרזיה. אך ההשלכות לא תמיד חיוביות. למעשה יש כמה סיבות למה אתם חייבים לכלול פחמימות בתפריט (Men)

כושר ובריאות

חדשות כושר ובריאות באתר כיכר השבת. המלצות בנושאי כושר ובנושאי בריאות לגברים במדור men, כל מה שמעניין את הגבר הדתי והחרדי באתר כיכר השבת

כיכר facebook