מזג אויר  מירון  דרושים  וואקלי

צרכנות

מבצע לרכישת דירה. תנובה. אילוסטרציה - ההגרלה הגדולה של תנובה: מיליון ש"ח לרכישת דירהעד ל"ג בעומרההגרלה הגדולה של תנובה: מיליון ש"ח לרכישת דירה
מתכון לקציצות. - מתכון לקציצות בשר ושקדים טחונים עם ירוקי העונהמתכון לקציצות בשר ושקדים טחונים עם ירוקי העונהמתכננים את המנגל? רשת 'סולתם', המובילה בתחום כלי הבית והמטבח בישראל, מציעה מגוון מוצרים וכלי עזר לבישול מוצלח ואיכותי אשר יגוון את מסורת המנגל השנתית ויהפוך אותה לחוויה קלה להכנה. על הדרך קבלו גם מתכון מיוחד לקציצות בשר שישדרג כל מנגל (אוכל, שיווקי)
מותג וול דאן. - נפתחה הקצבייה הראשונה של וולדאן בבני ברקנפתחה הקצבייה הראשונה של וולדאן בבני ברקמותג הבשרים המשובח וולדאן בכשרות המהודרת של הרב רובין בשיתוף פעולה חסר תקדים עם רשת יש. הצורך לבשרים טריים ומשובחים בכשרות מהודרת הביאו לפתיחת הקצביה הראשונה של וולדאן באיזור המרכז בבני ברק (אוכל, שיווקי)
יאיר מלכה. מנכ"ל רשת קפה גרג וביגה. - הדרך להצלחה: ראיון עם מנכ"ל גרג-ביגה יאיר מלכההדרך להצלחה: ראיון עם מנכ"ל גרג-ביגה יאיר מלכהעם שתי רשתות קפה מצליחות ומובילות, קפה גרג וביגה, רשת קיטשן ביי גרג הבשרית ורשת הסטיישן, יאיר מלכה לא שוכח מאיפה בא: "אני עדיין זוכר את היום החם ההוא, שלקחתי את אמא שלי ואשתי באיזה רכב ישן שהיה לי אז, כדי לראות את הכוך שרציתי להפוך לסנדוויץ' בר. רעדתי מפחד" (אוכל, שיווקי)
קפה גרג בבאר שבע. - מטיילים בחוה"מ בבאר שבע? קפה גרג מהדרין לפסחמטיילים בחוה"מ בבאר שבע? קפה גרג מהדרין לפסחאם אתם באר שבעים, או מטיילים בחול המועד עם המשפחה באזור, קפה גרג הכשר למהדרין גם לפסח לאוכלי קטניות, במתחם דיזיין פלוס בבאר שבע, הוא המקום המושלם עבורכם (אוכל, שיווקי)
השפית הבאה של סולתם. הגמר. - מי הזוכה הגדולה בשפית הבאה של סולתם?מי הזוכה הגדולה בשפית הבאה של סולתם?חודשיים אחרי שהחלה תחרות ריאליטי הבישול הראשון למגזר החרדי "השפית הבאה של סולתם", בשיתוף פעולה עם אתר כיכר השבת, הגיעה התחרות לשלב הגמר ונבחרה השפית הבאה של סולתם. מי הזוכה הגדולה בפרס של סולתם? (אוכל, שיווקי)
כן, מיץ מלפפונים חמוצים - בקרוב אצלנו? המשקה ההזוי שכובש את ארה"בחדשות האוכלבקרוב אצלנו? המשקה ההזוי שכובש את ארה"באוקיי, פשוט נגיד את זה וזהו: מדובר בברד מלפפונים חמוצים ואיכשהו האמריקאיים מוצאים את זה כמשקה קיץ לגיטימי לחלוטין
מהפכה בעולם הבשרים. וול דאן. - מותג וול דאן: המהפכה בעולם הבשריםמותג וול דאן: המהפכה בעולם הבשריםההצלחה של וול דאן כאילו לקוחה מעולם האגדות: ממזנון קטן שמכר את הקציצות של אמא, עד להקמתה של אימפרייה חובקת רשתות, קצביות ומסעדה. בזכות מצוות כיבוד הורים לקחו האחים אסרף את עולם הבשר האיכותי עד הסוף (אוכל, שיווקי)
היין הקטן שעשה מהפיכה. יקב אור הגנוז. - האנג אובר? תכירו את היין הקטן שעשה מהפכה גדולההאנג אובר? תכירו את היין הקטן שעשה מהפכה גדולהיקב חרדי קטן מהגליל ייצר יין שהדהים מומחים מכל העולם: יין בריא ללא חומר משמר, יין טהור ונקי שמפחית כאבי ראש ועייפות. מספרים שהגרי"ש אלישיב זצוק"ל, היה מקדש 4 כוסות בליל הסדר עם יין אילמה בזכות הנקיות הטהורה שלו (אוכל, שיווקי)
מבצעים באשפר. - בדרך לקניות בחג? מבצעי ענק על מבחר בשרים באשפר100% בשרבדרך לקניות בחג? מבצעי ענק על מבחר בשרים באשפר
מתכונים שוקולד השחר. - הקינוח המושלם לסדר: מתכוני שוקולד כשרים לפסחלהפתיע את האורחיםהקינוח המושלם לסדר: מתכוני שוקולד כשרים לפסח
שוקולד השחר. - ממרחי השחר העולה בכשרות מהודרת לפסחממרחי השחר העולה בכשרות מהודרת לפסחבשורה לחובבי ממרח השוקולד הפופלארי: ממרחי השחר העולה בכשרות בד"צ ה'עדה החרדית' לפסח וללא קטניות (אוכל, שיווקי)
גמר השפית הבאה של סולתם בדרך. - השפית הבאה של סולתם: משימת הגמר המנצחתהשפית הבאה של סולתם: משימת הגמר המנצחתרגע לפני הגמר הגדול קיבלו המשתתפות את משימת הגמר מהשפית מורן פינטו. התחרות נושאת הפרסים הגדולה רגע לפני סיום: מי תהיה השפית הבאה של סולתם ותזכה בפרס הגדול? (אוכל, שיווקי)
וואל דאן. - תכירו את וואל דאן: ארוחות גורמה למהדרין בכל ביתתכירו את וואל דאן: ארוחות גורמה למהדרין בכל ביתקצביית הענק בהר חוצבים ירושלים מצגיה את מגוון הבשרים, העופות והדגים טריים בכשרות מהודרת, בחווית קנייה יוצאת דופן. ירושלמים? הרווחתם (אוכל, שיווקי)
תחרות השפית הבאה: מנת אסאדו כל הדרך אל הגמרתחרות השפית הבאה: מנת אסאדו כל הדרך אל הגמררוצים לדעת איזו מנה הוגדרה כ"מנה ציורית", ואיזו מנה ריגשה את השפית מורן פינטו, וכמובן אילו מנות ניצחו ומי השפיות שעלו לשלב הבא? כנסו עכשיו לצפות בתחרות חצי הגמר - השפית הבאה של סולתם - שנערכה במסעדת רוזה בירושלים (אוכל, שיווקי)
עד דלא ידע.אילוסטרציה - עד דלא ידע: מבצעי ענק לפורים על כלל המשקאותעד דלא ידע: מבצעי ענק לפורים על כלל המשקאות
מנכ"ל טרה במעון שר התורה. - מחלבת טרה זכתה לברכתו של מרן שר התורהמחלבת טרה זכתה לברכתו של מרן שר התורהבימים אלו מחלבת טרה מברכת על המוגמר בהשלמת ייצור מגוון מוצרי טרה בכשרות בד"ץ העדה החרדית, מהלך שחולל מהפכה היסטורית במקרר החלב במגזר החרדי. לרגל השלמת המהלך, ביקר מר טל רבן מנכ"ל טרה ובכירי המחלבה אצל גדולי ישראל על מנת לקבל את ברכתם למהלך (אוכל, שיווקי)
השפית הבאה של סולתם. - משימת חצי הגמר בעיצומה: מי תעלה לשלב הבא?משימת חצי הגמר בעיצומה: מי תעלה לשלב הבא?תחרות הראליטי נושאת הפרסים "השפית הבאה של סולתם" בעיצומה. מי תעמוד במשימה של השפית מורן פינטו ותעלה לשלב הגמר המכריע? (אוכל, שיווקי)
המשימה נחשפת. אילוסטרציה - השפית הבאה: משימת חצי הגמר נחשפתהשפית הבאה: משימת חצי הגמר נחשפתחמש המועמדות שעלו לשלב חצי הגמר בתחרות נושאת הפרסים "השפית הבאה של סולתם", יצטרכו לעבור את המשימה הראשונה של השפית מורן פינטו ורק השלוש הנבחרות יעלו לגמר ועל הקרב לפרס הראשון (אוכל, שיווקי)
השפית הבאה. אילוסטרציה - השפית הבאה של הסולתם: המועמדות לחצי הגמרהשפית הבאה של הסולתם: המועמדות לחצי הגמרלאחר סינון של מאות מתכונים שנשלחו, נבחרו העולות לשלב חצי הגמר בתחרות הריאליטי נושאת הפרסים של סולתם - ענקית כלי המטבח ומגזין הנשים מאמע. הכירו את המתמודדות שילחמו על משימת חצי הגמר של השפית מורן פינטו (אוכל, שיווקי)
כיכר אוכל
המומלצים