מפיק: איציק אוחנהראיון מיוחד: צבי יחזקאלי פותח את הלב. צפו
ז' בסיון תשפ | 30.05.20
הרגע שהחליט לעזוב הכל ולחזור בתשובה; הלעג של החברים לעבודה והמשפחה החרדית שהקים בגיל מאוחר; היחסים עם ההורים והקולגות. הפרשן הבכיר צבי יחזקאלי בראיון נדיר לישי כהן באולפן 'כיכר' (TV)
תובנות אקטואליות מאור החיים על הפרשהתובנות אקטואליות מאור החיים על הפרשהיוסי אליטוב2
פינתו של עורך עיתון 'משפחה', יוסי אליטוב, בה מובאים מסרים אקטואליים מ'האור החיים' • והשבוע: עם ישראל מול אומות העולם: מדוע התורה לא ניתנה בשוויוניות לכולם (בארץ)
מדוע חג העצרת נחשב כמו ראש השנה?מדוע חג העצרת נחשב כמו ראש השנה?הרב אברהם בליקשטיין
יום חג השבועות נהיה כעין ראש השנה קטן, שבו הקב"ה מחליט על חלקנו בתורה, וגם בכל הדברים הגשמיים שיעזרו או ח"ו להיפך, ובפרט לבני תורה יום זה הוא חשוב במיוחד (יהדות)
תורה למלאכי רום? / הרב אברהם בליקשטייןתורה למלאכי רום? / הרב אברהם בליקשטייןהרב אברהם בליקשטיין
בעצרת כולי עלמא מודי דבעינן "לכם", כלומר שאחרי שידע האדם סוד התורה ועניינה יבין שדרכה יכול לקדש את החומר ומובטח שלא יחטא, כי כל עניינה להעלות את הגשמיות (טור)
מפיק: איציק אוחנהצפו: הכומר הנוצרי שהפך לרב חרדי בראיוןישי כהן13
הוא נולד לכומר במקסיקו, גדל לצד ראשי הקהילה הנוצרית, אך עם הזמן החל להתקשר עם היהודים עד שהחליט להתגייר ולעלות לארץ; גם אמו ושאר אחיו התגיירו אחריו • צפו (מגזין)
מפיק: איציק אוחנההמקובל באולפן: כך תבטיחו שנה ללא נזקיםישי כהן2
לרגל חג השבועות, מתן תורה, התארח המקובל רבי יצחק בצרי לראיון מיוחד עם ישי כהן באולפן 'כיכר השבת' בכדי להסביר על משמעות החג והסגולות המיוחדות בחג הנדיר • צפו (יהדות)
לזכך את הנפש הבהמית לאלוקות / מאמרלזכך את הנפש הבהמית לאלוקות / מאמרהרב מנחם ישראלי1
עכשיו גם הנפש הבהמית נותנת צ'אנס לנפש האלוקית ללמוד תורה ולדבוק בה' - לא רק כמו שהנפש הבהמית יודעת, אלא גם ובעיקר כמו שהנפש האלוקית יודעת / מאמר לחג (יהדות)
הריקוד שיביא את מלך המשיח / הרב אברהם בורודיאנסקיהריקוד שיביא את מלך המשיח / הרב אברהם בורודיאנסקיהרב אברהם בורודיאנסקי3
האם זה באמת בלתי אפשרי לחיות באהבה ואחדות כל מי ששומר תורה ומצוות? האם המחלוקות השונות הם הלכה למשה מסיני ועיקרי הדת? טור של אחדות למתן תורה (יהדות)
הראשל"צ הגר"ש עמאר בוורט למתן תורההראשל"צ הגר"ש עמאר בוורט למתן תורהישי כהן2
מחפשים דבר תורה לשולחן החג? מעוניינים להכיר את הפרשה? הראשל"צ הגר"ש עמאר מתארח מדי שבוע ב"כיכר השבת" ומגיש דבר תורה קצר על הפרשה • צפו (כיכר לשבת)
משל לשבועות: החדרת ידיעת ה' השכלית ללבמשל לשבועות: החדרת ידיעת ה' השכלית ללבורד שאלתיאל1
כל מי שזכה לטעום את מתיקות ואור פנימיות התורה, יודע מהי הארה אמיתית בנשמה, עונג ותענוג אמיתי שלא היה, ולא יהיה בשום תחליף בעולם, שיאיר את לבבות עם ישראל (יהדות)
מבוך המדבר // בן ציון גולדשטייןמבוך המדבר // בן ציון גולדשטייןבן ציון גולדשטיין1
אפשר לחשוב על המדבר כמבוך אחד גדול וקשוח שמזמן את הנכנס אליו, לצעוד עד הפתח השני - היציאה של המבוך, אל הארץ המובטחת. בן ציון גולדשטיין בטור על המסע במדבר (יהדות)
מסע עולמי ל'שבועות': קמיסר, פריד ומלאךמסע עולמי ל'שבועות': קמיסר, פריד ומלאךאפרים קמיסר12
את השיר "התורה והאומות" - כולם מכירים, כל יהודי בעולם שר זאת ערב 'מתן תורה' • בערב שבועות תש"פ, קמיסר יצא למסע במדינות עליהן השיר מתבסס • הפקה שלא ראיתם (TV)
הרב מרדכי נויגרשל ב'מתנה' יקרה לשבועותהרב מרדכי נויגרשל ב'מתנה' יקרה לשבועותהרב מרדכי-דוד נויגרשל
הרב מרדכי נויגרשל בהרצאה מיוחדת לקראת חג השבועות, חג מתן תורה, על עיקרי האמונה היהודית שאינה בנויה על אמונה עיוורת כי אם על הכרה ברורה וחדה. צפו (חג שבועות)
הרב יהושע פפרשבועות • הרב יהושע פפר עם וורט על עניני דיומאהרב יהושע פפר
מחפשים דבר תורה מיוחד לשולחן שבת? הרב יהושע פפר, ר"מ בישיבת חדוות התורה ועורך ראשי של כתב-העת "צריך עיון" • והשבוע: מבט למועדים (עניני דיומא)
התחדשות התורה בכל דור ודור // הגר"ד לייבלהתחדשות התורה בכל דור ודור // הגר"ד לייבלהרב דוד לייבל
ראש ישיבת ר' חיים וראש רשת הכוללים 'אחוות תורה', הגאון הרב דוד לייבל במאמר מיוחד לכבוד חג השבועות - חג מתן תורה על התחדשות והעברת התורה עד לימינו (חג השבועות)
מקשטים את הבית? היזהרו מחרקים • צפומקשטים את הבית? היזהרו מחרקים • צפוכיכר השבת9
"ונוהגים לשטוח עשבים בשבועות ... זכר לשמחת תורה" • מומחה הכשרות הרב יוסף דורפמן מסביר לנוהגים לקשט את הבית בפרחים - כיצד יוכלו להיזהר מהחרקים • צפו (אקטואליה)
אריה ברונר שר ומדבר על חג השבועותאריה ברונר שר ומדבר על חג השבועותאריה ברונר2
אריה ברונר בפינתו השבועית מדבר על ענייני השבוע ומתבל אותם בטעם הניגון, והפעם על חג השבועות בהתייחסות למשה שהשיב אל ה' את דברי העם שאמרו "כל אשר דיבר ה' נעשה". ולסיום, "כד יתבין" במנגינה המסורתית (יהדות)
'דיוטי פרי', מערת המכפלה והרכב שקרטע'דיוטי פרי', מערת המכפלה והרכב שקרטעאפרים קמיסר7
מדי ערב עולה קמיסר עם תוכניתו. והערב; חוזרים להתפלל במערת המכפלה, מעדכנים שהצ'רטר ההזוי לשבועות בוטל, טסים בזול ליפן ומדוע לא יישאר לנו כסף לדיוטי פרי? (כיכר TV)
"אלישבע בכיכר": פרחים, פירות וכלים • צפו"אלישבע בכיכר": פרחים, פירות וכלים • צפואלישבע בכיכר6
בתוכנית נוספת ומרתקת של 'הכיכר הלבנה' - גירסת חג השבועות, מארחת אלישבע גליקסברג אומנים, עיצובים וטיפים עבורכם - לעיצוב הבית והאירוע. צפו בתוכנית המלאה (עיצוב)
הגר"ר אלבז: כך תמנעו מהילד שלכם לנשורהגר"ר אלבז: כך תמנעו מהילד שלכם לנשורישי כהן9
הגאון רבי ראובן אלבז, ראש ישיבת 'אור החיים' וחבר מועצת חכמי התורה', מסביר בשיחה בלעדית עם ישי כהן כיצד ניתן למנוע מהילדים לנשור מדרך ישראל סבא. צפו בדברים (חינוך)
מפיק: איציק אוחנההכומר שהפך לרב עונה: הסיבה שהתגיירתיישי כהן10
הרב יהודה פרץ, רב חרדי מי-ם, נולד במקסיקו והלך בדרכי אביו שכיהן ככומר מקומי. בגיל 30 הוא החליט לעזוב הכל, לנתק קשר ולהתגייר • באולפן 'כיכר' הוא מסביר את הצעד (חרדים)
מתוך התוכנית של קמיסר ביום ראשוןקמיסר חשף - ו'טיסת הפייק' לבעש"ט בוטלהקובי רוזן
בפינת 'קשקוש בלבוש', בתוכנית הערב היומית של קמיסר ב'כיכר', קרא קמיסר לא להתפתות ולרכוש טיסה ל'שבועות'. היום, הודיעו המארגנים, כי 'החליטו' לבטל את הטיסה (חרדים)
החיים - עליות וירידות: מאמר לחג השבועותהחיים - עליות וירידות: מאמר לחג השבועותורד שאלתיאל1
אדם שמעורר את הרצון האמיתי, ומתפלל וכוסף לקב"ה שיעזור לו לשבור את המניעות והמחיצות, זוכה להארת סודות התורה, ולתענוג אמיתי שאין דומה לו / מאמר לקבלת התורה (יהדות)
צבי יחזקאלי: "אני מרחם על צבי  של פעם"צבי יחזקאלי: "אני מרחם על צבי של פעם"ישי כהן11
הפרשן הבכיר לענייני ערבים, צבי יחזקאלי, מספר באולפן 'כיכר השבת' על הימים טרם חזרתו בתשובה, הימים שכתב מאמרים נגד הדתה והציבור החרדי והשינוי עם החזרה בתשובה (בארץ)
לאחר הגרלה: זה מי שייכנס לכותל בשבועותלאחר הגרלה: זה מי שייכנס לכותל בשבועותכיכר השבת12
בשל הנגיף המסוכן, בחג שבועות הקרוב יוכלו להיכנס לכותל, רק אלו שיהיה בידם אישור כניסה, בו הם זכו לאחר שנרשמו בהגרלה המוקדמת שנערכה היום בקרן למורשת הכותל (ארץ)
ערב שבועות: צפו בגלריה מהכותל המערביערב שבועות: צפו בגלריה מהכותל המערביכיכר השבת
ערב חג מתן תורה, יצא הצלם חיים טויטו לתעד את שרדי בית מקדשנו. בגלריה המיוחדת תוכלו להתחבר לאווירה המיוחדת השוררת בכותל - בצל נגיף הקורונה • צפו בגלריה (אקטואליה)

שבועות

שבועות בכיכר השבת - מאמרים הלכתיים ותורניים על חג מתן תורה. ערוץ מיוחד על כל מה שקורה בחג וכמובן שמחת לימוד התורה בישיבות ובבית הכנסת

כיכר facebook