הר נוף  נעדרת  ל"ג בעומר  המודיע
'אין ברירה, אני ממשיך' • יו"ר ש"ס בראיון חג'אין ברירה, אני ממשיך' • יו"ר ש"ס בראיון חגישי כהן84
במשך 38 דקות ישב יו"ר ש"ס השר אריה דרעי מול מצלמות "כיכר השבת" לראיון חג מקיף ומיוחד • גיוס, חילול שבת, הרפורמים, בג"ץ, ש"ס, יום ליום והשלום הספרדי. צפו (חדשות)
אריאל אטיאס, בראיון - "מנענו מהצבא לשנות את עולם התורה""מנענו מהצבא לשנות את עולם התורה"ישי כהן40
השר לשעבר אריאל אטיאס שהיה שותף בצוות הבכיר שניסח את תקנות הגיוס בראיון מיוחד ל"כיכר השבת" • "אנחנו במצב שמי שרוצה ללמוד מגיש דחייה ולומד"; דוחה את טענות 'הפלג' (חרדים)
איציק כהן: אין סימן ל'יום שאחרי' בש"ס. צפואיציק כהן: אין סימן ל'יום שאחרי' בש"ס. צפוישי כהן15
סגן שר האוצר איציק כהן מסכם ב'כיכר בכנסת' את הישגיו במושב הקיץ, מדבר על יחסיו עם כחלון מחד וגפני מאידך, על המצב בש"ס, הסקרים והכותרות על "היום שאחרי" (חדשות)
אייכלר: "אני כופר בכפיית המשטר החילוני"אייכלר: "אני כופר בכפיית המשטר החילוני"ישי כהן19
אישור תקנות חוק הגיוס לא מספקות את ח"כ ישראל אייכלר שאומר בראיון ל"כיכר בכנסת" כי קודם כל צריך למנוע מצה"ל להיות כור היתוך של המשטר החילוני • צפו בראיון (חדשות)
גואטה: אנשים קטנים מנסים לזרוע מחלוקתגואטה: אנשים קטנים מנסים לזרוע מחלוקתישי כהן18
עם חזרתו למשכן הכנסת לאחר שלושה שבועות אשפוז, ח"כ יגאל גואטה משחזר בראיון מיוחד את מה שעבר עליו בפראג, האשפוז, הטיפולים ומתייחס לכותרות נגד ש"ס והסקרים (צפו)
אשר מאשים: "צביקה כהן לא עשה כלום"אשר מאשים: "צביקה כהן לא עשה כלום"ישי כהן44
ח"כ יעקב אשר בראיון סוער במיוחד ל'כיכר בכנסת' לא חוסך בביקורת על צביקה כהן, מסביר את הצורך ב'דיל' עם ברקת ומכחיש כי הוא כולל תמיכה בבחירות ופינוי החיידר. צפו (בארץ)
"הממשלה ניסתה להרחיק את החרדים""הממשלה ניסתה להרחיק את החרדים"ישי כהן5
בראיון ל'כיכר בכנסת' שוטח ח"כ פרופ' מנואל טרגטנברג את משנתו לשוויון הזדמנויות לחרדים, ממצוקת הדיור ועד למניעת אפליה, וגם מדוע הוא נגד לימודי תואר שני בהפרדה? (בארץ)
"הסקרים לא רלוונטיים, אנחנו יציבים מאוד""הסקרים לא רלוונטיים, אנחנו יציבים מאוד"ישי כהן19
מברך על בחירת אבי גבאי לראשות העבודה, לא חושש שייקח קולות מש"ס, דוחה את הסקרים: "אנחנו יציבים מאוד על 7 מנדטים, זה ברזל" • צפו בראיון עם ח"כ יואב בן צור (חדשות)
ח"כ מוזס בראיון - מוזס: "גבאי ולפיד - תוצרת החינוך הקלוקל"מוזס: "גבאי ולפיד - תוצרת החינוך הקלוקל"ישי כהן
יו"ר סיעת יהדות התורה מנסה להסביר את עמדתו, במה שנראה כעזרה לישיבות המשתייכות ל'פלג', מביע את דעתו על היחס הראוי לאבי גבאי ודעתו על היחסים בתוך הסיעה (בארץ)
שקד: "ההפרדה החרדית - לא הדרת נשים"שקד: "ההפרדה החרדית - לא הדרת נשים"ישי כהן28
שרת המשפטים קוראת בראיון ל"כיכר השבת" לחרדים להגיש מועמדות לשיפוט ומבטיחה "פרוקטציה", מסבירה מדוע אין הדרת נשים במגזר ומבטיחה מאבק בתקיפת חיילים (חדשות)
מקלב נגד החרם על ועידת "המודיע" / ראיוןמקלב נגד החרם על ועידת "המודיע" / ראיוןישי כהן8
ח"כ אורי מקלב מתנגד לקריאות להחרים את ועידת המודיע, ומצפה להמשך שיתוף פעולה עם ליצמן, למרות המחלוקות מול סיעתו. על העיתונות החרדית: "יש בה חשיבות" (חדשות)
ח"כ יהודה גליק - גליק: "אשתי בטיפול נמרץ, תחושה נוראית"גליק: "אשתי בטיפול נמרץ, תחושה נוראית"ישי כהן14
ח"כ יהודה גליק סבור שחוק הגיור הוא צעד בכיוון הנכון, אולם "צריך שהרבנות תהיה הרבה יותר פתוחה". מתייחס להקפאת מתווה הכותל ולאשפוזה של רעייתו יפה בת לאה • צפו (בארץ)
גפני תוקף: "ריבלין יודע רק לפגוע בנו" • צפוגפני תוקף: "ריבלין יודע רק לפגוע בנו" • צפוישי כהן6
ח"כ משה גפני תוקף בחריפות את הנשיא ריבלין על דבריו נגד גדולי ישראל בשל ביטול 'מתווה הכותל' ואומרכי ריבלין "לא יודע מה זה בית שמאי, אבל יודע רק דבר אחד - לפגוע בנו" (פוליטי)
אוחנה: "ההסתה נגד החיילים - תעלה בדם"אוחנה: "ההסתה נגד החיילים - תעלה בדם"ישי כהן12
בראיון מיוחד ל'כיכר בכנסת' מזהיר ח"כ אמיר אוחנה כי ההסתה נגד החיילים החרדים "תעלה בדם" ותוקף את הפרקליטות שלא השכילה להבין זאת ואת הפוליטיקאים האשכנזים (בארץ)
מרגי: לא מקבלים בנות - כדי "לייקר מוסדות"מרגי: לא מקבלים בנות - כדי "לייקר מוסדות"ישי כהן39
ח"כ יעקב מרגי, שמונה מטעם ש"ס לטפל בנושא האפלייה בסמינרים החרדים, בראיון מיוחד: 'הפתרון הכי טוב לבעיה הוא רישום אזורי'. ומפתיע: אפליית הבנות - לא תמיד מגזענות (צפו)
שר הביטחון ליברמן מדבר על הכל בראיון מיוחד • צפושר הביטחון ליברמן מדבר על הכל בראיון מיוחד • צפוישי כהן16
זליגת הירי מסוריה, הקפאת מתווה הכותל, אישור חוק הגיור והקרב על איך תיראה השבת בישראל: שר הביטחון ויו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן מדבר על הכל בראיון מיוחד ל"כיכר השבת". צפו (חדשות)
"השנאה של בנט ושקד לנתניהו - העבירה אותם על דתם""השנאה של בנט ושקד לנתניהו - העבירה אותם על דתם"ישי כהן30
בראיון לוחמני במיוחד תוקף ח"כ יגאל גואטה את 'הבית היהודי' ואת הרפורמים: "זה הון שלטון עולם תחתון", מסביר למה לא תהיה פשרה ומבהיר - "לא נשכח" לפעילי 'יחד' "אבל נסלח" • צפו (בארץ)
מוזס: 'הבית היהודי הבקיעו את החזית' • צפומוזס: 'הבית היהודי הבקיעו את החזית' • צפוישי כהן4
ח"כ מנחם אליעזר מוזס תוקף בראיון ל'כיכר בכנסת' את 'הבית היהודי' על הבקעת החזית האחידה, מבהיר כי אין פשרות מול הרפורמים ומכנה את 'נשות הכותל' "ליצניות" • צפו (חדשות)
יעקב אשר: "'הבית היהודי' מחלישים את ראש הממשלה"יעקב אשר: "'הבית היהודי' מחלישים את ראש הממשלה"ישי כהן8
פגישת נציגי 'הבית היהודי' עם הרפורמים ממשיכה לעורר סערה. ח"כ יעקב אשר אומר בראיון ל'כיכר השבת' כי הפגישה הזו מחלישה את החרדים ואת נתניהו ומבהיר כי לא תהיה פשרה • צפו (חדשות)
אריאל: "הרפורמים רוצים הכרה ולא יקבלו"אריאל: "הרפורמים רוצים הכרה ולא יקבלו"ישי כהן6
הרפורמים מאיימים אך השר אורי אריאל מבהיר - בראיון ל'כיכר השבת' - כי לא יקבלו הכרה ואת כל מה שהם רוצים, הוא תוקף את ליברמן ומותח ביקורת על ההתנהלות בנושא השבת (ארץ)
"הליכוד לא יתמוך בחוק שבת עוקף בג"צ""הליכוד לא יתמוך בחוק שבת עוקף בג"צ"ישי כהן2
יו"ר הקואליציה דוד ביטן לא מתרגש מאיומי הרפורמים בעקבות ביטול 'מתווה הכותל', מסביר מדוע אין סיכוי ל'חוק השבת' לעבור ולא חושש מאיומי ליברמן על 'חוק הגיור' • צפו (חדשות)
כותל, גיור, שבת וליברמן • יו"ר ש"ס מדברכותל, גיור, שבת וליברמן • יו"ר ש"ס מדברישי כהן52
לא חוגג את אישור חוק הגיור וביטול מתווה הכותל, ונערך לחוק השבת. יו"ר ש"ס אריה דרעי שובר שתיקה בראיון בלעדי ל"כיכר השבת", ומגלה: מי באמת משפיע על שר הביטחון (פוליטי)
ח"כ גפני מאיים: "בג"ץ לא יתערב; ואם יתערב - יהיה חוק"ח"כ גפני מאיים: "בג"ץ לא יתערב; ואם יתערב - יהיה חוק"ישי כהן11
ח"כ משה גפני הסביר מדוע הסכימו ל"הקפאת" 'מתווה הכותל', העריך בשיחה עם "כיכר השבת" כי בג"ץ לא יתערב ואיים ש"יהיה חוק". וגם: מה דעתו על ח"כ יאיר לפיד ועל חוק הגיור? • צפו (חדשות)
"נתניהו יודע שהפתיל במאבק השבת - קצר""נתניהו יודע שהפתיל במאבק השבת - קצר"ישי כהן17
ח"כ מיכאל מלכיאלי מש"ס לקראת הפגישה עם נתניהו בנושא השבת: "אני משוכנע שראש הממשלה יודע שהפתיל פה קצר, על זה הולכים עד הסוף, זה דגל אדום מבחינתנו". צפו (ראיון)
"ראשי ישיבות צריכים לגנות תקיפת חיילים""ראשי ישיבות צריכים לגנות תקיפת חיילים"ישי כהן20
מצדיק את המשטרה על לכידת תוקפי החיילים, תוקף את ההנהגה החרדית ומותח ביקורת על עיכוב 'חוק השבת' וקידום 'מתווה הכותל' ללא הרבנים הראשיים • צפו בראיון (חדשות)
מוזס נגד גפני - ולא מתרגש מצעקות. ראיוןמוזס נגד גפני - ולא מתרגש מצעקות. ראיוןישי כהן2
חילולי השבת המתרבים והאיומים של חברי הכנסת, יחסיו עם השר ישראל כץ והצעקות שחטף מח"כ גפני, מתי 'המועצת' תתכנס ומה אמר לרבי מויז'ניץ? • צפו בראיון עם הח"כ (חרדים)

כיכר בכנסת

האנשים שעושים את הפוליטיקה, השרים וחברי-הכנסת בראיונות פוליטיים מיוחדים על כל הנושאים הבוערים שעל סדר היוםם

כיכר facebook