שערי מט"ח:4.20  $3.63  

סרטונים

כתבות

מתכונים בריאים ללביבות.
חנוכה מתקרב: מתכונים בריאים וטעימים ללביבותקבלו שלושה מתכונים ללביבות חנוכה מלוחות וגם מתוקות לקינוח. כולן קלות להכנה, טעימות ובריאות עם בטטה, גזר, ירקות וגם גבינה. צפו (בריאות)
החוף כבר כאן: מתכון למרק עדשים כתומות, חמים ובריא
החוף כבר כאן: מתכון למרק עדשים כתומות, חמים ובריאמתכונים ב־60 שניות: קר בחוץ ואתם רוצים משהו חמים ובריא וקל להכנה? יש לנו: מרק עדשים יכול בכיף להחליף ארוחת צהריים או ערב. והוא גם נראה מעולה. צ]ו (בריאות)
פריטטה ירוקה.
מתכונים לסוכרתיים: פשוט, בריא וטעיםהשפית פאולין שובל, כוכבת "מאסטר שף", עם סדרת מתכונים מיוחדת לאנשים החיים עם סוכרת. והפעם: מתכון לפריטטה עשירה בירקות ירוקים, שגם נראית מעולה, גם בריאה וגם תגרום לכם ללקק את האצבעות. וזה מה זה פשוט להכין אותה (בריאות)
חום אצל ילדים. אילוסטרציה
מיתוסים על חום אצל תינוקות וילדיםתם מניחים את כף היד על המצח של התינוק או הילד, וזה מרגיש לכם חם, חם מדי. חושבים לרוץ מיד לרופא? לתת אנטיביוטיקה? למרוח אלכוהול? להאשים את השיניים? המומחה שלנו לרפואת ילדים החליט לקרר 10 מיתוסים על חום. מצפות לכם כמה הפתעות (בריאות)

פלייבאז

פנקייק בריא.
מתכון לפנקייק בריא - יש דבר כזה?מתכון שקל מאוד להכנה גם אם אתם לבד או או עם הילדים. אפשר להוסיף פירות שאתם אוהבים, מייפל או יוגורט, ואם בא לכם לשנות צורה אפשר להפוך אותם למאפינס או לכדורים קטנים ומסעירים. טעים וקל להכנה. צפו (בריאות)
<<התחל>>
היקף החגורה ובריאות הלב. אילוסטרציה
מה מספרת החגורה על הלב שלך?היקף החגורה שלך אומר הרבה לא רק על המשקל שלך, אלא גם על מצבך הבריאותי: כל חור נוסף שאתה מרחיב בחגורה עלול להעיד על טרום־סוכרת, שמסכנת מאוד את בריאות הלב שלך. ד"ר שמואל גבעון מתריע וגם מציע פתרונות (בריאות)
<<התחל>>

אינטראקציה

שיעול כרוני. אילוסטרציה
שיעול כרוני: מעצבן, מטריד ולא רוצה לעזוב אותךשיעול מוגדר כרוני אם הוא נמשך יותר משלושה שבועות. שיעול ממושך כזה, במיוחד כאשר הוא מטריד בלילה או מפריע לשינה, גורם לפגיעה משמעותית באיכות החיים (בריאות)
לצאת בריאים מהחורף. אילוסטרציה
איך יוצאים בריאים מהחורף הזה?יך מתגוננים מפני עובד שהגיע חולה לעבודה? תהיו חולים אם תצאו החוצה בראש רטוב? על מה להקפיד כשמפעילים חימום? למה אסור לחסום אפצ'י בכף היד? קר וגשום, אבל בלי לחץ! המומחים שלנו נותנים טיפים (בריאות)
שוב הפחידו אותך מחיסונים? אילוסטרציה
חיסון נגד שפעת יכול לגרום לשפעת?יש הרבה מאוד מידע באינטרנט על חיסונים, רק שחלק לא קטן ממנו מורכב משמועות ללא ביסוס מדעי שעלולות למנוע מכם להגן על עצמכם ועל הילדים שלכם. הרמנו את הכפפה ובדקנו 9 מיתוסים נפוצים (בריאות)