כתבות

מתכונים בריאים ללביבות.חנוכה מתקרב: מתכונים בריאים וטעימים ללביבותקבלו שלושה מתכונים ללביבות חנוכה מלוחות וגם מתוקות לקינוח. כולן קלות להכנה, טעימות ובריאות עם בטטה, גזר, ירקות וגם גבינה. צפו (בריאות)
החוף כבר כאן: מתכון למרק עדשים כתומות, חמים ובריאהחוף כבר כאן: מתכון למרק עדשים כתומות, חמים ובריאמתכונים ב־60 שניות: קר בחוץ ואתם רוצים משהו חמים ובריא וקל להכנה? יש לנו: מרק עדשים יכול בכיף להחליף ארוחת צהריים או ערב. והוא גם נראה מעולה. צ]ו (בריאות)
פריטטה ירוקה.מתכונים לסוכרתיים: פשוט, בריא וטעיםהשפית פאולין שובל, כוכבת "מאסטר שף", עם סדרת מתכונים מיוחדת לאנשים החיים עם סוכרת. והפעם: מתכון לפריטטה עשירה בירקות ירוקים, שגם נראית מעולה, גם בריאה וגם תגרום לכם ללקק את האצבעות. וזה מה זה פשוט להכין אותה (בריאות)
חום אצל ילדים. אילוסטרציהמיתוסים על חום אצל תינוקות וילדיםתם מניחים את כף היד על המצח של התינוק או הילד, וזה מרגיש לכם חם, חם מדי. חושבים לרוץ מיד לרופא? לתת אנטיביוטיקה? למרוח אלכוהול? להאשים את השיניים? המומחה שלנו לרפואת ילדים החליט לקרר 10 מיתוסים על חום. מצפות לכם כמה הפתעות (בריאות)
תופעות שכיחות אצל תינוקות. אילוסטרציהתופעות שכיחות אצל תינוקות: מדריך חובה לכל הורהפתח בגולגולת ועור צהוב הן חלק מהתופעות שמופיעות אצל תינוקות בשבועות הראשונים לחיים. בחלקן אפשר לטפל בבית, ובמקרים מסוימים מומלץ להתייעץ עם רופא (בריאות)
כיכר אוכל
המומלצים