רבני הבד"ץ של הרב רובין ובכירים באלקטרה.מזגן שומר שבת? רבני הבד"ץ עונים על השאלותאסף מגידו1
המהלך ההיסטורי שחוללה חברת 'אלקטרה' בנושא כשרות למזגנים עורר מהפכה בשימוש במוצרי חשמל. בעוד אנשים מתחבטים בשאלה האם המזגנים הישנים שלהם 'מחללי שבת' חלילה, באים בכירים בחברת 'אלקטרה' ורבני הבד"ץ של הרב רובין ועונים על השאלות (צרכנות)
כיתת גברים במכללת מבחר.תואר שני בפסיכודרמה לגברים במכללת מבחרkikar.co.il בשיתוף מכללת מבחר2
במכללת מבחר עמלו על תכנית מיוחדת מטעם אוניברסיטת חיפה, שתאפשר לגברים חרדיים להיות מטפלים בעלי תואר שני בפסיכודרמה. התוכנית מיועדת לבוגרי תואר ראשון ממוסד להשכלה גבוהה המוכר ע"י המועצה להשכלה גבוהה, המעוניינים להמשיך בלימודים לתואר שני בטיפול באמצעות אמנויות (צרכנות, שיווקי)
השר הבריטי אליסטר ברט בביקור.השר לענייני מזרח התיכון לומד על תעסוקה חרדיתkikar.co.il בשיתוף ביזמקס
אליסטר ברט, השר הבריטי לענייני מזרח התיכון, ביקר השבוע בפרוייקטים של קרן ק.מ.ח בירושלים. ביום חמישי האחרון הגיע השר יחד עם שגריר בריטניה בישראל, מר דיוויד קוורי ודיפלומטים נוספים, למרכז 'כיוון' ולמתחם 'ביזמקס' (כלכלה, שיווקי)
בשרים איכותיים. אילוסטרציהוולדאן: אימפריית בשרים ישראלית בכשרות מהודרתkikar.co.il בשיתוף וולדאן
מתכננים לעשות על האש עם חברים או משפחה בקרוב? רוצים סעודת שבת משובחת עם טעמים משודרגים? הכירו את "וולדאן", אימפריית בשרים ישראלית בכשרות המהודרת של הרב רובין. כשבשר טרי ואיכותי עם נסיון עשיר ואהבה לתחום, משתלבים יחד (צרכנות, שיווקי)
יקי רייסנר. בעלי רייסדור.רייסדור של יקי רייסנר תבנה מחיר למשתכן בבית שמשאסף מגידו1
חברת הבניה "רייסדור יזמות בע"מ" בבעלות איש העסקים יקי רייסנר זכתה השבוע במכרז "מחיר למשתכן" של מנהל מקרקעי ישראל בעיר בית שמש, במסגרתו תבנה 150 יח"ד ושטחי מסחר (נדל"ן)
זינוק לפרטנר.זינוק לפרטנר: נבחרה כמקום עבודה מועדף לציבור הדתיkikar.co.il בשיתוף פרטנר
פרטנר זינקה למקום ה 24 מתוך 100 החברות המובילות במשק וכבשה את המקום הראשון מבין חברות התקשורת לשנת 2018. עשרות מעובדיה שומרי המצוות בחרו בחברה כמקום עבודה מועדף גם בזכות התאמה רגישה ומתחשבת לצרכיו של העובד הדתי (צרכנות, שיווקי)
כוח האמבולנסים מוכפל.כוח האמבולנסים לפינוי בישראל מוכפלkikar.co.il בשיתוף איחוד הצלה4
ארגון איחוד הצלה ואיחוד האמבולנסים בישראל שחברו יחדיו השיקו את תוכנית "600+600" במסגרתה יוזנקו גם האמבולנסים הפרטיים לתת מענה לטיפול רפואי (בריאות)
ערב מרתק באולמי דימול פלטינום.לנשים: הרצאה מרתקת לעוצמה וביטחון עצמיkikar.co.il בשיתוף ביצועי שיא
סמינר מתקדם בהנחיית אליהו שירי: יוצרים מסלול מהיר אל הפוטנציאלים הנדירים שבכוחות הנפש שלך. ערב עוצמתי באולמי דימול פלטינום עם בופה בשרי עשיר (צרכנות, שיווקי)
מכינה לישיבה.יוזמה חדשה: מכינה לישיבה תיכונית עבור בוגרי ת"תkikar.co.il בשיתוף מכינת ראשית חכמה8
במכינה תינתן התייחסות רבה להקניית אוריינות במקצועות הקודש בכלל ובלימוד גמרא בפרט, באמצעות שיטות הוראה מגוונות, ע"י מחנכים מקצועיים ומנוסים (לימודים, שיווקי)
מימין: אייל מליס מנכ"ל תנובה, הר"ר ש. מ. בעלה של הזוכה, יהודה הראל מנהל מגזרים תנובההזוכה במליון ש"ח במבצע תנובה "הזכייה של הבית"kikar.co.il בשיתוף תנובה5
בהגרלת המליון במבצע תנובה "הזכייה של הבית" זכתה משפחה צעירה, חסרת דיור, המצויה בתהליך רכישת דירה בפרוייקט חסידי בצפון הארץ. אייל מליס, מנכ"ל תנובה, מסר את המחאת הזכייה לידי הזוכה גב' לאה מ. מבני ברק באירוע חגיגי, שהתקיים במשרדי מטה תנובה, ברמת השרון (צרכנות, שיווקי)
פיתוחים.המחזור השני בדרך: תכנית המצויינות להייטק פיתוחיםkikar.co.il בשיתוף פיתוחים
בעקבות ריבוי פניות איכותיות הרישום למחזור השני נסגר חודש מוקדם מהצפוי. נתנאל בן גיגי מנהל התפעול של פיתוחים: "אלה שעברו את הסינון הקפדני יהנו מלימודים איכותיים במימון מלא ובראש שקט" (לימודים, שיווקי)
גג הזזה אינטרפאק. איך לסגור מרפסת לחדר בלי לוותר על מרפסת סוכהkikar.co.il בשיתוף אינטרפאק4
המשפחה ב"ה גדלה והבית מתחיל להיות קטן. במציאות הנדל"נית בישראל, מעבר לדירה גדולה יותר לא נראה באופק. אז איך תוכלו להוסיף חדר לבית ועדיין לשמור על מרפסת פתוחה לטובת סוכה כשרה? באלומתריס פתחו מערכת גגות הזזה נפתחים בדיוק למטרה זו (צרכנות, שיווקי)
האוניברסיטה הפתוחה. אילוסטרציההדרך לתואר: עם תעודת הוראה את בשליש הדרךkikar.co.il בשיתוף האוניברסיטה הפתוחה
הבשורה האמיתית של האוניברסיטה הפתוחה היא לבוגרות סמינר שיש להן תעודת הוראה: תעודת הוראה יכולה להקנות עד 36 נקודות זכות, שמהוות כשליש מהנקודות הנדרשות לתואר (לימודים, שיווקי)
האוניברסיטה הפתוחה.לימודים לתואר – הרבה פחות יקר ממה שחשבתםkikar.co.il בשיתוף האוניברסיטה הפתוחה
המחשבות על לימודים באוניברסיטה הפתוחה החלו כשהמשפחה התרחבה וחיים ביקש לסייע בנטל הכלכלי. הוא תכנן את הלימודים כך שיתאימו עד כמה שאפשר לאורח החיים שלו ושל אשתו (לימודים, שיווקי)

חדשות צרכנות

כיכר facebook