אילוסטרציה
שוב? שבים להתפלל בחוץ ובמנייני חצרותעל רקע הזינוק בתחלואה ובתמותה, מטה ההסברה החרדי של משרד הבריאות מעלה קמפיין בתקשורת החרדית, הקורא לשוב ולהתפלל באוויר הפתוח ולקיים מנייני חצרות (מקודם)
מתוך תפריט המסעדה יוצא הדופן
פאפאגאיו ירושלים - חוויה נדירה של בשרים איכותייםהלכנו כדי לאמת את שם הטוב של המסעדה, וחזרנו עם המלצות חמות ועם רצון עז לחזור שוב -"אוכל טעים, מאד מומלץ השולחן ברזילאי, שזה בעצם כל הבשרים ללא הגבלה, מחיר סבבה לא בשמים, מומלץ גם לזוגות, גם למשפחות וגם לחברים. הכי טעים בירושלים!" (אוכל, שיווקי)
לוגו הקמפיין
הגרלת הביניים למזדרזים במכירה הסינית הענקית שע"י קרן ההלבשה הארצית 'מלבשתו'רק שבוע חלף מתחילת המכירה הסינית הענקית 'מלבשתו' שע"י קרן מלבשתו הארצית להלבשת ילדים ממשפחות ברוכות ילדים, והמוני השיחות הזורמות ללא הרף למוקד ההתרמה, מגלות יותר ויותר, כי למרות שמרובים מרכי עמך, קריאתו של חזקי ואלפי חבריו להלבשה חמה ומתאימה לחורף הקרוב, נענתה ע"י הציבור הקדוש הרבה יותר מהמצופה (צדקה, שיווקי)
כנס הייטק.
לראשונה יקיימו מכון היצוא ומשרד הכלכלה והתעשייה כנס ליזמי הייטק חרדייםיזמי ההייטק החרדי פוגשים את הזירה הבינלאומית: הכנס יחשוף בפניהם את כלי הסיוע וההזדמנויות הרבות לשווקים בינלאומיים. יותר ויותר חברות הייטק חרדיות מבינות את הפוטנציאל הגלום בזירה הבינלאומית ומבקשות להתרחב לשם (כלכלה, שיווקי)
מטריה ליום סגריר. אילוסטרציה
מטריה ליום סגריר: הכיסוי שכל אחד צריךזה יכול לקרות כמעט לכל אחד - שינויים שלא בהכרח תלויים בו יכולים לגרום לאבדן כושר עבודה. קרן הפנסיה כוללת ביטוח אבדן כושר עבודה, אך האם הוא יכסה אותך בכל מצב? מה עושים במצב בו לא ניתן לעבוד יותר בתעסוקה הנוכחית? או בקיצור: מי דואג לנו ברגע האמת? (תעסוקה, שיווקי)
כח הפרסום.
20 שנה להקמתו של המגזין "כח הפרסום"מגזין כח הפרסום חוגג את השנה ה-20 לתפוצתו ומחולק כיום בדיוור ישיר: בבני ברק, אלעד, גני הדר פתח תקוה, נתניה, רחובות ותל אביב. מדי יום ראשון בבוקר מופץ בתיבות הדואר באופן קבוע כל השנה כדי שכל משפחה תוכל לתכנן את הקניות שלה במהלך השבוע (תקשורת, שיווקי)
מטרנה.
תזונת התינוק ותחליף חלב: למה חשוב לשים לב?בשלב בו תחליטי לשלב בתזונת התינוק גם תמ"ל (תרכובת מזון לתינוק) חשוב שתבחרי את זו המתאימה לתינוקך (הריון ולידה, שיווקי)
פתיחת שנה בסימן התרחבות. הקונסרבטוריון החרדי 'רון שולמית'
הקונסרבטוריון החרדי 'רון שולמית' בסימן התרחבותשיאים חדשים נשברו השנה ברישום לקונסרבטוריון החרדי, שהנו היחיד בארץ המקיים מסגרת ללימודי מוזיקה ומחול תוך הקפדה על הרמה הגבוהה ביותר של מקצועיות ושל התאמה לציבור החרדי. השלוחה החדשה של 'רון שולמית' בבית שמש רשמה הישגים חסרי תקדים (בארץ, שיווקי)

לקוחות קטנים

כיכר facebook