מחברים נוספים
אבי בנטוב
אודי צמח
אורי אורבך
איתן דובקין
אלון נוריאל
אלי ישי
אליאסף יוסף
גדעון לוי
ד"ר אביעד הכהן
ד"ר אורי וייס
ד"ר אלי נכט
דוד אמסלם
דני קושמרו
הרב אהרן-דב הלפרין
הרב אייל אונגר
הרב בן ציון נורדמן
הרב דב פוברסקי
הרב ישראל אסולין
הרב ישראל פינטו
הרב מרדכי-דוד נויגרשל
יהודה שלזינגר, ישראל היום
יוסף ויצמן, עו"ד
יעקב איזק
יצחק דרקסלר
ישי לפידות
מאיר גל
מודי סטילמן
מיכאל קקון
מנדי פלין
מנדי שוורץ
מני צור
ניסן שטראוכלר
עו"ד ישראל תעיזי
פייני סוקניק - גולדשמידט
צבי שמואל ניימן
ציפי ירום
שיפי חריטן
שמואל חיים פפנהיים
שמעון קידר
שרון דניאל
כיכר השבת

כיכר השבת

חג החנוכה עם הרב יצחק מאיר יעבץחג החנוכה עם הרב יצחק מאיר יעבץכ"ה בכסלו תשפב
הרב יצחק מאיר יעבץ - ר"מ בישיבת ההסדר החרדית, דרך חיים - גן יבנה, המגיש בכל שבוע ב'כיכר השבת' פינה מיוחדת על פרשת השבוע, מביא כעת זווית מעניינת לחנוכה • צפו (יהדות)
זילברשטיין ז"לבגיל 97: הניצול ששרד שנים במחנות - נפטרכ' בכסלו תשפב12
"בבוכנוולד נדרתי לספר לעולם כולו על השואה", סיפר יעקב זילברשטיין, יו"ר ארגון אסירי הנאצים. הערב הוא נפטר בשיבה טובה, בגיל 97. 'כיכר השבת' עם תולדות חייו (ברוך דיין האמת)
בהתוועדות: בעל המנגן חשף את הלחן החדש שלו לניגון "פדה בשלום"בהתוועדות: בעל המנגן חשף את הלחן החדש שלו לניגון "פדה בשלום"י"ט בכסלו תשפב
בעל המנגן החב"די מביתר עילית, ר' ראובן הורביץ, ריגש את משתתפי התוועדות חג הגאולה י"ט כסלו בהר חומה שבירושלים, כאשר במהלך הערב חשף בפניהם את הלחן החדש שלו לניגון "פדה בשלום נפשי" - ויחד עם בנו פיני, והקהל הגדול בראשות שליח חב"ד הרב שניאור זלמן כהן, וכשמיתרי הגיטרה נשמעים בחלל האולם, ניגן ושר את הלחן המרגש • צפו (חסידים)
קיי בימי לימודיו בישיבהבגעגוע: החברים מהישיבה נפרדים מהנרצחי"ח בכסלו תשפב13
הלווייתו של אליהו דוד קיי הי"ד, שנרצח בסמוך לכותל המערבי בירושלים, תערך היום בהר המנוחות. רגע לפני, החברים מהישיבה חולקים בחוויות ומספרים ל'כיכר' על דמותו (חרדים)
סיגרייה אלקטרוניתבקרוב: מס של 360% על סיגריה אלקטרוניתי"א בכסלו תשפב21
מס חדש מקודם בעידודו של שר האוצר אביגדור ליברמן: מס קנייה על נוזל לסיגריות אלקטרוניות וסיגריות אלקטרוניות חד פעמיות, כך שמחירם יושווה למחירי מוצרי סיגריות (אקטואליה)
עידית סילמןאחרי הסתירות בגרסתה: סילמן - התלוננהג' בכסלו תשפב14
יו"ר הקואליציה, שספגה ביקורת אחרי שסירבה למסור פרטים על זהות מי שלכאורה תקף אותה, מפנה אצבע מאשימה: "לא אני עומדת לחקירה" • והתלוננה אצל קצין הכנסת (חדשות)
הרב מאיר מאזוזהרב מאזוז: "חברי הקואליציה של בנט, זדים"כ"ח בחשוון תשפב32
"לא אישרתי ולא בירכתי על התקציב החדש", מפריך ראש ישיבת כיסא רחמים הרב מאיר מזוז במכתב חריף את השמועות שהתהלכו בשמו • את חברי הקואליציה כינה - "זדים" (חרדים)
הרב מחפוד בעצרת הזיכרוןעצרת מספד לאשת החינוך שהזדככה בייסוריםכ"ב בחשוון תשפב
בבני ברק התכנסו רבים לעצרת המספד המרכזית במלאות השלושים לפטירתה של המחנכת הדגולה ואשת החסד הרבנית מרת שרה נוראני ע"ה • 'כיכר השבת' מגיש סיקור ותיעוד (חרדים)
המשאית והדחפור - תחת הגשרסמוך לנתב"ג: משאית פגעה בגשר, התנועה נחסמת שעותכ' בחשוון תשפב6
משאית ועליה דחפור ניסתה לעבור תחת לגשר בכביש 1 סמוך לשדה התעופה, אלא שקצה הדחפור פגע בגשר • המשטרה הודיעה על סגירת הכביש לתנועה. ההערכה: למשך 3 שעות • תיעוד (בארץ)
אילוסטרציההיום ללא שינוי, בהמשך השבוע עלייה בחוםי"ט בחשוון תשפב
הטמפרטורות היום יהיו רגילות לעונה וללא שינוי. בהמשך השבוע אחרי ימים קרירים תחול עלייה קלה במידות החום • אלו מידות החום החזויות היום והלילה במדגם ערים (מזג האוויר)
הכי פופולריים