מחברים נוספים
אבי לוין
אהרן גרנות
איתן דובקין
אלי שפירא
אשר גולד
ברוך מרזל
ד"ר לי כהנר
דניאל שבקס
הרב אהרן-דב הלפרין
הרב אליהו ישראלי
הרב דוד-מאיר דרוקמן
הרב יצחק קוסובסקי
הרב ישראל פינטו
הרב עמיהוד סלומון
הרבנית אסתר טולדנו
ח"כ דב ליפמן
חה"כ אורי אורבך
יאיר לפיד
יהונתן יוסף
יעקב וידר
ירוחם אסטריכר
ישי כהן
ישעיה (שי) הורוויץ
ישראל קליין
מיכאל קקון
מנחם ברוד
מנחם כהן, יאיר בורכוב
מרדכי פלדשטיין
נח טוניק
סיון רהב-מאיר
עו"ד איתמר בן גביר
עו"ד אלי מאור
רבקה שורץ, עו"ד
רו"ח יעקב בלנגה
שאול שיף
שושי שטוב
שימי סגל
שיפי חריטן
שלמה בניזרי
שלמה קוק
שושי הלר

שושי הלר

אילוסטרציההמדריך המלא לסיום הצום; תאכלו חכםי' באב תשעח7
מעט לפני סיום הצום, קבלו את המדריך המלא לצלוח כראוי את הדקות הראשונות של האוכל. שימו לב: סיום הצום אינו אמור לספק את הקלוריות שנחסכו במהלכו (צום תשעה באב)
הבעל 'צמח' והאישה מבקשת לבטל הנישואיןהבעל 'צמח' והאישה מבקשת לבטל הנישואיןכ"ב באדר תשעח4
בני הזוג נישאו לפני כ-20 שנה, הבעל נפצע קשה בראשו והוגדר כ"צמח", האישה העגונה פנתה לבית הדין הרבני בחיפה בבקשה לביטול הנישואין בטענה כי אחד העדים בחופתם אינו שומר שבת • בשיחה עם הרב פרופ' עו"ד יצחק כהן, מומחה לדיני המשפחה והירושה, בדקה שושי הלר מהם חמשת האתגרים שעמדו בפני בית הדין, כיצד התמודד איתם ומה היה הסוף המפתיע?
הגיל הרך..התחלת הסוף של חזקת הגיל הרך?כ"ה באייר תשעז1
התפיסה ה׳טבעית׳ שבגירושין האם מקבלת משמורת על הילדים או בכינויה המשפטי "חזקת הגיל הרך" מצויה בנסיגה בפסיקה המתחדשת. בשבוע שעבר הצליחה הכנסת להעביר תיקון המצמצם את ההעדפה לאמהות לילדים עד גיל שנתיים בלבד • שושי הלר דנה בסוגיה הרגישה בראיון עם הרב פרופ' עו"ד יצחק כהן, מומחה ומרצה לדיני משפחה מנהל אקדמי בקריה האקדמית אונו • מהי עמדת ההלכה? האם יש לכך השפעה גם לגבי מזונות? וכיצד הגיבה השרה גילה גמליאל
 נשות מאמע ממליצות: החלפת עונות בארוןח' בחשוון תשעז
כשמסביב נשמעים קולות של חזרה לשגרה, שעון חורף השתלט על האווירה והגשם כבר מגיח לביקורים קצרים, שושי הלר במדור נשות מאמע ממליצות #3 מגישה לכן את הנושא האקטואלי ביותר: איך ״להחליף עונה״ בארונות הבגדים? וגם איך מתמודדים? מה לובשים ומלבישים בימים שלא ברור אם חם או קר? • אתן מוזמנות להוסיף ולטקבק את הטיפים שלכן
 נשות מאמע ממליצות: כך תסיימו את החופש בכיףכ"ו באב תשעו1
כשהוא מגיע זה נראה אינסופי, והנה עוד אוטוטו הוא מסתיים, כן... החופש הגדול. אז רגע לפני שנגמרת החופשה ביקשנו מנשות מאמע לשתף בבילוי משפחתי מדהים (בבית או בחוץ) ולהמליץ על אפשרויות לבלות עוד כמה ימים בכיף וביחד, כדי שיהיה ״סוף טוב, הכל טוב!״ • שושי הלר במדור נשות מאמע ממליצות #2 ואתן מוזמנות להצטרף ולטקבק את המלצותיכן בתגובות
 נשות מאמע ממליצות: אפליקציות שימושיותד' באב תשעו
מדור שבועי חדש בעריכת שושי הלר 'נשות מאמע ממליצות'. בכל שבוע נגבש המלצות של נשים מובילות במגזר החרדי שימליצו על מוצרים, שירותים, טיפים ורעיונות בתחומים מגוונים שונים, אתן מוזמנות לטקבק ולהוסיף המלצותיכן לפי הנושא השבועי * השבוע לרגל פתיחת המדור החלטנו לבדוק מהן האפליקציות המומלצות של נשות מאמע * כנסו כנסו>>>
 צריך איזון: בכתובה "אין כפל מבצעים"כ"ה בתמוז תשעו
כיצד מתייחסים לסכום עליו התחייב הבעל בכתובה? האם יש הבדל כשבחלוקת הרכוש ביניהם מקבלת האישה סכום נמוך או גבוה יותר? ומה השורה שנמצאת כמעט בכל הסכם גירושין הנחתם בבית המשפט האזרחי? * שושי הלר בראיון עם הרב פרופ' עו"ד יצחק כהן, מומחה לדיני המשפחה והירושה ומנהל אקדמי בקריה האקדמית אונו * על מקומה של הכתובה הדתית בעידן חלוקת הרכוש האזרחית (דיני משפחה)
 הסכם ממון: טרנד חדש במגזר החרדיכ"ג באייר תשעו3
בציבור הכללי הסכמי ממון פופולאריים מזמן, במגזר החרדי הטרנד צובר תאוצה, אך נתקל בנוסף למחסומים הרגילים גם בבעיות הלכתיות * בשיחה עם הרב ד"ר יצחק כהן, מומחה לדיני המשפחה בדקה שושי הלר מהם הפרמטרים החשובים בעריכת הסכם ממון? מהו מעמדו החוקי? ועוד קושיות * מירי גוזלן, מעניקה זווית אישית על החלטה לעריכת הסכם, ומה הפרי שכבר קטפה בזכותו? (משפחה)
מקשיבים לזעקת העגונותמקשיבים לזעקת העגונותי"ט באדר ב' תשעו
שושי הלר בשיחה עם הרב ד"ר יצחק כהן, מומחה בדיני משפחה המסביר האם הצעדים הדרסטיים של בתי הדין מהווים מגמה חדשה לטובת העגונות? • טלי רויטמן מספרת איך מרגישה מסורבת גט ברגע 'השחרור' (זוגיות)
 סרבנים בע"מ: 'מקשיבים לזעקת העגונות'י"ט באדר ב' תשעו1
'יום העגונה' שצויין ביום תענית אסתר יחד עם סערת צו המאסר ל'אב המעגן' ופס"ד ה'שיימינג' שהתיר לפרסם את תמונתו של סרבן הגט, משאירים על השולחן את הסוגיה הכואבת של העגונות ומסורבות הגט * שושי הלר בשיחה עם הרב ד"ר יצחק כהן, מומחה בדיני משפחה המסביר האם הצעדים הדרסטיים של בתי הדין מהווים מגמה חדשה לטובת העגונות? * טלי רויטמן מספרת איך מרגישה מסורבת גט ברגע 'השחרור' (עגונות)