מחברים נוספים
אוהד שקד-מנדלבוים
אורי אורבך
איתמר כהן
אלי אדלר
אריה דרעי
בני שוורץ - המקלדת
בנימין י. רבינוביץ, יתד נאמן
ד"ר לי כהנר
דני קושמרו
הרב אליהו ישראלי
הרב יצחק סולובייציק
הרב מנחם בומבך
ח"כ יעקב כץ (כצל´ה)
ח"כ ד"ר מיכאל בן ארי
חברון גרנביץ
יהונתן יוסף
יוני לוקסנבורג
יוסי דייטש
יוסי אליטוב
יוסף ויצמן, עו"ד
יחיאל פליישמן
יצחק נחשוני
ישעיה (שי) הורוויץ
ישראל קליין
כיכר השבת
מאיר גל
מיכאל נכטיילר
מנדי פלין
מרדכי פלדשטיין
משה גפני
ניסן שטראוכלר
עו"ד ישראל תעיזי
עקיבא ויספלד
פנחס וולף
קובי אריאלי
שאול שיף
שלמה בניזרי
שמעון ברייטקופף
שמעון קידר
שני קינן
שושי הלר

שושי הלר

 "אשת עסקים חרדית היא כמו לוליינית בקרקס"כ"ו בתמוז תשעה1
"לנשות עסקים יש 200% יכולת" קובע אבי כץ, יזם ובעלים של 'קופיקס' * שושי הלר בראיון מיוחד על ההבדל שבין חלום לחזון וטיפים מדרך עמוסת אתגרים לעסק מצליח ובולט * הקפה שלו עולה חמישה שקלים, אבל העצות שלו שוות זהב (עסקים)
טיול שנתי: כיף לילדים, לחץ להוריםטיול שנתי: כיף לילדים, לחץ להוריםה' בתמוז תשעה
אחרי שנה של לימוד, מבחנים, מטלות ושיעורי בית אינסופיים, מגיע הרגע שהתלמידים מחכים לו כל השנה: הטיול השנתי! שושי הלר שולחת את הבת לטיול השנתי עם טור מיוחד (מאמע)
 טיול שנתי: כיף לילדים לחץ להוריםה' בתמוז תשעה
אחרי שנה של לימוד, מבחנים ושיעורי בית אינסופיים, מגיע הרגע שהתלמידים מחכים לו כל השנה: הטיול השנתי! המסלולים המרתקים והחוויות הם נכס לכל החיים. אוכל, חטיפים, שתיה ובגדים להחלפה נכנסים לתיק העמוס, ולצדם גם פתק קצר שנכתב במהירות מהלב של אמא * שושי הלר שולחת את הבת לטיול השנתי
 כך תטיילו בכל העולם - ביום אחדח' בסיון תשעה2
איך מעבירים לילדים מסרים על העולם הגדול? על חיים שלמים של ילדים בגילם וממש כמותם שחיים בארצות שונות בעולם? תאור של מסע מרתק מסופר המתאר סיור סביב העולם יקח אתכם ואת ילדכם, למסע מדהים במיוחד במקומות שונים בעולם. (תרבות, ביקורת ספרים)
נצחון הניו מדיהנצחון הניו מדיהי"ב בניסן תשעה1
אחרי מערכת בחירות מייגעת הושבעו אתמול הח"כים בטקס החגיגי לכנסת ה-20. הם הגיעו במיטב חליפותיהם והסתובבו עם חיוך של מנצחים. אבל הפעם לא רק הם נצחו (אינטרנט)
 נודלס עם חזה עוף בקאריכ"ט בשבט תשעה2
לפנק, לפנק, לפנק. מנה מיוחדת לפינוק אישי או לאירוח. היא קלה להכנה, טעימה במיוחד ונראית יוקרתית ומושקעת. קוקוס וקארי. שילוב מעניין תנסו את זה בבית (אוכל)
 שושי הלר: פסילת זועבי - סתימת פיפיותכ"ג בשבט תשעה4
ההיסטוריה חוזרת: לראות את פסילתה של חנין זועבי היום בוועדת הבחירות, זה כמו לראות סרט אחרי שקוראים ספר. התהליך ידוע וצפוי, אך אפשר ליהנות מלראות את השחקנים ממחישים את מה שידענו מראש, ואפשר כמעט לדמיין את ההכרזה 'הורידו את ראשה' ומי ישיב לה?
 חזן ליום הדיןכ"ט באלול תשעד24
מקהלה של חזן אחד: כל הקולות בקטע שלפניכם שייכים לגדול החזנים, החזן משה שטרן. הקטע המרגש והעצמתי מתוך תפילת ראש השנה "בראש השנה ייכתבון" (מיוזיק)
החזן חיים אדלרתואר 'יקיר ת"א' הוענק לחזן החרדיז' באייר תשעג6
ראש עיריית תל אביב רון חולדאי, העניק לחזן חיים אדלר את אות יקיר העיר תל אביב. בשיחה ל'כיכר השבת' אומר אדלר: "זוהי התרגשות רבה להבחר לקבל את האות" (ברנז'ה, חזנות)
אנגליתיש סבסוד ללימודי אנגלית? YESג' בשבט תשעג3
הישראלים משקיעים מליארד בלימודי שפות זרות. האם ישנו קורס ללימוד אנגלית ברמה גבוהה במסגרת המתאימה לציבור החרדי? האם קיים סבסוד ללימודי אנגלית? YES (ארץ)
הכי פופולריים
הכי מדוברים