מחברים נוספים
אברהם לביא
אוהד שקד-מנדלבוים
אוריין רייס
אלי ישי
אפרים גלעד
בני רבינוביץ
ברוך מרזל
ד"ר לי כהנר
דוד רוזנטל
הרב אליהו קאופמן
הרב דוד-מאיר דרוקמן
הרב חיים פוקס
הרב יעקב בלוי
ח"כ יואב בן צור
ח"כ יעקב ליצמן
ח' יקר
חיים ולדר
חיים פישר
יאיר בר
יהודה שלזינגר, ישראל היום
יוסי אליטוב
יעל קלצקין
יעקב איזק
יעקב וידר
יצחק קקון
ישראל שפירא
מאיר גל
מני גירא-שוורץ
נתי לסרי
נתן שקרצ'י
עו"ד אלי מאור
עו"ד רוני פאלוך
צבי יחזקאלי
רו"ח יעקב בלנגה
שימי סגל
שלום קרומבי
שלומי זייבלד
שמואל חיים פפנהיים
שמוליק אברהם
שמעון ברייטקופף
אבי בלום

אבי בלום

עיתונאי מוביל במדיה החרדית המרבה להופיע במדיה הכללית; עורך דין במשרד כבירי-נבו-קידר ושות'; משמש כפרשן מדיני-פוליטי של רשת 'קו עיתונות' ומגיש התוכנית הפופולרית 'פילפוליטיקה' ברדיו 'קול ברמה'; מנהל בתוכנית הלאומית '360' לילדים ולנוער בסיכון

אבי בלוםתכנית ההתנתקות החרדיתכ"ד באדר תשעג112
הכיפות הסרוגות, אם לכנות זאת בהכללה, בעטו בנו כל אימת שנזדמן להם. הם מיהרו לזנק על עגלת שינוי ולכונן ממשלה בלי חרדים. עכשיו הם עושים זאת שוב (אקטואליה, חדשות)
אבי בלוםבנט עשה עלינו סיבובי' באדר תשעג46
בסוף, בנט הגיע לסיור בחברון – הישיבה, לא העיר. ובעצם, זה לא היה סיור, אלא סיבוב. של בנט עלינו. ואיך הגיב הגראי"ל שטיינמן כשנודע לו על הסיור הצפוי של בנט? פרשנות (חדשות)
שותפי סוד. נתניהו וליברמן.איפה המגש והכסף?ג' באדר תשעג5
כשעופר שלח שב וחוזר על המנטרה "בלי פשרות ובלי שינויים", הוא נשמע יותר קיצוני מאנשי 'הפלג הירושלמי'. מסתבר, כי שלח עצמו הוא אבי הרעיון של ביטול גיוס החובה (פוליטי)
אבי בלוםבעלי מו"מכ"ו בשבט תשעג16
ליברמן רוצה את החרדים, בנט קרוב מאוד ללפיד, ומדוע ביקש מרן הרב עובדיה יוסף להביא אליו את יחימוביץ'? אבי בלום מפרשן שבוע פוליטי עמוס בהתרחשויות (חדשות, טור)
אבי בלוםמוקצים מחמת גיוסי"ט בשבט תשעג16
מי שמקונן על הזלזול בכוח החרדי, יכול לבוא בטענות בראש ובראשונה לעצמו. החיים בשלישייה לא מוסיפים בריאות לתדמית הכה חשובה של תנועה יציבה. טור פוליטי (חדשות)
דרעי וליברמן. קרב פוליטי"אריה, מחר אני הולך להיכנס בך"ה' בשבט תשעג19
איווט שב והתקשר לדרעי: "קראתי מה שכתבת, אני רואה שאתה יודע לכתוב", אמר דרעי לאיווט. "ואתם המרוקאים למדתם לקרוא", השיב איווט. טורו של אבי בלום (פוליטי, טורים)
פגיע מאי פעם. נתניהושינויי מזג האווירכ"ח בטבת תשעג4
שינויי מזג האוויר של נתניהו לא מובילים את הנציגים החרדיים לחשיבה על התנתקות מהשותפות הטבעית עם ביבי. טורו של אבי בלום על שבוע פוליטי סוער במיוחד (אקטואליה)
פרוש וליצמן. הילכו שניהם יחדיו?הפיוס המפתיע של פרוש וליצמןכ' בטבת תשעג8
יענק'ל ליצמן ומאיר פרוש מסובבים ראשים ומותירים מאחוריהם שובל של גבות מורמות. השניים יוצאים מדי ערב בצוותא ל'מופע נודד' בערים השונות, כאילו כלום לא קרה (פרשנות)
אטיאסשר לעזאזלי"ג בטבת תשעג16
שימו לב לטרמינולוגיה של ביבי שמסדר מראש כל מילה: אטיאס קדם לכחלון במשרד התקשורת. ניקינו אחריו בתקשורת, ננקה אחריו גם בשיכון. טורו של אבי בלום (דעה, פוליטי)
שותפות זו שותפות. גפניגפני: אנו 50 אחוזים מיהדות התורהו' בטבת תשעג26
דגל התורה באה מוחלשת-כוח מול אגודת ישראל. בישיבת פתיחת המטה, גפני הבהיר: "אנחנו מהווים לפחות חמישים אחוזים ממצביעי יהדות התורה". טורו של אבי בלום (חדשות)