מחברים נוספים
אבי מימרן
אברהם לביא
איציק סודרי
אלי אדלר
אלי שפירא
בני הראל
בני רבינוביץ
בנצי גופשטיין
דוד אמסלם
דוד שעיו
הרב דוד בלוך
הרב יצחק דוד גרוסמן
הרב מנחם מקובר
הרב שמעון בן-טוב
הרבנית אסתר טולדנו
הרבנית יהודית יוסף
זלמי יואלי
ח"כ יעקב ליצמן
חיים ולדר
חיים פישר
יהודה משי זהב
יוני לוקסנבורג
יוסי דייטש
יוסף חיים בולטון
יעקב וידר
יצחק פינדרוס
ירוחם אסטריכר
ישראל גולדשמיט
משה גלסנר
משה פרידמן
מתי גולן
מתי הורוביץ
נתן שקרצ'י
עו"ד רוני פאלוך
עוז סגן
רבקה לוי
שלהבת חסדיאל
שלום קרומבי
שלומי זייבלד
שלמה קוק
אבי בלום

אבי בלום

עיתונאי מוביל במדיה החרדית המרבה להופיע במדיה הכללית; עורך דין במשרד כבירי-נבו-קידר ושות'; משמש כפרשן מדיני-פוליטי של רשת 'קו עיתונות' ומגיש התוכנית הפופולרית 'פילפוליטיקה' ברדיו 'קול ברמה'; מנהל בתוכנית הלאומית '360' לילדים ולנוער בסיכון

אובמה מעניק לפרס את המדליהנשיא ישראל פועל לטובת ארה"ב?ד' באלול תשעב7
"פרס התחייב לאמריקאים שברגע האמת, הוא ייתן דרור לאמירות שהשמיע באוזניהם בחדרי חדרים נגד תקיפה ישראלית". וגם: על הקרב הילדים החרדים נגד משרד החינוך (פרשנות)
התחושה של גפני, הבקשה של נתניהוהתחושה של גפני, הבקשה של נתניהוכ' באב תשעב22
"הרגשתי השבוע שהרב אלישיב מתפלל עבורנו למעלה", אמר יו"ר ועדת הכספים, משה גפני. אבי בלום על השבוע בו נעלמה ההסתה. וגם: המודעה של גפני ב'הפלס' (דעה)
כותב השורותצו גיוס לגבעת התחמושתט"ו באב תשעב11
די להתבונן בהכנות של האירוע בגבעת התחמושת ולהשוות אותן לאלו שקדמו לאירוע של ש"ס בטדי, כדי לזהות את טביעות האצבעות המקצועיות (אקטואליה)
גדעון סערגדעון סער: לא קורא את 'הפלס'ו' באב תשעב15
העיתון החדש לקראת משבר? שר החינוך גדעון סער התבטא השבוע: "אני, אפילו את 'הפלס' לא קורא, אלא רק את העיתון הכי קיצוני של 'העדה'" (בכיכר,מעניין)
אולמרט עם נתניהודקות לפני הזיכוי: הרב עובדיה יוסף התפלל להצלחת אולמרטכ"ב בתמוז תשעב31
לפני הקראת גזר הדין הדרמטי שזיכה אותו מהפרשות בגינן נאלץ להתפטר מראשות הממשלה, צלצל יו"ר ש"ס אלי ישי לראש-הממשלה לשעבר אהוד אולמרט. "אנחנו זוכרים אותך לטובה. מרן יאמר תהילים להצלחתך", כך ישי. וגם: התיאום המלא בין ראש-הממשלה נתניהו לבין הנציגים החרדים (אבי בלום, טור שבועי)
סילבן שלוםסילבן שלום חושף מי קובע במגזר החרדיז' בתמוז תשעב28
סילבן שלום: "באתי לשאול מה אומרת המפלגה החרדית הגדולה ביותר, הלכתי לש"ס. הם אמרו לי ללכת לאגודה. הלכתי לחסידים, שם אמרו שהליטאים קובעים" (פוליטי)
נתניהו וישיהמבקר ימתח ביקורת, ללא עריפת ראשיםל' בסיון תשעב9
בראשית השבוע הם ניהלו קרבות מיקרופונים במרדף אחר סודנים, אך לקראת פרסום דו"ח המבקר מוצאים עצמם ביבי וישי באותה סירה. סיקור מיוחד (חדשות)
אבי בלוםאנו רצים והם רציםכ"ו בסיון תשעב8
התסכול של ח"כי של דגל התורה שנלחמים על חוק טל ומציעים לשמור את המאבטחים לקרבות האמיתיים. טורו השבועי של אבי בלום על השבוע הפוליטי (אקטואליה)
הישיבה ההיסטוריתהגראי"ל שטינמן: 'המצב ביתד צריך תיקון'ט"ז בסיון תשעב11
חשיפה בלעדית: תיעוד הישיבה הדרמטית בבית ראש הישיבה הגראי"ל שטינמן, והמסמך בכתב ידו עליו נוספה חתימת הגר"ח קנייבסקי. "צריך הנהלה חדשה" (חרדים)
בלום ונתניהונתניהו לבלום: "ראיתם שאני יודע להפתיע"ב' בסיון תשעב21
אבי בלום נלווה לראש-הממשלה בביקורו בפראג ובדק את מחויבותו של נתניהו לשותפיו החרדיים. וגם: מהם הקווים האדומים לקראת "חוק טל" החדש? (פוליטי)
הכי פופולריים