מחברים נוספים
אבישי צור
איתמר טעפ
אפרים גלעד
בני רבינוביץ
בנימין י. רבינוביץ, יתד נאמן
ברוך מרזל
ד"ר לי כהנר
דוד חכם
דנה ורון
הדף היומי
הרב אבא טורצקי
הרב בן ציון נורדמן
הרב יעקב בצלאל חרר
הרב מנחם בומבך
הרב מרדכי-דוד נויגרשל
הרב פנחס גולדשמידט
הרב שמעון בן-טוב
זלמי יואלי
חיים ולדר
יאיר בורוכוב
יאיר לפיד
יחיאל פליישמן
יעקב מרגי
ירון לרמן
ירח טוקר
ישראל קליין
מודי סטילמן
מני גירא שוורץ
משה גלסנר
משה פרידמן
נתן שקרצ'י
סיון רהב-מאיר
עו"ד אריאל רוט
עו"ד מנחם מושקוביץ
עו"ד מרדכי ציבין
עו"ד משה-יצחק אוסדיטשר
עו"ד צפריר אוסטשינסקי
שלהבת חסדיאל
שלום קרומבי
שמואל הלוי
יעל קליגר

יעל קליגר

פתאום נהייתי אמא מעצבנת / יעל קליגרפתאום נהייתי אמא מעצבנת / יעל קליגרט' בחשוון תשעו
הייתי אמא קולית כזו, רק עד גל הטרור הנוכחי. פתאום נהייתי אמא מעצבנת, היסטרית ומה לא. מוצאת את עצמי מחייגת לכל ילד בממוצע 5 פעמים ביום ומזהירה אותם בכל מיני אזהרות (טור אישי)
 'פתאום נהייתי אמא מעצבנת'ט' בחשוון תשעו4
הייתי אמא קולית כזו, רק עד גל הטרור הנוכחי. פתאום נהייתי אמא מעצבנת, היסטרית ומה לא. מוצאת את עצמי מחייגת לכל ילד בממוצע 5 פעמים ביום ומזהירה אותם בכל מיני אזהרות מחייבות * עצרתי לרגע וחשבתי..
גם מנהלי הסמינרים הם שליחים של הקב"הגם מנהלי הסמינרים הם שליחים של הקב"הג' באלול תשעה
גם אנחנו שם, גם לנו יש כמה ילדים, וגם אנחנו "זכינו" לטעום את טעם החוסר וודאות, תחנונים וניסיונות השפעה בכל מיני מוסדות חינוך, ופתאום מכה בי ההבנה שאלו גם אלו שליחים של הקב"ה
 הסמינר של השכנה ירוק יותרג' באלול תשעה4
תהליך הקבלה לסמינרים מייגע ומצריך מאיתנו ההורים כוחות נפש עצומים על מנת לא להישבר מול בנותינו. הצפייה להתקבל לסמינר הטוב ביותר מול נתוני המציאות הקיימת אינם מעודדים * יעל קליגר בטור מרגש עם מסר ברור, רק דמעות ותפילות (מיוחד)
 מאמע בחופשה: "קייטנת הנכדים" של סבתאי"ג באב תשעה
הכירו את "קייטנת הנכדים" של משפחת קליגר: סבתא נהדרת שהחליטה לקבץ את כל הילדים של חמשת ילדיה הנשואים, לקייטנה אצלה בבית למשך יומיים * מאמע בחופשה (ילדים)
 הרבי שנתן לי שיעור בזוגיותכ"א בתמוז תשעה2
את הרבנית ז"ל זכיתי להכיר רק למשך זמן קצר מאוד, אבל זה הספיק לי כדי להרגיש את האהבה והערכה ששררה בין הרבי מסערט ויז'ניץ זצ"ל לרעייתו (אקטואלי)
האדמו"ר מסערט ויז'ניץ זצ"לפרק באהבת אדםכ' בתמוז תשעה13
בחיוך, מאור פנים, נועם הליכות, חמלה ואהבת אדם אמתית, עשה הרבי מסערט ויז'ניץ את מה שאלף פרסומאים ואסטרטגיים לא יוכלו לעשות. ההערצה אליו מלמדת פרק באהבת אדם (טור)
 מסיבת סופשנה: ילדה אחת וכיתה מיוחדתי"א בתמוז תשעה2
זהו החופש הגדול הגיע ומסיבות סוף השנה גם הן. מסיבה אחת יוצאת דופן שלא רק מציינת סיומה של שנה ויציאה לדרך חדשה, אלא סיפור מיוחד על ילדה בכסא גלגלים וכיתה מיוחדת שלא תשכח לעולם * יעל קליגר בטור מרגש
אילוסטרציה. למצולם אין קשר לנאמר בכתבה"הפרזיטים"כ"ח בסיון תשעה57
התורה, מתשת כוחו של אדם! האם זו הסיבה, (או אולי התירוץ) בגינה מיטב בנינו גדלים בסוג של... "פרזיטיות" • קריאה למנהלי הישיבות: תגרמו לבחורים להיות חלק מעצם קיומם (טור)
 מה בין עצמאות להעצמה נשית?ד' באייר תשעה1
מלבד האותיות המשותפות בין המילים. המשמעות החזקה בינהם, היא העוצמה, עצמאות נובעת מעוצמה של משהו, מישהו ובמקרה שלנו של המדינה, עוצמה המובילה להיות במצב של עצמאות, אותו דבר לגבי עצמאותה של האישה, העוצמות שבה, הן אלו שמביאות לעצמאותה, והכל לפי מה שהיא קובעת לעצמה
הכי פופולריים