ישי ריבו  חתונה  מוטי רוטמן  הרב אלבז
מחברים נוספים
אבישי צור
אלי הלמן
אלי שפירא
אריה יואלי
בני רבינוביץ
ברוך מרזל
ד"ר אלי נכט
ד"ר לי כהנר
ד"ר עמוס ברדע
דוד שעיו
הדף היומי
הרב חיים אמסלם
הרב יעקב בלוי
הרב יצחק בלומנטל
הרב מרדכי-דוד נויגרשל
הרב עידו וובר
הרבנית יהודית יוסף
זלמי יואלי
ח"כ יעקב כץ (כצל´ה)
ח"כ יעקב ליצמן
יאיר לפיד
יאיר לפיד
יוני לוקסנבורג
יוסי דייטש
ינון פאלח
יצחק דרקסלר
ישראל קליין
מיכאל מלכיאלי
מיכאל קקון
מנדי שוורץ
מני גירא שוורץ
משה פרידמן
מתי גולן
סיון רהב-מאיר
עו"ד דודי הלפר
עו"ד ישראל תעיזי
רבקה שורץ, עו"ד
רועי לחמנוביץ'
שלום קרומבי
מירי שניאורסון

מירי שניאורסון

קואצ'רית, שדרנית ברדיו "קול חי"

משיח כאן! - "I am crazy about moshiach""I am crazy about moshiach"ג' בחשוון תשעח2
וואו, זה היה מהיר ואנחנו כבר בתוך חודש מרחשוון, בתוך השגרה היומיומית וזה הזמן להיזכר בשמחת החגים ולהושיט יד אחת לשנייה על מנת ליצור תשתית לשירת מרים מחודשת בגאולה הקרובה (מתחילות מחדש)
תודה, תודה, תודה! - שנה חדשה: אומרות תודה כמו חנהשנה חדשה: אומרות תודה כמו חנהכ"ח באלול תשעז
מתברר שאפשר לשלב גשמיות ורוחניות, רגע לפני השנה החדשה אל תשכחי להגיד תודה על הישנה. ומה לומדים מהפטרת היום הראשון של ראש השנה?
50 שנה.. - החמישים החדש: המשיח לא הגיע אחרי ששת הימיםהחמישים החדש: המשיח לא הגיע אחרי ששת הימיםכ"ז באייר תשעז
מירי שניאורסון, ילידת השנה ההיא, שנת הניסים של ששת הימים, שואלת מה קרה לה ל"עיר שחוברה לה יחדיו" שהפכה לזירת התגוששות בין קיצונים מכל הצדדים • ויש לה גם הצעה מעשית (דעות)
יום השואה והגבורה.. - "תשעת הימים" של הציבור החרדי"תשעת הימים" של הציבור החרדיכ"ח בניסן תשעז
אין עניין להתגרות בחברה הישראלית דווקא בתשעת הימים שבין יום השואה ליום העצמאות. מי שרוצה להפגין קנאות, מן הראוי שימצא לו ימים אחרים במשך השנה (יום השואה תשע"ז)
עיצוב פנים והום סטיילינג - האישה שעומדת מאחורי צילומי ה"לפני ואחרי"האישה שעומדת מאחורי צילומי ה"לפני ואחרי"י"ט בתמוז תשעו
רבקי גרשוביץ מעצבת פנים והום סטיילינג בראיון אישי עם מירי שניאורסון - על הרגעים המכוננים בחייה, ממה היא מתרחקת, ומה היא הייתה בגלגול הקודם? (שיחת נשים)
נעים להכיר.. - שיח נשי: הכירו את רבקי גרשוביץ מעצבת פנים והום סטיילינגשיח נשי: הכירו את רבקי גרשוביץ מעצבת פנים והום סטיילינגי"ט בתמוז תשעו8
כאישה המשיחה לרעותה, רבקי גרשוביץ 'בשיח נשי' עם מירי שניאורסון עונה לשאלון מאמע - על הרגעים המכוננים בחייה, ממה היא מתרחקת, ומה היא היתה בגלגול הקודם? (שיחת נשים)
אשת חיל.. - מיתוס: 'חרדית בת 30 נראית כבת 90'מיתוס: 'חרדית בת 30 נראית כבת 90'כ"ד באייר תשעו
תודה לאמנון לוי שבזכותו ראינו את פניה של האישה החרדית באור חדש ובהיר. חייבת להודות שכאשר ראיתי את הפרומו של התכנית לפני שבוע, נבהלתי ודאגתי לשמה הטוב של האישה החרדית. כטיבם של ספוילרים המקצינים את הרגעים הדרמטיים כדי למשוך את לב הצופה (דעות)
תהלוכה.. - ל"ג בעומר 'ברעש' גדולל"ג בעומר 'ברעש' גדולי"ז באייר תשעו
ארבע עשורים חלפו מאז ביקש הרבי שלא יהיה ילד שלא יכיר ויאמר את הפסוק ״שמע ישראל ה׳ אלוקינו ה׳ אחד״. ושכל אחת מאיתנו תדאג שילדי ישראל ישתתפו בתהלוכות ל״ג בעומר ב״רעש״ גדול לע״נ של ר׳ שמעון בר יוחאי. בשנת תש״מ (1980) התקיימה התהלוכה הראשונה ב׳כיכר מלכי ישראל׳ (צפו)
סיפורה של משפחה יהודית שכולה.. - אהבת ישראל: הגשמת רצונו של בניה שראל הי"דאהבת ישראל: הגשמת רצונו של בניה שראל הי"דג' באייר תשעו
ביום הזיכרון הזה, יצאה יעל בפניה ברשת החברתית והציעה שהיא עצמה תעבור בבתי ספר חילונים, עם מסר ברור ומרכזי, הגשמת רצונו של בניה שראל הי"ד ליצור גשר וקירוב לבבות בעם, ותוך שעות ספורות קיבלה 150 פניות (יום הזיכרון)
'סומכת עליכם לגמרי' - פרשנות: 'אני בחרתי לאהוב'פרשנות: 'אני בחרתי לאהוב'כ"ד בניסן תשעו
הבחירות שלנו מקבלות משמעות כל יום מחדש, יש בחירות שיכולות להיות אצל האחת ההפך מהשניה אפילו שהן עוסקות באותו נושא בחירה לכשעצמו. בעצם לבחירות שלנו יש את הפרשנות האישית שלנו (משפחה)