מחברים נוספים
אב חרדי
אבי לוין
אברהם לביא
אריה דרעי
בני רבינוביץ
ד"ר עמוס ברדע
דוד חכם
דודי שוומנפלד
הדף היומי
הרב דב פוברסקי
הרב יצחק בלומנטל
הרב יצחק סולובייציק
הרב שמואל אליהו
זלמי יואלי
ח"כ יעקב כץ (כצל´ה)
ח"כ יעקב מרגי
חיים כהן
חיים פישר
יאיר לפיד
יהונתן יוסף
יוני לוקסנבורג
יוסף ויצמן, עו"ד
יעל קלצקין
יעקב ריבלין
יצחק פינדרוס
ירון לרמן
מיכאל קקון
מנחם טוקר
מני צור
נתי לסרי
עו"ד איתמר בן גביר
עו"ד דוד טולידאנו
רועי לחמנוביץ'
שאול חיון
שלום קרומבי
שלמה בניזרי
שלמה קוק
שמוליק אברהם
שמעון קידר
שרי ברינר-שיפמן
חיים כהן

חיים כהן

חיים כהן, כותב השורותהמונופול ששולט במגזר החרדי כבר שניםכ"ח בכסלו תשעו17
מונופול הגז? בציבור החרדי יש מונופול שכבר שנים רבות שולט בנו, כולל בהסכמים הקואליציוניים, יש להם יכולת אדירה להפעיל לחץ על ח"כים כדי להוציא כספים. קוראים להם מנהלי סמינרים (טורים, דעות)
חיים כהןצריך לברך 'הגומל' על כישלון הכהניסטיםי"ז בחשוון תשעו47
בזמן מערכת הבחירות האחרונה לכנסת, היו הרבה אנשים שלא הבינו מדוע נלחמים כל-כך נגד אותה מפלגה. רוצים להבין באמת מדוע? תראו מה המצב שלנו כיום ותבינו את התשובה לבד (דעות)
חיים כהןעבד כי ימלוךט' בחשוון תשעו10
איך ייתכן שהוא נבחר? נשאל הגרי"ש אלישיב ואמר: "השאלה היא עלינו, לא עליו. הוא זכה, מה אתם רוצים ממנו? הבעיה היא אנחנו, שאנחנו נמצאים בדור בו אנחנו צריכים להיות תחת עבד" (חדשות)
חיים כהןהר הבית לא בידינוכ"ו בתשרי תשעו10
בזמן ההוא, פרס עוד היה נחשב למוחרם בקרב רוב גדולי ישראל, כל אחד מסיבותיו ההוא, ולכן, לקבל כזה טלפון על כך שהוא מעוניין להיכנס לרב, היתה הפתעה מוחלטת עבורנו (דעה)
חיים כהן"אפילו הרב אלישיב לא יגיד לנו מה לעשות"י"ט באלול תשעה53
מנהל הסמינר אמר במפורש: "אתם לא תקבעו לי מה לעשות". הוא פשוט ציפצף על הרבנים והתבטא "אפילו הרב אלישיב לא יגיד לנו מה לעשות". מדובר בסמינר הישן שעלה שוב לכותרות (טור, חרדים)
חיים כהןלמה כשספרדיות הופלו גפני שתק?ה' באלול תשעה36
אני שמח מאד שגפני יצא בהצהרה נגד אי קבלת בנות להורים עובדים, רק מצער אותי למה כשזה נגע כל השנים האחרונות לציבור הספרדי לא שמענו ממנו אמירה כה חדה כמו עכשיו (הטור השבועי)
תיכנסו לפרופורציהתיכנסו לפרופורציהכ"ט באב תשעה16
הטיפול באדם הזה היה לקוי. כבר לפני 10 שנים היו צריכים לאשפז אותו במוסד סגור, ולא להכניס אותו לכלא. וכך גם בהמשך הטיפול מולו. חיים כהן על הסתה ומזימה מתוכננת (אקטואליה, טורים)
כותב השורותנקרא לילד בשמוט"ו באב תשעה5
דברים הרבה בימים האחרונים על ה"התקרבות" (כביכול) של יאיר לפיד לחרדים. ואני אומר: המבחן האמיתי של לפיד, יהיה בשאלה איך הוא ינהג בהצבעה על חוק הגיור • טורו של חיים כהן (חרדים)
כותב השורות, חיים כהןקידוש ה': המאבק החשוב של הרב אלישיבז' באב תשעה9
אחרי שנים רבות בהן מרן הגרי"ש אלישיב זצ"ל ואתו מרן הגר"ע יוסף זצ"ל נאבקו על נציג חרדי בוועדה למינוי הדיינים בזמן שהיו לא מעט כאלה שזלזלו בזה, השבוע הוכחה חשיבות העניין (חרדים)
חיים כהןהגרי"ש אלישיב הדגיש: "הספר על דמותי - מלא שקרים"כ"ט בתמוז תשעה14
עוד בימי חייו, יצא ספר על דמותו של הרב בשם "השקדן". הרב היה מאד נגד הספר הזה, ותמיד טען שהספר מלא בשקרים. אמרו לו שאלו 'אי דיוקים', אך לא היה אצלו מושג כזה (טור)