מחברים נוספים
אורי מקלב
איתמר טעפ
אפרים גלעד
אריה דרעי
בני שוורץ - המקלדת
ד"ר חיים זיכרמן
דוד חכם
דוד רוזנטל
דנה ורון
הרב אהרון לוי
הרב אליהו קאופמן
הרב בן ציון נורדמן
הרב ישראל אסולין
הרב עמיהוד סלומון
ח"כ ישראל אייכלר
ח"כ ד"ר מיכאל בן ארי
יאיר בר
יהודה שלזינגר ישראל היום
יואב ללום
יואל שטיין
יוסי דייטש
יוסי שוקרון
יוסף ויצמן, עו"ד
יעל קליגר
יעקב איזק
יעקב וידר
יערית אלבז
מאיר גל
מנדי שוורץ
מנחם ברוד
משה גלסנר
מתי גולן
עו"ד אריאל רוט
עו"ד צפריר אוסטשינסקי
עוז סגן
צבי יחזקאלי
רבקה שורץ, עו"ד
שלהבת חסדיאל
שלמה בניזרי
שמואל הלוי
הרבנית אסתר טולדנו

הרבנית אסתר טולדנו

 התרופה הטבעית נגד שכחהכ"א באדר ב' תשעו
גם את מוצאת את עצמך מול המקרר ולא זוכרת מה רצית לחפש בו? או מחפשת את העט ולא זוכרת היכן הנחת אותו? פרשת השבוע תגלה לנו תרופה נגד שכחה עם תופעות לוואי חיוביות. אמנם מצריך מאמץ ועקביות אך שווה כל מחיר (תרבות)
 שקופות? שקופים?י"ג באדר ב' תשעו
כמה פעמים מצאנו עצמנו בסיטואציה מביכה, כשאחרי מעשה טוב שעשינו, שמנו לב שכל מטרתנו הייתה בעצם רק להרשים ולהראות לכולם: "הי, אני כאן עשיתי, אני חיזקתי"...?! התחרותיות בדורנו מבלבלת אותנו לפעמים ומשכיחה מאתנו את העיקר. לפעמים גם הסיפוק ממקום מדומה מביא אותנו לעשות הכול ממקום חיצוני ולא אמיתי (תרבות)
 עוברת ניסיונות; מקרה או רק מה'?ז' באדר ב' תשעו
הידיעה שאין מקרה בעולם תתן לך הרבה כוחות נפש ושמחה בהתמודדות עם הניסיונות בחיינו. כי בהבדל בהשקפת החיים בין 'מקרה' ל'רק מה'' טמון האושר. החיים יפים ואף יפים מאד אך יחד עם זאת מלאי ניסיונות ואתגרים היכולים לחבל בשמחת חיינו, מה יְעַצֵב אותנו במקום יעציב?
 בונה או הורסת?ז' באדר ב' תשעו
ביקורת כשמה היא – קוברת את האדם, יחד עם מעלותיו וכוחותיו, וגוזלת ממנו את שמחת החיים, ולכן עדיפה הגישה הרווחת היום האומרת לכל אחד מבני הזוג: קבל את השני ושנה את עצמך * איך נגרום לביקורת להיות פחות הרסנית? (זוגיות)
 הכי יפה בעולם!ג' באדר ב' תשעו
ראית פעם את הקריטריונים שקבעו קומץ אנשים לתואר מלכת היופי? אם כן ודאי קיבלת אותם כנכונים לגמרי, אולי כדאי שנבחן האם הקריטריונים הם אכן מדויקים? או שהיהדות מציעה לנו משהו נכון אמיתי ומעודד יותר (יופי)
 היי את, הפסיקי עם הפוזהכ"ג באדר א' תשעו
מכירה את אלו שמדברות ומדברות והכול נשאר בדיבורים?! אין לי ספק שאינך מנויה ביניהן, ובכל זאת כתבה זו תוסיף לכל אחת מאתנו כוחות להמרת הדיבורים למעשים (תרבות)
 מעשייך שווים מליון דולר!י"ז באדר א' תשעו1
מי מאיתנו לא רוצה לעשות 'מעשים גדולים', אך עם כל הקשיים והטרדות מגיעה רק לעשירית מהשאיפות? ואז מתגנבת לה מחשבה: "מה כבר שווים מעשיי הקטנים?" אז כדאי שתדעי שהמעשים הללו הם כלל לא קטנים בַּחושך כל מעשה קטן מאיר פי כמה (יהדות)
 מותר או אסור? הכול תלוי בעיתויט' באדר א' תשעו
לפעמים אנו משקיעות את כל כוחותינו במעשים מסוימים ומרגישות שאנו עושות את המעשה הנכון, כמה מצער שהעיתוי הלא נכון או התזמון הלא נכון, הפך את המעשה לשלילי * כיצד נמנע מאיתנו צער זה? (תרבות)
 תזכורת: 'לתת זה בעצם לקבל'ב' באדר א' תשעו
את נותנת ונותנת מבית ומחוץ, ומפחדת משחיקה? את חייבת לשאוב את הכוחות שיובילו אותך להבין שיותר ממה שאת נותנת את מקבלת, והכול יחזור אלייך כבומרנג (משפחה)
תדחי את הדחיותתדחי את הדחיותכ"ה בשבט תשעו
"כשאעבור את הזמנים הקשים אשקיע בצמיחתי האישית", "כשהילד יגדל אתפנה לעבוד על מידותיי" • האם נכון כך לחשוב? מבט נכון ושונה על החיים שימנע ממך את ההחמצה הבאה (אימון אישי)
הכי פופולריים