מחדרה תצא תורה: 30 רבנים הוסמכו

כ-30 אברכי בית מדרש להוראה ולדיינות "אדרת אליהו" בחדרה הגיעו אל הגר"ש עמאר לאחר קבלת תעודות הרבנות. בקרוב: הרב יבקר בעיר

כ-30 אברכי בית מדרש להוראה ולדיינות "אדרת אליהו" בחדרה בראשותו של הרה"ג ישראל מאיר ביטון שליט"א רבה של צפון חדרה הגיעו בשבוע שעבר אל לשכתו של הראשון לציון והרב הראשי לישראל הגאון הגדול רבי שלמה משה עמאר שליט"א בעקבות קבלת תעודת "יורה יורה" לאחר שעברו את המבחנים בהצלחה מרובה.

אברכים אלו משמשים כרבני קהילות ומרביצי תורה בעיר חדרה כאשר הם מכתתים את רגליהם מבית כנסת אחד למשנהו על מנת למסור שעורי תורה ולהעביר את דבר ה' לעם שבשדות.

הגרש"מ עמאר שליט"א דיבר ושיבח את האברכים על הזכות הגדולה שנפלה בחלקם להרביץ תורה ולזכות את הרבים. כמו כן הדגיש הרב את ההצלחה המרובה והשדרוג הרב שעוברת המחלקה לבחינות ברבנות הראשית לישראל הן באיכות והן בכמות.

הרב שליט"א התבשר כי לקראת שנת הלימודים הבאה אמור לקום סמינר לבנות בעיר חדרה בשם "באר מרים" על שמה ולזכרה של אימו ע"ה בחסות ממלכת התורה בחדרה בנשיאותו של רבי שמעון ביטון שליט"א רבה ואב"ד חדרה וראש הישיבה.

הרב בועז ביטון יועץ מ"מ ראש העיר העביר לראשון לציון שליט"א את בקשתו של ראש העיר מר חיים אביטן וממלא מקומו סמי לוי לערוך סיור ולבקר במוסדות התורה והחינוך בעיר חדרה כדי לראות מקרוב את ההתפתחות האדירה של העיר.

הרב נענה ובימים אלו עובדים במרץ רב על הביקור.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר