המון מים ואכילה נבונהצום י"ז תמוז ביום ראשון: כך תעברו אותו בקלותכיכר השבת4
כמובן, הכתבה אינה תקפה במקרה והמשיח מגיע. ואם חלילה הוא יתעכב, ניאלץ לצום יום שלם בראשון הקרוב. אך צום וקיץ לא הולכים טוב ביחד. כך תעברו אותו בקלות. יחסית (בריאות)
סושי. לא בטוח שתרצו עודדוחה: הדבר הנורא ביותר נמצא בתוך הסושי שלכםדניאל הרץ3
בדיקות שנערכו גילו כי ברוב המסעדות שנבדקו דג הסלומון הנא שהיה בגלילי הסושי היה לא ראוי לאכילה מבחינה בריאותית בשל כמויות החיידקים האדירה שהייתה בו (בריאות)
לתת לילד את הטיפול הטוב ביותרלתת לילד את הטיפול הטוב ביותרמאמע
כאשר הילד חולה, כל המשפחה סביבו. על מנת לתת לילד את הטיפול הטוב ביותר שוחחנו עם פרופ' איתן כרם, מנהל "הדסה ילדים" ושאלנו אותו איך זה באמת עובד כאשר הילד חולה? (בריאות)
אישה חרדית הורידה 35 קילו בכדי לתרום כליהאישה חרדית הורידה 35 קילו בכדי לתרום כליהדניאל הרץ7
אישה חרדית בשם הינדי מסינג'ר, נאבקה 5 שנים כדי להסיר 35 ק"ג ממשקלה, בכדי שתהיה כשירה לתרומת כליה. אתמול היא פגשה לראשונה את בארי, שיקבל את הכליה שלה (בריאות, וידאו)
להעביר את האימונים לערבכדי להשיג 8 שעות שינה אתם צריכים קצת אומץכיכר השבת5
כל מה שאתם צריכים זה תשומת לב וקצת אומץ. למה אומץ? כי אחת הדרכים - אזהרת ספוילר - דורשת להטעין את הסלולרי הרחק מהמיטה. ועוד 5 פתרונות כואבים פחות (בריאות)
זהירות, המרפק!יש בעיה רפואית בשם 'מרפק סלפי' וזה לא מצחיקחיה כהן
פיזיותרפיסטים מדווחים כי יותר ויותר אנשים סובלים מפציעה במרפק כתוצאה מ...צילום סלפי. איך זה קורה ומה עושים במקרה של 'מרפק סלפי'? (בריאות)
אילוסטרציהבדיקה חדשנית עשויה למנוע את סבל הנשיםאלי רוטמן1
הטיפולים הקשים שעוברות נשים שגילו אצלן את הסרטן הנפוץ, עשויים להיחסך במקרים מסויימים - בעזרת בדיקה חדשנית שמסובסדת דרך סל התרופות בחלק מקופות החולים (בריאות)
שומן או סוכר?שומן או סוכר? מה האויב האמיתי של השמניםדניאל הרץ
מחקר חדש של אוניברסיטת גלזגו הסקוטית קובע כי בניגוד לדעה הרווחת שסוכר הוא הסכנה הגדולה עבור אלו הסובלים מעודף משקל, הסיכון האמיתי הוא דווקא השומן הרווי (חדשות בריאות)
יוצאים לרוץ? רק בשעות הערב המוקדמותלפי מחקרים, זה הזמן הטוב ביותר ביום לצאת לריצהכיכר השבת3
לא תמיד לוח הזמנים שלנו גמיש, אך כשהוא כן, כדאי לדעת מהו הזמן האפקטיבי ביותר ביממה לצאת לריצה, לפי מחקרים. 5 סיבות מדוע כדאי לכם לשנס מותניים ולרוץ דווקא בערב (בריאות)
מגיפה? כ-800 ילדים נדבקו הקיץ בדיזנטריהמגיפה? כ-800 ילדים נדבקו הקיץ בדיזנטריהאלי רוטמן
בכל קיץ נרשמת עלייה באבחון מחלת הדיזנטריה, אך השנה מדווח על עלייה משמעותית בתחלואה. משרד הבריאות: להקפיד על היגיינה כדי למנוע התפשטות הנגיף. כך תדעו אם ילדכם נדבק (בריאות)
אנשי פנדה8 סיבות מדוע יש לכם עיגולים שחורים סביב העינייםכיכר השבת
קמתם בבוקר ומבט חטוף במראה גרם לכם להרגיש קרובים-רחוקים של דובי הפנדה עם עיגולים שחורים סביב העיניים? אתם לא לבד. הנה 8 סיבות מדוע זה קורה (בריאות)
קנאביס רפואי מפחית שימוש במשככי כאביםקנאביס רפואי מפחית שימוש במשככי כאביםדניאל הרץ2
מחקר חדש שנערך ב-17 מדינות בארה"ב בהן הותר קנאביס רפואי על ידי חוקרים מאוניברסיטת ג'ורג'יה הראה על ירידה משמעותית בצורך בשימוש במשככי כאבים בזכות השימוש בקנאביס (בריאות)
חלב עיזים"הטיפול בחלב עיזים לפצעי פה - מסוכן"אלי רוטמן5
מחלת פצעי הפה נפוצה לפחות כמו שיטת הטיפול הפופולרית בה - התזה של חלב היישר מהעז אל הפה הנגוע. כעת, מתברר, כי "הסכנה בטיפול הזה גדולה מהתועלת בו", כדברי הרופאים (בריאות)
הדרך למשקל תקין עוברת בעוד כוס מים. ועוד אחתאחת ולתמיד: שתיית מים מונעת עלייה במשקל?חיה כהן
השמנה היא בעיה כלל עולמית שפוגעת בלמעלה מ-600 מיליון מבוגרים המוגדרים כשמנים, אך חוקרים מצאו שיטה פוטנציאלית למניעת החמרת מדדי ההשמנה בעולם (מחקרים, בריאות)
הדיאטה החדשה של הקופים בספארי • צפוהדיאטה החדשה של הקופים בספארי • צפודניאל הרץ2
הקופים בספארי ברמת גן עוברים שינוי דרמטי בתזונה שלהם. מתזונה עתירת פירות לתזונת ירקות דלת סוכר. "הפירות גורמות לחיות לבעיות לב ולבעיות בשיניים", מסבירים שם (בריאות)
אילוסטרציההילדים החרדים - צרכני הירקות הגדולים ביותראלי רוטמן2
בניגוד לסטיגמות הנפוצות, מתברר כי ההורים החרדים בישראל רושמים את ההצלחה הרבה ביותר בהטמעת הרגלי תזונה בריאה בקרב ילדיהם, כך שאלו צורכים ירקות בקביעות (בריאות)
אילוסטרציהגם משרד הבריאות מסכים: הרופאים מתנשאיםאלי רוטמן
דף הפייסבוק "היוהרה הרגה את אמא" שפתח הבן שאיבד את אמו צבר תאוצה ומשותפים בו סיפורים קשים נוספים על התנשאות רופאים. כעת, מפתיע משרד הבריאות במכתב רשמי בענין (בריאות)
ליצמן, ימים קשיםגורם רפואי בכיר: ליצמן מתנהל כמו במאפיהאלי רוטמן14
הרפורמה ברפואה הפרטית מסתבכת וגורמים בכירים במערכת הבריאות - בבתי החולים ובקופות החולים - פותחים פה גדול על השר הממונה, יעקב ליצמן. כל הטענות הקשות (בריאות, בארץ)
תושבי בני ברק? המים שלכם מסוכנים לשתייהתושבי בני ברק? המים שלכם מסוכנים לשתייהאלי רוטמן6
מה שהציל את ישראל מסכנת התייבשות לפני כמה שנים - מכניס תושבים רבים לבעיה אחרת: מחסור במינרל החיוני כל כך לכולנו, מגנזיום, בלעדיו גובר הסיכון למחלות לב ובעיות קשות נוספות (בריאות)
אצבע בפה יכולה לסייע במניעת אלרגיותאצבע בפה יכולה לסייע במניעת אלרגיותדניאל הרץ1
מחקר חדש שנערך בניו זילנד מצא כי אלו שמצצו אצבע או כססו ציפורניים בילדותם פיתחו פחות אלרגיות באופן ניכר, כמו גם ילדים במשפחות ברוכות ילדים (חדשות בריאות)
אילוסטרציהקשיש סבל מקשיי נשימה, לא תאמינו מה מצאו הרופאיםדניאל הרץ1
קשיש בן 93 הובהל לבית החולים סורוקה בבאר שבע לאחר שהתלונן על קשיי נשימה ושיעול. הרופאים שהבהילו אותו לצילום נדהמו ממראה עיניהם (חדשות בריאות)
'לניאדו' במשבר כלכלי, המדינה תזרים כסף'לניאדו' במשבר כלכלי, המדינה תזרים כסףדניאל הרץ1
בית החולים הציבורי - עצמאי סובל מכך שעלויות האשפוז גדולות מתשלום קופות החולים, באוצר ובמשרד הבריאות מגבשים תכנית להצלתו של בית החולים שמוביל במספר הלידות השנתי בו (בריאות)
כדי להתקרר לא תמיד חייבים מזגןהדרך המהירה ביותר להתקרר בלי להפעיל מזגןכיכר השבת
בונוס: חשבון החשמל שלכם ינשום לרווחה הקיץ הזה. כי למרות שימים ארוכים זה כיף, חום וזיעה - קצת פחות. על מה אנחנו עובדים? הרבה פחות (בריאות)
בית החולים יודיע למד"א אם החולה אושפזבית החולים יודיע למד"א אם החולה אושפזנתנאל לייפר
חוק חדש שעבר בקריאה טרומית קובע כי בתי החולים צריכים לשאת באחריות להודיע למד"א במקרה של אשפוז כדי למנוע את טרטור החולים בדרישות תשלום כאשר הם פטורים מכך (בריאות)
מסתבר שיש תנוחה אחת לישון נכוןמה תנוחת השינה שלכם אומרת על מצבכם הבריאותיחיה כהן10
מה תנוחת השינה שלכם אומרת על מצבכם הבריאותי ומהי תנוחת השינה המומלצת ביותר שכדאי לכם לאמץ - 3 תנוחות, 3 דברים שחשוב לדעת (בריאות)
תעמיסו, היא תעשה לכם רק טוברגע, מה? מחקר קובע: פסטה תורמת לירידה במשקלדניאל הרץ1
פסטה נחשבת לאחד מהאויבים הראשיים של דיאטות ההרזיה השונות, אך חוקרים איטלקיים קובעים: אכילה של פסטה יכולה לסייע לירידה במשקל (מחקרים, בריאות)

חדשות בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook