ניתוח לב פתוח ב-360 מעלות • צפו בווידאוניתוח לב פתוח ב-360 מעלות • צפו בווידאוכיכר השבת3
המרכז הרפואי 'איכילוב' בתל אביב מעניק הזדמנות לצפות בניתוח לב פתוח שבוצע בחדר הניתוח בבית החולים, וזאת בצילום 360 מעלות בטכנולוגית VR • צפו בניתוח מכל הזוויות בחדר (בריאות)
קרם הגנהבקרוב נוכל לשתות קרם הגנה במקום למרוח אותוכיכר השבת3
רופא עור שם לב שהרבה ממטופליו לא שמים קרם הגנה וסובלים מנזקי שמש קשים, בגלל הריח ושאר תופעות נלוות, אז הוא החליט לפתח פתרון אדיר (בריאות)
כבר הגעתם ליום השלישי?שימו לב: לקפה אין השפעה אחרי 3 לילות גרועיםחיה כהן2
אתם אחרי ימים עמוסים, בקושי ישנתם בלילה - ורק מחכים לקפה שיזריק בכם אנרגיות לשרוד את היום החדש? אחרי 3 ימים כאלה, הקפאין כבר לא משפיע (מחקרים)
המלחמה בין יעל גרמן לליצמן מגיעה לביהמ"שהמלחמה בין יעל גרמן לליצמן מגיעה לביהמ"שדניאל הרץ15
שרת הבריאות לשעבר שביטלה את הכנסת הפלואוריד למים עתרה לבג"ץ נגד כוונתו של השר ליצמן להפליר את המים שוב בטענה כי אין זה בסמכותו וכי זה חומר עם בעיות בריאותיות (חדשות, בריאות)
מעט מידי מיטות אשפוז אך תוחלת חיים ארוכהמעט מידי מיטות אשפוז אך תוחלת חיים ארוכהדניאל הרץ
דוח חדש על מצבה של מערכת הבריאות בישראל בהשוואה לשאר מדינות ה-OECD מלמד כי בכל הנוגע למיטות אשפוז ומכשירי MRI המצב עדיין גרוע, אך עדיין תוחלת החיים ארוכה (חדשות, בריאות)
הקינוח יחכה, יש אושר להשיגצלמו אוכל מכל זווית אפשרית, זה יעשה לכם רק טובחיה כהן1
לא נוגעים באוכל לפני שצילמתם אותו משבע זוויות שונות, הוספתם פילטר ושיגרתם לאינסטגרם? נהדר. המחקר הזה יגרום לכם לעשות את זה בתדירות גבוהה יותר (אימון אישי)
אילוססטרציהליצמן מתעקש - והרפורמה החשובה בסכנהאלי רוטמן4
רגע לפני שנכנסת לתוקף, מחר, הרפורמה החיונית בתחום הרפואה הפרטית, הנוגעת לכולנו - נוצרו מתיחות וחילוקי דעות בין שר הבריאות לקופות החולים, והרפורמה החיונית בסימן שאלה (בריאות)
אילוסטרציהמיהו בית החולים הטוב בישראל?אלי רוטמן6
משרד הבריאות מפרסם את הנתונים המלאים על מדרג בתי החולים הטובים בישראל - והטובים פחות. כמה מהנתונים, כדאי שתדעו לפני הפעם הבאה שתיאלצו להשתמש בשירותי בתי החולים (בריאות)
אילוסטרציההרפורמה ברפואה הפרטית נכנסת לתוקףאלי רוטמן4
מחרתיים, ב-1 ליולי, השינויים הגדולים בשוק הניתוחים הפרטיים יוצאים לדרך. למי הם נוגעים; כמה זה ייטיב עם הפציינטים שמעדיפים רופא פרטי ומצבם של מי יורע בנוהל החדש • כל הפרטים (בריאות)
סלטי שמירהרישיון של סלטי שמיר לא חודש - בשל ליקוייםאלי רוטמן
חברת סלטי שמיר קיבלה התרעה ממשרד הבריאות: אם לא יתוקנו בתוך חודש ליקויי התברואה שנמצאו במוצרים שבמפעל החברה - לא ינתן לך שוב רישיון ייצור. החברה: נתקן הליקויים (בריאות)
גן הילדים לאחר הפינויילדי הגן אכלו טונה ופונו לבית החוליםאלי רוטמן2
שמונה פעוטות בני שנתיים ושלוש פונו הבוקר מגן הילדים, היישר לחדר מיון בבית החולים אסף הרופא. הפריחה והגרד בגפיים ובפנים גילו כי הטונה ממנה טעמו היתה מקולקלת וגרמה לאלרגיה (בריאות)
הסוף לבדיקות הכואבותבשורה לחולי הסוכרת: לא עוד דקירות מכאיבותאלי רוטמן2
הסאגה המכאיבה הכרוכה בבדיקות הקבועות חולי הסוכרת, עשויה להימנע בשימוש בערכה חדישה שנמכרת מהיום בישראל, ונועדה לבדיקת מצב הסוכר באופן מדויק ולא מכאיב כלל (חדשות בריאות)
הכיבוד שהוגשהכיבוד בכנס משרד הבריאות: רוגלך ובורקסאלי רוטמן6
"לא צריך לאכול מקדונלד'ס במדינתנו, זה לא בריא", הכריז שר הבריאות ליצמן לפני כחודשיים. "הממתקים פה עתירי סוכר, שומן ומלח", זעק הקמפיין. והכיבוד של המשרד: בורקס ורוגלך (בריאות)
ארכיוןרפורמת הקנאביס אושרה בממשלהאלי רוטמן2
משרד הבריאות מדגיש, כי המתווה שאושר היום נועד רק להקל על חולים הזקוקים לחומר הממכר כדי להקל על כאביהם הקשים ולא לאפשר שימוש חופשי ותפוצת שוק לכל החפץ בכך (חדשות בריאות)
לראות רופא ילדים גם לפני שקורה משהו. אילוסטרציההתפתחות הילד: לראות רופא דווקא כשבריאיםkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
לפגישות תקופתיות מסודרות עם רופא הילדים שלכם יש חשיבות עצומה להתפתחות שלו, בכל המישורים. אל תחכו להצטננות הבאה שלו. מדריך להורים בחורף (בריאות, שיווקי)
המדריך להתפתחות המוטורית העדינה של הילד. אילוסטרציהדוקטור, מתי הוא יגזור? מדריך להתפתחות הילדkikar.co.il בשיתוף מאוחדת
על מה מעידה יכולת הציור של הילד? באיזה גיל הוא מתחיל להרכיב פאזלים ומה לעשות אם הוא לא מתעניין בציור ובתנועה? המדריך להתפתחות המוטוריקה העדינה (בריאות, שיווקי)
אילוסטרציההפעוט צרח מכאבים: הרגל הבריאה - גובסהאלי רוטמן34
פעוט בן שנתיים שרגלו נשברה זכה לטיפול "מקורי" במרפאת המיון באשדוד: הרופא התקין לו גבס כראוי - אבל לרגל הלא נכונה. הרגל הפצועה המשיכה להסב לו כאבי תופת במשך יומיים תמימים (בארץ)
'אין בישראל מזון לא בריא, יש בריא ובריא יותר''אין בישראל מזון לא בריא, יש בריא ובריא יותר'אלי רוטמן5
בכיר בתעשיית המזון מספק התבטאות שנויה במחלוקת לגבי האוכל שקורץ ממדפי הקניות, וטוען כי בישראל המצב הוא ש"אין מזון לא בריא - יש בריא ובריא יותר". אחר כך פורסמה הבהרה (בריאות)
שר הבריאות,יעקב ליצמןליצמן: ביטוח סיעודי גם במחיר משבר ממשלתידניאל הרץ3
שר הבריאות הודיע כי ידאג לביטוח סיעודי ממלכתי כדי לסייע למבוגרים שנזקקים לטיפול סיעודי ונאלצים לפנות לשוק הפרטי. "אין שום סיבה שהילדים יאלצו גם לממן את הסיעוד של הוריהם" (בריאות)
מרוכז יותר. דג זהבלבני אדם יש יכולת ריכוז קצרה יותר משל דג זהבחיה כהן2
ויכולת הריכוז של דג זהב עומדת על 9 שניות בלבד, כך חושף המחקר שערכה חברת מיקרוסופט. לא קשה לנחש מי האשם בפער המביך (מחקרים, בריאות)
מסרב ללכת לגן הילדים. אילוסטרציהמחר בבוקר נקום, נתלבש ונלך לגן? לא, לא רוצה!kikar.co.il בשיתוף מאוחדת
הילד שלכם מבין שבבוקר קמים והולכים לגן, אך לא תמיד מצליח להכיל את משמעותה של הפעולה היומיומית הזאת. לעתים אי ההבנה יכולה להפוך לפחד ומצוקה. מה עושים אם בוקר אחד הוא מחליט שהוא פשוט לא הולך לגן? (בריאות, שיווקי)
מים חמים עם לימון - כל בוקר5 דברים טובים שיקרו לכם אם תשתו מים חמים עם לימוןחיה כהן6
פרי הדר, פרי הדר, מה יפה ונהדר! ובריא. מאוד. הנה 5 סיבות מצוינות לשתות מים חמים עם לימון על בסיס יומי (בריאות)
רפואה טבעית: עזרה ראשונה יעילה בכל פגיעהרפואה טבעית: עזרה ראשונה יעילה בכל פגיעהכיכר השבת
הומאופתיה היא שיטת טיפול הוליסטית המתאימה טיפול לפי מגוון סימפטומים. בכל פגיעה - כמו חשיפה מזיקה לשמש, חבלה, חתך מדמם, פציעה, נקע - הרפואה הטבעית היא עזרה ראשונה יעילה (בריאות)
חדשות רעות. הלהיט שכבש את תחום ההנעלה נמצא בצרותמומחים: נעלי קרוקס עלולות לגרום דלקות בגידחיה כהן4
חשבתם כמו מיליונים בעולם שנעלי קרוקס בריאות לרגליים שלכם? מומחים לכף הרגל טוענים כי הן עלולות "לגרום לדלקות בגיד, עיוות באצבעות ובעיות בציפורניים". ומה תעשו אם כבר קניתם? (בריאות)
אאוצ'5 דרכים יעילות למנוע מיתושים מלאכול אתכם חייםחיה כהן5
אתם ממוטטים מעייפות ורק מחכים לשינה שתגאל אתכם מהיום הארוך, אבל הזמזום לא מפסיק? ליקטנו 5 דרכים יעילות להימנע מעקיצות יתושים. ביניהן: ללבוש לבן -או בהיר- ולחזור לשימוש במאוורר (בריאות)
תינוקות. הו, אפשר לשאוף אותם כל היוםיש סיבה מדעית מדוע תינוקות מריחים כל כך טובחיה כהן3
מחקר מרתק מסביר מהי הסיבה לכך שלתינוקות תמיד יש ריח טוב - והיא קשורה למתיקות שלהם ואינסטינקט ההישרדות שלהם. כי יש לכם משהו טוב יותר לעשות מלשאוף את העולל כל היום? (מחקרים, בריאות)

חדשות בריאות

בריאות באתר כיכר השבת - מאמרים וחדשות בתחום הבריאות למשפחה כולה. בריאות הילד, בריאות האישה, טיפים ומחקרים חדשים שישאירו אתכם בריאים .

כיכר facebook