ישראל במלחמהישראל במלחמה

לקראת פרשת שמות: סינגל ההפלות

בשבוע זה של פרשת שמות, בו אנו קוראים על פעולתן של המיילדות העבריות שפרה ופועה שמסרו נפשן על הצלת חייהם של הילדים היהודים, רואה אור סינגל חדש של הזמר אשר בן חיים הקורא לכל נשות ישראל: אמא, העניקי לי חיים! בכורה ב'כיכר השבת': הסינגל להאזנה (סינגלים חדשים)

יאיר טוקר | כיכר השבת |

בשבוע זה של פרשת שמות, בו אנו קוראים על פעולתן של המיילדות העבריות שפרה ופועה שמסרו נפשן על הצלת חייהם של הילדים היהודים, רואה אור סינגל חדש של הזמר אשר בן חיים הקורא לכל נשות ישראל: אמא, העניקי לי חיים!

אשר בן חיים הוא אברך בן תורה מבת ים, בעל חברת אלימלך הפקות שהנפיק בעבר אלבום בכורה בשם תשובה וכן מספר סינגלים מתוך אלבום שני שבדרך, בינהם הלהיט אש להבה אותו חיבר לכבוד לימוד התורה הקדושה.

התופעה המזעזעת של נשים רבות המפילות את עוברן בתואנה כזאת או אחרת, ולא מודעות לעובדה הפשוטה כי העובר שהן נושאות הוא ייצור חי לכל דבר והפלה משמעה רצח לכל דבר, נגעה לליבו של אשר ולא נתנה לו מנוח.

כדרכו, הוא פנה אל חברו, המעבד כפיר סימן טוב ויחד החלו בהפקת שיר שישמיע את קולו של העובר חסר האונים הפונה אל אימו בתחנונים: אמא, העניקי לי חיים.

ר' מאיר לוגאשי, שמע על היוזמה וחיבר מילים מרטיטות בנושא, כפיר סימן טוב גייס את מיטב הנגנים וניצח על המלאכת העיבודים וכן היה שותף למלאכת ההלחנה יחד עם אשר בעצמו. השיר נחתם בקולו המתוק של בנו של אשר, אלימלך בן חיים – אשר מודה לאימו שתחי' על החיים שהעניקה לו.

בשבוע זה של פרשת שמות, בו אנו קוראים על פעולתן של המיילדות העבריות שפרה ופועה שמסרו נפשן על הצלת חייהם של הילדים היהודים, אין יותר מתאים מלעורר את הנושא, כששירו של אשר בן חיים קורא לכל נשות ישראל: אמא, העניקי לי חיים!

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר