אודי דוידי – "רוחות טובות"

אלבומו הרביעי של אודי דוידי מכיל שלוש יצירות של זמירות שבת בטעם אחר, ויצירה אחת יחד עם בנו הראל ´יה ריבון´.

אודי דוידי, אחד היוצרים הבולטים והעסוקים ביותר בתחום המוסיקה החסידית- יהודית, משיק בערב חג השבועות הנוכחי את אלבומו הרביעי "רוחות טובות". יציאת האלבום נדחתה בשל האירועים הרבים שלהם שותף דוידי, אולם ההמתנה היתה שווה, ותגובות הרוכשים נשמעות בהתאם. באלבום להיטים רבים ובו מציע דוידי לראשונה שלוש רצועות בונוס של זמירות שבת ידועות בלחנים חדשים.

היצירה הייחודית של בני הזוג דוידי באה לידי ביטוי בשת"פ מוסיקאלי מוחלט. יחד הם כותבים ומלחינים את השירים. השירים של השניים מתארים עולם של מוסיקה מחזקת, כתובים בשפה ישירה בגובה העיניים ומתאימים לכל אחד, דתי או חילוני. דוידי משתמש בלחנים מלודיים סוחפים כדי להעביר מסר של ערגה לריבונו של עולם, לאדמת ארץ הקודש ולעולם אוטופי בו אהבת חינם בין אדם לאדם היא אישיו מרכזי.

העיבודים באלבום מגוונים ונעים בין רוק בועט לקלאסיקה ממיסה, "תמיד ביקשו בהופעות שנשיר שירים ´שמחים´," אומר אודי,"השתדלנו למלא את הבקשה. זאת זכות גדולה בשבילי לשמוע מאנשים בארץ ובעולם שהשירים שלנו מצליחים בע"ה לחזק אותם ולטעת בהם תקווה".

שלש עשרה רצועות ב"רוחות טובות", את השלוש האחרונות מקדיש כאמור דוידי לזמירות שבת בלחנים ´מעודכנים´ ב"י-ה ריבון" פוצח בקריירת סולן הראל דוידי, בנו של אודי.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר