שאול חיון, יליד 1976 נולד למשפחה מסורתית יוצאי לוב, למד והתחנך בתלמודי תורה וישיבות חרדיים. עוד משחר ילדותו ינק שאול את מסורת הפיוט מידי אביו ר' יהודה חיון, חזן ותיק.

מאז היותו צעיר לימים כבר גילה ר' חיים איבגי את פוטנציאל החזנות הטמון בחמשת הנערים בני משפחת חיון, והם שימשו כחזנים באירועים חשובים, כגון: שבתות הסמינרים של ארגון ערכים במשך מספר שנים. התחזנו בתפילות והנעימו את סעודות השבת בארגון נחל יהונתן, בסימפוזיונים שונים לצד הקלידן הידוע ר' ראובן אליהו ועוד ועוד.

שאול חיון בגיל 17 עומד לראשונה מתחת לחופה ובא בברית הנישואין. שאול חיון הוא איש של עשייה, ולאחר החתונה כאברך צעיר לימים ללא ידע מקצועי, ניסה כוחו בעבודות שונות בדרך להגשים את כישרונו בשירה, משחק ובידור.

אך הדרך לשם של שאול חיון לא הייתה קלה. למרות קשריו המוזיקליים נדמה היה שהדלתות נעולות בפניו. שאול לא מתקבל לעבודה בערוצי הקודש, וגם ניסיונותיו להיות שחקן ואפילו ניצב בחברת ההפקה דאז של האחים גרובייס, עולים בתוהו.

ואז – כששאול חיון בן 24 אברך גרוש+1, ארעה התפנית בחייו. יום חמישי שעת בוקר כשהוא מסיים תפילת שחרית, פנה אליו ר' אשר ברדה והציע לו לשדר תוכנית פיוטים ברדיו קול צופייך. בפחות משנה למד שאול חיון את כל רזי המקצוע, ומונה לתפקיד מנהל תכני הערוץ.

שאול חיון פורח בעבודתו ברדיו, ובמקביל החל להופיע ולהנחות אירועי צדקה ברחבי הארץ.

האחים גרובייס מופיעים ברדיו 'קול צופייך' יום אחד, וכך מתחילה ההיכרות ה"מקרית" בין מפיקי הסרטים, לשאול חיון האנונימי שיהפוך לימים לאחד השחקנים המפורסמים שלהם. וכך, מניצב זוטר קיבל שאול חיון תפקיד מרכזי בסרט 'צדקה תציל ממות', תפקיד קומי בסרט 'דמעה של שבת' ותפקיד חשוב ב'נשמה של ילד'. במשך ארבע שנים חיון שיחק בהתנדבות בשלל סרטיו של גרובייס, ובתוך כך למד את סודות ההפקה. בשנת 2006 יוצא לאור סרט הבכורה של שאול חיון "בורג משוחרר". הסרט זכה להצלחה מסחררת, בעקבותיה הקים שאול חיון - בשיתוף חברת גרינטק - את ש"ח הפקות.

שאול חיון הוא אחד הבדרנים המפורסמים והמבוקשים ביותר הציבור החרדי.

שאול חיון הינו מפיק עבור חברת גרינטק מדיה החברה המובילה בתוכן יהודי למגזר הדתי/חרדי. מאחוריו הפקות מקור רבות, פורצות דרך במדיה הדיגיטלית הדתית/חרדית. עבודותיו מאופיינות בשלל אפקטים מבריקים ורעיונות משעשעים. הוא יוצר הומור יהודי פשוט, והתוצאה כובשת.

ועוד היד נטויה. כיום ב"ה נשוי + 6 ילדים בלע"ה, ובימים אלו הם בשלבי הקמת אולפני צילום גדולים שיכללו את כל הפעילות של החברה.