זירת השריפה בשכונת הר נוף
תאריך:  ג' בטבת תשעד 2013-12-06
אורך: 00:32
בדירת מגורים בבניין ברחוב שאולזון בשכונת הר נוף בירושלים פרצה שריפה, בעקבותיה פונו כל הדיירים בבניין. כוחות ההצלה טיפלו בשבעה נפגעים באורח קל • צפו בתמונות (אקטואליה)
דוא"ל שלך: דוא"ל של החבר:
הערות:
 הוסף תגובה+
הוסף תגובה+
שימ/י לב! תגובתך תאושר אוטומטית ולא תעבור סינון של העורך. אנא קרא/י את התגובה שוב לפני השליחה! במידה ותגובה זו תימחק בגלל ביטויים לא הולמים והכפשות, תחסמ/י אוטומטית ע"י המערכת ולא תוכל/י יותר להגיב במנגנון זה.
2
2
כל מי שהיה שם
תנחום
08/12/2013
ראה שמי שטיפל בנפגעים היו שלושה אמבולנסים של מד"א וחברי צוות החובש הר נוף שטיפלו ב11 נפגעי שאיפת עשן. אנשי איחוד הצלה עמדו וצילמו. אבל כמו תמיד הם יקחו את הקרדיט
תנחום | 08/12/2013
▾ דווח על תגובה זו  0 
1
שרפת התורה
שרפת התורה
06/12/2013
ברחוב צועקים שהצבא הציוני הולכים לסגור ישיבות וכאן בני תיייירה מבני ברק בעצמם סוגרים ישיבות (מצחיק נכון?) אחד אחר השני, וזה בתירוץ של כבוד התיירה!!! תסגרו את כל הישיבות שלא כורעים ומשתחוים למרן אתם לא בעל הבתים על התורה!!! ג

ם המן הרשע אמר שכולם יכרעו וישתחו אליו, מה ההבדל? נראה שאין שום הבדל, הגבאים של הגדייילים הורסים את תורת השם, (לא הגדייילים בעצמם ח"ו) וחבל שיש אנשים מסכנים ששומעים להם, כנראה ששכחו שכולכם דהיינו כל המחריבי תורה, שלוחי של הסטן הרוקד איתכם כל יום, בני עמלק, ממשפחת ערב רב, רק אתם לא רואים זה משום שאתם חלק מזה.

הקב"ה אומר כולחם חייבים בכבודי!!!!!
שרפת התורה | 06/12/2013
▾ דווח על תגובה זו  0 
רוצה שהתגובות שלך יעלו אוטומטית? הירשם כעת ל"כיכר השבת"
סקר
 תוצאות